Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97751) Robi86


Robi86
senior tag

Driveclub

Egy jó pár hónapja innen a topikból páran versenyezgettünk egymás ellen, jó volna ezt felfrissíteni :)
Előjátéknak kiküldtem egy Drift Challanget a pajtik közt, de úgysem tudjátok megdönteni :DDD

(#97752) marilllyo válasza Robi86 (#97751) üzenetére


marilllyo
veterán

Volt időszak amikor itt páran esténként multizgattunk is. Voltak ott nyerítések. Fel lehetne eleveníteni. Én most a Mordor miatt tettem félre. 4 csillag még vissza van sajnos...de nem boldogulok vele. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#97753) Robi86 válasza marilllyo (#97752) üzenetére


Robi86
senior tag

Igen, a multit elkaptam én is néha, de nem sok időm volt akkoriban. Mostmeg itt ez a sz*ridő, elkezdtem gyűjteni a dlc csillagokat, de már uncsi.
Forza Horizon3-at a PSre! :D

(#97754) Lefty


Lefty
addikt

Van olyan, aki aktivan Division-ozik meg innen? Ugye atjottem xbox-rol es nulla karakterem van benne, halas lennek ha valaki 1-2 orara be tudna segiteni egy maxos karival az enyemet huzni kicsit szintben, sajnos nem ismerek senkit ps4-en.

(#97755) Csabi850302


Csabi850302
csendes tag

Sziasztok. Tegnap megvettem eredetiben a Call of Duty Infiniti warfare legacy editiont. A modern warfaret nem tudom telepíteni. Amit adtak kódot nem fogadja el a storban amikor kéri a kódot. Ebben az esetben mit lehet tenni. Internetkapcsolat van a ps4- nél.... Előre is köszönöm a segítséget.

(#97756) dezs520 válasza Lefty (#97754) üzenetére


dezs520
senior tag

Szia,én szivesen segítek,imádom a játékot,most szinte csak ezzel játszok....este (délután) felveszlek,aztán csapatjuk...😊

Küld el az id-d...

[ Szerkesztve ]

(#97757) marilllyo válasza Robi86 (#97753) üzenetére


marilllyo
veterán

Én eléggé beleestem a játékba amikor elkezdtem csillagozni. De ez a pár event annyira nehéz, hogy feladtam. Mordor plati volt most meg BF1 plati van tervben. Csak szépen sorban...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#97758) gyuribácsi88

Tetszik ez a pro hiszti, az egyik oldal szerint ugyan annyit tud játékokban mint az alap ps4, a másik oldal szerint sokkal jobb. És most majd azon megy a vita hogy placebo hatás, önigazolás, vagy az irigység határozza meg hogy mi a valódi helyzet. A teszteket elnézve egyenlőre a placebo van az első helyen, de persze azok csak tesztek, én meg biztos irigy vagyok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#97759) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Witcher 3 GotY 8995,- instant buy :D

https://twitter.com/nkaaa

(#97760) melega válasza oriic (#97721) üzenetére


melega
őstag

Szerintem sem.

[ Szerkesztve ]

(#97761) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#97758) üzenetére


marilllyo
veterán

A gond, hogy egyelőre még nincs info (youtubet,df) egyetlen olyan játékról sem ami patch nélkül többet hozna pro-n mint az alapgépen. Ezt technikailag még senki sem támasztotta alá.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#97762) Lefty válasza dezs520 (#97756) üzenetére


Lefty
addikt

Koszonom szepen, irok. Ha valaki meg csatlakozna akkor szoljon :)

(#97763) ribarszki válasza gyuribácsi88 (#97758) üzenetére


ribarszki
őstag

Én kiszálltam a buliból 2 hónapja, mikor eladtam a ps4-esem. De azt hiszem most fogok újra venni. Na nem Pro-t, hanem alapot. Múlt héten már 75k-ért is adták a boltok. Lesz ez még 70 alatt is, fekete péntek, stb.. Annyiért meg kibírom, hogy hangosabb és nem minden hatvanefpées. :K

(#97764) toompa válasza Csabi850302 (#97755) üzenetére


toompa
őstag

Üdv! Az Infinite Warfare lemezt már telepítetted,utána próbáltad a kódot?
Magyar store-ban próbáltad a kódot?
Van elég hely a merevlemezen?

[ Szerkesztve ]

(#97765) Rigormortiis válasza nkAAA (#97759) üzenetére


Rigormortiis
addikt

En is behuztam, csak sajna nem kompatibilis a regi mentesemmel. De ugyis vegig akartam megint vinni.

Ugyanugy best buy 4000ert a dragon age goty.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#97766) Csabi850302 válasza toompa (#97764) üzenetére


Csabi850302
csendes tag

Igen, telepítettem. Lemez a gépben, ahogyan kéri. Azt nem értem, hogy a Infiniti warfare-hoz, elfogadja.... Ehhez viszont nem

(#97767) A`rpi válasza Csabi850302 (#97755) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok. Tegnap megvettem eredetiben a Call of Duty Infiniti warfare legacy editiont. A modern warfaret nem tudom telepíteni. Amit adtak kódot nem fogadja el a storban amikor kéri a kódot. Ebben az esetben mit lehet tenni. Internetkapcsolat van a ps4- nél.... Előre is köszönöm a segítséget."

Magyarországon vásároltad a játékot?

Újonnan vetted?

Ha újonnan, magyar Store-ba írtad be a kódot?

"Igen, telepítettem. Lemez a gépben, ahogyan kéri. Azt nem értem, hogy a Infiniti warfare-hoz, elfogadja.... Ehhez viszont nem"

Telepítés nem régió függő, viszont a játékhoz kapott kódot csak abban a régióban lehet érvényesíteni ahol a játékot vásároltad.

[ Szerkesztve ]

(#97768) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Az mennyire van rendben, hogy a gép (CUH-1004A / B01) kikapcsolt állapotban olyan halk cicergő hangokat ad ki, mint pl. a telefon vagy laptop töltők (amikor nincsenek terhelés alatt, de be vannak dugva vagy épp töltenek)?

Aurea mediocritas

(#97769) Csabi850302


Csabi850302
csendes tag

:F :F A gépet itthon vettem, viszont a jàtèkot Ausztriában. Akkor ez a baj....De ez most komoly?

(#97770) Def26 válasza Csabi850302 (#97769) üzenetére


Def26
félisten

A gép nem gond, de a játékok sajna régió zárosak. :( Figyelni kell milyen profilra milyen régiós játékot veszel ráadásul még a dlc -t is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#97771) Adam_Shepard válasza Csabi850302 (#97769) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mi van a játék hátuljára írva? ha kettes régió, akkor be kellene tudd váltani. nem lehet hogy máshol kell redeemelni?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#97772) Neoteric válasza Csabi850302 (#97769) üzenetére


Neoteric
addikt

Regisztrálj egy osztrák fiókot, állítsd be a gépeden primaryre, aktiváld a kódot, aztán játsszál a mostani fiókoddal.

De amúgy ja, fura. Ilyen az amerikai játékoknál szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#97773) keIdor válasza Tatyla (#97735) üzenetére


keIdor
titán

Akkor veszek amikor szeretnék, mert van pénzem, megnyugtatlak. Horizon Zero Dawn-nál már úgy érzem lesz is értelme.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#97774) Csabi850302


Csabi850302
csendes tag

2-es régió..

(#97775) boost válasza Dreimus (#97741) üzenetére


boost
addikt

Köszönöm, értem. Ha esetleg egy MOD olvassa, akkor törölje a fenti írásom, kérem.

A KS8000 már az, vagy csak az felett?

(#97776) bandi0000 válasza marilllyo (#97761) üzenetére


bandi0000
nagyúr

volt már teszt youtubon BF1-ről, patchelve van, az ugye nem látszik így hogy szebb e, FPS stabilabb, de ami nevetséges, hogy így is 50-60 között ingázik, ha már kifizettetik velünk opcionálisan egy új gép árát, akkor az a kurva fps számláló legyen odaszögezve az 59,9 és 60 közé

Xbox One: bandymnc

(#97777) neverwinter


neverwinter
csendes tag

Sziasztok!
Lehet már tudni valamit a Black Fridayról? Mik lesznek leárazva a storeban?
Tavaly mekkora akciók voltak? Megéri egyáltalán?

(#97778) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Steep Open Beta :

LAW3BQ43NXDK

MGV88HZ4KNNF

ZQUNDRCQDUTB

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#97779) >Deego.. válasza bandi0000 (#97776) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nem is értem és nem is akarom megérteni az ezzel kapcsolatos hülyeségeket, de mondhatni egy szimpla OC-val jönnek a jaguár cpuk a pro esetében.

Ettől nem kell csodát vári. A patch formájában beadott hablaty is egy szimpla butitás plusz fps szám miatt.
4k-s felskálázásról inkább nem is említenék semmit.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#97780) Kendek válasza neverwinter (#97777) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sejteni lehet, hogy a jelenlegi akció után jön, 25-én, péntektől, és pár napig fog tartani. Sok játék le lesz árazva, arányaiban a legnagyobb áresésekkel lehet számolni, a karácsony mellett. Elmondható, hogy minden akció megéri a vásárlóknak az eredeti árakhoz képest, mert semmilyen csalás nincs benne, nincsenek előzetes áremelések.

<-ƘƘ->

(#97781) bandi0000 válasza >Deego.. (#97779) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt azért kétlem h csak butítás lenne, sőt... még is csak 2-szer erősebb a gép, csak szerintem leszarják... ezzel a mentalitással jövőre ott is droppolni fognak a játékok

ha mindenhol atom stabil lenne +szebb lenne már én is cseréltem volna, jelenleg csak áldom az eget, hogy 1 hónapja nem adtam el

Xbox One: bandymnc

(#97782) neverwinter válasza Kendek (#97780) üzenetére


neverwinter
csendes tag

Ezt értem, de nem szivárgott ki valamilyen lista?

(#97783) boost válasza bandi0000 (#97776) üzenetére


boost
addikt

BF1 esetében dinamikus felbontás van, ami a sima gépnél gyakran ment 1080p alá, a Pro esetében pedig szinte végig 1080p maradt. Szóval nem csak az FPS javult, de a képminőség is. Tisztábbak lettek a távoli karakterek, könnyebb célozni, játszani, a beszámolók szerint. Ha lenne olyan opció, hogy 60FPS vagy fix 1080p, vagy 4K, és ott is max fps vagy max felbontás, szóval az már túl sok variáció lenne. Így is sok.

Mondjuk BF1 még jobbik eset, ott optimalizáltak 1080p kijelzőre is, Pro gép esetén legalább; Skyrim esetében ha a gép pro és a kijelző fullhd, akkor inkább szívsz. LastOfUs szintén. Innentől várható, hogy Dishonored is így jár.

(#97784) glspeter1 válasza boost (#97783) üzenetére


glspeter1
őstag

És igen jól ki is használja ezt a dinamikus felbontást...
Kár, hogy ennyire észrevehetően. :(((

64-es cq egy borzadály.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#97785) Tegla80


Tegla80
addikt

Koszonom dákó83-nak a pm-ben kuldott beta kodot.

Sony® & PlayStation®

(#97786) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hali!

Eletemben eloszor vettem egy konzolt (elotte PC-s voltam, par ev ota semmilyen :) ). Ha mar lud legyen kover alapon Pro-t vettem. Ket problemam van vele:

1. venti eleg hangosnak tunik, az irodaban bent levo PS4-hez kepest. Ez vajon normalis?
2. Ha kikapcsolom a routeren a 2.4GHz-es wifit, akkor nem tud csatlakozni (UPC connect box). Viszont ha engedelyezem akkor kapcsolodik, es azt mondja magarol, hogy 5GHz-en ketyeg, azonban eleg lassunak tunik (8 giga letoltese 85 perc). Probalt mar valaki 5GHz-es wifi csatornara csaltakozni?

(#97787) bandi0000 válasza boost (#97783) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért valjuk be hogy a 4tf gpu ott van mint egy gtx970, ami röhögve tartja 1080p-n ultrán a 60 fps-t, és ha azt nézzük hogy optimatizálva sincs pc re a játék olyan szinten mint ps re...

Félreértések végett nem flamelni akarok, meg szidni a pro-t csak nem értem ezeket a dolgokat, mert ha egy fokkal visszább vesznek a graffal akkor 1080p +60fps meg kellene hogy legyen, nyilván még a Ps master reace gamer se veszi észre ha 60 ról leugrik 55-re, de ott van a tudat hogy erősebb de mégse elég ezek szerint

Xbox One: bandymnc

(#97788) belan


belan
addikt

Hali tudom volt már szó róla de nem emlékszem már mit kell csinálni a pron sima full hd játékon játszok és azt írja ki hogy 4k ba játszom. 2160p rgb re meg nem is tudom be alitani

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97789) Kendek válasza WonderCSabo (#97786) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1. Ha az irodában mondjuk Slim van (vagy esetleg 1216-os széria) és nem Pro, akkor természetesen teljesen normális, hiszen az utóbbi jóval több hőt termel. Persze játéka is válogatja, de nálam mondjuk a Slim gyakorlatilag hangtalan normális játékhangerő mellett.
2. Másoktól is olvastam már, hogy a Pro-val nem a legjobb az 5 GHz, de nálam speciel a Slim-nél teljesen oké, sebességben is ott van. Gondolom, hogy amúgy ugyanaz a vezérlő van a kettőben. De a letöltési sebesség persze több dologtól is függ, és hacsak nincs 150+ Mbps sebességű internetkapcsolatod, valószínűsíthető, hogy nem a te oldaladon van a szűk keresztmetszet. Ugyanis ez mindenféle kapcsolattal problémás szokott lenni... (a ~13 Mbps-ra való lassulás sem elképzelhetetlen).

<-ƘƘ->

(#97790) WonderCSabo válasza Kendek (#97789) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Koszi a valaszt!

hacsak nincs 150+ Mbps sebességű internetkapcsolatod, valószínűsíthető, hogy nem a te oldaladon van a szűk keresztmetszet.

Nos, ellentmondast erzek a mondatban. De, konkretan 500 megas netem van, es a wifin 280 at is jon belole (a laptopra). Mindenesetre most viszek egy kabelt, aztan kiderul, hol a szuk keresztmetszet. Meg lehet probalok futtatni egy speed testet.

Az irodaban amugy biztos nem Pro van, nem tudom, hogy Slim-e, jelenleg meg noob vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#97791) boost válasza WonderCSabo (#97786) üzenetére


boost
addikt

PSN-ről való letöltése nem csak azon múlik, hogy milyen interneted van, sokban múlik azon is, hogy mennyire leterhelt a PSN szolgáltatás, éppen mekkora sávszélességet kapsz. A speedtestet felejtsed el.

(#97792) Kendek válasza WonderCSabo (#97790) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Úgy értem, hogy egy adatfolyammal számolva kb. 180-190 Mbps lehet a max. amit az 5 GHz-es kapcsolat átvisz. Természetesen több adatfolyammal ez az érték növekedhet, de az már a routertől is függ. De maximum kettővel tudod ezt megszorozni, mert csak két adatfolyamot kezel a PS (mint a notid). Vagyis az 500 megás netet már nem biztos, hogy átviszi, a legoptimálisabb körülmények között sem. Oda már kábel kell...

<-ƘƘ->

(#97793) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ha már a témánál vagytok. Mennyi a letöltési sebesség limit a PS4-en? Nálam 5-6 mega a max pedig 120-as netem van.

(LAN kábellel csatlakoztattam a netet a PS-hez)

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#97794) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok.

Eladom a PS4-emet.

A formázás után az accountok is eltűnnek a gépről?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#97795) belan válasza stilo18 (#97794) üzenetére


belan
addikt

Én úgy tudom igen mindent töröl

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97796) A`rpi válasza stilo18 (#97794) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen.

(#97797) stilo18


stilo18
addikt

Köszönöm szépen!

A másik kérdésem az lenne, hogy most nézem, előbb deaktiválni kellett volna az accocat...
Ha azt megteszem neten keresztül, akkor most egyből az új gép belakása után tudom állítani azt elsődleges PS-nek?

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#97798) Zanik


Zanik
addikt

Egész jó ez a Steep. A siklóernyőzés annyira nem jött be, de a többi király. Mondjuk teljes árat nem adnék érte, de leakciózva lehet beszerzem majd.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#97799) Stef@N válasza AXisBOLD (#97768) üzenetére


Stef@N
tag

Normális, az enyém is ciripel :)

(#97800) Dashes válasza Dashes (#97746) üzenetére


Dashes
őstag

steep.
közben kaptam 3at:
Friend 1: N34Y7YY69WXF
Friend 2: BVCYXYQCEYG7
Friend 3: R48EE428NTBK
sajátom továbbra sem jó.. support meg küldi a sablon szöveget.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.