Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96401) Lackooo84 válasza Def26 (#96398) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Walmart már árulja.

The Truth is out there...

(#96402) Shamat válasza Lackooo84 (#96401) üzenetére


Shamat
aktív tag

Jaja, szerintem roppant nagy parasztság. :(((

DEAD LIKE ME

(#96403) dinostaRR válasza Shamat (#96402) üzenetére


dinostaRR
tag

Miért is? Inkább nézd úgy, hogy hétvégén már lehet lesznek tesztek azokról a játékokról amik kaptak patchet

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#96404) toompa válasza Def26 (#96398) üzenetére


toompa
őstag

A Debrecenkonzol ezzel a szöveggel árulja a Pro-t a Facebook-on:
"Playstation 4 PRO előrendelésre van lehetőség.
Kérlek hívjatok fel telefonon vagy írjatok itt facebookon.
130.000Ft ár ára, bontatlan, magyar garanciával, névreszóló számlával. Átadás Kedd-Csütörtök lakhelytől függően.
PS4 PRO 1TB
BESZÁMÍTÁS IS!"
Kedd-Csütörtök... Erre figyeltem fel. :) Ezt ma rakta fel.

[ Szerkesztve ]

(#96405) belan válasza echterion (#96386) üzenetére


belan
addikt

én holnap megyek media marktba hátha lesz valami jó akció ,samsung ks7000 jó vétel csak drága ajánlom neked ha jó tv akarsz ,

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96406) bozont válasza keIdor (#96400) üzenetére


bozont
veterán

Ez mondjuk érdekes:
Q: Will I need to pay to update my existing PS4 game with new PS4 Pro features?

A: While nothing specifically prevents publishers and developers from this, we don’t anticipate it at this time. Software updates enabling PS4 Pro features on any existing first-party title (such as inFamous First Light or Uncharted 4) will be free.

(#96407) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Egy jó hír hátha esetleg valaki még nem tudja: A PRO-n nem érintős, hanem fizikai gombok vannak.

The Truth is out there...

(#96408) danih válasza toompa (#96404) üzenetére


danih
addikt

magyar garanciával
Itt esett ki :)

(#96409) belan válasza Lackooo84 (#96407) üzenetére


belan
addikt

az jó hír, érintőset nem szeretem

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96410) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Ha a full hd tévén 60 fps ígérnek, akkor egy 720p-s tévén meg 720p/120fps lesz? :DDD xd

(#96411) boost válasza danih (#96408) üzenetére


boost
addikt

miert, milyet szeretnél, osztrákot?

(#96412) A`rpi válasza nincsnév007 (#96410) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos nem. Render amit a PS fel vagy le skáláz az fix, tehát teljesítmény növekedést (több FPS-t) az alacsonyabb felbontás nem hoz.

(#96413) nincsnév007 válasza A`rpi (#96412) üzenetére


nincsnév007
őstag

Kár.:(

(#96414) kevepapa válasza belan (#96409) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én speciel szerintem össze tudnám számolni hányszor nyomtam meg gombot a ps3/ps4-en...(összes lemezes játékom száma + kb 15). De elfogadom ha valakinek ez szempont. :) Viszont ha már külcsín, van led csik a pron? (btw szerintem az original ps4 a valaha keszult legszebb kulseju konzol. . . :)

(#96415) belan válasza kevepapa (#96414) üzenetére


belan
addikt

szerintem az original ps4 leg szebb ,de ez pro is teszik

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96416) Lefty válasza kevepapa (#96414) üzenetére


Lefty
addikt

Van led csik ujra, ha jol lattam.

(#96417) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Na, srácok, a minap kérdeztem, hogy ugyebár mit takar, hogy november 3-ig tart a Store-ban egy akció: mármint, hogy ez november 2. 23:59-et, avagy november 3. 23:59-et jelent. Úgy tűnik, hogy bizony az előbbit. Még szerencse, hogy tegnap este volt rá 5 percem, hogy redeem-eljek két 6.000 Ft-os feltöltőkódot és letudtam a vásárlást (a letöltést akkor nem kezdtem el, csak ma, mert tegnap rohannom kellett). Ugyanis ma ránézve a Store-ra, már véget ért a leárazás. Végül így sikerült behúzni egy Mortal Kombat XL-t 8.900 Ft-ért, meg egy Outlast-ot valami 1.400 Ft-ért, illetve egy Limbo-t 1.200 Ft-ért. Ennyit mindegyik röhögve megért szerintem, pláne az MK, mivel az eredeti áron ennek a duplája (így már jelenleg is annyiért van fönn a Store-ban).

Szóval okulásul: ha egy akció végének x napot jelölik meg, akkor az a discount az előző nap utolsó percéig tart. Legalábbis így vélem, bár tény, hogy ma csak este tudtam ránézni, de ugyebár ha november 3-ig írja az akciót, akkor annak még most is leárazottnak kéne lennie, ha nem az lenne, amit írok.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#96418) Lackooo84 válasza DM-Fan (#96417) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

MK XL-t árulnak fóliásat 7500ért.

The Truth is out there...

(#96419) danih válasza boost (#96411) üzenetére


danih
addikt

Nem, területhez nem kötött Sony garit. Nem zugbolt-garit :)

Más. Konzolgame leírása:
Az új konzol processzora magasabb órajelen ketyeg, mint az alapgépé, a GPU-ja több mint kétszer olyan erős az AMD Polaris technológiának köszönhetően, 1 TB-os merevlemez van benne, és támogatja a 4K-t és a HDR-t. Természetesen minden eddigi PS4-es játék elindítható a Prón, és garantáltan 1080p felbontásban és 60fps képfrissítési érték mellett fog futni rajta minden.
Ja, persze.

[ Szerkesztve ]

(#96420) nesh20 válasza DM-Fan (#96417) üzenetére


nesh20
aktív tag

Sajnos én beleestem a hibába, úgy gondoltam, hogy majd ma délelőtt megveszem a Resident Evil 4-et és az 5. részt. Este már nem volt kedvem vele foglalkozni. Hétvégére terveztem egy jó kis Resi maratont.
Hát sajnos délelőtt már más akciók voltak, így lemaradtam róla. :(
Sajnálom egy kicsit de majd karácsonykor.
Legalább addig is lesz időm az új kedvencemre a Metal Gear Solid V - The Definitive Experience-re

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#96421) belan


belan
addikt

Szerencsére azért jó néhány csapat szorgosan belefogott a patch-ek leprogramozásába, így a PS4 Pro megjelenésének napján kis híján 40 olyan játékot helyezhetünk be a gépbe, amik sokkal magasabb felbontásban, szebb külsővel jelennek meg a TV képernyőn, de persze nem árt, ha utóbbi is rendelkezik 4K felbontással és HDR támogatással. De lássuk melyek azok a címek, amik egészen biztosan megkapják november 10-ig (vagy már megkapták) a Pro-foltot. ign írta oldalon van a lista melyik játékok amik meg kapták a nagyobb felbontást , kérdés drágábbak lesznek mint sima ps4 es játékok

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96422) A`rpi válasza belan (#96421) üzenetére


A`rpi
addikt

"ign írta oldalon van a lista melyik játékok amik meg kapták a nagyobb felbontást , kérdés drágábbak lesznek is mint sima ps4 es játékok"

Egységáras minden játék...

Ha teszem azt neked megvan lemezesen a The Last of Us, PRO patch letöltése után élvezheted akár 4K módban is, nem kell felárat fizetned. Ugyan ez igaz az újonnan érkező játékokra is.

Tehát, egy kiadás lesz, csak opcionális lesz az internetről letölthető PRO patch a PRO tulajok részére, ha a játék alapból nem támogatná az újabb gépet.

(#96423) Kvelstadt válasza A`rpi (#96422) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most lehet hülyeséget kérdezek.
Az nekem logikus volt hogy a parch nem lesz külön fizetős.
De akkor most a fejlesztők ingyen fognak nekünk pro parcheket gyártani?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96424) Lackooo84 válasza Kvelstadt (#96423) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem egy nagy was ist das, egy ember meg tudja csinálni... ;]

The Truth is out there...

(#96425) A`rpi válasza Kvelstadt (#96423) üzenetére


A`rpi
addikt

Semmi nincs ingyen, ez a játék árába bele van kalkulálva.

Az egységár tudtommal nem fog emelkedni. :)

[ Szerkesztve ]

(#96426) belan válasza A`rpi (#96422) üzenetére


belan
addikt

értem ezt nem tudtam :R majdnem úgy be vagyok zsongva a prora mint anno ps4 re csak ne legyen csalódás

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96427) Kvelstadt válasza A`rpi (#96425) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az megint jó lesz ha belekalkulálják én meg kifizetem de nincs se prom se 4k tv-m.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96428) Wlac válasza Kvelstadt (#96427) üzenetére


Wlac
Ármester

Már bele van kalkulálva.

“The wha-"

(#96429) Kvelstadt válasza Wlac (#96428) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért az mikyen már? Már bele van kalkulálva de még ha vennék is pro-t se nagyon használnám ki mert tv-t nem mostanába fogok venni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96430) belan válasza Kvelstadt (#96429) üzenetére


belan
addikt

sajna 4k hdr tv kell hozzá ha nagyobb felbontásba akarunk játszani jól kivan ez találva

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96431) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Milyen rafinált a MM, az új slim gépcsomagokat levették az akció előtt.... ;]

The Truth is out there...

(#96432) belan válasza Lackooo84 (#96431) üzenetére


belan
addikt

ja azok múltkor volt tv akció és azt írták 10 15 százalék samsung tvékre én meg akció előtt láttam samsung tv árakat és amikor le akciózták tv akkor nem 10 15 százalék jött le belőlük hanem sokall kevesebb rafináltak

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96433) Lackooo84 válasza belan (#96432) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Viszont az 500GB slim + BF1 most így 90k.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#96434) Wlac válasza belan (#96432) üzenetére


Wlac
Ármester

És a fekete pénteki "leárazások" még hátravannak.

“The wha-"

(#96435) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na végigtoltam ezy szuszra ezt a havi ingyenjáték rapture-t.
Sikerült csak két trophyt szereznem ès ebböl egyik az ending.
Az elején írta a gombot hogy nyissak ajtót bekapcsoljak valamit stb de aztán már nem és én így azt hittem minden más csak textúra és nem fogdostam semmit ajtókon meg egyértelmű dolgokon kívűl mint pl a rádiók telefonom.
Csak aztán láttam a trophyknál higy mennyi mindent lehetett volna csinálni.
A vélemènyem meg az a hátékról hogy kicsit hiányos nekem.
Oké hogy ez ilyen hogy csak a egy storyt mesél el de nekem akkor is hiányoztak valamiféle megoldandó ligikai feladatok.
Szóval maga a játék szép, a zene nagyon ott van de nekem ez így nem rgészen játék. Kicsit lehetnének az ilyenek point&click-esek.
Tudom hogy ez direkt nem az de nekem sokat dobna az élményen.
Így mint mondtam hiányosnak érzem a játékot hogy elkészült az a sok textúra meg remek zenék én meg csak sétálgatok...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96436) krx21 válasza belan (#96430) üzenetére


krx21
nagyúr

Milyen gonoszak ezek, nem tudták megoldani a 4K felbontás megjelenítést fullhd tv-n... Ez összeesküvés! ;]

(#96437) #45378816 válasza krx21 (#96436) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nah jah és különben is köztudott, hogy #afullhdbuzis :DDD

(#96438) vg válasza krx21 (#96436) üzenetére


vg
addikt

Valóban? Virtual Super Resolution szarság? :U

(#96439) Tatyla


Tatyla
őstag

MM megrendelés él annyi hogy lehet csak péntek vagy hétfő lesz belőle de 120-ért már kivárom ha már eddig kibirtam :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96440) Madwe válasza Kvelstadt (#96429) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most ezen mit kell fennakadni? egy 50-100 fős stúdió 2-3 éves fejlesztése mellett kell egy ember, aki kb 2 hét alatt prosítja a játékot. Most komolyan azon a 0.5ezreléken se kell fennakadni? Ez a játék árára levetítve nincs 1 cent! Azt h bele van kalkulálva azt értsd úgy h nem költség, fogsz egy fejlesztőt, akinek megmondod ha beülsz nagdologra a wcre légyszi pötyögj már a prosításon pár hétig s meg is vannak...

[ Szerkesztve ]

(#96441) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

tolta valaki a worms battlegroundot? annyi volna csak a kérdésem, hogyha megvenném, tudunk úgy játszani vele a feleségemmel, hogy egy kontroller, és amikor ő jön ő használja, amikor az én csapatom, akkor nálam van? egy játék miatt nem veszek újat

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#96442) perge666 válasza Agostino (#96441) üzenetére


perge666
veterán

A régi Worms ilyen volt még PS1-en ez tuti,de hogy az új is ilyen az már nem biztos,pedig tényleg jó lenne!

(#96443) Madwe válasza Agostino (#96441) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez alapján támogatja a hot seat local coopot, azaz továbbadós 1controlleres helyi multit :D

(#96444) erahurka


erahurka
félisten

Elgondolkodtam ezen a PS4 Slimen 90-ért Battlefield 1-gyel. Ha eladnám a játékot akkor végül 80 alatt jönnék ki a géppel. Szerintetek lesz jobb ajánlat Black Friday-en? Vagy jelenthet akkora pluszt a Pro, hogy megérje várni rá?

(#96445) james001 válasza Kvelstadt (#96435) üzenetére


james001
veterán

Nem hiába sétáló szimulátor :) De amúgy igen én is hiányolom belőle a logikai dolgokat vagy feladványokat,de amúgy nekem nagyon tetszik eddig,a sztori érdekes. Szerintem ma már a végére érek,már Stephen-nél tartok. A trófeák meg jó nagy baromságok,van egy olyan hogy pl. 10 percig állj egy helyben,meg hogy csak a rádióknál nyomj X-et sehol máshol meg ilyenek :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#96446) echterion válasza erahurka (#96444) üzenetére


echterion
nagyúr

Max. külföldön egy olyan, mint pár hete volt a 199 eurós németországi cucc. Szerintem azért érdemes megvárni a BF-et, hátha itthon is lesz valami.

**********

(#96447) Lefty válasza erahurka (#96444) üzenetére


Lefty
addikt

Ennél jobb black friday-en sem lesz én úgy gondolom, ha a jelenlegi BF1 apró árakat nézed, úgy nagyjából 75 ezerre jön ki a Slim most, ez elég király ár.

Én most megint elbizonytalanodtam ezt az ajánlatot látva, mert tény, hogy kívánom a Pro-t, meg minden, de azért távolról sem vagyok hardcore gamer, a jelenlegi grafikával is tökre elvagyok, továbbá kb esténként tudok 1-2 órát játszani ha nem alszok el, meg hétvégén kicsit többet. Én új belépő lennék és eleve be van tárazva már 5 db exkluzív címem, amit majd ki akarok tolni kezdésként. Az évben meg a Last Guardian az, amit tuti meg fogok venni. Nem tudom mi legyen, mert azért a Pro ehhez nézve így is 40-45 ezer plusz, az nem kevés, és lehet, hogy észre se venném a különbséget.

(#96448) pr0bi válasza Wlac (#96434) üzenetére


pr0bi
senior tag

A világon nincs még egy akkora átb*szás mint a "Fekete péntek" Magyarországra vonatkoztatva. Nagyon sajnálom aki be is dől neki :(

(#96449) Bazsi1987 válasza pr0bi (#96448) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem nincs bajom vele tavaly lett egy xbox one-m fifa 16-al 70-ért.... Akkor ez brutális ár volt , szóval most is várom 😁

[ Szerkesztve ]

(#96450) Madwe válasza pr0bi (#96448) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért mert van, aki trükközik vele, nem azt jelenti, h ne lenne aki rendesen csinálná (nem csak elötte árat emelek utána akciózok trükközés szokott lenni, hanem pl csak x darab termék akciós, de az nagyon, s abból nincs is készlet, vagy pont annyi volt amennyi a tulaj körének kellett. De ettől függetlenül van, ahol rendes akciók vannak, miért baj az? annyi, h itt is észnél kell lenni, de ez alapból igaz. S nem csak itt, a világon bárhol.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.