Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Wolverine


Wolverine
félisten

A Blizzard a BlizzCon 2014-en jelentette be, hogy új játékot ad ki, egyben 1998 óta először új franchise-t indít el: a játék címe Overwatch lesz. A műfaja a cégtől szokatlan módon fps; és tőlük cseppet sem szokatlan módon egy egy csapat alapú multiplayer játék lesz majd. Az eddigi információk szerint 6v6 csapatban kell minden pályán valamilyen célt teljesítenünk, persze az ellenfelekre lövöldözés mellett.
A történet szerint a Földön vagyunk, a nem túl távoli jövőben. Egy háborús szituáció alakult ki az egész bolygón, amelynek megoldására létrejött az Overwatch nevű nemzetközi elit alakulat, akik szép sorban felszámolták a konfliktusokat, majd ezután feloszlottak. Azonban most ismét szükség van az egykori tagokra...

Két trailert is bemutattak, az első egy sztori trailer, a második egy gameplay trailer, amelyben bemutatják a jelenleg elérhető hősöket. A hősök 4 szerepkörbe sorolhatóak: offense (támadó), defense (védekező), tank, és healer (gyógyító). Egyelőre 3 pályát fedtek fel: az első, a King's Row egy payload típusú map lesz, amelyen egy csapat egy csomagot visz a cél felé, amit a védők igyekeznek meggátolni; a másik kettő, a Temple of Anubis és a Hanamura point capture típusú, azaz a támadóknak stratégiai pontokat kell elfoglalniuk, amiket a védőknek meg kell tartaniuk. A BlizzConon az is elhangzott, hogy deathmatch jellegű pályát nem terveznek, ugyanis a cél a csapatmunka erősítése játék közben.

A játék megjelenéséről egyelőre nem esett szó; a bétatesztre már lehet jelentkezni a Battle.neten keresztül.

[ Módosította: Barthezz2 ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2) nonsen5e válasza Wolverine (#1) üzenetére


nonsen5e
addikt

2 topic lett rögtön, használjuk ezt, itt több az infó.

Elsőkomment!!44négy!

Amúgy első látásra nem tudom mit gondoljak róla, érdekes lesz az biztos, aztán majd meglátjuk. :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

Kérdezz-felelek folyik, pár érdekesebb dolog:
- az üzleti modell még nincs eldöntve, lehet, hogy f2p lesz majd;
- egyelőre customization nincs a játékban, de ennyire nem tartanak előre a fejlesztésben;
- ez nem a Titan, de befolyásolta az Overwatchot a lelőtt MMO, ahogy minden korábbi Blizzard-játék is;
- egyelőre nem gondolkodtak konzolverzión, de ki tudja?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Blizzardot ismerve ez a topik olyan korai hogy ihaj :K

A játék viszont elég érdekesnek néz ki..elsőre nekem tetszetős és bejövős :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) sing1ep1ayer válasza Sirandrish (#4) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem csak neked bejövős. Erre megint nagyon sokan elég durván rá fognak kattanni, abban biztos vagyok. Persze lesznek olyanok is, akik elpártolnak majd tőle idővel, amikor a kasztokat próbálják balanszolni és valakit tápolnak, másokat pedig nerfelnek. Anno ez rohadtul zavart a WoW-ban is, hagytam is a fenébe.

(#6) Sirandrish válasza sing1ep1ayer (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem még mindig jobb mint pl a Destiny ahol mindenki ugyan azt tudja.
Én kifejezetten örülök hogy lesznek benne kasztok....nyilván amikor kedvenc kasztunk nyakát töri el a Blizzard (D3ban is volt erre példa nem 1-2 alkalommal) akkor az nem jó érzés, de a játékmenet mindenképp változatosabb lesz általuk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) sing1ep1ayer válasza Sirandrish (#6) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

A gond az, hogy soha nem tudják teljesen kibalanszolni a kasztokat, mégis állandóan változtatják a statjaikat - feleslegesen. Az alapos bétateszten ki lehet deríteni, hogy kábé mi az optimális, a végleges verzióban meg úgy kell hagyni mindent, mint a megjelenés napján. Felesleges a sok sírbakoló tinire hallgatni, mert mindig lesz egy újabb. A változatosságot nem az adja, hogy időnként levágják a karaktered fél karját, máskor meg 3 heregolyót kap.

(#8) Sirandrish válasza sing1ep1ayer (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

A hozzászólásod első felével tökéletesen egyet értek.
A változatosságot pedig a kasztokra értettem és nem a nerfbunkókra :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) sing1ep1ayer válasza Sirandrish (#8) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Akkor nem is különbözik annyira a véleményünk.
Csak annyira súlyozzák ki a kasztokat, hogy ne lehessen egy aduász kombó sem, ami csapatban mindent ver, mert akkor ugyanannyira ellaposodhat, unalmassá válhat a játék, mint az állandó változtatások miatt.

Egyébként anno a WoW-ot is viszonylag gyenge karakterrel kezdtem és simán boldog voltam vele. Kitanultam a gyengeségeit és az erősségeit, elfogadtam úgy, ahogy van, tudtam mit választok. Később feltápolták, majd a sárba tiporták... mindezt megismételték párszor és sikeresen el is vették tőle a kedvem. Ezért írtam, amit írtam.

(#10) Sirandrish válasza sing1ep1ayer (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugyan ez van/volt a D3ban. Ugye ott annyi a különbség hogy kb mindenkinek van mindenféle karaktere mert picit könnyebb gearelni mint a WoW-ban vagy egyéb MMOkban. De ettől még marhára szarul jött ki mikor konkrétan 1-1 karaktert használhatatlanná varázsoltak, míg egy másikat széjjelbuffoltak. És mindezt ugye kb 2-4 havonta..mikor hogy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Király hogy van topik, már kerestem! ;)

Nekem tetszik a játék első látásra. Érdekes, hogy 17 év után kezd új címbe a Blizzard. És FPS-be, ami hivatalos formában nekik új terep. Leszámítva ugye, hogy elkészítették a Destiny-t ;] Bejön a játék művészi megvalósítása. Sok a cast, és érdekesek. Tracer, és a Mercy már most belopta magát a szívembe. Nem lehet még ítélkezni a játékról, ezek csak első benyomások. Én úgy érzem a Blizzard új frontot kíván nyitni competitve játékok csatározásában. Szóval szerintem nem csak egy casual lövöldözésnek szánják, megpróbálják majd felfuttatni, és szerintem lesznek itt nagy versenyek. Viszont ezzel kapcsolatba még szkeptikus vagyok mert a cinematic trailer túlzottan a fiatal közönséget célozza, feléjük nyit. Már a témája is kicsit gyerekes. Ez persze nem baj, csak ez által lehet téves a competitive megérzésem. Tagadhatatlanul a TF2 alapjaira építkezik ez a játék is. Ami szintén nem baj, én szeretem azt is. Kíváncsian várom, mindig is megbíztam a Blizzard-ban. Remélem tényleg competitive játéknak szánják, akkor nagyon boldog leszek, de még akkor is kérdéses lesz, hogy képes lesz e "elrángatni" a Dota2 elöl.

Balance témához pedig azt szeretném hozzáfűzni, hogy tökéletes balance sose volt és sose lesz. Mert a játékosok tudása, értelmi szintje, és a játékhoz való hozzáállása nem azonos. Mindig van aki jobban átlátja a dolgokat, gyorsabban tanul, jobbak a reflexei, komolyabban játszik. Míg van aki nem. Ha jó a balance akkor egy competitive felfogású játékossal szemben sose lesz esélye egy casual játékosnak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Cray Tyler válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ez egy MOBA, FPS-ben. Nagyon profin illik az eddigi Blizzard portfólióba, ideális esport alapanyag. Kvázi egy League of Legends, FPS nézetben. És vélhetően tökéletesen alkalmassá teszik a mikrotranzakciós bevételszerzéshez: ingyen is tolhatod majd, de ha fizetsz, akkor könnyebb az élet (de nem a győzelem). A lehető legjobb irányba húz ezzel a Blizzard, a MMORPG műfajban újat dobni csak nagyon sok új ötlettel lehet már, a MOBA műfaj az esport lehetőségek miatt sokkal potensebb. Én örülök neki, várom a játékot.

(#13) thomeef


thomeef
őstag

Nekem az utolsó fps a counter strike sorozat volt amivel toltam, azt imádtam. Azóta 2,5 trilliárd féle fps jelent meg, egyik se fogott meg annyira hogy megvegyem, pedig pl. tesóm nagy TF2 fan. De ez most valamit megindított bennem, lehet hogy elfogult vagyok vele, mert Blizzard, de bejön és tuti megveszem. Iszonyat dinamikusnak, jól játszhatónak tűnik, nekem nagyon várós! :R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#14) .LnB válasza Cray Tyler (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van erről valami hivatalos információd, hogy ez moba? Mert szerintem ez butaság. Mivel a Blizzard nem fog magának házon belül konkurens játékot készíteni. Tudjuk ugye, hogy készül a Blizzard moba, a Heroes of the Storm.
Másrészről a videókban semmi jele nincs, hogy ez moba lenne. Se turret-ek, se "ancients-ök", se creepek. Szóval ez a felvetés butaság. Ne tessék minden műfajt bele venni a Moba stílus alá. Ez cast alapú multiplayer fps.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Sirandrish válasza Cray Tyler (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sosem játszottam MOBA-t, de ha ez valóban az, úgy nem kéne 20szor többféle karakter?
Ahogy én olvastam itt van egyelőre 4 kaszt és ennyi.
Ráadásul ahogy felettem is írják..most csináltak egy MOBA-t...mi értelme lenne magukat seggbek*úrni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) DaveNo1 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez nem MOBA, nincs se creep, se ledönthető erődök, se elpusztítandó core amiért a győzelem jár stb. de ezt már előttem is írták. Ez egy multi FPS ahol mindenki a neki tetsző egyedi hőssel játszhat.

You are not prepared.

(#17) nonsen5e válasza Sirandrish (#15) üzenetére


nonsen5e
addikt

12 karakter van, azok oszthatóak be 4 szerepre, de nem ugyanazokkal a képességekkel rendelkeznek.
MOBA != FPS

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#18) .LnB válasza nonsen5e (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"MOBA != FPS"

Ez mi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) nonsen5e válasza .LnB (#18) üzenetére


nonsen5e
addikt

Moba nem egyenlő fps. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#20) M3oH válasza Cray Tyler (#12) üzenetére


M3oH
addikt

Én sem értem, miért MOBAztad le, sztem sincs köze hozzá. De a többivel egyetértek.

(#21) Sirandrish válasza DaveNo1 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így gondolom/gondoltam szóval rendben van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) thomeef válasza Cray Tyler (#12) üzenetére


thomeef
őstag

Alapvetően a moba egy felülnézetes real time strategy a szokásos 4 sarokból indulással, középen actionnel. Szerintem a srác még a tegnap este hatása alatt van ;]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#23) Sirandrish válasza thomeef (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kaphatok belőle?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Nekem bejön, néha tuti kell egy ilyen kis pörgős fps kikapcsolódásnak :D

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#25) ígyvanferi válasza Fl3x (#24) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem is nagyon megtetszett. Blizzard nagyon ért ahhoz, hogy összelopjonszedjen mindenféle jó ötletet innen-onnan, és az évtizedes játékkészítői tapasztalatukkal, meg hogy pontosan tudják, mit zabál a nép, összegyúrják valami király cuccban. Na ez is ilyen, van itt ugye TF2, Portal gun, kitudjamégmi. De akkor is imádom már most.
Tracer akcentusa meg olyan cuki, hogy belehaloook!

(#26) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Én se multi FPS-eztem soha, de ez nekem is bejön valamiért.

You are not prepared.

(#27) .LnB válasza ígyvanferi (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ritkán hallani olvasni, téged valamiről ilyen beleéléssel és pozitívan nyilatkozni ;) :P

Eccavúúúú!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) norton2


norton2
csendes tag

Karakterek leírása és képességeik bemutatása a News Vendor cikkében. :)

(#29) Wolverine válasza ígyvanferi (#25) üzenetére


Wolverine
félisten

Tracer angol a dzsekije ujján levő zászló szerint, az szimpla brit akcentus :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) ígyvanferi válasza .LnB (#27) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:) Néha van ilyen. Magam sem értem.

(#29) Wolverine: tudom, ja. Szeretem.

(#31) .LnB válasza ígyvanferi (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom sokaknak a Tracer jött be elsőre. Nekem is, de jó akkor majd healellek benneteket inkább Mercy-vel :DDD #csakasupport

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) ldave


ldave
félisten

A karakterdizájn már megint hihetetlenül erős lett, ebben verhetetlen ez a cég. Itt van 12 db sose látott karakter, de elég egyszer ránézni a listára, máris szinte emlékszem mindegyikre.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#33) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

A devek mindenütt 12 kasztot említenek, de a kiadott wallpaperen 15 karakter látható, bal oldalt a 3 extra: Clint Eastwood, nagydarab poszt-akoliptikus túlélő meg valami high-tech ninja. Kiváncsi vagyok, velük mi a helyzet.

Kép: lásd előző hsz.

[ Szerkesztve ]

(#34) .LnB válasza Feketelaszlo (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

DLC, vagy megvehető karakterek. Mit gondoltál?! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) thomeef válasza .LnB (#34) üzenetére


thomeef
őstag

Egyik sem, 16 karakter lesz összesen, ebből még csak 12 kész, játszható állapotban, a maradék még soon. De este még több infó lesz róluk blizzconon.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#36) Wolverine válasza .LnB (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem a Blizzard stílusa, és aligha ezzel a játékkal kezdik el lebontani a róluk kialakított képet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) rt06 válasza nonsen5e (#19) üzenetére


rt06
veterán

kifejtened? mert ez igencsak moba-nbak tunik, fuggetlenul a nezettol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38) Fl3x válasza .LnB (#27) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Én kiváltottam belőle a pozitiv gondolatait :D

Valamiért úgy érzem, hogy a símaszkos figura lesz a közkedvelt :D

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#39) nonsen5e válasza rt06 (#37) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem tudom ezen mit kellene kifejteni. Nézz rá a videóra, majd nézz rá erre a képre: [link]

Ezen felül meg a fórumtársakat idézve:
nincs se creep, se ledönthető erődök, se elpusztítandó core amiért a győzelem jár stb. de ezt már előttem is írták. Ez egy multi FPS ahol mindenki a neki tetsző egyedi hőssel játszhat.

Fl3x: Mármint Tracer, nekem is ő jön be legjobban, vagy ha maradunk a számomra preferált healer-support szerepnél akkor Mercy.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#40) Nimda válasza Wolverine (#1) üzenetére


Nimda
addikt

Azt hiszem 6 év WoW után ez lesz a következő, amivel játszani fogok.Ebből akár csinálhatnának egy animációs filmet, vagy sorozatot is, annyira el van találva.

Amúgy első blikkre, szintén Mercy :)

(#41) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Mentségemre szolgáljon (a moba kifejezés használatáért) hogy megnéztem a trailert és az jutott eszembe, hogy ez tökre olyan mint a League of Legends, csak FPS nézetben. Ezért használtam a kifejezést. És nem szívok semmit :)

(#42) Fl3x válasza nonsen5e (#39) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Nevekkel még sajnos nem vagyok tisztában, de Reaperre gondoltam. Nekem tuti Hanzo a befutó ;)

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#43) nonsen5e válasza Fl3x (#42) üzenetére


nonsen5e
addikt

Jaaa símaszk, nem síszemüveg... :D :W

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#44) Wolverine


Wolverine
félisten

Ma 20:30-tól lesz majd egy Overwatch - Origins című panel a BlizzConon; nem tudom, hogy nézem-e, lehet, hogy a párhuzamos Hearthstone mellett döntök majd...

#37: ha az Overwatch MOBA, akkor a TF2 is az :U

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) Feketelaszlo válasza Wolverine (#44) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Már az Age of Empires, a Wolfenstein, sőt - a Pac-man is MOBA volt. ;]

(#35) thomeef: A 16 honnan jött? Mindenestre ha igaz, akkor még mindig van egy hiányzó láncszem. Még szerencse, hogy ilyen beszédes a külsejük - a western-hős a pisztolytáskából ítélve valószínűleg mid-range offense karakter, a pupák nyílván tank, s a gázmaszkból kiindulva valami fertőző AoE fegyvere is lehet (s ha már találgatunk valami tipikus redneck sztorit tudok elképzelni neki). Az óriáskatanás egység kilétére kicsit nehezebb tippelni, de szerintem valamiféle stealth képességgel defense szerep jut neki. Mondjuk a különböző láthatatlanságon alapuló abilityket remélem nem viszik túlzásba, mert FPS-ekben szerintem elég nehezen kezelhető, TF2-ben sem jött be soha a spy :(

(#46) P00By


P00By
nagyúr

A TF 2-vel is sok időt eltöltöttem. Eddig nagyon tetszik, meg fogom venni, ha nem f2p lesz! :K

(#47) thomeef válasza Feketelaszlo (#45) üzenetére


thomeef
őstag

Innen :D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#48) M3oH válasza P00By (#46) üzenetére


M3oH
addikt

Kíváncsi vagyok én is, milyen fizetési modellt alkalmaznak. F2P ás B2Pnek is látom értelmét, bár az elsőnek jobban örülnék :) Bár, ha customization nincs, akkor nem tudom miből lesz bevétel.

(#49) Telda válasza thomeef (#47) üzenetére


Telda
addikt

Jók a kommentek :D .
Vicces és igaz...

(#50) #57919488 válasza M3oH (#48) üzenetére


#57919488
törölt tag

B2P egy halott uzleti modell a jelenlegi eros konkurenciak miatt.
HS utan mar valoszinuleg egy hasonlo fizetos rendszer lesz es biztos vagyok benne, hogy a HotS-nal is ez a F2P rendszer varhato.
Azert picit szomoru, hogy a nagy WoW utan egy ilyet terveztek volna piacra dobni mint titkos Titan project alatt futo MMO :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.