Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96451) erahurka válasza Lefty (#96447) üzenetére


erahurka
félisten

A Pro egyetlen dolog miatt van nekem térképen: az időtállóság. Nem szeretnék úgy járni, hogy veszek egy konzolt ilyen drágán, és aztán 3 év múlva megszűnik a támogatása.

Ráadásul van +3%-os kuponom, úgy már felülről karcolgatná a 70-et ha eladom a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#96452) bandi0000 válasza erahurka (#96451) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha ps4-nek megszűnik akkor a pro-nak is.

Xbox One: bandymnc

(#96453) arpi6k válasza erahurka (#96451) üzenetére


arpi6k
addikt

3 év múlva már úgy fogjuk cserélni a pro-t mint a kis angyal. :D

Intel & ATI

(#96454) keIdor válasza erahurka (#96451) üzenetére


keIdor
titán

Megszűnni nem fog, de vannak pletykák 2018-ra PS5-ről, úgyhogy sose tudni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96455) pr0bi válasza Madwe (#96450) üzenetére


pr0bi
senior tag

Itthon sajnos 95%-ban nem szól másról, a maradék pedig amit írsz. A "világon bárhol" finoman szólva más a vásárlói színvonal. Legutóbb ez a tesco-s bf1 akció és a kommentek. Szomorú, hogy itt tartunk ma.

(#96456) Tatyla válasza erahurka (#96451) üzenetére


Tatyla
őstag

Olyan szinten garasoskodsz hogy szerintem 50-ért vegyél egy használt gépet, játékokat is majd meg kell ám venni azt tudtad, nincs warez, ez még mindig egy luxus cikk

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96457) erahurka válasza Tatyla (#96456) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem miért garasoskodás, hogy nem dobálok ki 100,000 forintokat az ablakon :F

(#96458) White Wolf: Ha fent van, akkor már volt, nem? ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#96458) White Wolf


White Wolf
tag

Ha még nem volt , van fent ps4 pro unboxing videó.

[ Szerkesztve ]

(#96459) #45378816 válasza erahurka (#96451) üzenetére


#45378816
törölt tag

Simán eltudom képzelni. Jövő hónapban lenne az 1tb-os új szériás ps4-em 1éves (ha nem adtam volna el nyáron) és amikor megvettem azt mondták, hogy 2020ig tuti nem jön új gép. Ez a bigfuckingnextgenever.

Szóval a pc-t és a rengeteg eredeti játékot eldobva és bizakodva, hogy egy konzol tényleg lehet olyan jó, amilyennek mondják és igen is élmény szinten tudja hozni azt, mint egy pc, amin csak játszik az ember és csupán csak hinni kell a mutatóknak, a játékosoknak, a reklámnak és így tovább...

Én nem bántam meg, hogy részese lettem/lehettem a ps4 világának, mert vannak nagyon jó címek erre a konzolra és még sorolhatnék temérdek érvet a pozitív dolgok mellett, de igazat adok a fent szólóknak és simán elképzelhető, hogy max, de csak nagyon max 3év és jön egy új gép.

Ez ilyen, nem kérdez!

/megjegyzem, még az idén szeretnék beruházni egy pro-ra és részemről ez lesz az utolsó konzol, amit megveszek, csak hogy én is az egyetlen dolgot hozzam fel "bizakodva" az pedig az időtállóság/

(#96460) A`rpi válasza erahurka (#96457) üzenetére


A`rpi
addikt

Terméktámogatás miatt én nem aggódnék. PS3 mai napig él és virul, kapjuk rá az "ingyenes" játékokat (Plus által), nagyon jó akciók vannak erre a platformra is, sorolhatnám...

Maga a PS4 az aranytojást tojó tyúk, nem fogják ezt a platformot magára hagyni ennyi eladott konzollal...

Kell hozzá a Plus előfizetés, folyamatosan fenntartják az érdeklődést a jó akciókkal PlayStation Store felületén.

Alsó hangon ennek a generációnak legalább öt éve van még.
(Szerintem.)

Függetlenül attól hogy fog e jönni újabb széria.

Ennyi erővel akkor most már meglehetne várni a PS5-öt is mer úgyis mindegy.

Természetesen ez nem így van. :N

Én azt javasolom hogy használtan nyugodtan vásárolj konzolt. Nem szokott velük gond lenni, az összefoglalóban jellemző hibák össze vannak szedve.

Amúgy a PRO időtállóbb, de ha nem vagy "Master Race", akkor felesleges.

PRÓra nem lesz exkluzív tartalom előreláthatólag,
csak szebb lesz a grafika, vagy gyakoribb lesz a képfrissítés.

Kipróbálnám én is szívesen, de ez most csak egy mesterségesen generált igény. Erre lehet mondani igazán a régi vissza fogja az "újat".

PRO csak egy prémium funkciókkal ellátott feltuningolt PS4, csodát nem kell tőle várni, de aki a teljesítményre izgul annak "megéri".

Más kérdés ha a teljesítménykülönbség csak offline lesz kézzel fogható akkor nekem teljesen mindegy. Erősebb gép miatt biztos szebben fog futni minden idáig FPS dop-pos játék, emiatt nem éri meg nekem cserélni.

Aki újonnan vásárolna, annak érdekes lehet a PlayStation 4 PRO,
de amíg ilyen használt árak vannak,
addig én a különbözetet játékra, és előfizetésre költeném...

[ Szerkesztve ]

(#96461) erahurka válasza A`rpi (#96460) üzenetére


erahurka
félisten

Jogos, a mai napig használom a PS3-am és veszek rá játékokat fillérekért PSN akciók alkalmával. A PS4 sem lenne egyből kuka, amint megjelenik a PS5.

Köszönöm mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#96462) Madwe válasza #45378816 (#96459) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ki mondta h 2020ig nem lesz új gen:D? Már amikor megjelent 2013ban írták/írtuk sokan, h ez nem lesz 7+ éves ciklus mint eddig, hanem 5-6 max. 2018/19ben már bőven érik a váltás, az h most kijött időközben egy félgen, lehet kicsit kijjeb tudja tolni, de nem hiszem. Az meg h 2 éves korában vettél "nextgent" azaz a ciklus felénél, utána nem kell meglepődni h nem fog még 4 évig a legfrissebb maradni :D

(#96463) A`rpi válasza #45378816 (#96459) üzenetére


A`rpi
addikt

"Szóval a pc-t és a rengeteg eredeti játékot eldobva és bizakodva, hogy egy konzol tényleg lehet olyan jó, amilyennek mondják és igen is élmény szinten tudja hozni azt, mint egy pc, amin csak játszik az ember és csupán csak hinni kell a mutatóknak, a játékosoknak, a reklámnak és így tovább..."

Szerintem a PC és a konzol nem zárja ki egymást,
oké anyagi megfontolás, de a fentebbieket akkor sem értem. :)

Valamit valamiért nem? :N
Kompromisszum mentes döntés meglehetősen ritka dolog.

PC-n a játékokat nem lehet eladni tudtommal. Kvázi azok megvannak nem?
Amennyi erővel elpártoltál PCről, vissza is mehetsz, nem tudom milyen játékaid vannak, és milyen az igényed, de használtan 100-150 ezerből egy jó használt géppel mindent el lehet futtatni közel olyan minőségben (ha nem jobban) mint PS4-en.

[ Szerkesztve ]

(#96464) #45378816 válasza Madwe (#96462) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem is az, hogy meglepődtem, de reméltem, hogy 2018 elejéig legalább kitart, mint ps4.
Szóval semmi gond nincs ezzel, csak hát a tények, hogy most már semmi sem lehet biztos, mint régebben. ;)

Végül is jól van ez így, haladni kell a korral, el is fogadtam már.

Árpi: Teljesen jogos, amit írsz, nekem egy a fontos, ezt már írtam korábban is, a tiszta játék (a csalás még csak gyanúja se merüljön fel) illetve ha játszom, akkor a játékkal legyek lekötve ne azzal, hogy ilyen olyan driver-eket, meg klienseket frissítek.

Egy szó, mint száz nekem a pc/laptop munkára való a konzol játékra.

[ Szerkesztve ]

(#96465) A`rpi válasza #45378816 (#96464) üzenetére


A`rpi
addikt

No nem azért hogy védjem őket,
de te még akkor eladtad a géped amikor csak pletykák voltak. :N

Az a gép amit te eladtál ki fog tartani még jó pár évig,
az más kérdés hogy neked nem felelt meg, vagy egyéb megfontolásból eladtad.

Én arra reagáltam aki szeretne az tud PC-n játszani,
közel annyiból mint mi konzolon.

Olyan is akad aki nem szeret a PC-vel szüttyögni,
vagy érdekli az exkluzív tartalom akkor viszont konzol kell.

[ Szerkesztve ]

(#96466) #45378816 válasza A`rpi (#96465) üzenetére


#45378816
törölt tag

Persze értem én, nem is volt bennem támadó szándék és teljesen megvoltam vele elégedve illetve tudom, hogy ki fog tartani, csak tényleg lettek érdekességek a ps4 háza táján, amihez még bátorkodtam leírni a saját tapasztalataimat/véleményemet.

(#96467) Madwe válasza #45378816 (#96464) üzenetére


Madwe
nagyúr

2018 elejéig ki is fog tartani. Az meg, h te közben lecseréled egy prora, aminek kb csak 4k hdr tvkhez lesz értelme valószínű, az meg a te dolgod. Ha elég a FullHD, valószínű elég a ps4 is. Persze lehet 1-2 év mólva kiderül h igenis van értelme a pronak FHDra, de ezt ma még nagyon nem látni, max sejteni, bízni benne.
A ps4 nem lett kevesebb, gyengébb, csak lett egy alternatíva 4kra. Aztán ha esetleg kiderül h jövőre vagy 2018ban csak 20fpsel futnak a játékok ps4en, mert prora optimalizálnak 30fpsre, s amúgy is elment abból ugyanúgy 40 millió s ez az oka, akkor ráértél volna váltani. Bár akkor meg jön már a next gen. Szvsz MOST jelenlegi infok birtokában max akkor éri meg prora váltani, ha 4k tv-d van s kell a többlet. H FHDra megéri e, az még kérdéses, ezt meg kell várni.

Szóval főleg ilyen mentalitás mellett végképp nem értem miért cseréltél :D

(#96468) james001


james001
veterán

Kinek kell PS4 Pro amikor itt van ez
:P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#96469) FullGas válasza A`rpi (#96460) üzenetére


FullGas
aktív tag

Nagyon jól összefoglaltad a kérdést a cserén gondolkozóknak.
Én biztos nem fogom eladni most az enyémet 70 körül. Nekem nem ér 50 ezret a Pro picit szebb részletessége. Ahhoz hogy ki legyen használva az a plusz teljesítmény, kéne egy TV-t is vennem 2-300 ezerért ami 4K, HDR támogatást tud.
.

[ Szerkesztve ]

(#96470) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem már a 1080/60 sztrímelés miatt megéri a pro. :D

The Truth is out there...

(#96471) Monoton válasza Madwe (#96467) üzenetére


Monoton
tag

Mindig csak 4k tv hozzátok fel a pro mellett, de szerintem aki a PS VR-t is be akarja szerezni annak érdemes az erősebb gépre váltani.

(#96472) Madwe válasza Monoton (#96471) üzenetére


Madwe
nagyúr

AKi egy új, gyk prototipus első genes kísérletre kiad 130k-t, annak nem hiszem h gond az 50ezres váltás. Ahogy a 4k tvseknek sem.

Nem mellesleg a pro psvr előnyeiről sincs sok info. Pl a vron eleve nincs is csak 1.4a hdmi, nem 2.0, azaz 4k tvkkel nem is jó, így meg nem annyira érzem h a prohoz készült volna.
Felbontása fix, azaz abban se lesz több.

Lehet pl h a 60x2fps helyett 90 fps lesz proval csak az előny pl. Semmit nem tudni erről sem, egyedül a 4król, meg h lehet h lesz vmi előnye FHD esetében.

(#96473) body007 válasza james001 (#96468) üzenetére


body007
addikt

Pont az előbb néztem egy boltba, 20k huf, elgondolkodtam rajta... :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#96474) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amúgy van itt olyan aki kapott/tesztelt/látott/ már működő példányt ebből a Pro változatból?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#96475) A`rpi válasza #45378816 (#96466) üzenetére


A`rpi
addikt

Én nem éreztem támadó szándékot, remélem te sem,
csak egy eszmefuttatás volt a részemről.

Nekem úgy jött le, PC-s múltadra úgy tekintesz hogy az visszafordíthatatlan,
azt próbáltam sugallni a két platform megfér egymás mellett.

Másrészről általánosságban írtam a konzolgémingről, és a kompromisszumokról.

Viszont amit még mindig nem értek, hogyha a konzolra tekintesz elsődleges platformként, miért sajnálod a PC-t, és miért pont a PS4PRO lesz az utolsó konzolod? :)

[ Szerkesztve ]

(#96476) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Látom megint nagyon belendültetek..... :W

egy kis off ma BlizzCon bejelentések!!!!! programok

Remélem jön az új diablo :C

(#96477) Gekkito


Gekkito
tag

Sziasztok.

Egy kéréssel fordulnék hozzátok.

TV vásárlás előtt állok, mivel jön a PS4 Pro jövőhéten, tervezek beszerezni egy UHD TV-t is mellé.
Néztem hogy már elég jó árba lehet kapni HDR funkciósat, akár ívelt képernyővel is. (ívelthez nem ragaszkodok)

Viszont nem igazán értek hozzá. Ami fontos nekem: alacsony legyen az imput lagg, minél gyorsabb legyen a képfrissétés. Tudtommal régen ez Hz-ben volt megadva a tévéknél (minél nagyobb, annál gyorsabb a képfrissítés), de most egyik tévénél se látok ilyen adatot.

Szóval azt szeretném tőletek kérni, hogy ajánljatok nekem UHD TV-t ami játékra kifejezetten jó.

Keret: 250e. Méret: 110-125cm között. Főleg Samsungot szeretnék. Nekem is samsung a mostani, van pár a családba, környezetembe, és mindenki meg van velük elégedve. Plusz samsung soundbarom van, és szeretem ha passzolnak egymáshoz a dolgok. :)

Köszönöm.

PSN: z340n3

(#96478) Zanik


Zanik
addikt

Azért vannak őrült emberek:[link][link]
:DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96479) Zanik válasza Madwe (#96472) üzenetére


Zanik
addikt

Arról nem is beszélve, hogy a Sony-nak vétójoga van a VR játékokra, tehát ha nem fut jól PS4+PS VR kombón, akkor vissza van dobva a fejlesztőnek, hogy reszeljen még rajta! Tehát ott is max. textúra minőségben lehet előnye a Pro-nak.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96480) james001 válasza body007 (#96473) üzenetére


james001
veterán

Én is,csak félek hogy gyorsan ráunnék,mert bár sok az a 30 játék,de mégse olyan sok az,és tudtommal nem lehet rá rakni több játékot. Ja és nincs rajta a Metal Gear 1-2,ez már alapból egy mínusz :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#96481) #45378816 válasza A`rpi (#96475) üzenetére


#45378816
törölt tag

A pc-t azért sajnálom, mert sok évig meg volt, csak egyszerűen olyan lett a közösség, hogy mindenhol a csalás meg mások ajnározása ment illetve tarthatatlanul magasak voltak már a game confgihoz szükséges árak.
Ezért nem kívánok már pc-vel játszani többet, játszani. :)

A konzolra, pontosabban a ps4-re azért tekintek elsődlegesként, mert ezen a platformon találtam meg a magam elvárásainak megfelelőket.
Legyen online lehetőségem, mert igazából csak azokat preferálom, a multi legyen tiszta fairplay és ne hömpölyögjön a kulában a sok trágár 12-15éves gyerkőctől illetve úgy menjen az a videójáték, ahogy az meg lett írva. :) (jó párszor fizettem 15-20ezret vagy többet is, aztán majd fél év volt mire játszható lett valami, közben konzolon a megjelenés óta hibátlanul működött, például mortal kombat x)

Fentebb lehet félreértés volt, de nem azért váltam meg a géptől mert, hogy jön a pro, az csak egy alternatíva volt, amikor eladtam a ps4-em, hogy ha majd esetleg valamikor megjelenik egy "újabb" kiadás, akkor arra beruházok, ha lesz rá módom és lehetőségem.

Nem részletezném az okokat, de tény meg kellett válnom sajna a konzoltól, de most a lényeg, hogy úgy néz ki idén lesz lehetőségem újat venni és mit ad isten megjelent a pro (amivel amúgy is úgy számoltam, hogy csak 2017 tavaszán várható és majd akkor veszek), szóval ha már nincs ps4-em, akkor inkább arra ruháznék be és azért gondoltam ezt utolsó gépnek, mert tényleg remélem, hogy talán 2020ig kiszolgál majd. (aztán egész egyszerűen nem szándékozom ps5-re/nextgen-re költeni tovább)

(#96482) LeventeV válasza Bencus88 (#96476) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ùj Overewatch karaktert és Diablo 4-et a nèpnek :D

[ Szerkesztve ]

(#96483) Dreimus válasza Gekkito (#96477) üzenetére


Dreimus
senior tag

Hát ebben a keretben valós HDR tv-t nem kapsz, csak HDR ready-t 8bites panellal. Samsung esetén 8bit+frc paneles tv-k a ks7000/7500 széria, valós 10bites panelek ks8000-től felfele. Sony és LG esetén is a valós 10bites panellel szerelt tv-k 9-es szériába tartoznak.

[ Szerkesztve ]

(#96484) Bencus88 válasza LeventeV (#96482) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az elsőhöz nem volt még szerencsém, de a Diablos wowos játékok a favoritjaim. Sajna a mostani Diabloba már nincs tartalom, de több száz órát bele pumpáltam az biztos.

(#96485) LeventeV válasza Bencus88 (#96484) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nem vagyok sem nagy FPS sem nagy multi fan, de az Overwatch nagyon beszippantott. Ha van ra lehetoseged probald ki. Megvan az a (be)huzo ero benne amit csak a Blizzard tud.

(#96486) Gekkito válasza Dreimus (#96483) üzenetére


Gekkito
tag

Köszi a gyors választ.

Amúgy ezt néztem, és ezt.

Esetleg ezekről tudsz véleményt mondani?
De itt árukeresőn sajna nincs feltüntetve se Hz szám, se hogy hány bit-es a TV. Meg mint írtam, sajna nemigazán értek hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

PSN: z340n3

(#96487) SenorDave válasza Gekkito (#96486) üzenetére


SenorDave
tag

Samsung UE49KU6500
8 bit
3840x2160

Samsung UE49KU6400
8 bit
3840x2160

Samsungba ami 10 bites:
Samsung KS8000 49" 55" 60" 65" LED 4k 10 Bit
Samsung KS9500 55" 65" LED 4k 10 Bit
Samsung KS9000 55" 65" 75" LED 4k 10 Bit
Samsung JU6400 60" LED 4k 10 Bit
Samsung J6300 65" LED 1080p 10 Bit
Samsung JS9500 88" LED 4k 10 Bit
Samsung KU6300 40" 43" 50" 65" 70" LED 4k 10 Bit
Samsung KS8500 49" 55" 65" LED 4k 10 Bit
Samsung KU6600 55" LED 4k 10 Bit

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#96488) Madwe válasza Gekkito (#96486) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ilyen félhdr tvket én nem vennék, akkor már inkább rendes hdr. persze az mélyebben zsebbe nyúlós, de annak van értelme. (sőt, szerintem cska az olednek, de ez már más kérdés :D)

(#96489) Tatyla válasza Lackooo84 (#96470) üzenetére


Tatyla
őstag

Bizony, én is sokat streamelek már ez miatt megéri simán

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96490) Dreimus válasza Gekkito (#96486) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Itt megtalálsz mindent róluk:
Samsung UE49KU6400
Samsung UE49KU6500

Alapvetően a Samsung KU6400-ről itt van teszt, ne tévesszen meg a KU7000-s amerikai számozás.

SenorDave: Egy csomó adatot tévesen írtál, ahogy írtam Samsung esetén valós 10bit csak KS8xxx szériától felfele (régi nem k-s széria esetén mind 8 bites kivétel a j/js9-es széria), Sony és LG esetén csak 9-es széria, minden más csak marketing fogás, nem kell bedőlni neki. A fentebbi oldalon megnézhetőek a termékek nagyrésze, illetve érdemes azt is tudni, hogy kisebb méretben egy samsung tv esetén még a képfrissítés is gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#96491) Gekkito válasza SenorDave (#96487) üzenetére


Gekkito
tag

Hm... a JU6400-at is néztem, de az tavalyi modell tudtommal, ezért gondolkodtam a KU6400-on, de így már más megvilágítása van a dolognak. Megnéztem a 10bitesek közül többet és van ami meggyőző számomra.

Valószínűleg akkor ezek közül fogok választani majd a jövőben. Viszont KU6300-at nem találtam, csak sima K6300-at, de gondolom az ugyan az!?

Köszi amúgy a listát és a segítséget.

PSN: z340n3

(#96492) vg válasza Tatyla (#96489) üzenetére


vg
addikt

És ugyan ki nézi a te 1080/60-as twitch közvetítésedet brutális bitrátáddal? :DDD

(#96493) erahurka


erahurka
félisten

Hogy tud a PS4 streamelni a mellett, hogy egyes játékokat alig bír 30 fps-en tartani? :F

(#96494) Gekkito válasza Dreimus (#96490) üzenetére


Gekkito
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és hogy ilyen gyorsan válaszoltok

Öröm látni hogy több segítőkész ember van itt-

A tesztelős linket ismerem. Innen néztem ki elsőnek a KU6400-at, a 8,3-as video game értékelés miatt.

Viszont akkor ha hibás is SenorDave listája, de a J szériás TV-k amiket feltüntetett mind 10bit-es? A JU6400-is vagy az már nem?

Amúgy a displayspecification oldal nagyon hasznos. Köszönöm.

PSN: z340n3

(#96495) Dreimus válasza Gekkito (#96491) üzenetére


Dreimus
senior tag

Van KU6300 is csak nem eu-s változat érdemes több féle keresési metódust használni :)
JU6400 is csak 8bit.

Örülök, hogy tudtam segíteni.
A Samsung politikája egyszerű. Minden évben egy szériával lejjebb kerül az adott tudás. Tehát amit most keresünk KS8xxx-ben az jövőre már a hetes szériába kerül le, mert tavaly a 8-as széria nem volt 10bites csak elvétve egy-két modellt. Természetesen van ellen példa erre is de reméljük hamarosan megfizethető lesz a valós 10 bites panel is :R

[ Szerkesztve ]

(#96496) Gekkito válasza Madwe (#96488) üzenetére


Gekkito
tag

Ha úgy van belenyúlok mélyebben a zsebbe és akkor veszek egy 10bit-eset, ha tényleg annyival jobb. Néztem SUHD-t is meg OLED-et, viszont olyan mélyre már nem akarok nyúlni. :D

PSN: z340n3

(#96497) Madwe válasza erahurka (#96493) üzenetére


Madwe
nagyúr

Külön chip intézi, nem vesz el a prociból. Pl download meg ezek is mennek külön chip miatt sleepben ugye.

A pro előnye az lesz, h ott a 8gb ram az csak a játékhoz lesz, s kapnak az egyéb dolgok dedikált lassab +1gbot, mert a sima az a 8gbból oszt viszont ki ezeknek.

(#96496) Gekkito Pedig ott kezdődik az igazi móka :D

[ Szerkesztve ]

(#96498) Bencus88 válasza LeventeV (#96485) üzenetére


Bencus88
nagyúr

rendben köszi ránézek :R

(#96499) belan válasza Gekkito (#96486) üzenetére


belan
addikt

nekem 49ku6450 volt nem rossz a képe de ks7000 jó sajnos a samsung 10 bit panel suhd 120hz igaz drágább

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96500) Gekkito


Gekkito
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.

Eldöntöttem, hogy egyenlőre nem kapkodom el a TV vásárlást a jövőheti Pro megjelenés miatt. Pörgetem a mostani FullHD-n, aztán karácsonykor vagy jövő év elején veszek egy minimum 10bit-es UHD-t.

Big Up a PH-s PS4-es közösségnek :R :C

PSN: z340n3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.