Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96101) danih válasza krx21 (#96094) üzenetére


danih
addikt

Le fogja tölteni, Shadow of Mordor-hoz pár napja jött ki a Pro patch és nekem is letöltötte.
Szerintem a textúrák nem fognak változni Pro módban (általánosságban legalábbis, lehet lesznek kivételek).

[ Szerkesztve ]

(#96102) Lackooo84 válasza echterion (#96100) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

720p/60fps a max., hiába állítod ott 1080p-re. Nagyon sokat játszom share play-vel a laptopon, szóval ebben biztos lehetsz.

The Truth is out there...

(#96103) Lackooo84 válasza danih (#96101) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

4K textúrák nélkül meg milyen natív 4K-ról beszél ez a Cerny fiú... Na ne nevettessen.... :D Szerencsére engem hidegen hagy, nálam az 1080/60 a befutó.

The Truth is out there...

(#96104) danih válasza Lackooo84 (#96103) üzenetére


danih
addikt

Gondolom a felbontásról :)
Engem is hidegen hagy - amint megerősítést nyer hogy a Pro előnye nem csak a 4K(-szerű) rendering hanem 1080p-ben is általánosan támogatva lesz (jobb effektek, magasabb fps) akkor veszem is. (Mondjuk multira tuti nem fog kiterjedni, ott ha a PS4-en 30fps a lock akkor a Pro-n is az lesz különben lázadás lesz :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#96105) Def26 válasza danih (#96104) üzenetére


Def26
félisten

"Mondjuk multira tuti nem fog kiterjedni, ott ha a PS4-en 30fps a lock akkor a Pro-n is az lesz különben lázadás lesz"

Nagyon remélem, hogy nem lesz igazad és a multit is érinti a változás. Nem akarok, majd pl. a bf1 -el ps4 -es grafikát bámulni online sem. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96106) Tatyla válasza echterion (#96100) üzenetére


Tatyla
őstag

Még most 720p ne erőlködj most lesz a proval 1080p

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96107) danih válasza Def26 (#96105) üzenetére


danih
addikt

Úgy olvastam hogy az egyensúly megtartása végett azonos lesz az fps. Lehet a grafika szebb lesz, mondjuk lesz AA vagy hasonló, de az fps marad. Szerintem ez így jó, különben felhördülés lenne és ezt a Sony nagyon jól tudja. Nem hiszem hogy tökön akarják majd szúrni magukat.

[ Szerkesztve ]

(#96108) Def26 válasza danih (#96107) üzenetére


Def26
félisten

Én meg azt gondolom, hogy akik a pro -ra váltanak pont ezért váltanak. Ha ugyanaz marad a graf ki a pöcsöm venné meg a gépet? :D Na mindegy, remélem nekem lesz igazam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96109) glspeter1 válasza Def26 (#96108) üzenetére


glspeter1
őstag

Legyen szebb grafika és stabilabb 60, illetve 30 fps.
Ja igen! És ami most 900p (pl. BF1) az legyen natív 1080p. :(((

Ellenkező esetben nálam felejtős a Pro.

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96110) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

nem engedi leszedni a mindenki gone to rapturet. A letter quest meg nem érhető el vitára.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#96111) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Game-en vagy zavvi-n szokott lenni valamilyen kupon akció? X%vagy free shipping?

(#96112) Mrdevil válasza Def26 (#96108) üzenetére


Mrdevil
addikt

Multiban ne is legyen elôny a pro, én is azt mondom, és ôk is ezt mondták. Egy részben ezért is jön át az ember pc-rôl. Bár már igy sincs egyenlô feltétel, mikor jönnek itt a legális bill+egér komboval. Viszont a single dolgok üssenek nagyot pron, ha már váltunk.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#96113) Def26 válasza Mrdevil (#96112) üzenetére


Def26
félisten

Részemről nem veszem meg a pro -t ha multiban semmi különbség nem lesz. Nem az előny miatt, (amúgy sem hiszem, hogy nagy előny lenne) de érted, akkor mifaszé' váltson az ember egy erősebb gépre?

Amúgy hol olvastátok ezt? Én nem találok ilyen cikket (gamepod féle nem érdekel :D)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96114) Kendek válasza Gabesz1019 (#96111) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Zavvi-n szokott, mindig van (persze nem mindegyik, ha egyáltalán valamelyik is releváns a számodra), de a normál posta amúgy is ingyenes.

<-ƘƘ->

(#96115) bandi0000 válasza Def26 (#96113) üzenetére


bandi0000
nagyúr

félreértés van, ami 60 fps volt az 60 lesz multiban ami 30 az meg 30/vagy még jobban butítanak a régi gépen és 60 lesz mindkettőn, de ahol 60 marad, mint a BF1, az valszeg szebb lesz és stabil 60 lesz,remélhetőleg

Xbox One: bandymnc

(#96116) Mrdevil válasza Def26 (#96113) üzenetére


Mrdevil
addikt

Értelek persze, még anno mikor bejelentették a prot, ott esküdöztek, hogy multiban nem lesz különbség, pl fps elôny. Aztán ki tudja, lehet ez már a multé, tényleg meg kell várni a pontos teszteket.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#96117) Def26 válasza bandi0000 (#96115) üzenetére


Def26
félisten

Multiplayer games won’t run faster on PS4 Pro

Ha ebből indulok ki akkor soha nem jön el az amiért az ember pro -ra váltana (számomra), hiszen minden cím ami megjelenik a ps4 -re is az nyilván picit elmarad a pro grafikai szintjétől. Na már most, ha 1 év múlva jön a battlefield 5, akkor annak a multija is csak max. úgy fog kinézni pro -n mint a ps4 -en, mondván nem lehet előnye a pro tulajoknak? :D
Na mindegy, én a single miatt nem váltok pro -ra az tuti, de természetesen majd csak akkor anyázok, ha megjelent és tényleg így lesz (pár napig nem veszem át az előrendelt konzolt). :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96118) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Rise of the Tomb R.-ben mit, hogy kell fejlesztenem, hogy aranyat is tudjak gyűjteni? Fejlesztések utolsó szakaszaiban azt is kér, nincs egy darabom se és fel sem tudok szedni a földről, vagy le a falakról. Az összes többi alapanyaggal semmi gond, de az arany. :(
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#96119) marilllyo


marilllyo
veterán

Kiplatizta itt valaki a mordort? Lenne pár kérdésem hozzá. Írjon rám priviben pls.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96120) A`rpi válasza danih (#96098) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm az észrevételt, bővítettem a leírást.

Bármi észrevételetek van még a fentebbi leírással 2-Step Verification
jelezzétek felém. :R

[ Szerkesztve ]

(#96121) bandi0000 válasza Def26 (#96117) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem olvastam el teljesen, de azt írták hogy nem fog gyorsabban nagyobb fps el futni, ezt tudtuk, de attól még szebbnek kell lennie, mert akkor mi értelme lenne váltani ? semmi, a 4k még nincs elterjedve annyira hogy több lenne a 4k-s mint a fullHd-s tv a piacon

Xbox One: bandymnc

(#96122) Def26 válasza bandi0000 (#96121) üzenetére


Def26
félisten

Ez multira értik. Hogy mi értelme váltani? ...hát a single miatt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96123) bandi0000 válasza Def26 (#96122) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert mi a bajod a 60fps el? single miatt nem fognak sokan váltani, leg is felőlem akkor ott rohadhat meg a polcon az összes :D

Xbox One: bandymnc

(#96124) Def26 válasza bandi0000 (#96123) üzenetére


Def26
félisten

60 fps -el semmi bajom. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96125) ithuriel válasza Def26 (#96122) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Ha multinál 60 fps a limit, akkor pro-nál (ha van pro mód) is 60 fps lesz a limit, de stabilabb lesz, nem megy le 40 fps-re, ha sok minden történik, hanem fixen tartja a 60-at. Plusz a magasabb felbontás miatt részletesebb is lesz, könnyebb kiszúrni az ellenség fejét a távolban.

(#96126) Kendek válasza ithuriel (#96125) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, akkor majd keresztre feszítik a Sony-t mert az ígéretekkel ellentétben a Pro-val játszók valós előnybe kerülnek a gyengébb konzollal rendelkezőkkel szemben. Akkor pedig mégis ketté kell választani a két tábort, mert együtt nem multizhatnak.

<-ƘƘ->

(#96127) keIdor válasza Def26 (#96117) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem Battlefront 2 lesz jövőre. Utána egy Battlefield 2-n nem lepődnék meg. 2. világháború.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96128) sting2 válasza keIdor (#96127) üzenetére


sting2
addikt

Sajnos, pont ennyire kiszámítható és sekélyesen unalmas a jövő... :(

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#96129) phgergo


phgergo
aktív tag

10.en megérkezik a ps4 prom. A sima ps 4 megjelenés napja ota megvolt, kivancsi vagyok mi lesz a kulonbseg.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#96130) bandi0000 válasza sting2 (#96128) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert ugyan mit várnál ha szabad kérdezni?

Xbox One: bandymnc

(#96131) Kvelstadt válasza Def26 (#96117) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én teljesen jól elvagyok a mostani fps/felbontással is.
A VR ami miatt majd váltok egyszer de ahjoz előbb kell jópár erő VR cím. Ez alatt azt értem hogy okyan ami nem csak VR hanem smi engem konkrétan nagyon érdekel.
Eddig az új resi ami úgy valamennxire érdekel de szért még kivárom minis lessz az.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96132) bolha23 válasza Kendek (#96126) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az egeret billentyűzetet használókat most különszedik a kontrolleresektől? Nem.
A nagyobb felbontás, és stabilabb fps miatt előnybe kerülőket sem fogják, ez van ezt kell majd szeretni.

(#96133) james001 válasza Petreszku (#96118) üzenetére


james001
veterán

Arany? :F Mármint a pénzre gondolsz amivel lehet a feka csávótól is venni cuccokat?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#96134) KaitouP


KaitouP
veterán

The Deadly Tower of Monsters: AJÁNLOM mindenkinek, hatalmas poén a játék. :D Vagy 10 perce játszok bele csak, de azt a 10 percet szinte végigröhögtem. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96135) gyuribácsi88

Nem kell izgulni, aki eddig béna volt online multiplayer fps-ben, az ezután is béna lesz, hiába vesz ps4 pro-t, egeret, billt, meg gamer széket.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#96136) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#96135) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Xbox One: bandymnc

(#96137) perge666 válasza gyuribácsi88 (#96135) üzenetére


perge666
veterán

Azért légyszi ne sértegessél már a nagy közönség előtt. :DD :DD :DDD

(#96138) glspeter1 válasza bandi0000 (#96136) üzenetére


glspeter1
őstag

Neeee. :DDD :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96139) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#96135) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ez mondjuk nagy igazság. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#96140) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#96135) üzenetére


gianni85
veterán

Kicsit alulértékeled a gamer székeket :)

(#96141) Gabesz1019 válasza Kendek (#96114) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Egyébként semmi külön adót nem kell fizetni? EU-n belül elvileg nem kell. Postás hozza a csomagot? Gondolom hagy valami értesítést ha nem vagyok otthon. Metal Gear Solid Definitive Editiont néztem ki. 3000 Ft al olcsóbbra jönne ki. Átlagosan mennyi idő alatt érkezik meg?

(#96142) danih válasza gyuribácsi88 (#96135) üzenetére


danih
addikt

Dehát.... dehát... benne van a nevében hogy "Pro"... akkor ez most nem igaz?!!4!négy

(#96143) Kendek válasza Gabesz1019 (#96141) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs semmi extra költség, ha egyetlen, lemezes játékot rendelsz, akkor egy erősebb borítékban fogja hozni a postás, aki belehelyezi a postaládátokba (akkor is ha nincs otthon senki). Nekem még egyszer sem tört össze a tok, szóval okés a csomagolása (legfeljebb zörgött benne a lemez). Az érkezése kb. másfél-két hét, nekem általában ha pénteken feladják, akkor következő-következő hét szerda-csütörtök megjön.

<-ƘƘ->

(#96146) crue válasza Kendek (#96143) üzenetére


crue
őstag

Rendeltél tőlük mostanában? Az előző két rendelésem is jó három hét volt mire megjött és a mostanival is bőven a harmadikban vagyok, csomag meg még sehol sincs. Nem olyanok már mint régen.

(#96149) Petreszku válasza james001 (#96133) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Nem a pénzre gondoltam, de közbe minden "kitisztult". Most minden a helyén van.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.