Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chiller


Chiller
őstag

Egész jól indult a dolog, de a kameráknál és normális képernyőmegosztás hiányánál elbukott ez a teló is nálam :(

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Ready For-nak nagyon megörültem... mihelyt sikerült rájönnöm, hogy az asztali nézetről van szó, mert ez a cikk szövegéből nem derül ki, csak a képekből. :U

A vezetékes kapcsolat hiányával ugyanakkor sikerült rögtön ki is nyírniuk ezt a funkciót, ti. a laggolás, akadozás nem elfogadható mindennapi munkánál.
Legalább lenne valami hivatalos dokkoló eszköze... :(

Ha ez működne, akkor simán váltanék, de így csak várom, mikor adja be a kulcsot a Mate 20, mert az még mindig megy, és megy, és megy, és megy, és megy, és megy, és megy...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Songoman válasza AxBattler (#2) üzenetére


Songoman
aktív tag

Ahhoz viszont az USB 2.0, helyett 3.1 kellene.

(#4) Alarikman


Alarikman
senior tag

Nem igaz, hogy legalább egy 778G-t nem tudtak bele tenni(vagy már nem is kapható).
Egy Poco X5 Pro jobb ajánlat ennél(SOC, Wifi6, kamera, töltés, infra). Szoftver támogatásban persze nem. Gondolom azért csak Tetszett-et kapott annó.

(#5) Alarikman válasza Alarikman (#4) üzenetére


Alarikman
senior tag

Bocs, elnéztem. Ez a sima Poco X5 5g-vel van azonos szinten. Akkor mégis megérheti, a szoftver támogatás miatt a plecsnit. Ebbe az árba nem fér bele a 778G. :B

[ Szerkesztve ]

(#6) roli543


roli543
őstag

A Mororola nagyon magára talált most, és remélem a lendületük nem fogy el! Nagyon szurkolok nekik, mert ebben az évben bazi jó eszközök érkeztek tőlük. Az ár is rendben van. És jééé… nekik nem kell 2MP-es szirsz@r makró kamera…. :R

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) AxBattler válasza Songoman (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Na ja.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) janes1976 válasza AxBattler (#7) üzenetére


janes1976
őstag

Sztem ez a 695-ös soc már most gyengusz :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez ajánlott? Gyakorlatilag csak a 12 GB ram viszi el a telót. Ami tök lényegtelen. A G54 is azért népszerű itt, mert 12 Gb ram van benne és "há ennyiért nincs máshol ennyi ram". Egy hozzáértőbb tudja, hogy tök felesleges a csirke hardver mellé 12GB ram. Kicsit az OP1-es időket érzem, fórumtársaink azóta sem lettek okosabbak.
Szoftverfrissítés várhatóan nuku.

Aki megveszi olyan rossz vásárt nem csinál vele, de nem ajánlott. Még a tetszettet sem adnám rá. A Galaxy A34 lényegesen erősebb telefon. VGA-ban is, de prociban pláne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Korábban teljesen jó, magas pwm értékű paneleket használtak, de mostanában ez egyre katasztrófálisabb. :(
1 főverziót olvastam, G miatt valószínűleg több biztos nem lesz, ami egy Samsunghoz képest azért már kevés.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) janeszgol válasza ghiottone (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

A Huaweit/Honort, illetve a Oneplust/Oppot is ezért dobtam. Nem mindegyik telójukban van DC dimming, de szinte mindegyik 200 alatti, sőt direkt 90 Hz-es villognak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) ghiottone válasza janeszgol (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Oppo/Op jó. Nekem ott csak a 9 Proval volt bajom. 7T, 8T, 9 és Oppo Find X5 mind 360hz és fölötte. Op esetén a 2-es Nordnál volt alacsony a pwm.
Nekem eddig inkább a Samsungokkal volt bajom 250hz alatt, és most a Pixel 8-asoknál is csak 120, 170hz :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) janeszgol válasza ghiottone (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Oppo Reno5 Z például.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) vacs


vacs
veterán

A kijelző sík, vagy lehajlík?
Ezt nem találtam a tesztben, vagy csak én siklottam át rajta!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#15) ghiottone válasza janeszgol (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt nem ismerem. De a Find X6 széria se jó már pl.

Motonál az Edge 30 Fusionnál a 750hz volt a jó irány, azt kellett volna folytatni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) Fred23


Fred23
nagyúr

Van G84 már 90-ért is a piacon, és annyiért már tényleg jó üzlet ez a készülék. (Az Alza vagy az eMAG garija nem hiszem, hogy megér +20k-t sajnos.)

Másrészt én még mindig inkább venném a most akciós Xperia 10 V-öt 130-ért a Media Markt-ból a Motorola helyett.

(#17) lolal


lolal
senior tag

Egész ígéretesnek indult a teszt elején... De és ez egy elég erős de. Ez a SoC ennyiért 2023 ban röhej. 2021 és technika és megjelenésekor sem volt topp erősségű processzor. Így tartósnak abszolút nem nevezném. A kamera papíron jól hangzik, de szvsz ez így nagyon kevés... Egy Galaxy A14 is partyba van vele, holott ott az árcédula sem ennyi. 80-75 magasságában egy emészthető ajánlat ahol ez belefér...de 100+ nál nemigazán. Nem ér ennyit az amúgy is szörnyű Alza vagy eMag garis ügyintézése ahol a TSM be adják be a készüléket és hosszú hetekig futhatsz utána mire azt mondják te hibád sorry.
Van ennél jobb is a piacon. Szürke importból megérheti.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#18) rep3at


rep3at
őstag

Ha most vennék telefont erősen gondolkodnék rajta, bár a processzor tényleg gyengusz egy kicsit de lássuk be, Suzuki árán nem kapsz Mercedest.

Az én telómon van DeX, talán kétszer próbáltam eddig másfél év alatt, szerintem ez nem dealbreaker, én maradok a laptopomnál ilyen célokra.

Forward thinking. كرر

(#19) foglaltvagy válasza Fred23 (#16) üzenetére


foglaltvagy
kezdő

Ez így van!

Sokan pedig úgy ítélkeznek a készülék fölött, hogy valójában ezt is csak hitelre tudná megvásárolni ha hirtelen kellene! Szóval ja... :R

(#20) Luck Dragon

Szuper lett ez a telefon ha az árát is nézem . 120 Hz-es p-OLED kijelző esetében viszont kár , hogy ilyen alacsony a fényereje .
Sztereó hangszórók, 3,5 mm-es csatlakozóra jár a piros pont .

12/256 GB-os alapkiszerelés, bővíthető tárhellyel is nagyon szuper , ahogyan a védőtok és gyorstöltő megléte is .

Kamera minőségére ha ráfeküdne a gyártó és kicsit a szoftveres támogatáson is dolgoznának , még jobban ki tűnne a gyártó a többiek mellett .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"Sőt, az üdvözlendő, hogy extra kamerák hátlapra pakolása helyett inkább autofókuszos ultraszélessel próbálkoztak. "

Tényleg az, a többi gyártó is elindulhatna ebbe az irányba és a sok vacak kamera helyett lenne kevesebb és használhatóbb lencse. Egy picit jobb SoC-val és jobb szoftveres háttérrel (kamera, update-ek), amúgy egész jó vétel lenne, de a jelenlegi mezőnyből inkább egy A34-et választanék a hosszú támogatás miatt.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#22) janeszgol válasza bollokcs80 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is az A34-et. Sokkal-sokkal jobb support, lényegesen jobb SoC, jobb kamera. Akkuban sem marad el ettől. Kijelzőben az is tök jó.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Tschubi


Tschubi
tag

Szemezgetek ezzel a telefonnal, de elolvasva a hozzászólásokat lehet inkább a G72 az árelőny miatt.
Illetve többen írjátok, hogy a Samu A34 jobb vétel a SoC, a kamera és a support miatt. De annál lassabb a töltés, nincs Jack, és valamivel nagyobb is méretben. Sokkal drágább is (a 8/256 verzió cca 150eFt), csak a 6/128-as lenne a Moto G84-es árában. Ha meg már 150eFt, akkor inkább a Poco F5, ami szinte mindenben jobb, újabb is, de annyit meg nem szeretnék rákölteni.
Szóval inkább a G72-es

(#24) AxBattler válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

A 120Hz-et elcseréltem volna a vezetékes Ready For-ra...

Már régóta várom, hogy emészthető árszinten lehessen kapni használható destop móddal rendelkező készüléket, de csak 200k HUF felett lehet ezt elérni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25) DS39


DS39
nagyúr

A G54 házon belül jobb vétel.

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Árban nem rossz, de innen csak nagyon kis lépcsők egy Edge szériás cucc.

Alapvetően minden ársávban van jó ajánlata a Moto-nak viszont.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

p-OLED kijelző ide, adapter a dobozban oda, szerintem a G54 jobb vétel.

(#28) HagaNRG válasza pauliboy23 (#27) üzenetére


HagaNRG
őstag

A G72-höz képest ez sokkal komolyabb telefon vajon?
Feljebb a kommentelők is kizárólag a G54-gyel hasonlítják össze.

Köszi!

(#29) DS39 válasza HagaNRG (#28) üzenetére


DS39
nagyúr

Kb. ugyanazt tudja a SoC, de nincs 5G és 12 GB RAM. (G72 és G84)

[ Szerkesztve ]

(#30) mrThomi


mrThomi
addikt

Árban pont ennyi most 289 euró bf alatt a Moto Edge 40 Neo, ami azért sokkal jobb ajánlat ennél.

Nothing Phone (2a)

(#31) CS.V.


CS.V.
csendes tag

Sziasztok.
Milyen tipusú és mekkora SD kártyát képes kezelni a teló ?
Merjek bele venni egy 512-est ?

CS.V.

(#32) CSAVI38


CSAVI38
tag

Akinek yettel előfizetése van az inkább ne vegyen ilyet, mert a VOLte Motorolakon nem működik, koszonhetóen a Yettel csodás hozzáállásának, így csak 3g n lehet vele telefobálni. Én ezért adom el az edge 40 t pedig jó teló az is, csak pont beszélni nem tudok rajta normálisan.

(#33) Hallosz


Hallosz
senior tag

Céges másodtelefonnak vettem 3-4 hete. Ha csak a híváskezeléssel van elfoglalva, akkor is meg-megakad a felület. Amint mást is csináltam, pl. fotózás közben hívtak, vagy a kép lett torz (igen torz) vagy nem voltam kapcsolható. A hívásvárakoztatás sem ment neki minden esetben. Fb - Viber - messenger - navi "fut"a háttérben és kakukk a cuccnak.

Ez a Snapi 695 nem alkalmas a napi használatra, maximum egy 5 colos, lebutított TFT kijelzős 5-6 évvel ezelőtti készülékben, abban is legfeljebb telefonálásra.
Én azt mondanám, inkább - kerülendő - mint ajánlott. Ha a proci combosabb volna akkor ok.

Visszavittem egy hét után.

Mert lakni, muszáj.

(#34) ddaydome válasza Hallosz (#33) üzenetére


ddaydome
senior tag

Nekem x30-as nokiam vam snapi 695-el. Semmilyen akadás nincs rajta. Valami szoftveres gond lesz a telivel szerintem.
Mindenféle napi használatra alkalmas.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#35) Graphics válasza CSAVI38 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

3G-t lekapcsolják.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Hallosz válasza ddaydome (#34) üzenetére


Hallosz
senior tag

Lehet, hogy valami szoftveres baki miatt volt, nem tudom. A majdnem natúr Droid miatt választottam. Lehet, teszek egy próbát a Nokiával. Köszi a tippet. :)

Mert lakni, muszáj.

(#37) DS39 válasza CSAVI38 (#32) üzenetére


DS39
nagyúr

Ja, viszont az 5G net az megy, ki érti ezeket..

[ Szerkesztve ]

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

Én az SD695-öt játékra szoktam ajánlani. Simán fut rajta a roblox, genshin, fortnite, ark (bár utóbbi már necces is lehet néha). Viszont a mindennapokra nem a legjobb, és nem a GPU miatt nem az, az teljesen ok, hanem a CPU része gyenge. Nem ez az első SD695-ös teló, ami akad, mint a disznó. A FHD 30/60 fps maximalizálása még a kisebbik baj az átlagembernél. (Bár már az UHD-s tévék korát éljük. Ezt tudják is az emberek.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) CSAVI38 válasza Graphics (#35) üzenetére


CSAVI38
tag

Bizony utána marad a 2G, ha VOLte nem megy

(#40) SkyLine3000 válasza roli543 (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Csak egy szirszar 8MP-es ultraszéles. :D Ezt is végleg kukázhatnák a gyártók.

(#41) pdr755 válasza CSAVI38 (#32) üzenetére


pdr755
tag

G54 volt nálam 1 napig (Ma küldtem vissza). VoLTE tökéletesen működik Yettelen.
Régebbi motorolákon (pl. a 2019 végén kiadott G8 Plus) valóban nem volt egyiken se VoLTE-je a telenor/yettel-nek.
Konkrétan a G84-et nem tudom, de a G72-en és mint mondtam a G54-en működik a yetteles VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#42) CSAVI38 válasza pdr755 (#41) üzenetére


CSAVI38
tag

Azon azért megy, mert lehet kapni a Yettelnél. Yettel állaspontja, hogy csak olyan keszuleken megy garantáltan, amit náluk is árulnak. Ettől függetlenül megy más mobilon is de a motorola edge ken nem se a neon se a simán. Lehet snapdragonos motorololákkal nincs ilyen probléma, azt nem probáltam. Azért érdemes kiprobálni vásárláskor.

(#43) vectra91 válasza CSAVI38 (#42) üzenetére


vectra91
csendes tag

Üdvözlet, fiamnak hétvégén MM-ben vásároltam Edge 40 Neo-t, Yetteles kártyával a VoLTE tökéletes. Abban egyetértek, hogy érdemes kipróbálni, ha fontos valakinek.

(#44) DS39 válasza vectra91 (#43) üzenetére


DS39
nagyúr

Edge 30 Neo-n viszont nem megy.

(#45) vacs válasza CSAVI38 (#42) üzenetére


vacs
veterán

Google Pixel telefonokat hivatalosan nem is forgalmazzák itthon, ennek ellenére mindhárom szolgáltatónál működik a Volte!

(^)(>.<)(^)

(#46) paatrick


paatrick
senior tag

Most azok a feliratok ott vannak minden ilyen telefon keretén? :DDD

Meg mi az hogy Dolby Atmos??? Jaj. Este felírom már a homlokomra hogy "a Pápa" és holnaptól én irányítom az egyházat :C

Amúgy szokásos tepsi, de legalább a színe jó.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#47) ddaydome válasza ddaydome (#34) üzenetére


ddaydome
senior tag

X30-on natúr droid van. Semmi extra. A 256/8gbs az ufs3-al van.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#48) ddaydome


ddaydome
senior tag

Szerintem jó ez az irány, amerre a motorola tart. Jól el tudják találni az egyensúlyt, látszólag megfelelő minőséggel. Kezdi hibák persze minden telefonnál előfordulnak szoftveresen. Nekem egyre jobban tetszik a palettájuk.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#49) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Nagyon tetszik ez a telefon, de addig nem venném meg, amíg a folyamatosan bekapcsolt kijelzőt (AOD vagy Peek Display) nem teszik bele a szoftverébe. Külföldi fórumokon olvasom, hogy nagyon sokan hiányolják, és idegesíti őket, hogy mindig meg kell piszkálni a kijelzőt, hogy megnézze az ember, jött-e időközben valami üzenete, vagy értesítése. A hivatalos fórumon is azt ígérték még október végén, hogy továbbítják az illetékesek felé, akik majd átgondolják. Tehát az lenne a kérdésem, hogy azóta jött-e valami frissítés, amivel belekerült ez a funkció, hogy folyamatosan mutassa az órát és az értesítéseket?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#50) Samsai válasza spiritex (#49) üzenetére


Samsai
újonc

AOD már nagyon rég óta van , nem kell piszkálni , értesítés esetén magától illetve ha közelítéssel aktiválható, cserébe pl éjjel is bekapcsolva maradhat . ráadásul ez ki is néz valahogy , nagyon látványos nem olyan xar apró karakteres bhockodas mint pl a Samsung galaxy s22 ultra volt anno. Többek között emiatt is kukáztam a Samut, maradt a moto. Ready for Pedig tökéletes vezeték nélkül is , fölösleges a kábel hozzá .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.