Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96351) crue válasza sittes79 (#96348) üzenetére


crue
őstag

És még mindig olcsó? Elvileg tegnapig tartott az akció.

(#96352) gianni85 válasza Doma88 (#96349) üzenetére


gianni85
veterán

Műszaki cikk sose értékálló befektetés. 1216A-t kapsz már újat 80ért. Én személy szerint akkor adnék érte 70-et, ha max 1 hetes lenne. Egy év a gari rá, az öregedéssel meg csökken az értéke. Garancia nélkül én max az új ár felét adnám érte.

(#96353) Doma88 válasza vg (#96350) üzenetére


Doma88
tag

Mint írtam, a konzol beárazós topicban ezt az árat mondták rá a "szakik". Amúgy ez elég tré, hogy ilyen olcsó lett 3 év alatt a PS4 miközben a használt (!!!) PS3 még mindig 40k körül mozog.

(#96354) marilllyo válasza Doma88 (#96353) üzenetére


marilllyo
veterán

Mert az megér a mai napig annyit. Csillió játék van rá és van akit nem érdekel az új generáció. Meg hát most...ha lenne még PS3-mam...20-30 ért én sem válnék meg tőle. Ott van egy halom jobbnál jobb PS3 játék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96355) FullGas válasza Doma88 (#96353) üzenetére


FullGas
aktív tag

Ha 70-ért el tudod adni akkor még nagyon jól jártál. 95 körül kihozod a boltból az új Slimet, ahhoz képest a 70 ezres ár teljesen baráti. Egy konzolbolt meg jó ha ad érte 40-50 ezret.

[ Szerkesztve ]

(#96356) vonSux válasza Doma88 (#96353) üzenetére


vonSux
őstag

Ez van, nincs új a nap alatt :)

(#96357) Doma88


Doma88
tag

Szerintetek érdemes új Pro-t venni vagy esetleg jobb megvárni a kiforrottabb verzióját? Egyáltalán lesz olyan vagy a következő PS már a 5 lesz? :DDD

(#96358) Lefty válasza Doma88 (#96349) üzenetére


Lefty
addikt

Azt jól beárazták, ha még van mondjuk 1 év gari rá, akkor sem ér 70-et, vagyis inkább úgy mondom, hogy annyiért nem fogod tudni eladni. Konzolboltba beadni nincs értelme, mert értelemszerűen olcsóbban vennék be tőled, mint ahogy magánszemélyként el tudnád adni, mivel másképp nincs rajta hasznuk. 86k a sima Slim újonnan, gondold végig. Ha még garis, akkor 60k a reális ára kb.

(#96359) Tuomas válasza Lefty (#96358) üzenetére


Tuomas
addikt

Saját védelmünkben hozzátenném, hogy a kérdést szeptember elején - tehát közel 2 hónapja - tette fel nekünk a fórumtárs, azóta nyilván a slim megjelenésével és a ps pro közeledésével - na meg a használt piac telítődésével - csökken az ára. Decemberben már 60-at se fog érni. Hardveraprón sokan még most is 80 körül adják a gépet, egy hibásat pedig 50 körül. Másrészt az árat csökkenteni (érdeklődés hiányában) érdemesebb, és célszerűbb, mint rosszul járni.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#96360) Bazsi1987 válasza Doma88 (#96357) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem most vedd meg ha meg akarod mert vársz egy évet megveszed aztán van egy jo tippem hogy arra rá pár hónap múlva jönni fognak a ps5-rol a pletykák☺ ennek a pronak max 3 évet adok! Szóval inkább most vegyél ne várj ☺

[ Szerkesztve ]

(#96361) Lefty válasza Tuomas (#96359) üzenetére


Lefty
addikt

Az úgy mindjárt más, ezt nem írta, hogy 2 hónapja áraztatta be.

(#96362) szasanyi válasza Doma88 (#96349) üzenetére


szasanyi
félisten

A hasznalt piacon minden annyit er amennyiert megveszi. Az, hogy vki 55k-ert isxeladja nyilvan nem elony bar en kivancsi lennek az uzlet mennyibe veszi be.

(#96363) vonSux válasza Doma88 (#96357) üzenetére


vonSux
őstag

Ha nincs géped és nem fáj a kb +30eft akkor érdemes. De ez még mindig csak tipp, nov. 10 után konkrétabb infót fogsz kapni. minden más csak találgatás (slim ps pro, ps5 meg pláne az). ha játszani akarsz vedd meg azt ami a legjobb a pénztárcádnak (slim, pro) és játsz.

(#96364) Doma88 válasza vonSux (#96363) üzenetére


Doma88
tag

Igazság szerint váltani szeretnék mivel a TV-mel ki tudnám használni mindazt amit a Pro kínál ezért is kérdeztem, hogy mi lenne a jobb megoldás, eladni magánszemélyként a mostani PS4-em vagy beszámítattni valamelyik konzolboltban.

(#96365) dinostaRR válasza vonSux (#96363) üzenetére


dinostaRR
tag

Én azt olvastam, hogy hétfőtől már lehet róla cikkezni.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#96366) FullGas válasza vonSux (#96363) üzenetére


FullGas
aktív tag

Így van :K
Vagy picit vársz mondjuk egy pár hónapot amíg lecseng ez az adjuk el a régit gyorsan mert itt a pro őrület tart.

[ Szerkesztve ]

(#96367) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem akarnék ilyen adok-veszek topicot forgatni itt de srácok.... mindjárt itt a karácsony. Írjátok ki facebook-ra, hogy eladjátok a PS4-et. Valamelyik ismerősötök úgyis ráharap és megveszi a gyerekeinek karira. Sima liba. Én is így adtam el anno felárazva a PS3-mamat. Egy plusz 5k-t simán megérhet valakinek, hogy inkább tőled kézből veszi át minthogy előreutalgasson vaterára.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96368) Zanik


Zanik
addikt

Én ha valaha Pro-ra váltok nem is fogom eladni a mostani gépet, hanem inkább odaadom öcsémnek ajándékba! :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96369) danih válasza Doma88 (#96349) üzenetére


danih
addikt

Én mindenképpen csak azután adnám el ahogy megvettem a Pro-t.
Ugyanis FW 4.0-tól át tudod másolni a konzol teljes tartalmát egy másikra. Én nem akarnék 800 gigát újra letölteni :)

(#96370) bolha23 válasza szasanyi (#96362) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az 576 45k-t akart adni az én 1TB gépemért szeptember közepén.

(#96371) Kendek válasza danih (#96369) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én annál többet is letöltöttem már újra mikor a Slimet vettem, mivel a mentés visszaállításánál a vége felé mindig kiírta, hogy hibás. Végül is csak pár nap volt. :D

<-ƘƘ->

(#96372) Doma88 válasza bolha23 (#96370) üzenetére


Doma88
tag

Lel, akkor nem hiszem, hogy ebből beszámolás lesz. :DDD

(#96373) gyuribácsi88 válasza bolha23 (#96370) üzenetére

Akkor most egy 30-at biztos adnak érte, aztán kirakják 60-ért, csak hogy ők is keressenek egy keveset rajta :DDD

Nem is értem ki az az elvetemült aki nem eladja saját maga a cuccait, hanem beadja ilyen pofátlan boltosoknak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#96374) bolha23 válasza gyuribácsi88 (#96373) üzenetére


bolha23
aktív tag

Most 80k ott az 1TB használt, szóval az arányok nagyjából stimmelnek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96375) dkaro válasza gyuribácsi88 (#96373) üzenetére


dkaro
őstag

Én anno a ps3-at majdnem beszámíttattam a Platinum shopnál. 100k körül számolták volna be egy ps4-be.A sok játékkal együtt nehezebb lett volna hardveraprón eladni szerintem. De végül megtartottam. Azóta sincs ps4-em.:D

(#96376) szasanyi válasza bolha23 (#96370) üzenetére


szasanyi
félisten

Pont ezért mondtam, hogy a használt piacon valszeg többért eladható. A beszámítás mindig piaci ár alatt megy, ami ugye alapból sem sok.

(#96377) Kendek válasza gyuribácsi88 (#96373) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sokaknak pl. az sem számít, hogy drágább, de mindent első nap megvesznek, ahogy megjelenik. ;]
Szóval nyilván azért adják be mert nem számít annyit az a kis extra lóvé, cserébe kényelmesebb és gyorsabb.

<-ƘƘ->

(#96378) Def26 válasza gyuribácsi88 (#96373) üzenetére


Def26
félisten

Nincs idő vacakolni. Ahogy növekszik az életminőséged úgy szarsz bele ilyenekbe. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96379) belan válasza Bazsi1987 (#96360) üzenetére


belan
addikt

ezzel én is így vagyok ,csak az szívás szerintem sok mindenkinek tv is cserélni kell ha 4k felskálázva akar valaki játszani ,aztán kiderül hogy november 10 ,meg e éri meg venni prot

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96380) szasanyi válasza Def26 (#96378) üzenetére


szasanyi
félisten

Véleményem szerint náluk a hülyeség nagyobb mértékben növekszik mint az un. életminőség. Tehát az olcsón eladó PS4-ek tulajai többségében nem biztos, hogy jómódunkban döntöttek így csupán... csak. :U

(#96381) Def26 válasza szasanyi (#96380) üzenetére


Def26
félisten

Igen, ez is igaz lehet. :) Feleségem szokta mondogatni, hogy "a szegények a leggazdagabbak".

Beszéltem mediamarkt -al, 120k -s ps4 pro előrendelés ügyében és nincsen törölve a rendelésem. 10. én már pikkpakk futárnál lesz a konzol.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96382) gyuribácsi88 válasza Def26 (#96378) üzenetére

Mindig mosolygok mikor ilyen kommentet látok pont itt, ahol több ezer komment van ami arról szól hogy egyes emberek inkább megveszik a szürke importos gépéket, csak azért, mert ott 5000 forinttal olcsóbb. Tehát megy a cigánykodás pár ezer forint miatt, de mikor megjelenik valami új, és a marketing elhiteti az emberekkel hogy arra nekik azonnal szükségük van, akkor nem számít 30-40K se :C :DDD

Velem pl nem a marketing veteti majd meg az új gépet, hanem a tesztek, mert ha jönnek a tesztek és nem lesz érdemi változás a játékoknál akkor nem dobok ki feleslegesen az ablakon 30-40K-t, mert miért tenném?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#96383) Def26 válasza gyuribácsi88 (#96382) üzenetére


Def26
félisten

Én nem magamról beszéltem, habár nem tagadom a bőröm alatt is pénz van (csak vicc). ;]

Van rengeteg hülye aki az 576 -ban vásárol és leszarják, hogy 20k -val több pénzért el tudja adni a konzolt (vagy ennyire tele vannak, vagy az van amit fentebb írtak, egyszerűen hülyék), mégis virágzik a használt konzol beszámítás.

bf1 -re meg sajnálom a pénzt, szerintem nem ér meg max. 8k -t. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96384) bozont válasza gyuribácsi88 (#96382) üzenetére


bozont
veterán

Én is így vagyok, megvárom mik a tapasztalatok, addigra a sok használt PS4 is lefolyik a paicon. Aztán ha van értelme 1080p-re is, akkor megy a csere.

Vajon tud majd 1080p és 4K felbontáson kívül mást is kiküldeni? Csak mert 1440p-t tud a monitorom és ahogy olvastam sok játékot ekkora felbontáson futtat majd (ezt felskálázva 4K-ra) és az pont jó lenne nekem.

(#96385) belan válasza gyuribácsi88 (#96382) üzenetére


belan
addikt

ez pontosan így van ahogy le írtad én is meg várom prot igaz ki néztem egy 4 k tévét már .mert ha nem sok lesz a változás a ps4 pronál .akkor sima ps4 is jól lesz szerintem egy darabig és akkor még 4 k tévét se kell venni akkor

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#96386) echterion válasza danih (#96343) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a mostanság jövő black friday miatt gondolkodom egy uhd tv vásárláson, 55 col vagy felette. Nyilván, oled kiesik az ára miatt, de valami olyan lcd esetleg jó lehet, amin a focimeccsek is jól néznek ki. FHD plazma után azért nincs alacsonyan a léc. Ha külföldön vagy itthon nagyon jó áron találnák egy ilyen tv-t, akkor valszeg a pro-ba is beruháznék később. De most ott vagyok elakadva, hogy milyen uhd tv fele meg ezeknek a kritériumoknak és a relative alacsony input lag igénynek, ami a PS4 miatt kellene.

**********

(#96387) szasanyi válasza bozont (#96384) üzenetére


szasanyi
félisten

Csodálkoznék ha lehetne állítani 1440p felbontást. Én sehol nem is olvastam hasonlóról.

(#96388) dinostaRR válasza echterion (#96386) üzenetére


dinostaRR
tag

Jó tapasztalatokat írnak a samu ks8000 es szériájáról.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#96389) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Tudom, ez eléggé szubjektív, de szerintetek megéri vennem egy Pro-t a sima PS4-em helyett ha csak egy Full HD-s tévém van, ami még csak nem is HDR-es?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#96390) Kendek válasza ImACeltic (#96389) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A jelenlegi információk birtokában én azt mondanám, hogy azt a kérdést kell feltenned magadnak, hogy jelent-e bármilyen problémát a váltással járó kiadás, avagy tökre mindegy? Előbbi esetben célszerűbb legalább annyit várni, hogy legyenek tesztek és tapasztalatok. Utóbbi esetben nem is kérdés, a váltás egyértelmű, természetesen előrendeléssel. Bár ilyenkor általában a TV leváltása sem jelent gondot. :)

<-ƘƘ->

(#96391) Shamat válasza ImACeltic (#96389) üzenetére


Shamat
aktív tag

Én cserélem jövő héten a Slim gépemet Pro-ra, mezei FHD TV-m van. Ráadásul már szereztem egy VR-t is, szóval nekem kell a plusz kakaó. :DDD

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#96392) Oppenheimer válasza ImACeltic (#96389) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Sztem nem. Új belépőként esetleg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#96393) bandi0000 válasza ImACeltic (#96389) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csak ma legalább a 3. ilyen kérdés

ha megmutatod legalább 5 játéknak a frame rate-jét az új gépen videón, esetleg összehasonlítva a látványa a régi gépével, akkor megmondom megéri e

Xbox One: bandymnc

(#96394) echterion válasza dinostaRR (#96388) üzenetére


echterion
nagyúr

Fél milla felett van az 55-ös verzió, ennyiért tőlem rá is rohadhat a boltokra. De köszi a tippet. :R

**********

(#96395) Shamat


Shamat
aktív tag

Néhány Pro fotó: [link]

DEAD LIKE ME

(#96396) keIdor válasza ImACeltic (#96389) üzenetére


keIdor
titán

Ha már újat veszel és pont most, akkor igen. Egyébként úgy tűnik lesznek játékok, ahol a 1080p mellett is lesz értelme a Pro-nak, mert lehet választani majd milyen grafikán akarod játszani. Ilyen pl. a Rise of the Tomb Raider és ez a három opció körvonalazódik:
-2160p@30fps és normál PS4 részletesség
-1080p@30fps és PC Ultra settings
-1080p@60fps és normál PS4 részletesség (PS4 1080p@30fps)

Horizon Zero Dawn is lehet ilyen lesz, múlt héten írtak erről is. De lesznek játékok ahol nem lehet választani.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96397) keIdor válasza echterion (#96386) üzenetére


keIdor
titán

Én ebből néztem ki valamelyik 49"-est: [link]

Még annyira nincs elszállva az ára, bár én csak jövőre cserélek. Még a mostani is csak 15 hónapos, sajnálom lecserélni ezért húzom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96398) Def26 válasza Shamat (#96395) üzenetére


Def26
félisten

Hogy a fenébe jutott hozzá? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96399) sittes79 válasza crue (#96351) üzenetére


sittes79
addikt

Jaja megnéztem ár leolvasón és 12k volt

(#96400) keIdor


keIdor
titán

PS4 Pro The Ultimate FAQ

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.