Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91751) vg válasza andro93 (#91749) üzenetére


vg
addikt

"Már játék sem jön ki rá."

Szerintem te simán Mandella Effect hatása alatt vagy. Amúgy marha érdekes dolog, érdemes utána nézni mi is az(nem, nem játék). :DDD

(#91752) Gijon válasza perge666 (#91745) üzenetére


Gijon
senior tag

Most néztem meg, simán viszi a dvd-t (Matrix), sőt a nasomról hálózatról az mkv-t is viszi a media player app. :F

(#91753) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Press Conference in Japan on Sep 13

Na ez vajon miről fog szólni?

Live-Die-Respawn

(#91754) gyuribácsi88 válasza oriic (#91753) üzenetére

Bejelentenek még egy új ps4-et :DDD Amúgy, szerintem a VR lesz a téma, mert a mostanin nem nagyon volt róla szó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#91755) Lackooo84 válasza oriic (#91753) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Replay japánul. :D

The Truth is out there...

(#91756) oriic válasza Lackooo84 (#91755) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Szép lenne. Volt Japán PRO bemutatás is amúgy, ott volt konfetti, zene éljenzés.

Live-Die-Respawn

(#91757) Lackooo84 válasza oriic (#91756) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lehet oda nem jutott el a leak.

The Truth is out there...

(#91758) keIdor


keIdor
titán

(#91759) keIdor


keIdor
titán

(#91760) bandi0000 válasza keIdor (#91759) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sok benne az angol...:D

Xbox One: bandymnc

(#91761) Lackooo84 válasza keIdor (#91759) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszi, hogy belinkelted ezt a tegnapelőtti videót, ami tegnapelőtt már be lett linkelve. :U

The Truth is out there...

(#91762) Def26 válasza bandi0000 (#91760) üzenetére


Def26
félisten

Lényegében azért hozták létre a ps4 pro -t, hogy a grafikára gerjedő ps4 játékosokat bent tartsák saját rendszerükbe és ne engedjék őket el pc -re. Vagyis a ps4 pro -t nem a xbox -al való harc szülte.

Az már csak az én véleményem, hogy szerintem már dolgoznak a ps5 -n. Valamiért azt érzem, hogy minden a grafikáról szól. Túl hosszú volt a ps3/xbox 360 élete, a játékosok ki voltak éhezve a szebb játékokra és sem a sony sem az ms nem akarja ezt mégegyszer elkövetni, mert attól félnek, hogy az erősebb masina elszívja a vevőket a másiktól.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91763) keIdor válasza Lackooo84 (#91761) üzenetére


keIdor
titán

Nem láttam. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91764) bandi0000 válasza Def26 (#91762) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszönöm!

azt várhattuk, hogy nem fognak ezek a gépek kitartani 5-10 évig, igazából ha 3 évente jön egy erősebb modell, legyen az gen váltás vagy fél gen, nem olyan nagy baj talán, ez csak annak rossz aki nemrég vette, de aki pl megjelenéskor vette annak nem, és ő is dönthet úgy hogy csak a következő genre vált a kompatibilitások miatt

Xbox One: bandymnc

(#91765) cyberkind válasza Def26 (#91762) üzenetére


cyberkind
félisten

Kiéheztünk a szebb játékokra?

Platformtól függetlenül saját vélemény.

Én pont a nagyon sztori orientált játékokra, mint a TLoU de főként Bioshock Infinite szintű játékokra vagyok kiéhezve, na jó a The Witcher széria is követendő példa lehetne, de sajnos ezekből a kategóriákból jó ha van sok évente 1 játék (se), de legalább szépek lesznek a játékok amikor már az Uncharted 4 köröket vert mindenre és tartalmilag is ott volt a szeren, nem tudom hova akarnak szebbet, az viszont egyértelmű, hogy miért lesz "szebb" minden, ha legalább tartalom nincs a játékban legyen szép(adnak a szarnak egy pofont), na pont ebből volt jobb/másabb az előző generáció, hihetetlen játékok jöttek minden téren, most meg ezek nincsenek meg annyira de legalább gyenge a gép a 3 évente, jó körnek ígérkezik ez.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#91766) bandi0000 válasza cyberkind (#91765) üzenetére


bandi0000
nagyúr

vonatkoztass el az excluzívoktól, nem azokkal van baj grafika terén, hanem pl egy battlefield, ahol már jó medium és alatti beállítás kell, hogy futkározzon egy nem stabil 60FPS-en, és pont amiatt én is várom a pro-t, lesz benne többlet erő, hogy szebbek legyenek a játékok és stabilan fussanak az adott fps en
de ha már uncharted, ott is lejjebb kellett adniuk, hogy hozzák ezt a szintet

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#91767) perge666 válasza Gijon (#91752) üzenetére


perge666
veterán

Ez érdekes. :U
Pedig nekem is naprakész, mindig frissíti magát.......

(#91768) Zanik


Zanik
addikt

OFF:

Austin Wintory zeneszerző (Journey, The Banner Saga, Abzu) születésnapja alkalmából hétfőig ingyenesen letölthetővé tette több játékhoz írt zenei albumát. Letölthető mindenféle fájlformátumban (mp3, FLAC, WAV, stb.) ezen a linken:
https://austinwintory.bandcamp.com/

Simán csak 0$ kell megadni, meg egy e-mail címet.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#91769) Elims válasza KaitouP (#91737) üzenetére


Elims
veterán

Nekem LDave ajànlotta régebben ps3-ra.Megvettem,pihent pàr hònapot,nagy nehezen elkezdtem és ugyanazt "éreztem" mint te. :-)
3+1/2 òràra ùgy lekapcsolt mint vmikor a me--kalin,hogy csak pislogtam.
Komoly érzelmi löketet ad a szemnek/agynak. :-)
Nem emlékszem,hogy írt volna e rajtad kivül hasonlòt (LDave-et kivéve,persze).

Nagyon szép utazàs! :-)

((Ps4-re is megvettem régebben,de nem bànom,hogy most ingyenes lett,csöppet sem sajnàlom rà azt a pàr Ft-ot amit kértek érte.))

Szerk.:
Zanik: Köszönjük!!

[ Szerkesztve ]

(#91770) ViharVadász válasza hudekira0 (#91254) üzenetére


ViharVadász
őstag

A Rocket League is megvan, imádom is, csak néha jól esik egy picikét más játékban is Online játszani a többiekkel. :) Jelenleg úgy tűnik inkább az Uncharted: Nathan Drake Collection-re fogok beruházni, aztán decemberben jön a 4. rész. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#91771) Lefty válasza Lefty (#91750) üzenetére


Lefty
addikt

Ezt meg tudja valaki erositeni? A hivatalos eger hasznalhato mondjuk BF-hez is?

(#91772) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm vett egy ps4-et,de a psn be nem tud belépni,hálózathoz kapcsoltuk wifin,és kábelen is de nem akarja a dolgot :N
The connection to the server has been lost (NW-31453-6)

Gondolom a UPC modemnél lesz a probléma, nem tudja valaki kapásból mi szokott a hiba lenni? a reset nem működött :(

Előre is köszi,még kisem tudtuk próbálni a masinát neten :)

(#91773) gamegod válasza perge666 (#91745) üzenetére


gamegod
senior tag

Én már nem lemezezek. Pc-ről streamelemek mindent a konzolra, és így mindent le is játszik...
Universal Media Server, olvass utána

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#91774) Citroware válasza Citroware (#91696) üzenetére


Citroware
addikt

Azért az nem semmi, ahogy alakult ennek a szavazásnak az eredménye. :C

(#91775) oriic válasza Citroware (#91774) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mit reméltél a szavazástól, de kapásból tudni lehetett, hogy legtöbben azt mondják hagyd a francba a sorozatot, a többiek meg a BO3-ra szavaznak. :D

Live-Die-Respawn

(#91777) Zanik válasza keIdor (#91758) üzenetére


Zanik
addikt

Hát, a 4K upscaling nem fogott meg. Viszont ez a HDR dolog jónak tűnik. A francba...cserélhetem le a TV-met. :W

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#91778) Citroware válasza oriic (#91775) üzenetére


Citroware
addikt

Én az Advanced Warfare-re számítottam (tesztek szerint annak van a legjobb kampánya), sokáig vezetett is a három közül, a negyedik opciót csak azért raktam be, hogy ha valaki csak bele akar trollkodni a szavazásba, ne torzítsa a szavazás eredményét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91779) Lackooo84 válasza gamegod (#91773) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Konzolra? Én inkább a tv-re sztrímelek, és nem kell egy plusz 150 wattos cuccnak mennie filmezés közben. Ha feliratos, akkor pendrive-tv, és már viszi is.

The Truth is out there...

(#91780) szasanyi válasza Zanik (#91777) üzenetére


szasanyi
félisten

És ha jót is szeretnél nem csupán 4K-t akkor elég mélyen zsebbe kell nyúlnod. De szerintem sokan a kell esetében tévednek, mert ez nem kötelező ám, csak jó! A gyártóknak és a kereskedőknek kimondottan. :))

(#91781) Zanik válasza szasanyi (#91780) üzenetére


Zanik
addikt

Jah, csak hülyéskedek ám! :DDD
Nem vagyok én akkora konzumidióta. Egyelőre nincs tervben TV csere. Ahogy a PS4 Pro-ra váltás se. Majd egyszer, talán.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#91782) Malachi


Malachi
addikt

UPC wi-free-re próbálok csatlakozni (telefonon, laptopon működik) a PS4 is látja, de hiába nyomok rá a listában, nem történik semmi. Nem lép tovább a jelszóhoz. Miért lehet ez, van megoldás rá?

(#91783) gamegod válasza Lackooo84 (#91779) üzenetére


gamegod
senior tag

Csak egy sima led tv-m van, szóval azért így oldom meg..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#91784) KaitouP válasza Elims (#91769) üzenetére


KaitouP
veterán

A szemnek, az agynak, és én szerintem - számomra legalábbis- a léleknek is. :) Nyilván mindenki számára más egy kicsit, vagy máshogy jön le a tartalmi mondanivalója a játéknak, de biztos hogy mindenki számára nagyon szép - aki nem azt látja benne csupán, hogy mászkálni kell a célig, mert ugyan a játékmenet nagyon egyszerű, de ez a játék SOKKAL de SOKKAL több annál, ami első látásra tűnhet.
Nagyon komoly érzelmi löketet ad, igazi léleksimogató a történet, a világ, amiben játszódik, és nagyon fontos még, a ZENE. Egyszerűen csodálatos (a végén lévő dal énekesnőjének a hangja is az :) ). Ha egyszer már végigvitte valaki, másodjára a stáblistánál adjon hangerőt rá ha eddig nem tette (tegye, mert érdemes), csukja be a szemét, és hallgassa végig (szép a képi világ a stáblistánál, érdemes azt nézve is végighallgatni).

Szóval igen, ahogy mondod, ez egy nagyon szép utazás, és nagyon szép benne az hogy (innentől kis spoiler)
hogy teljesen idegen embereket tesz ki melléd a játék (1 főt csak melléd), akivel végigutazhatod a játékot anélkül, hogy tudnád, kicsoda - én előszőr azt hittem hogy gépi karakterek, és az első végigjátszás után, a stáblistában jöttem rá hogy végig (elsőre 6 különböző emberrel) utaztam a játék során. Másodjára "csak" kettővel, de akkor is és másodjára is, tök szép hogy egymás segítve halad a célig két ember. Ennek szerintem, az én olvasatomban legalábbis, mondanivalója van, a mai világra nézve.

Nem is tudom mikor kaptam játéktól utoljára ekkora érzelmi töltetet, nem mostanában volt. :)

(#91768) Zanik

Ezért HATALMAS köszönet neked! :R Épp Journey lázban égve ez nekem hatalmas ajándék. :)) Köszi!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#91785) Tegla80 válasza STC Speed (#91772) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Nezz ra itt es ha nem IPv4 es IP-t kapsz akkor az a baj es beszelni kell az ugyfelszolgal,h allitsak at/vissza IPv4-re.
A gepet mobilneten is tudjatok kozben tesztelni/hasznalni amig a UPS dolog megoldodik.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#91786) aizen92


aizen92
addikt

ki szeretném cserélni a ps4-ben az akksit, valami dupla akkorára.
Van valakinél bevált típus amivel érdemes próbálkozni? Akár fél éves - éves tapasztalat nem a gyári de dupla kapacitású akksival?

:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#91787) Lefty válasza k19c66 (#91776) üzenetére


Lefty
addikt

Erdekelne a dolog, mert kesobb mindenkeppen akarok ps4-et az exkluzivok miatt, meg a pro-n is gondolkodom xo helyett, de ez meg elmeleti fazisban van. Aztan tagitom a fejem.

(#91788) SenorDave


SenorDave
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne ,hogy az asszony előrendelte a Skyrimet , viszont mivel nem lesz modolható szeretnénk vissza mondani és inkább majd steamen megvenni.

Magyar Store, viszont mivel még soha nem mondtam vissza semmit így nem igazán ismerem a dolgok menetét , elég felhívnom a magyar ps-t és ott közölnöm velük ezt (egyáltalán ha lehetséges ) ? :R

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#91789) Lackooo84 válasza aizen92 (#91786) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS4-ben van akksi? Ez nekem új. :D

The Truth is out there...

(#91790) Zanik válasza KaitouP (#91784) üzenetére


Zanik
addikt

Nincs mit. Igazán. :B

Nálam is nagy kedvenc a Journey. Tulajdonképpen ez az a játék, amit PC-sként nagyon-nagyon irigykedve néztem mikor kijött PS3-ra (a másik a még PS2-es Shadow of the Colossus volt), és ami miatt elgondolkodtam egyáltalán a konzol vásárláson. Amint kijött PS4-re azonnal meg is vettem. Minden pénzt megért.

Most a The Last Guardian-t várom nagyon (már rég előrendelve). Nekem különösen bejönnek az ilyen hangulat-orientált játékok, amik nemcsak az érzékeimre és reflexeimre, hanem az érzelmeimre is hatnak. Olyanok mint a Flower, a Limbo, az The Unfinished Swan, a Never Alone, a Broken Age, az Everybody's Gone to the Rapture, a Firewatch, az Unravel, vagy most éppen az Armikrog.

Persze én is szeretem néha szitává lőni az AI vagy épp élő emberek által irányított ellenfeleket. Vagy azt amikor az utolsó kanyarban lezúzom és megelőzöm azt a köcsögöt, aki a verseny utolsó 2 percében feltartott.
De százszor jobban bennem élnek azok a felejthetetlen pillanatok, amiket a fent felsorolt játékokkal töltöttem, mint azok az "elpocsékolt" órák, amiket bármelyik futószalagon gyártott teljesítményorientált látványjátékba öltem. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#91791) Lackooo84 válasza SenorDave (#91788) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Felvívod a magyar PS-t ahol szépen elmondják, hogy írj nekik egy emailt a problémáról az support@hu.playstation.com-ra. Azt ők majd szépen továbbítják UK-ba, és ott fognak dönteni, és ha úgy döntenek, akkor a pénz a PSN accountodon lesz, (bankkártyára nem tudom refundolnak e).

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#91792) Citroware válasza Lackooo84 (#91789) üzenetére


Citroware
addikt

Igazából tényleg szokott lenni ilyenekben. :DDD Ha nincs internetkapcsolat, és ha ki volt húzva az áramkörből, akkor is mindig tudja, hogy mennyi az idő. :))

De nyilván nem erre gondolt a kolléga. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91793) ldave válasza Elims (#91769) üzenetére


ldave
félisten

Valaki mindig lesz, aki tovább viszi a Journey szeretet fáklyáját :)

A Slime draws near! Command?

(#91794) gyuribácsi88 válasza aizen92 (#91786) üzenetére

Én több mint egy éve cseréltem le a gyári ezres akksit, utángyártott kínai 3$-os kétezresre, pont kétszer annyi az üzemidő. Más tapasztalatot nem nagyon tudok mondani ezzel kapcsolatban, nem robbant föl, nem folyt ki.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#91795) Lackooo84 válasza gyuribácsi88 (#91794) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azért megmérném én azt a 2000mAh-t. Én is vettem egyszer egy ilyet, de még az 1000 sem volt meg.

The Truth is out there...

(#91796) Def26 válasza Lackooo84 (#91795) üzenetére


Def26
félisten

Ha 2x annyit tud akkor nem tök mindegy? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91797) Lackooo84 válasza Def26 (#91796) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nincs 1000mAh sem a kapacitása, akkor hogy tudna többet? :U

The Truth is out there...

(#91798) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2 óra Mafia III gameplay

Live-Die-Respawn

(#91799) KaitouP válasza Zanik (#91790) üzenetére


KaitouP
veterán

Bizony, jól mondod. :) És a mai egymást öldöklős, szétverős, "agresszív" játékok tengerében főleg igazi kincs egy ilyen játék, mint amilyen a Journey is. Több ilyen játékra van szükség. Az ilyen játék már inkább művészet, mintsem egyszerű program. Tényleg olyan alkotás, ami az összes pénzt megéri. Kár, hogy még csak most tettem szert a Journey -re, valahogy eddig kimaradt az életemből, amit úgy utólag sajnálok, de hatalmas +1 a Sony nek azért, hogy ezt most így megkaphattam, tényleg a legszebb játékos élményeim közé került be, fejelhetetlen "utazás". :) A thatgamecompany -re meg nagyon oda fogok figyelni a jövőben.

(És bár már kezdem furán érezni magam, de mégegyszer hatalmas köszi az zenéért, ha most ezt te, vagy valaki nem ossza itt meg, lemaradok egy ekkora ajándékról. :B Hozzáteszem, a zenéje is olyan, amiért bármikor pénzt adnék.)

No, a The Last Guardian nálam egy nagy kérdőjel egyenlőre, nem maga a játék miatt, hanem hogy ennyit csúszott, most előjött újra... remélhetőleg megjelenik. :D Ha az is tud hasonló érzelmeket kiváltani, mint a Journey, vétel lesz mindenképp. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#91800) aizen92 válasza gyuribácsi88 (#91794) üzenetére


aizen92
addikt

akkor ebay-ről rendelek is kettőt.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.