Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

1 kérdésem lenne, a hagyományos DS4 joy használható lesz a PRO-val?

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#91602) KovyBoy válasza Elims (#91574) üzenetére


KovyBoy
tag

Szervusz!
Köszi a gyors választ! Ha minden igaz holnap veszek át egy GotY editiont itt helyben, így hétvégén már tudom is tesztelni.

(#91603) Lackooo84 válasza Pocok9b (#91601) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze. És a régi is az új gépekkel.

The Truth is out there...

(#91604) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Sziasztok!

Overwatch nyílt hétvégések, a játékot mikortól lehet előtölteni a nyílt hétvégére? Lesz egyáltalán előtöltés? Köszi.

(#91605) KovyBoy válasza Pocok9b (#91601) üzenetére


KovyBoy
tag

Most látom, ment már válasz.

[ Szerkesztve ]

(#91606) Pocok9b válasza Lackooo84 (#91603) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Nagyszerű, van 2 joyom, a konzolom már eladtam peca szezon előtt, de most visszacsábít, úgyhogy 1 pro-t előrendeltem. :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#91607) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#91603) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na ezt jólmegaszondtam'. Szóval a régi gép is kompatibilis az új kontrollerekkel. :D

The Truth is out there...

(#91608) Elims válasza KovyBoy (#91602) üzenetére


Elims
veterán

Ha szimulátort akarsz,nem fogsz csalódni. :-)

(#91609) MdewC


MdewC
nagyúr

Sztem a FIFA el fog röcögni rendesen most (17) és jövőre is (18)... Csak azért kérdezem, ha a fórumban elő jön a téma, akkor jó választ adjak. :)

Vélemények?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#91610) bandi0000 válasza MdewC (#91609) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gatya a gépigénye, szóval igen

Xbox One: bandymnc

(#91611) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ehhez hasonlóan a Rise of the Tomb Raider is több módot kínál, egyenesen hármat. Ahhoz képest, hogy egy mindössze pár hónapos, elképesztő grafikával rendelkező AAA-kategóriás játékról beszélünk, ez is natív 4K-s felbontásban és 30fps-sel fut majd, ha a felhasználó ezt választja. De ezen kívül elérhető lesz még egy 1080p-re és 30fps-re kihegyezett mód, erőteljesen feltekert grafikával, valamint ugyanehhez egy olyan változat, ahol a framerate nincs lezárva. Utóbbi esetben egyébként a jelenlegi build 40-60fps között ingadozik, ahogy az előző Tomb Raider PS4-es verziója is, így valószínűleg ismét CPU-limitbe ütközik a játék.

[link]

Xbox One: bandymnc

(#91612) Def26 válasza bandi0000 (#91611) üzenetére


Def26
félisten

Hát ha így kedvedre variálhatod a ps4 pro játékokat akkor az nagyon jó lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91613) bandi0000 válasza Def26 (#91612) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én azért jobban örülnék egy ilyennek:

nagyon szép graf:30fps
szép graf:60fps
4k: 30/60fps

és ezek atomstabilak legyenek

Xbox One: bandymnc

(#91614) KovyBoy válasza Elims (#91608) üzenetére


KovyBoy
tag

Hát... PS2 óta GT hiányom van (tizen éve nem konzoloztam, PS3 ki is maradt)... azóta nemrég, 2 hete vettem PS4-et és hiányzik már valami ilyesmi nagyon! :D Uncharted 4-et lenyomtam, megvettem az előző részt is belőle, majd tolom, ez lesz a 3. játékom, végre lehet vezetni is már! :)
Mondják, hogy nagyon jó még az F1 is, de azzal egyelőre várok, egyébként is jön nemsokára az újabb rész, sztem bőven el leszek még egy darabig a Project Cars-szal... meg amúgy is, most egy darabig nem kellene rá költeni, a következő egy plus előfizu lesz inkább.

(#91615) Elims válasza KovyBoy (#91614) üzenetére


Elims
veterán

Gratulálok a géphez! :-)
Uncharted 4. nagyon szép,nagyon jó rész lett.Bár inkább az első résszel kellett volna kezdened.
Amit ajánlok majd a plus megvétele után,sniper elite 3,gta 5 (kemény függőséget okoz..),the crew (nem szimulátor,de nagyon jó autóverseny),assassins creed black flag,unity,syndicate+még egy-kettő. :-)
Ha magyar store-ra regisztráltál,üzenj rám az előfizetés vásárlása előtt.
Ez Nem hirdetés.

(#91616) marilllyo


marilllyo
veterán

Az akciós 6000 Ft alatti lego játékok közül melyiket ajánljátok?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#91617) Alien83 válasza marilllyo (#91616) üzenetére


Alien83
senior tag

Ha van ezeket ajánlom:

Jurassic World
Lord of the Rings
Lego Avengers.

(#91618) Alien83 válasza Elims (#91615) üzenetére


Alien83
senior tag

+1

Csak egy baj van az U4-et a PS4 befejezésére kell hagyni, mert utána már csak lefelé van, ha azt végigviszed minden rosszabnak fog hatni. :D

(#91619) KovyBoy válasza Elims (#91615) üzenetére


KovyBoy
tag

Koszi szepen az ajanlasokat!
U4-gyel kapcs osztom, amiket irtatok, brillians game szerintem (is)!
De hat ugye a parszat egybol tolta, amivel a gepet vette akcioban es magunk kozott szolva is eleg nagy volt a csabitas, mar tudom, h nem igy kellett volna. :) Nagy kihivas lesz felulmulni, de bizok azert benne, h jon meg hasonlo es hasonloan nagy klasszis!

(#91620) Bencus88 válasza Pocok9b (#91606) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ezabeszééééééééd :C csapatjuk a bf-et is

(#91621) Wlac válasza KovyBoy (#91619) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első rész kicsit gyengébb, de abszolút élvezhető darab (kivéve a jet-ski-s rész. Remélem a pokolban ég, aki azt beletette.). A második és a harmadik viszont abszolút kiforrott és remek játék, még mai szemmel nézve is. Plusz lehet akármennyire profi a negyedik rész, nincs benne Chloe, innentől fogva pedig labdába sem rúghat a 2-3 mellett... :P

“The wha-"

(#91622) gyuribácsi88

Ps VR-ból is lesz egy pro verzió a ps4 pro-hoz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#91623) Def26 válasza Pocok9b (#91606) üzenetére


Def26
félisten

Hol rendelted elő?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91624) crue válasza Alien83 (#91618) üzenetére


crue
őstag

De szerencsére ott van utána a briliáns multija. Azt nem lehet megunni.

(#91625) KovyBoy válasza Wlac (#91621) üzenetére


KovyBoy
tag

Na, akkor jo lesz meg igy is valamelyest. :)
Ami egyebkent rohadtuk zavar a 4. resz utan az 1-ben, hogy celzasnal nulla aim (behuzas) van, alig tudok celozni az analoggal. Probaltam allitgatni, de ebbol a szempontbol nem jutottam elorebb, lehet en vagyok csak bena. Persze nyilvan meg kellene tanulni jol celozni, egyelore nem allt a kezemre 1-2 ora game utan. Ha esetleg van konkret tipp a beallitashoz, szivesen fogadom majd, koszonet erte.
Mara ennyi, megyek szunyalni, holnap reggel meg melo lesz, jo ejt.

(#91626) gabesszg válasza Def26 (#91623) üzenetére


gabesszg
aktív tag

576-nál már van :) (előrendelés)

(#91627) sutyesz96 válasza gyuribácsi88 (#91622) üzenetére


sutyesz96
őstag

kell! :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#91628) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez a Journey egy mestermű. Művészet. Leírhatatlan, egyszerűen csodálatos. :) A képi világ, a zene, a mondanivaló... Több ilyen játék kéne.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#91629) tepenzed


tepenzed
őstag

Számomra ez a logikus de fájó pont a proban, mely alapján multiban marad ugyanaz a framerate és grafika, hogy ne legyünk előnyben a sima géppel szemben, viszont multis játékosként igy nem sok értelme van a gépnek

Q: Will PS4 Pro owners have a performance advantage in online games when competing against standard PS4 players?
Generally, no. Playtesting and balancing is up to each game developer, and while it’s true that PS4 Pro’s more powerful hardware can drive smoother or more stable frame rates in supported titles, developers have many tools and processes they can use to prevent imbalances.

(#91630) Alien83 válasza tepenzed (#91629) üzenetére


Alien83
senior tag

Ez azért elég egyértelmű volt, bár nem értem ezt sem mert pc-n is játszanak egymás ellen más sebességgel és látvánnyal, vagyis ezt egyrészt értem, másrészt meg nem. :D

(#91631) underdark válasza KovyBoy (#91558) üzenetére


underdark
aktív tag

DriveClubnal nincs jobb :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#91632) Robi86 válasza underdark (#91631) üzenetére


Robi86
senior tag

Szerintem sincs, de ő nem árkád játékot keres :)

(#91633) gamegod válasza gyuribácsi88 (#91622) üzenetére


gamegod
senior tag

Ez a Dead Space sisak nem ? :D Isaac ennek nem fog örülni :D..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#91634) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ma reggel 8-tól ingyen játszható az Overwatch.

Live-Die-Respawn

(#91635) dezs520


dezs520
senior tag

Sziasztok,azt hogy tudom kideríteni,hogy én milyen store ba regeltem be? (Magyar,Német,stb...)

(#91636) Elims válasza underdark (#91631) üzenetére


Elims
veterán

Nekem nagyon nehéz volt.

Kovyboy: Ràpròbàlhatsz arra is -a project cars utàn-. ;-) Hàtha neked is tetszene.
Uncharted 1.Nekem a kedvenc részem a 4. utàn.
Állítsd alacsonyabbra a nehézségi szintet,mert az 1-2 részek easy-je olyan mint a 3-4 normal szintje.
Vmennyivel nehezebb az első két rész.

Orichalcos: Köszi!

Szerk.:
Dezs: Szia!
A store-ba lépve megnézed,hogy milyen pénznemet ír a jàtékoknàl.Ha HUF akkor magyarban vagy.

[ Szerkesztve ]

(#91637) Rigormortiis válasza KaitouP (#91628) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én még nem jöttem rá, mit kell csinálni benne. Ha felveszem a fényeket, nől a sálam. Amúgy csak baktatok a sivatagban.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#91638) KaitouP válasza Rigormortiis (#91637) üzenetére


KaitouP
veterán

Menj, és haladj. :) Keresd a fehér gömböket, ezek által nől hosszabbra a "sálad", ami a továbbjutásod segíti. Nézz körül, kutass, ne rohanj egyből mindig előre. :) (Trófea lista elárulja, mi mindent lehet megtalálni.)

Ez nem egy olyan játék, ahol olyan nagyon sok mindent tudsz csinálni, inkább a tartalmi mondanivaló, a zene, a táj, az eléd táruló világ ami csodálatos benne. :) (a hozzánk szegődő társak meg tök érdekesek, a stáblistánál rájössz, ha eddig nem. :) )

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#91639) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én személy szerint arconcsapásnak érzem ezt a fél generációváltást. Három éve jelent meg az elsö, én is elörendelesben vettem meg a gépem. De szerintem már akkor tisztában voltak vele, hogy ez a gép így "gyenge" lesz. Abban mondjuk bíztam, hogy esetleg a Sony hirdet valamiféle csereakciót. De ez sem történt meg. Arról nem is beszélve, hogy direkt az ilyen dolgok miatt váltottam konzolra a PC-röl, hogy ne kelljen gyakorlatilag 2-3 évente valamilyen alkatrészt cserélni. Ezek szerint itt a vége. És ezzel el is veszti a konzol az egyik legnagyobb elönyét. Asszem én is inkább visszamegyek a PC-re, mert ez így nem alternatíva. Persze az exkluzívok hiányozni fognak.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#91640) kovsol válasza Gilberto (#91639) üzenetére


kovsol
titán

Én nem érzek semmiféle arcon csapást. Közel három éve használok megelégedéssel egy konzolt, amire ezután is megkapom a játékokat, és a köré épülő szolgáltatásokat. Ha majd megdöglik a mostani gépem, akkor veszek egy Pro-t, de a megvásárolt tartalmak egy az egyben kompatibilisek lesznek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#91641) Csabee86 válasza Gilberto (#91639) üzenetére


Csabee86
senior tag

Erre csak egyvalamit lehet mondani: Adios Amigo. :D

(#91642) sutyesz96 válasza Gilberto (#91639) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ok.

Máskor azért nézd vissza a konzol múltját mielőtt megvásárolod azt és majd rájössz hogy nem is annyira újkeletű dolog ez a "félgenerációváltás" - ahogy nevezik most a júzerek. Bár ezt nem is értem honnan jött.. Még ha ps4.5 néven jött volna ki vagy valami, megérteném a felhaborodást. Akkor a ps3 slim is egy félgenerációváltás volt anno? Mondjuk ilyen kreált, semmit nem jelentő szavakat bármire rá lehet illeszteni ennyi erővel..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#91643) gianni85 válasza Gilberto (#91639) üzenetére


gianni85
veterán

De szerintem már akkor tisztában voltak vele, hogy ez a gép így "gyenge" lesz.
Én a fejlesztőknél keresném a hibát. Elvileg a PS4 a fejlesztőket meghallhatva az ő igényeik szerint lett megépítve. Aztán meg örülünk, ha összehozzák a fullHD 60fps-t. De PC-n ugyanez a helyzet pl a DX12 körül.

(#91644) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A free weekendes Overwatchot hogyan szedem le? Csak az originset latom a storeban.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91645) Def26 válasza Gilberto (#91639) üzenetére


Def26
félisten

2014 -ben vettünk egy autót, erre 2015 -ben jött ugyanazért az árért az új verzió. Sajnos ez ilyen...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91646) bandi0000 válasza gianni85 (#91643) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én meg a fogyasztói társadalomba, mivel lehetett volna erősebb gép, csak akkor nem 130k a kezdő ára, hanem 200, uncharted 4 nél lehetne hozni talán a fullhd 60fps-t, de pl a battlefieldnél komoly lebutítás kell neki

Xbox One: bandymnc

(#91647) Adam_Shepard válasza oriic (#91634) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Este 8! En meg kerestem mint állat:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91648) Csabee86


Csabee86
senior tag

Látom tele az oldal eladó PS4-ekkel. :)

(#91649) gianni85 válasza bandi0000 (#91646) üzenetére


gianni85
veterán

hiába lenne erősebb, ha nem tudnak programozni rá. Nem tudom milyen kutyaütőkkel konzultált a Sony pl, de lehet az indie fejlesztők igényeit hallgatták meg :)
Mondjuk még mindig jobb, mint X-en az a DDR3 és ESRAM kombó, amiből utóbbit gondolom még az exkluzív játékok se használnak :)

(#91650) gabesszg válasza Csabee86 (#91648) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Én erre vártam :DDD (direkt várok még hónap közepéig ha valami jó ajánlat lesz veszek használtan ha nem akkor veszek egy slimet mert fhd tv-m van "csak" )

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.