Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91701) tothl válasza HaZsolt (#91682) üzenetére


tothl
addikt

Nem rossz ez az Overwatch de annyira nem kattantam rá.
Érdekes, hogy eladót csak ritkán találni, tehát tuti rá vannak kattanva sokan.

(#91702) dezs520 válasza Adam_Shepard (#91699) üzenetére


dezs520
senior tag

...hát otthon 576 ba,még mindig 20'000.-
Itt Osztrákba,gamestop ba,60€...
Egy emelettel feljem van a mediamarkt,itt meg 25€
Sőt,használtan is 50€ ért adják...
Tudom írtátok,hogy az 576 az egyik legdràgább üzlet,de támpontnak jó...

(#91703) fityere válasza dezs520 (#91702) üzenetére


fityere
senior tag

En is két hete adtam el 45€-ert és elvittek :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#91704) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A magyar NeoCore Games altal fejlesztett Van Hellsing sorozat elso resze jon PS4-re meg Pro-ra is.

Live-Die-Respawn

(#91705) Def26 válasza oriic (#91704) üzenetére


Def26
félisten

Lesz Magyar nyelv?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91706) erahurka


erahurka
félisten

Lassan frissülnek az új konzolárak az Aquánál, pár ezressel úgy néz ki az 576 alá fog vágni, ha valakit érdekel.

(#91707) oriic válasza Def26 (#91705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte biztos, de a takekoztato mailben nincs errol szo. Arrol viszont igen, hogy nagyobb felbontast kap a Pro kiadas, plusz ott tobb FPS is lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#91708) bozont válasza bandi0000 (#91678) üzenetére


bozont
veterán

Viszont ha jól értem mindezt natív 4k-ban, ami azért nem rossz. És még reszelhetnek a sebességen.

(#91709) Malachi válasza bozont (#91708) üzenetére


Malachi
addikt

nem jól érted, de szerintem ez a natív 4K csak azokat izgatja, akik meg akarják indokolni, miért jobb a PC. nem miattam írom, csak feltűnt korábban youtube-on, meg más témák alatt. mondjuk becsületesebb lenne, ha nem vakítanának a 4K reklámszöveggel, legyen ez is UHD, aztán kalap.

(#91710) F1rstK1nq válasza bozont (#91708) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Eddig 2 játéknál erősítették meg, hogy PS4 Pro-n natív 4K-ban fog futni:
-The Last of Us: Remastered
-The Elder Scrolls Online

szerk.: Smite is meg lett erősítve, hogy natív 4K lesz

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#91711) Def26 válasza oriic (#91707) üzenetére


Def26
félisten

Ennek örülök. Ha már Magyar csapat jó lenne velük egy kis bájcsevegés itt a gamepod -on. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91712) oriic válasza Def26 (#91711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tervben van, de a WH40k játék miatt majd.

__

Más:

Days Gone PS4 Pro képek:

Live-Die-Respawn

(#91713) ldave


ldave
félisten

Mégse lesz mod támogatás PS4-en :(

A Slime draws near! Command?

(#91714) Def26 válasza oriic (#91712) üzenetére


Def26
félisten

Gyönyörű. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91715) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A PSem úgy kapcsolt be hogy rebuilding database. majd normálisan elindult. Ilyenkor mi van?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91716) gyuribácsi88 válasza Adam_Shepard (#91715) üzenetére

Áramszünet után szokott nálam így bekapcsolni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#91717) proly01 válasza oriic (#91712) üzenetére


proly01
őstag

De gondolom ez 4K megjelenítőn?!

Egyébként ha én nem tervezek venni 4K tv-t legalább még 3 évig biztos és engem a 60fps kifejezetten idegesít (olyan mintha futna a kép pl Tomb Raider definiteve editon kifejezetten idegesít) akkor miért is érne meg PS4 Pro-t vennem pl nekem?

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#91718) Adam_Shepard válasza gyuribácsi88 (#91716) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Egyre tobbet huncutkodik mostanaban es ez nem tetszik nekem :((( A multkor a witchert telepitettem majd egesz nap most meg ez.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91719) sutyesz96 válasza proly01 (#91717) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nagyobb lehet tőle az e-péniszed.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#91720) Lefty válasza proly01 (#91717) üzenetére


Lefty
addikt

Elvileg FHD-ban is reszletgazdagabb lehet a jatek, illetve ahol a stabil 30 fps nem tarthato ott ez meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#91721) Citroware


Citroware
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy az új verziók halkabbak lesznek-e, mert a PS3 után ez a sima PS4 igencsak zavaróan hangos tud lenni. :U

(#91722) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ha valakinek nincs kedve elolvasni, kiemeltem néhány részletet:

Ezen túl azonban minden fejlesztő elmondta, hogy a különbség nagy, azonnal észrevehető lesz, hisz rengeteg eddig csak PC-n használt effektet be tudnak kapcsolni, ezek minőségét emelni, de a textúrák minősége, sőt, helyenként a karakterek, tereptárgyak poligonszáma is emelkedni fog. A Paragon készítői adtak ki ilyen volt-ilyen lett videót, itt a sokkal szebb bevilágítás, a sokkal sűrűbb aljnövényzet és a magasabb textúrák azonnal látszó javulások például. (Ráadásul a Paragon csak egy utólagos patch-et kap, nem direkt a Pro képességeit szem előtt tartva készült.) Természetesen, ahogy már többször is írtuk, nagyon sok minden múlik a fejlesztőkön, de már az első, a Pro specifikációit szem előtt tartva készülő nagy játékok is pontosan jelzik majd, hogy ez a gép tényleg jóval erősebb.
Hivatalosan a „fejlesztők kezében rengeteg eszköz van, hogy ezt megakadályozzák”, nem hivatalosan azonban ez csaknem biztosan be fog következni, hacsak mesterségesen vissza nem fogják a Pro verziót – ami ugye az egész hercehurcát értelmetlenné tenné. Ez természetesen a körökre osztott játékokra nem vonatkozik, de ahol a képfrissítés, a tempó, a hardver által vissza nem fogott reakcióidő számít, ott az erősebb gép valamekkora immanens előnyt jelent. Ennek mértéke vélhetően játékról játékra változik, és valószínű, hogy a nagyobb multis címeknél ezt úgy próbálják minimalizálni, hogy ha kell, még több grafikai kompromisszummal, de a régebbi gépen is elérik majd a stabil 60 fps-t

Xbox One: bandymnc

(#91723) perge666 válasza bandi0000 (#91722) üzenetére


perge666
veterán

Az utolsó mondat nem igazán tetszik, kell nekünk a 60fps? :F
Inkább legyen 30 de részletgazdagabb!

Madwe : Igaz, benéztem. :B
A multit figyelmen kívül hagytam....

[ Szerkesztve ]

(#91724) Madwe válasza bandi0000 (#91722) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kisördög az utolsó sorodra: azaz mesterségesen lebutitjak a fates játékokat!!4!4!4! ;]

Perge666 multiban kell, s jellemzően ami singleben 30 volt az multiban 60 eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#91725) bandi0000


bandi0000
nagyúr

de ne úgy értsétek, hogy minden játék, hanem ami eddig is 60 volt és társai, tehát bf tuti 60 lesz, de pl Drive club 2? már lehet hogy nem

Xbox One: bandymnc

(#91726) cross56


cross56
senior tag

Én most bántam meg, hogy az xbox 360-at lecseréltem a ps4-re.... full értelmetlen volt. Még nincs 1 éves a konzolom és már jön egy jobb, frissített változat. És annyira hű de nagyon nem voltak szebbek a játékok xbox 360-hoz képest... számomra. Persze tudom, ott az UC4 stb stb, amik tényleg szépek, de remélem értitek mit mondok. Hatalmas csalódás ez a generáció.

[ Szerkesztve ]

(#91727) Robi86 válasza Citroware (#91721) üzenetére


Robi86
senior tag

Lehet passzív lesz, alig találtunk a képeken szellőző nyílásokat :D

(#91728) tothl válasza cross56 (#91726) üzenetére


tothl
addikt

Nehogy már ne legyenek szebbek a 360 -hoz képest......

(#91729) bandi0000 válasza cross56 (#91726) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de xbox csak 720p volt...

Xbox One: bandymnc

(#91730) semetka válasza Robi86 (#91727) üzenetére


semetka
őstag

Azt néztem én is, de szerintem bekapcsolnak majd a Jet-ek :C

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#91731) Elims válasza cross56 (#91726) üzenetére


Elims
veterán

Vàrj még.

Bandi: Köszi!

Azt esetleg lehet tudni ha màr ilyen nagy szàmokban beszélünk a grafikàròl/sebességről,hogy a pro gép és a joy közötti bluetooth kapcsolat marad ugyanolyan?
Nincs vele semmi gond,de kívàncsi lennék erre.

(#91732) cross56 válasza tothl (#91728) üzenetére


cross56
senior tag

Nem írtam, hogy nem szebbek. De írtam is, hogy nyilván szebbek, de annyira nem, hogy leessem az állam tőlük. És azt is írtam, hogy vannak tényleg nagyon szép játékok rá, de azok meg elérték a konzol maximális teljesítményét. És igen, xboxon csak 720p volt. Én akkor is többet vártam volna ettől a generációtól, ennyi, nem is fogok ezen vitázni

(#91733) MerLinh válasza Citroware (#91721) üzenetére


MerLinh
senior tag

Azt nagyon remélem én is, és hogy már kisebb csíkszéleségen lesz gyártva, mert könnyebb kordában tartani...de ahogy láttam a grafikonokat, 310W-os tápot írtak, ami azért nem kevés, lassan annyit fognak ezek zabálni mint egy desktop.. Mondjuk vastagabb is lett.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#91734) cyberkind


cyberkind
félisten

Tudom lefutott már a téma, de megakadt a szemem egy játékon, ami elvileg kapni fog grafikai frissítést, ez pedig a The Last of Us, na most akkor ezt még 1080p-n feljebb csavarják, vagy, hogy kell ezt érteni? :D

Paranormal Cocktivity

(#91735) HaZsolt válasza Adam_Shepard (#91718) üzenetére


HaZsolt
őstag

Gyanús, hogy a HDD kezd meghalni benne.

(#91736) Lackooo84 válasza bandi0000 (#91722) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt a multis mizériát nem tudom hová tenni. PC-n is egy adott játék multiját tolják 30-200fps-el és soha senki nem sír. Bezzeg az official egér meg az a kieg. az nem okoz majd előnyt ugye? Menjenek a .... oda.

The Truth is out there...

(#91737) KaitouP


KaitouP
veterán

Journey másodjára is végigjátszva. Letehetetlen. :) Ajánlom tényleg midenkinek, NAGYON megéri a letöltést. (Ingyenesen pláne, de ez egy olyan játék, ami teljesen megéri a pénzét.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#91738) Adam_Shepard válasza HaZsolt (#91735) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Még 1 éves sincsen a cucc :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91739) HaZsolt válasza Adam_Shepard (#91738) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nincs közte összefüggés, ismerőseim közül volt akinek az első generációs PS3-ja végigbírta a generáció végéig, másnak meg pár hónap után elromlott.

[ Szerkesztve ]

(#91740) Lefty válasza Lackooo84 (#91736) üzenetére


Lefty
addikt

Official eger? Van vagy lesz? Errol a cikkben nem olvastam.

(#91741) Wlac válasza Adam_Shepard (#91738) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha van rá garancia, dobd be javításra, ha már nincs, akkor próbáld ki egy másik HDD-vel. Egyértelműen nem normális, nekem még egyszer sem csinált ilyet.

“The wha-"

(#91742) Adam_Shepard válasza Wlac (#91741) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

7 hónapos, így van rá még gari, Ilyenkor mit mondjak nekik? Limited a gép, ugyan ilyet kapok vissza? mert fekete nem kell.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91743) Amadako válasza Adam_Shepard (#91742) üzenetére


Amadako
tag

ez a legjobb,ugyanez volt nálam...
ha hivatalos sony garanciád van akkor csereutalványt kapsz ami ugye készpénzre váltható...és 2 hónap és jön a pro :C

[ Szerkesztve ]

(#91744) Adam_Shepard válasza Amadako (#91743) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na ezt nem láttam jönni! :D :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91745) perge666


perge666
veterán

A PS4 míért nem játssza a filmeket? :F
Próbáltam USB-ről, lemezről, de nem akarja az igazságot!
Se divx, sem mezei dvd film nem indul el, sőt a lemezt alig tudtam vele kiköpetni. :W

Valami net meg tv karbantartás van most nálunk az invitelnél, most jöttünk haza, néznénk valamit mert mindig tv-re alszunk el de semmi nem akar összejönni.

Dvd lejátszó scart kábele besz.rt nincs kép csak hang de az se mindig, PS4 úgy látszik erre a célra alkalmatlan, tv-n nincs usb.
Másik szobába a tv-n van usb, de ott nem szeretek aludni, most kicsit bánom hogy eladtam a PS3-at, az minden formátumot megevett. :(((

(#91746) Lackooo84 válasza Lefty (#91740) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egyik, másik.

The Truth is out there...

(#91747) Lefty válasza Lackooo84 (#91746) üzenetére


Lefty
addikt

Nem tudtam, nincs PS4-em. De ez igy nem gaz egy BF multiban a kontrolleresekkel szemben?

(#91748) Lackooo84 válasza Lefty (#91747) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Háh, dehogy nem gáz... aztán itt lovagolnak holmi fps különbségen pff..

The Truth is out there...

(#91749) andro93 válasza cross56 (#91726) üzenetére


andro93
aktív tag

Mindenki fel van háborodva, hogy jön egy nagyobb teljesítményű Ps4, ahelyett, hogy örülnénk a lehetőségnek, hogy adott esetben lecserélhetjük a régi gépet egy jobbra. Senki sincs rákényszerítve a cserére, nyilván a Sony sem akar kitolni egy 40+milliós felhasználói bázissal. Azt hogy érted, hogy megbántad az Xbox lecserélését? Már játék sem jön ki rá. :C

(#91750) Lefty válasza Lackooo84 (#91748) üzenetére


Lefty
addikt

De ezt nem akarom elhinni, nem csak bizonyos dolgokhoz hasznalhato? Nehogy mar BF4-et lehessen hivatalos egerrel jatszani.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.