Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) Petya2900XT válasza Def26 (#91199) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

7-kor Apple, 9-kor Sony :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#91202) Def26 válasza oriic (#91200) üzenetére


Def26
félisten

Káromkodni lehet akkor megyek. Ha nem akkor maradok itt. ;]

Amúgy köszi, apple -t is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91203) A`rpi válasza gabitoo88 (#91198) üzenetére


A`rpi
addikt

Gépet kis helyre ne zárd be.
Léghűtés hatékony működéseshez elengedhetetlen.

Ha nincs bezárva kis helyre, akkor vidd szervizbe.

(#91204) gyuribácsi88 válasza oriic (#91197) üzenetére

És akkor nem beszélhetünk róla? Te is folyamatosan pletykák alapján írsz "cikkeket". Na de majd ezentúl megyek oda is büfizek mindig valamit. [link] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#91205) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Hallott vki róla,hogy meghosszabítják-e a Bf1 bétát és bedobnak még egy pályát?.. :U
Sokan nyafiztak a hivatalos fórumon (talán okkal?),hogy ez a pálya nem a legmegfelelőbb (mint anno a Bf4-ben a Metró után megkaptuk a Bétába a Caspian Bordert) és a zárt alfás pályát megkaphatnánk némileg meghosszabítva a bétát.

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#91206) james001 válasza Def26 (#91199) üzenetére


james001
veterán

Remélem azért nem csak a Neo-ról beszélnek majd,hanem mutatnak pár új játékot is vagy akár új gameplay-t valamelyik már bejelentett játékból,pl. Death Stranding,Crash Remastered... Persze álmodik a nyomor :U

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#91207) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Az Uncharted 4 multijában még sokan játszhatnak? Szeretnék valami multis játékot míg megjelenik a Battlefield 1, és az Uncharted 4-nek elég szimpatikus a multija.
Egyébként köszönöm mindenkinek a korábbi publikus IP címes segítséget, valóban az volt a galiba. :R

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#91208) Adam_Shepard válasza ViharVadász (#91207) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

tegnap próbáltam kb 5 perc volt mire talált meccset.

Őstag! Hoppá!

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91209) ViharVadász válasza Adam_Shepard (#91208) üzenetére


ViharVadász
őstag

Köszi, akkor emellett nézelődök más multis játékot is. :R És gratulálok az őstag ranghoz. :)
#91210: Lehet egyébként az lesz, majd úgyis végig akarom játszani a sztorit, csak elsőnek még be kell pótolnom az első három részt, de a multija gondolom történet független.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#91210) Adam_Shepard válasza ViharVadász (#91209) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Viszont amíg bent voltam baromi nagy volt a multi. Gördülékenyen megy és az a 60 FPS nagyon meglátszik rajta. Tuti fogok időt belerakni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91211) EczkE válasza Petya2900XT (#91205) üzenetére


EczkE
addikt

Titkon remenykedek a masik palyaban ha mar az alfaban jatszhato volt.

Amugy kevered a dolgokat, a Metro es a Caspian Border a BF3 betajaban volt. :) BF4 betajaban a Siege of Shanghai volt

Asszem mindenféleképpen!

(#91212) Szilárd 10 válasza EczkE (#91211) üzenetére


Szilárd 10
csendes tag

Sziasztok!
Használ valaki hori tactical assault commander 4-et?
Gta5 és Division-nal próbáltam de fura igazából mintha ugyan úgy analaoggal irányítanám.
Ennyit tudna vagy van valami beállítás esetleg?
Köszönöm előre is a segítséget! :R

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#91213) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#91214) danih válasza oriic (#91213) üzenetére


danih
addikt

Bezony, már jön is, este neki is esek :)

(#91215) eisento válasza gabitoo88 (#91198) üzenetére


eisento
addikt

szvsz a hdd szar benne... nekem ilyen volt ps3-on ha garis go vissza ha nem vegyel vagy eloszor kerj kolcson egy 2.5-es hdd-t es proba...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#91216) Djuree válasza oriic (#91213) üzenetére


Djuree
félisten

jajj istenem, h az mekkora tré...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#91217) oriic válasza Djuree (#91216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint miért? PC-n nem toltam, de konzolos változatok elvileg jobban néznek majd ki, jobban is futnak meg extrákat kapnak. Még fél óra amíg lejön nálam, aztán meg tudom nézni.

Live-Die-Respawn

(#91218) Djuree válasza oriic (#91217) üzenetére


Djuree
félisten

pc-n nagyon gyenge, bár már lehet javítgatták azóta.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#91219) danih válasza Djuree (#91216) üzenetére


danih
addikt

Szuvenyír nyihaha, szal ha pár órát legalább beleölök akkor jó vagyok (amúgy is szeretem az ST-t, PC-n meg kimaradt a játék, de egy kollegám imádja).

(#91220) Djuree válasza danih (#91219) üzenetére


Djuree
félisten

na majd írd meg milyen. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#91221) lajkaa


lajkaa
csendes tag

Sziasztok.
Tudtok olyan megbízható oldalt ahol account sharing re lehet keresni embereket?
Esetleg közületek nincs valaki aki szeretne hosszabb távon egy ilyet kiprobálni?
Ami nekem van: ps plus több mint egy év még, fifa 15 16 és 17 majd októberben, the last of us remastered, destiny összes kieggel, az új is be lesz szerezve októberben, helldivers, és még sok apróság.
Ami engem érdekelne uncharted vagy battlefront most, de bármit meghallgatok

Amit ma megtehetsz, azt megteheted holnap is!

(#91222) crue válasza ViharVadász (#91209) üzenetére


crue
őstag

Majdnem minden nap játszok pár kört és általában gyorsan talál meccset. Nagyon jól sikerült ez a multi, rá lehet kattanni rendesen. Sok játék azért van várólistán nekem, mert úgyis csak ezt tolom, ha van egy kis időm. Ha úgy vesszük, a Naughty Dog megspórolt nekem egy csomó pénzt, mert mióta kijött az UC4, sokkal kevesebb játékot veszek. Köszönhetően a taktikusan adagolt új kontenteknek és a folyamatos reszelgetésnek, szerintem még sokáig nagy játékosbázisa lesz.

[ Szerkesztve ]

(#91223) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Game Informer következő számában:

Horizon Zero Dawn Game Informer Coverage Trailer
(van benne néhány új jelenet)

Az egyik legjobban várt PS4-es játék a részemről.

Live-Die-Respawn

(#91224) Alien83 válasza oriic (#91223) üzenetére


Alien83
senior tag

+1 :)

(#91225) Elims válasza Adam_Shepard (#91208) üzenetére


Elims
veterán

"Őstag! Hoppá!"

Mondtam én...

Lajkaa: Én nem mondom,hogy csaló vagy,komolyan,de szerintem kicsit butaság lenne vkivel teljesen ismeretlenül megosztani egy account-ot.Itt többen már bőven 100e -ha nem 2 vagy 300e- Ft. felett tartanak,amit bepumpáltak az account-ba,szerintem nem sokat tennék kockára (még kicsire sem),de kívánom,hogy találj egy megbízható társat

The Crew.
Van egy kis problémám a játékban.Többen hívtak crew-ba,de többször volt úgy,hogy beléptem,majd rögtön ki,ésígytovább egymás után.Azt mondta az egyik ismerősöm,hogy vmit a nat-tal kellene csinálni vagy a portot átírni 0000-ra.Mi lehet a gond?
Az upnp engedélyeztem,most a játékban azt írja,hogy open.Ez jó,de mégvmi kellene.

(#91226) Wlac válasza Adam_Shepard (#91208) üzenetére


Wlac
Ármester

Nálad valami gond lehet, mert szerintem tele van a multi. Mindig pillanatokon belül szokott találni, napszaktól függetlenül.

“The wha-"

(#91227) Bad Pritt válasza oriic (#91223) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez?

Remélem emlékszel, hogy most már ők is kaptak úgy tűnik végleges megjelenési dátumot. :D
Steelbookot elő is rendeltem, remélem lesz benne valami képeskönyv vagy ilyesmi...

Más: Konzolvilágnál 2500 peták a Tearaway Unfolded, megrendeltem, kíváncsi leszek, hogy működik ez a tabletes hóka-móka. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#91228) danih válasza oriic (#91223) üzenetére


danih
addikt

Most, hogy már kijött az NMS és nem lehet neki még egy "IGN First" hónapot szentelni, jöhet a H:ZD
;]

(#91230) oriic válasza Bad Pritt (#91227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kutyamadár mint játék sose érdekelt igazából. :D

Live-Die-Respawn

(#91231) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy amikor PSstoreban vásárlok (legyan az lovés vagy ingyenes) mindenről e-mailben értesitenek.
Most itt az a kérdés hogy meg lehet e azt csinálni hogy csak akkor amikor ténylegesen pénzért veszek valamit arról kapjak ami free arrol ne.
Vagy esetleg oylan hogy teljesen kikapcsoljam.
elöre is kösznöm a válaszokat!

(#91232) danih válasza kovimester (#91231) üzenetére


danih
addikt

Nem hinném, szerintem erről nem hülyeségből megy a konfirmáció, szóval max rule-okkal tudod megoldani.

(#91233) Madwe válasza oriic (#91223) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jajj az interjúk alapján sok bugra számíthatunk ;] Amúgy abszolút favorit nálam is, ne siessék el, inkább jöjjön késöbb, de legyen teljesen rendben!

(#91234) gyuribácsi88

Haver posztolta az előbb, kapott vagy 300 üzenetet pár perc alatt, azóta a psn is elszállt neki.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#91235) N@idia válasza gyuribácsi88 (#91234) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem se megy a PSN nem jelentkezik be, de net az van mi a sz@r van már megint ? :W :W

Karbantartás folyik nagyon fasza, hogy mindig este kezdik el ezt a szart bütykölni, amikor lenne időm kicsit játszani :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#91236) sutyesz96 válasza gyuribácsi88 (#91234) üzenetére


sutyesz96
őstag

Para. :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#91237) xenom0rph válasza gyuribácsi88 (#91234) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez ríl? Loptam redditre, hátha más is tapasztalta.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#91238) MerLinh válasza gyuribácsi88 (#91234) üzenetére


MerLinh
senior tag

Elvenném én is egyszer a játékukat....unatkozó maffiacsoport...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#91239) Citroware


Citroware
addikt

WTF Mi folyik itt? :DD

(#91240) Mister_X válasza gyuribácsi88 (#91234) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondoltam csekkolom telefonról, PSN halott. Remélem nem kell jelszót cserélni megint, várom a hivatalos reakciót. Bár azért remélem, hogy az Anonymous "becsületes" és csak a Sony életét keseríti meg, a mienket meg csak így közvetve.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#91241) Kvelstadt válasza N@idia (#91235) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most nyomtam egy kb két órás strem-et gond nélkül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#91242) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#91241) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Detto de most meg nem enged semmit frissiteni. Ki is irta hogy ps network karbantartas

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#91243) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Van Star Trek Online. PS4-en a Store visszadobott, hogy "This content can not be selected at this time" (vagy mi), egy cifra anyázás után felmentem a weboldalra és ott engedte is kosárba rakni. Elég drága mulattság lesz, "DLC" darabja 12500Ft, de van egy 3-in-1 csomag 25000-ért akciósan :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#91244) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#91245) Sirandrish válasza oriic (#91230) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor tipli van "boxos" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#91246) FOXhun


FOXhun
tag

Most már él az akció a német MM-ben.
[link]

(#91247) eisento


eisento
addikt

Hmm feladtak tegnap a psplust konzolvilagek 10990ft 10500ftot ir a gls fizetni. Kivancsi leszek xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#91248) vg válasza Mister_X (#91240) üzenetére


vg
addikt

Nekem kellett tegnap este jelszót cserélni.

(#91249) jegenye77


jegenye77
addikt

Nekem tűnik úgy vagy tényleg jellemzően többen kempelnek ps4 es játékokban mint pc - n?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#91250) danih válasza jegenye77 (#91249) üzenetére


danih
addikt

Nem hinném hogy több lenne a Kempelen Farkas PS4-en... melyik játék?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.