Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) delibab válasza marilllyo (#72899) üzenetére


delibab
senior tag

Bár kíváncsi leszek a BF5-re... azért egy Battlefront grafikát most már mindenki elvár a DICE-tól..és akkor adjuk hozzá a rombolást és 64 játékost. :U

Na erre én is kíváncsi lennék... Ha összehozzák, le a kalappal... Bár félek tőle, hogy ez még egy ideig csak álom marad... illetve remélem nem fognak repkedni a katonák mert akkor tökön szúrom magam aza tuti...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72902) zzola válasza marilllyo (#72899) üzenetére


zzola
félisten

Kizárt, hogy 64 fővel, rombolhatósággal, szárazföldi és légi járművekkel ilyen grafika lenne 60 FPS-sel...

Más!

COD BO3 HUN Communityjének mi a neve?

[ Szerkesztve ]

(#72903) marilllyo válasza zzola (#72902) üzenetére


marilllyo
veterán

Fene tudja....Bf4-nél is...erős túlzással de nagyjából megoldották. Azóta pedig eltelt...2 év. Plusz ezt most megint a DICE csinálná. Nem a Visceral...vagy a Dice LA aki a DLC-ket.
Ha azt nézzük, hogy a Battlefront meg sem reccen a 60-ról....ki tudja mennyi erőforrás maradt még a háttérben. Ha a megjelenést is tudták csinosítani...és ilyen frankón optimalizálni....ki tudja...a rombolásra is kitalálhatnak valami optimalizáltabb rendszert ami kevesebb erőforrást igényel.
Az biztos, hogy a Dice tisztában van vele, hogy nem adhat ki a kezéből 30 fps-es játékot. 720p még hagyján...de neki a 60 fps-t el kell érnie mert megeszik őket a játékosok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72904) dilipok válasza Elims (#72896) üzenetére


dilipok
veterán

kosz. Eddig csak minimalis bloodborne es kicsit tobb until dawn volt. Igazabol ezek olyan cimek, amikrol felesleges irni :D Nagyon tetszik :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72905) glspeter1 válasza marilllyo (#72903) üzenetére


glspeter1
őstag

BF4 egy kalap fos lett ps4-en.
Már 46 embernél is érezni, hogy az a 60 inkább 40-50. És folyamatosan droppol.

Battlefront ezerszer jobban sikerült ilyen téren.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#72906) zzola válasza marilllyo (#72903) üzenetére


zzola
félisten

Bármi lehet! Felesleges spekuláció...
DICE-ot megeszik a játékosok? Ugyan és hova mennek azok az emberek? A PC drága (és sok a csaló), a konkurencia meg még ennyit sem tud felmutatni...

(#72907) aizen92 válasza glspeter1 (#72905) üzenetére


aizen92
addikt

tapsvihar!
2 éves játék, kb az első az AAA ps4-es játékok között.
Nem baj, hogy etalon fps konzolra.

Battlefront pedig egy casual fos tegyük hozza. EA-DICE kb ennyi a közös a kettőben.
Rombolhatóság 0, ugyanaz a textúra mindenen. sokkal kisebb pályák. és again 2 év, ezt a kezdetektől ps4-re fejlesztették, de tényleg akinek ez számít az menjen battlefrontozni is inkább :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#72908) szasanyi válasza marilllyo (#72899) üzenetére


szasanyi
félisten

Javulni is kell (!) hiszen még nem hozták ki a maximumot lévén friss a cucc, ráadásul nemrég "adtak oda" +1 magot a fejlesztőknek, ami még egyetlen eddig megjelent játékban sem volt. Mondjuk én ezek mellett mást is elvárnék: a 2-3 éves játékok ne akciós áron, ideiglenesen legyenek már jó áron (mint most van pár) és az új / újabb játékok se ilyen horror 18-20k-s áron legyen már elérhetőek. Ja, és a PS+ se csak ilyen gagyi játékokat tartalmazzon már. :O

foxymaci: kábé én is így vagyok vele ezért vettem meg, és milyen jól tettem. :)

(#72909) marilllyo válasza glspeter1 (#72905) üzenetére


marilllyo
veterán

A BF4 az egy olyan cím ami PS3-ra is meg PS4-re is megjelent. Azért az biztos beleszámított. Illetve...mondom azóta eltelt 2 év...
Rosszabb biztos nem lesz...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72910) Kendek válasza Kojil (#72892) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én ezzel nem vitatkozok, mivel egyrészről nekem a GTA 5 az lemezen van meg, másrészről nem is ugyanarról beszélünk. Én az adatletöltést írom, hogy az szüneteltethető egy teljesen más felületen, te meg a játék alatti telepítést.
Egyébként letöltés közben nem muszáj a játékban maradni és nézni, hogy hol áll. Abból nyugodtan ki lehet lépni, és addig lehet futtatni más, már telepített játékokat. Szóval igen, a több órán keresztül tartó letöltések közben és mellett lehet használni másra is a gépet. Emiatt még van beépítve egy másodlagos processzor is, hogy a le és feltöltések ne zavarjanak bele a játékélménybe.

<-ƘƘ->

(#72911) A`rpi válasza szasanyi (#72908) üzenetére


A`rpi
addikt

Pedig ez nekik az üzlet.
Szóval tartós 'zárcsökkentésre én nem számítanék a piacvezető mamuttól.

Relatív magasan vannak tartva az árak, és egy-egy ilyen akciónak örül az ember.
Szerintem mostanában van csak igazán jó dolguk a kiadóknak.
PC, és a prevgent leszámítva a warezolás elhanyagolható egyelőre.

(#72912) marilllyo válasza aizen92 (#72907) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem hiszem, hogy választani kellene a két játék között bárkinek is.
1000+ órám van a Bf4-ben. Minden medál/assignment/ fegyver... minden megvan. Imádom a mai napig.
Most Battlefront pörög. Tegnap éjfélig nyomtam haverokkal party-ban. Baromi jól szórakoztunk vele...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72913) sovinho


sovinho
tag

Tudtok mondani valamilyen fasza fps-t? Ezelőtt nem nagyon játszottam ilyen stílusú játékkal, de most nyomtam végig a Far Cry 4-et és eléggé bejött. :)
A limited edition van meg, amiben elvileg van egy DLC, a Hurk's Redemption. Sajnos ezek a küldetések viszont nem látszanak a mapon... Valahol már felbukkant a csóka a játék során, de küldetések nincsenek. :( Ezzel találkozott valaki?
Szóval lényeg, hogy valami hasonló kellene, ami inkább single, mondjuk jobb sztorival, esetleg lehet vele később multizni is.

Köszi :R

Hakuna Matata

(#72914) aizen92 válasza marilllyo (#72912) üzenetére


aizen92
addikt

Partyban az tuti nagy élmény én megvárom az összes dlct, kíváncsi vagyok mit tartogatnak.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#72915) zzola válasza sovinho (#72913) üzenetére


zzola
félisten

Bár én sosem voltam COD-os, de a Battlefield 4 mellet COD Balck Ops 3-mat is tudnám neked ajánlani!
BF4: nagy és sok pálya, szárazföldi és légi járművek.
COD BO+3: single rész nem csak "simán" hanem zombi módban is játszható, a pályák kicsik, sok játékmód van benne, nincsenek járművek...

Mindkettő játék jó multiplayer résszel bír.

[ Szerkesztve ]

(#72916) marilllyo válasza aizen92 (#72914) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is eladtam a lemezt és megvettük felesbe Store-ról. 5240 Forintot bőven megér.
Season pass-al várunk mi is.

Egyre többen és többen vesznek konzolt. Én azt mondom, hogy ez a Battlefront ez tökéletes választás a kezdőknek. Könnyű casual kis kikapcsolódás...ismerős nosztalgikus helyszíneken. Nagyon jó "társ" egy komolyabb single játék mellé.

Kezdők, tapasztalatlanok kedvét elég gyorsan el lehet venni egy BF4-gyel. Többségben vannak a tapasztalt játékosok....egy 0-20-as stat senki kedvét nem hozza meg. Nem könnyű. Vagy leragad egy only metro/locker grenade spam szinten. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72917) Beetlejuice


Beetlejuice
tag

A januari akcioban a Hands of Fate jatek 1800 koruli aron kaphato. Szeretnem felhivni mindenki figyelmet erre a hidden gem-re :)

Kartyas, koros, strategia + akcio harcok

Egyedi gameplay, nagyon szep grafika es egy meki menu arabol... szerintem bun kihagyni!

(#72918) Kojil válasza Kendek (#72910) üzenetére


Kojil
csendes tag

Értem én, hogy teljesen másról beszélünk. Ha lehet hinni az internetnek, akkor neked, mikor beraktad a lemezt a gépbe, akkor ezt a telepítési folyamatot egy 30 perc alatt megoldotta. Viszont a digitális verziónál, letölt 10GB-t, a szokásos módon, utána már nem tölt így semmit, lehet indítani a játékot. Majd a játék főképernyőjén miközben azt írja install, még tölti le a maradék adatot, de nem úgy mint az összes többi 'normális' játék, hanem mintha maga a játék lenne külön a letöltő kliens. A Notifications- Downloads alatt ez a maradék letöltés már meg sem jelenik. Az install pedig megtévesztő mert még javában letölt, ezért is csodálkoztam, hogy 10GB után már hogyhogy lehet játszani.
De amúgy teljes mértékben értem amit írsz, csak nem értem, hogy a GTA5 mért használ ilyen különleges, kétlépcsős, klienses megoldást, amit szerintem semmilyen másik játék nem használ. Lehet a Rockstar nem akarta, hogy a Sony szervereiről szedjék le az egészet, de mást nagyon elképzelni sem tudok.

We have greatness within us.

(#72919) Chereiose


Chereiose
addikt

Ezek a januári akciók meddig tartanak a store-ban? :)

(#72920) Blaise válasza Chereiose (#72919) üzenetére


Blaise
veterán

Január 8-ig

(#72921) Bafffy_85 válasza cross56 (#72679) üzenetére


Bafffy_85
csendes tag

Szia. Nálam is két napja ez van. Ma reggel egy kört tudtam menni de most megint áll az egész. Az error kód meg mindíg más. Több helyen írják hogy a net teszt megoldja ps4en de ezek csak sablon dumák.
😕

(#72922) Noda10 válasza Blaise (#72920) üzenetére


Noda10
tag

van, amelyik január 22. Meg kell nézni minden játéknál.

(#72923) Chereiose válasza Blaise (#72920) üzenetére


Chereiose
addikt

köszi :)

Fifa 16 érdekelne 10,5K-ért, igazából arra kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#72924) Kendek válasza Kojil (#72918) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elég hamar megvolt a telepítés, igen, viszont megvártam még hozzá azt a majd' 9 GB-nyi frissítést is (a Notifications -> Downloads alatt is mutatta) amit már azonnal elkezdett hozzá letölteni (habár azt írta, hogy az csak az online játékhoz kell, anélkül is indítható volt). Közben pedig már - mikor elhalkult az olvasó, - raktam is be a következő játékot (amihez szintén elkezdett frissítést is tölteni), hogy azt is felrakja.
Ha a GTA 5 esetében valóban kerülőúton működik az adatok letöltése és úgy ahogy írod, akkor tényleg nem érdemes digitális formában megvásárolni (rákeresve ezek a javaslatok). Még jó, hogy nekem lemezen van meg. :)

<-ƘƘ->

(#72925) Remi1234 válasza #87082240 (#72880) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jah sajnos. Nem is értem miért valasztja pár kiadó ezt a megoldást. Nehogy mással is játszhass miközben töltesz le...

PSN ID: RemiFungus

(#72926) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Srácok, aki játszott a Mad Max-el és esetleg platinázta is tudna nekem segíteni egy kicsit?
ACT2-es trófeával nálatok nem volt gond, most néztem mik hiányoznak és az ACT3 már megvan a kettő meg nincs :)
Kell hozzá valami különlegesség? Félek, ha már ez bug-os akkor mi lesz a gyűjtögetős trófeákkal?! :(
Köszi a segítséget előre is.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#72927) cross56 válasza Bafffy_85 (#72921) üzenetére


cross56
senior tag

Csinálhatnának már valamit :(
De legalább nem csak nálam van akkor gond

[ Szerkesztve ]

(#72928) Vasy09 válasza DM-Fan (#72871) üzenetére


Vasy09
őstag

Azt is behúztam, aprón még mindig 5ezer körül kérnek érte, de van, hogy többet is! :U

Gamertag: Vasy09

(#72929) A`rpi válasza nesh20 (#72926) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem ismerem a játékot.

ACT2-3-mat ha újra lehet játszani, érdemes lenne hátha úgy beadja a trófeákat.

Gyűjtögetős trófeával volt / van valami, keress rá, volt itt róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#72930) james001


james001
veterán

Na ez is megvan :C

Ez az Armoury egyébként micsoda a pause menu-ben,hogy lehet megnyitni?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72931) Petreszku válasza james001 (#72930) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia R2-D2!

Látom megint gondoltál egyet és szereztél egy platinát. :)

(#72932) Elims válasza dilipok (#72904) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos nincs meg a magoldás. :-/ Az ismerősöm az egyik autós játékban tudta ezt megcsinálni.

Nekem viszont sikerült a trófea elrejtés egy topiktárs segítségével.

Szerk.: James: :R
Neked ez már olyan mint a cseresznye csak szeded és szeded. :-))))

[ Szerkesztve ]

(#72933) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Érdemes megvenni a "sima" Battlefield 4-et? Az 5 DLC a különbség főként ha jól látom. Ezek nélkül is lehet játszani csak kevesebb csatában? 3300Ft-ot megérne egy kis kikapcsolódásra néha.

(#72934) zzola válasza hitman77 (#72933) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem igen!

(#72935) optikal válasza hitman77 (#72933) üzenetére


optikal
tag

Igen.

PSN:Optikal89

(#72936) james001 válasza Petreszku (#72931) üzenetére


james001
veterán

Bip-bup-bip-báp :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72937) szasanyi válasza A`rpi (#72911) üzenetére


szasanyi
félisten

Van abban vmi amit mondasz de annak mégis ellentmond, hogy sok játék dobozos formában olcsóbb mint a Store digitális változata (holott annak nincs + költsége tehát abszolút érthetetlen). No, de mind1 mert ezen változtatni nem tudunk, az viszont kizárólag rajtunk múlik, hogy mit / mikor / hol és mennyiért veszünk. ;) Persze akinek mind1 annak a jó, mert nem kell gondolkodnia csak vásárolni.

(#72938) delibab válasza hitman77 (#72933) üzenetére


delibab
senior tag

Lehet játszani a simával is viszont azért az az 5 DLC nem kevés... Én tuti, hogy a prémiumot venném, alap game szokott lenni lemezesbe is olcsón, de a prémium ritkább, szerintem az a jobb vétel!!!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72939) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

A beállításokban a Video Output Settingsnél a Resolution-t Automatic-on hagyjam? Érdemes átállítani 1080p-re, vagy automatic-on majd mindig beállítja az adott játékhoz? A másik kérdésem, hogy ez a Deep Colour Output micsoda? Off-on van ez az alap. Bekapcsolva javít valamit?

A TV méretének megadásának pedig, ha jól értelmezem csak a 3D-nél van jelentősége.

(#72940) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Én is mint "hitman77" fórumtárs, a Battlefield 4 sima verziójával szemezek. Premium Edition és a sima verzió is 33.9 GB. Lehetséges vagy csak elírás a storeban?

(#72941) marilllyo válasza Petreszku (#72940) üzenetére


marilllyo
veterán

A premium az 67 GB azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72942) Wlac válasza Petreszku (#72940) üzenetére


Wlac
Ármester

Az az alap mérete, arra még jönnek a DLC-k. A premium egész pontosan 70.01 giga.

“The wha-"

(#72943) MixY


MixY
tag

Szevasztok!
Olvastam egy szeptemberi cikket, miszerint kiadnának PS4-re egy Bioshock Collection-t/Remastered-et, ebből végülis nem lesz semmi? Én speciel nagyon díjaznám! :)

(#72944) oriic válasza MixY (#72943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak pletyka volt.

Live-Die-Respawn

(#72945) melega


melega
őstag

Mindenkinek boldog új esztendőt kívánok!
Happy New Year!

[ Szerkesztve ]

(#72946) A`rpi


A`rpi
addikt

Nagyjából elkészültem Plus előfizetés leírásával, és a játékmegosztással, kapcsolatos tutoriál.

Kérlek benneteket csekkoljátok, ha valami elírás van azt jelezzétek felém. Köszönöm. :R

Mit tartalmaz a PlayStation Plus előfizetés?

Online Multiplayer Interneten keresztüli játék más felhasználókkal.
24 PS4 games a year (Instant Game Collection) Ingyenes havi játékok.
Exclusive Discounts on PS Store Extra kedvezmény játékvásárláshoz.
Invite to friends to play with Share Play "Virtuális kanapé."
10GB Cloud Storage Online biztonsági mentés játékaink számára.
Hogyan oszthatom meg a Plus előfizetésem barátommal?
Tévhitek Plus előfizetésről, és a megosztásról.

Korábbi Plus leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#72947) EnterR


EnterR
veterán

Próbálta már valaki a LiveChat-et? A 30 perces várakozási idő ellenére már lassan megkezdem a második órát, de még mindig nem kapcsolt össze senkivel.

PSN ID: marquuard

(#72948) DM-Fan válasza Wlac (#72942) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nálam most jött le a premium, egészen pontosan 40 GB-ot ír rá a Library. Letöltés közben még valami 38.800 MB volt, ha jól emlékszem. Beléptem, elindult, szóval lejött teljesen. A játékot elindítva a menüben látom a Premium menüpontot, abban a Battlepack-eket.

Akkor ez még nem a teljes adatmennyiség?

Get Moded!

(#72949) DM-Fan válasza A`rpi (#72946) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Mit tartalmaz PlayStation Plus előfizetés?"

Ebbe én még beszúrnék egy névelőt.

"Online Multiplayer Interneten keresztül játék más felhasználókkal."

Én ezt "keresztüli" szóval írnám.

"Exclusive Discounts on PS Store Extra kedvezmény játék vásárláshoz."

Játékvásárlás egy szó!

"10GB Could Storage Online biztonsági mentés játékaink számára."

Cloud lesz az!

Egyébként pofás! :R

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#72950) A`rpi válasza DM-Fan (#72949) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm, korrigáltam. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.