Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72451) marilllyo válasza aizen92 (#72450) üzenetére


marilllyo
veterán

Options-el lehet skip-pelni.
Nálam hang probléma nem volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72452) #65537792


#65537792
törölt tag

Sziasztok!

Most nagyon gondolkozok egy ps4 vásárlásán. Hogyan van most ez a használt játék dolog? Mire kell figyelni? Megveszem, végig viszem és aztán eltudom adni? Persze lemezesről beszélek.

(#72453) Robi86 válasza aizen92 (#72450) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem néha elhalkul a zene, utána megint jó. Van ez ellen valami beállítás, hogy ugyanolyan hangos legyen végig?

(#72454) delibab válasza #65537792 (#72452) üzenetére


delibab
senior tag

Igen! Akinél van a lemez az játszik a játékkal!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72456) PandaMonium válasza #65537792 (#72452) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, nagy vonalakban ennyi, semmi extra. Arra kell max. figyelni, hogy ha jár valami kód a játékhoz akkor azt érdemes megkérdezni, hogy felhasználta-e az előző tulaj.

(#72455) miklos0308: Ha minden más lemezes játékot gond nélkül visz a gép akkor a lemezzel van a baj, én visszavinném az eladónak.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#72457) miklos0308 válasza PandaMonium (#72456) üzenetére


miklos0308
tag

Koszonom a valaszt, erre tudok mar csak gondolni en is, bar ez is fura mert a lemez makulatlan, de ez van akkor nincs mit tenni. :/

(#72459) perge666 válasza miklos0308 (#72455) üzenetére


perge666
veterán

Nekem PS3-on volt olyan problémám az ICO&Shadow Of The Colossussal hogy beolvasta a játékot,de fekete képernyő fogadott.
Igaz első indításnál nálam jó volt,utána ajánlotta az updatet,ami el is rontotta.
Ajánlották hogy ha van feltelepítve update akkor töröljem,és ez meg is oldotta a problémámat.
Mondták ha továbbra is fennáll a hiba,a mentéseket is szedjem le.
Esetleg ha használt a géped és más már játszott vele,lehet téged is bekavar az update.

Ha nem tudsz angolul,akkor szótár vagy google fordító erősen ajánlott a Diablohoz...........

[ Szerkesztve ]

(#72460) marilllyo válasza miklos0308 (#72455) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem azért nem válaszolt senki ...mert senki nem tudja rá a megoldást. Olyan hsz-nek sok értelme nincs szerintem, hogy "Én nem tudom". Vagy..."google a barátod" ...és stb.

Gondolom rákerestél a hibakódra google-n és a "PS4 error Diablo" kulcsszavakra. Szerintem itt mindenki ezt tenné.

Az a baj sajnos (vagy nem sajnos), hogy ez nem PC. Itt nem nagyon vannak "trükkök". Beteszed... elindítod és megy. Legalábbis ez a standard. Mivel nem tudsz belenyúlni...itt nincs olyan, hogy "cseréld le a vga drivert". Ilyen esetekre nincs bevett trükk, se csodamódszer. Próbáld ki a lemezt másnál...illetve nem tudom..más játékkal volt-e már probléma. Ezzel lehet szűkíteni a kört... Nem hiszem, hogy lemez hiba lenne....ez valami szemétláda anomália...hiba a mátrixban. :(

Ennyit találtam a hibakódról. Amint látod ez nem újdonság. Nem egyedi és nem csak a diablo-nál fordul elő. Szeptember 29.-ei a poszt tehát ez egy fennálló hiba. Ennyit ír róla a Sony...updateld fel a rendszert meg a játékot. Ráadásul ez tavaly januári bejegyzés.... hajajj.

Magyarán erre a hibakódra jelenleg konkrét megoldás nincs....:(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72462) ujhelyiferi válasza Elims (#72449) üzenetére


ujhelyiferi
tag

Köszi, vittem mind2őt...

(#72463) Kendek válasza miklos0308 (#72461) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdemes lenne első körben megkérdezni az eladót, hogy nála jelentkezett-e a hiba. Illetve ha lehetőség van rá, akkor érdemes kipróbálni a lemezt egy másik gépben is.
Mivel sok ötletünk, vagy egyáltalán mozgásterünk a szoftverben nincs, érdemes lehet a hivatalos segítségnyújtást is megpróbálni. Sajnos csak ők tudják pontosan, hogy egyes hibakódok mit jelenthetnek, hiszen ez elsősorban nekik szól. Minekünk csak a kereső marad mint esetleges információforrás. Ha lett volna itt bárkinek is hasonló, de pozitívan záródó tapasztalata, akkor azt megtaláltad volna az itteni keresővel, illetve írták is volna.

<-ƘƘ->

(#72464) #65537792 válasza delibab (#72454) üzenetére


#65537792
törölt tag

És online is? Vagy ahhoz külön kód van és ha el van lőve, akkor csak sinlget tudok játszani?

(#72465) miklos0308 válasza Kendek (#72463) üzenetére


miklos0308
tag

A hivatalos segitsegnyujtas lehetosegevel elni fogok, aztan megosztom veletek a valaszukat.

(#72466) delibab válasza #65537792 (#72464) üzenetére


delibab
senior tag

Multi is megy gond nélkül. Max ha volt a játékhoz valami dlc és az fel lett használva akkor azt buktad.

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72467) koncsik válasza miklos0308 (#72444) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kipróbáltam, nálam működik - érdemes lemezt ellenőrízni, ahogy írták.
(576-ban vásárolt lemez, gép a SW limited edition 1TB)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#72468) #65537792 válasza delibab (#72466) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mert azt az accouthoz rendeli, mi? Ez így nem is olyan rossz. Szóval, ha veszek most egy battlefrontos ps4-et és előfizetek ps+-ra. Kipróbálom online, nem jön be a játék. Gond nélkül tovább adhatom és más is tud vele online játszani. Zsír. :)

(#72469) cross56


cross56
senior tag

Csak en tapasztalom a Ps-nel, hogy akadozik a rendszer? Pl: Belepek PSN-re es par masodpercig akad/szaggat az egesz, lassan tolt be.
Nem tudom hogyan irjam le ezt a jelenseget, de remelem nem egyeni problema, illetve, hogy gyorsitani fognak a rendszeren

(#72470) Chereiose válasza cross56 (#72469) üzenetére


Chereiose
addikt

Picit mintha tényleg ilyen lenne, de nekem a fifa 16-tal van ilyen problémám, az szaggat nekem néha ...

(#72471) zzola válasza cross56 (#72469) üzenetére


zzola
félisten

En nem tapaaztaltam lassulast, persze attol meg nem kizart a dolog...

(#72472) marilllyo válasza #65537792 (#72468) üzenetére


marilllyo
veterán

Ennyi, illetve azt se felejtsd el, hogy az a játék ami pre-order 18.990...az jó esetben már megjelenés után 2 nappal csak 16.000...vagy még olcsóbb.
Nekem most jutott el a kis agyamig, hogy többet nem pre-order-elek semmit. Az a hülye celofán nem ér meg nekem 3000-ret.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72473) cross56 válasza Chereiose (#72470) üzenetére


cross56
senior tag

Jatekoknal nem nagyon tudok nyilatkozni, van 2db :D a star wars megy szepen, a the crew meg neha mintha szaggatna.
De h maga a dashboard is szaggat, az nagyon meglepo szamomra.

(#72474) delibab válasza #65537792 (#72468) üzenetére


delibab
senior tag

Így van, a dlc kódot csak egyszer lehet felhasználni. Legtöbben ezért is veszik lemezesen a játékokat mert ha nem jön be vagy gyorsan kipörgetik el is tudják adni. A ps feltelepíti a játékot és utána a lemez már csak az inításhoz kell.

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72475) miklos0308 válasza cross56 (#72469) üzenetére


miklos0308
tag

En is eszrevettem psn inditasanal.

(#72476) #45378816


#45378816
törölt tag

Stream-es kerdesemre tud valaki megoldast? :)

[ Szerkesztve ]

(#72477) marilllyo


marilllyo
veterán

3 emberrel osztozom PS tartalmakat... imádom mikor felhívnak, hogy "figyi...itt vannak az ünnepek..meg a szülinapod is lassan...Megvettem ezt is..és ezt is de nem kell odaadnod a felét... :DDD)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72478) Tegla80 válasza miklos0308 (#72475) üzenetére


Tegla80
addikt

es cross56
Beszelgessunk..... :D
Az akkor a net-el,halozattal fugg ossze sztem....ha net nelkul nincs gondotok,de a psn re lepes kor/utan belassul/akad a menu egy darabig akkor sztem a hatterben a netes dolgok fogjak meg a gepet.
Wifn logtok amugy,ha jol sejtem? Kabeles proba vagy router nelkuli proba csak modemmel volt e mar?

Nalam persze nem ilyen, inditom -kapcsol -belep es reagal mindenre. Plusz odatosz mindent ami friss es a store is indul rogton.....es "videki" 30/2 es netem van.

Sony® & PlayStation®

(#72479) koncsik válasza Tegla80 (#72478) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hasonló net-tel (pesti cím ellenére vidék :DDD ) nincs semmi probléma, de a laptopról, tabletről nem indul a store, csak a Grand Bleu.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#72480) miklos0308 válasza Tegla80 (#72478) üzenetére


miklos0308
tag

A net sebessegere esetemben nem lehet panasz ugy gondolom ps 4 beepitett net testjevel 69-70 mega es nem wifirol szoktam hasznalni, hozzateszem az akadas az elejetol fennall (augusztusi gep) de sohasem erdekelt kulonosebben, ugy fogtam fel higy hozzatartozik a rendszerhez.

(#72481) Tegla80 válasza miklos0308 (#72480) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha van ps4 ismeros a kozelben akkor menj el ,nezz meg egy masik gepet az milyen. De En a leirtak alapjan akkor helyedben leszednem ami fontos/kell es ujraraknam a rendszert hatha javul.

koncsik
az mar bongeszo es adott eszkoz problem lesz sztem.
En telorol pl letoltest is tudok inditani neten,mint sokan masok is itt....ez nem ordogi dolog,ha jol mukodnek az eszkozok.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#72482) Kendek válasza Tegla80 (#72481) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ja-ja, és akkor mehetne még egy próba a Diablo-val is. :))

<-ƘƘ->

(#72483) miklos0308 válasza Kendek (#72482) üzenetére


miklos0308
tag

Hat a menteseket lementettem pendrivera, es inicializaltam a gepet ha erre gondoltok de ami a psn inditasbeli akadozasat illeti az fennall es a diablo se indul, pedig a mentesek se meg az updateek se kavarhatnak be, a rendszerverzio meg a legujabb :/ de ami a diablot illeti az lesz, hogy elviszem konzolboltba jovo heten poliroztatni, artani tobbet nem arthatok :D

(#72484) Kendek válasza miklos0308 (#72483) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem arra gondolt, hogy gyaluld le a teljes vinyót (mentés után), majd úgy rakd újra a rendszert.
Viszont ha már a lemezt elviszed oda ahol ki is lehet próbálni, akkor javaslom, hogy előtte (és persze utána is ha úgy adódik) próbáltasd ki.

<-ƘƘ->

(#72485) miklos0308 válasza Kendek (#72484) üzenetére


miklos0308
tag

Kiprobaltatom ez jo otlet :)

(#72486) melega


melega
őstag

A Playstation 4 et AC Syndicateval vettem, amig ilyen szórakoztató az Ac minden évben megveszem. Viszont ha minden forintra szükség lesz sajnos nem lesz rá lehetőségem.
Kedvenc sorozatom.

A másik kedvenc fejlesztőcsapatom, a Rocksteady
[link]
amig ilyen jó játékokat adnak ki kelleni fognak. Mindig az open world játékokat szerettem, ezekbe a GTA is beletartozik.

(#72487) Robi86 válasza melega (#72486) üzenetére


Robi86
senior tag

Nem spoiler?:)

Más: A Battlefrontos bugos trófea vadaszatban én is benne vagyok, ha kell még ember.

(#72488) N@idia válasza Robi86 (#72487) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem csak a blast torphy-t nem adja be már annyiszor voltam első most kills hogy meg se tudom számolni még sem adta be... Van aki tudja hogyan lehet ezt a bugot elkerülni ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#72489) marilllyo válasza Robi86 (#72487) üzenetére


marilllyo
veterán

De kell ám. :) ~4-en vagyunk eddig. Még ennyi kéne. Vagy több. :(

(#72488) N@idia: Csak akkor adja be a trófeát, hogy ha legtöbb kill-ed van és lejár az idő. :( Ezt 10 v 10-zel lehetetlen. 5 v 5-tel simán.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72490) Neoteric válasza marilllyo (#72489) üzenetére


Neoteric
addikt

Ráérek én is ha kell még ember. PS-en majd küldj üzenetet, az csörög ipaden akkor is ha épp nem megy a konzol.

PSN: ne0teric_sAN

(#72491) Robi86 válasza marilllyo (#72489) üzenetére


Robi86
senior tag

Majd küldj invite-t, ha úgy alakul, meg magyarázd majd el, mit kell csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#72492) cross56 válasza Tegla80 (#72478) üzenetére


cross56
senior tag

Valóban wifin keresztül vagyok a hálózaton. Egyébként miután betöltött mindent már nincs gondom a sebsséggel

(#72493) marilllyo


marilllyo
veterán

10 embert összehozni, hogy mindenki ráérjen. :D Nem vagyok én varázsló. :DDD De megpróbálom összerántani az embereket. Van egyébként egy külföldi facebook csoport direkt erre. De a fele még angolul sem tud. :D Na mindegy. Megpróbálom összerántani a társaságot. Akit érdekel írjon rám pm-et itt ph-n. Az a legtisztább. Egy PSN ID-vel. :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72494) N@idia válasza marilllyo (#72493) üzenetére


N@idia
őstag

Részemről most is mehet, meg ha van kedved segíthetnél végigtolni a Survival Mission-t is hard-on halál nélkül meg egyet masteren halál nélkül, bár szerintem erre a legjobb küldetés a hoth-os pálya :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#72496) zzola


zzola
félisten

Tegnap ejjel beleneztem a Wolfenstein jatekokba! Nagyon teszik mind a ketto, regota vartam ilyen oldscool FPS-re, ket darabert a ~3000 HUF meg egyenesen ajandek volt...

(#72497) #45378816


#45378816
törölt tag

Iphone 6-os headset-em miert nem mukodik, ha bedugom a controllerbe?
Marmint amikor a mikrofon beallitast nezem csak sipol.
A gyari mono tokeletesen mukodik, de hat az mono. :/

(#72498) Blaise válasza #45378816 (#72497) üzenetére


Blaise
veterán

Az Apple headseteknek más a lábkiosztása.

(#72499) A`rpi válasza Blaise (#72498) üzenetére


A`rpi
addikt

Nokiáé más, elvileg szifon headsetével mennie kellene.

(#72500) aizen92 válasza A`rpi (#72499) üzenetére


aizen92
addikt

Egy időben az iPhone headsetet használtam és akkor mindig panaszkodtak, hogy sípol ... Szóval ne iphone headsetet használd mikre.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.