Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) Chereiose válasza MdewC (#72762) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát nem tudom, de mi köze lenne a netnek a fifához? Offline is megy a játék és ugyanúgy laggol gondolom, megpróbálom a kábeles összeköttetést, de így is közel van a routerhez a ps4, tehát a wifi is kiváló.
Esetleg megpróbálom mobilnettel, de nem tudom..

Elims: Jövőhéten kapok kölcsön egy másik fifát, ha az jól fog működni akkor a konzolvilágban hozzájuk vágom amit adtak fifát...

(#72802) MdewC válasza Chereiose (#72801) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez csak egy tipp volt, ártani nem árthat. :) (Vagy egy másik lemezt kölcsön kérni?)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#72803) Nayrobi válasza dinostaRR (#72792) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Grim Fandango nagyon jó cucc, emlékszem amikor kijött az eredeti mindenki erről beszélt, de senki sem vette meg :D A Hardware Rivals bétáját egy csomót toltam, meg is akartam venni, de sejtettem, hogy megkapjuk ingyen. Ha még az Amplitude-ot is hozzácsapták volna ami szintén jövő héten jelenik meg, akkor nekem már megérte volna az éves tagság 2016-ra.

(#72804) Chereiose válasza MdewC (#72802) üzenetére


Chereiose
addikt

Hétfőn kapok másik lemezt, hát nagyon remélem, hogy az lesz a gond és nem más...Mert akkor a fifa 17 is rossz lesz és stb..

(#72805) toompa


toompa
őstag

Lehet szemezgetni! :)
[link]

(#72806) marilllyo


marilllyo
veterán

Úgy látom megint nyílt egy új játékot adok-veszek oldal. Konzolbiznisz
Ahogy nézem kb. semmivel sem optimalizáltabb mint a jatekaim.hu. :D Pláne amikor még flash volt az egész...ohh.. te jó ég. :D

Az oldalhoz semmi közöm és nem reklámnak szántam. Ha tilos ilyet akkor töröljétek nyugodtan a hsz-t. :R Vagy szóljatok és töröltetem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72807) krx21 válasza crue (#72800) üzenetére


krx21
nagyúr

Eléggé körebe sakkoztam már....

(#72808) adamssss válasza DM-Fan (#72766) üzenetére


adamssss
veterán

Igen pont igy gondoltam. :)
A bf4-ben nekem eleg a sima is ugyis csak az operatiom metron jatszom :) gyakorolni tokeletes

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#72809) zzola válasza adamssss (#72808) üzenetére


zzola
félisten

A metro az DLC-s pálya...

(#72810) adamssss válasza zzola (#72809) üzenetére


adamssss
veterán

Basszus tenlyeg. Az a 3-ban volt alap... No mindegy azt az egyet lehet megveszem kulon ha lehet. Ha nem akkor atterek masikra.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#72811) marilllyo válasza adamssss (#72810) üzenetére


marilllyo
veterán

Locker....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72812) allein


allein
addikt

Üdvözletem mindenkinek. Adott két TV készülék, Samsung vs. Philips. A samun annyira nem élvezhető a játék, mit tudok csinálni? Ez az úgynevezett input lag probléma?

Philipsen minden okay :D :K

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#72813) zzola válasza allein (#72812) üzenetére


zzola
félisten

Attól függ, hogy nekem mi rontja az élvezetet? Lehet lag is, én ezért is játszom monitoron és nem a nagy TV-n...

(#72814) allein válasza zzola (#72813) üzenetére


allein
addikt

Lag, ez a gond a Samuval :K Philips is megteszi, elég nagy a készülék ahhoz, hogy élvezzem a játékot. Samu van összekötve erősítővel és a házimozival :D

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#72815) marilllyo válasza allein (#72814) üzenetére


marilllyo
veterán

Game módot Kapcsolj. Mi a típusa?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72816) allein válasza marilllyo (#72815) üzenetére


allein
addikt

Típus a linkben, nincs külön game mode :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#72817) Tegla80 válasza allein (#72812) üzenetére


Tegla80
addikt

Tv-n source gomb majd ps4 bemenetre mesz,azon tools gomb es nevszerkesztes/elnevezes(valami ilyesmi) Azon belul elnevezed game/pc,bd stb amire epp kell es hasznalod az adott bemenetet.
Ez amugy tv topic-tema. :D
Itt a tv-d tesztje,ha erdekel...[link].jatekra spec nem a legjobb meg game modban sem.(hdmi-dvi bemenetre dugd a ps-t,h a legjobb legyen)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#72818) xenom0rph válasza allein (#72812) üzenetére


xenom0rph
őstag

btw a link alatti faq-ban ott van a kérdésedre a válasz :U

halahala

(#72819) crue válasza allein (#72816) üzenetére


crue
őstag

Nincs ilyen a menüben?
Rendszer > Általános > Játék mód

(#72820) allein válasza Tegla80 (#72817) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen az infókat, máris nézem :DDD

(#72818) xenom0rph , (#72819) crue - meg is van, így már élvezhetőbb, köszönöm szépen mindenkinek.

Tervezem a cserét egyébként :DDD

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#72821) A`rpi válasza donceleger8 (#72774) üzenetére


A`rpi
addikt

rocket league,-os történetet nem tudom, megvan a játék, csak must nincs plus előfizetésem.

Értelem szerűen ha újra előfizetek akkor majd megnézem,
vagy ha valakinek megosztásban van majd nézzen rá.

Láttam Tegla is írt az üggyel kapcsolatban, érdekes.
Az is lehet fentebbi játék kakukktojás.

Más megtudja ezt erősíteni?

Illetve azt mondod hogy a psplus kedvezmények nem osztódnak.
Szó szerint értelmezve ez igaz is.
Kedvezményesen más fiókkal nem vásárolhatsz ha nincsen előfizetésed.

Az már más kérdés ha a plus előfizetésőssel rendelkező gazdafiók megvettem és megosztotta veled, de ezt már kitárgyaltuk korábban.

------------------------------------------

Köszönöm az idáigi észrevételeket, :R még picit pofozgatom,
de akkor úgy látszik orbitális badarságot nem írtam, ez örömteli. :B

(#72822) hulkobb


hulkobb
tag

Magyar storon tudok fizetni külföldi bankártyával?

(#72823) Motyi válasza Elims (#72791) üzenetére


Motyi
senior tag

Ha megmutatod hol írtam "7200-as 2tb-os 2.5"-os" vinyóról akkor nem csak megmutatom hanem veszek is neked egyet. ;)

(#72824) Noda10


Noda10
tag

Nekem is meg van osztva a profilom egy haverom gépén, és a sajátomon, ahol másodlagos, néha elérhetetlenek a játékok, lakat van mellettük. Először arra gondoltam, hogy lehet éppen belépett az én profilomba a másik gépen a srác, de mikor másodszor is előfordult, mondta, hogy napok óta nem lépett be, és a játékok nálam is jók voltak pár órával ezelőtt. Ez úgy néz ki random. Mindenesetre a restart mindkét esetben megoldott a problémát.

(#72825) EnterR


EnterR
veterán

Grim Fandango exkluzív téma kód:

QH68A5NQAB42

Többször használható kód, UK és EU Store-on váltható be.

PSN ID: marquuard

(#72826) Tegla80 válasza Noda10 (#72824) üzenetére


Tegla80
addikt

Neked folyamat psn kell hozza,h ne legyen lakat rajta es hasznalni tudd oket.....ha lakat van rajtuk akkor az psn vagy szolgaltato es vagy sajat otthoni halozati hiba eredmenye.(a psn relative,de stabil es mivel a restart utan jo a dolog,igy nalad lesz sztem a hiba)

A`rpi
Ha nem toltotted le anno a gepre,de beraktad a letoltesi listaba,akkor nezz ra neten.Sztem neked sincs mar ott,igy el sem ered mar ha igazam van.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#72827) >Deego.. válasza A`rpi (#72769) üzenetére


>Deego..
senior tag

Minden elismerésem a munkásságodért a topic iránt.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#72828) Chereiose válasza Chereiose (#72804) üzenetére


Chereiose
addikt

Kezdek rájönni, hogy valamiért PS4-en a fifa a netkapcsolattól függ, és fogalmam sincs miért...Azt vettem észre, ha kábelesen köttettem össze, akkor egy fokkal jobb, szóval minél jobb a neted annál kevesbbszer laggol...Szánalmas ez így, nem tudom miért sikerült így elcseszniük, szerintem boxon és PC-n nem összefüggésben ez. Főleg az én botrányos internetemmel, 10 Megabites csodás telekom :W

[ Szerkesztve ]

(#72829) james001


james001
veterán

Order kijátszva. K.va jó volt,mindenképp egyik kedvencem lett. :C Igaz a vége kissé befejezetlen lett,sok minden ki se derült,pl. mi van Lord Hastings-el,az indián csajjal,meg Alastair tesójával,gondolom a második részben folytatják... Amúgy kb. 9-10 óra alatt toltam ki,és hiába kutattam át minden sarkot nem találtam meg minden felszedhető cuccot :F Na majd holnap ráhajtok a platinára :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72830) Tegla80 válasza Chereiose (#72828) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar minden a netkapcsolattol fugg.....ezen ne lepodj meg ha multizol....Plusz maga a multi elmenye is jobb lenne neked ha nem wifi-n es gyenge nettel lennel.
Amugy ps3 topicban is felmerult nemreg a gep/fifa dolog es a fagyas stb....szval maga a jatek is egy kalap kaka e szempontbol sztem platformtol fuggetlenul.

Sony® & PlayStation®

(#72831) Chereiose válasza Tegla80 (#72830) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen ebben igazad van. Sajnos ilyen hulladék internetem van itt, XII. kerületben egyszerűen nincs más szolgáltató...Ez az egyik, a másik pedig az, hogy valóban egy selejt ez a fifa, mert pl. a Black ops 3-mal semmi probléma nincs, ott ezzel a nettel is tudok rendesen játszani...

(#72832) .VEGA. válasza N@idia (#72488) üzenetére


.VEGA.
csendes tag

Helló. Írtam pü-t mással kapcsolatban.

(#72833) Wlac válasza james001 (#72829) üzenetére


Wlac
Ármester

Egy az egyben ugyanez a véleményem. Üvölt a folytatásért.
A platina elvileg megszerezhetetlen az első végigjátszás során, mivel az archívumos résznél a játék nem ad elég időt arra, hogy mindent átkutass, hanem mire végzel egy oldallal, bead egy animációt. Ha már pár felszedhető cuccos trófea megvan, akkor ott lehet a maradék. Szerencsére a játék van olyan jófej, hogy minden felvett cuccot egybe számol, így egy sima chapter selecttel meglehet a maradék. Én konkrétan felülírtam az első végigjátszásomat, amikor másodjára elkezdtem, és a játék felénél így is megkaptam a platinát.

“The wha-"

(#72834) Real Ghoost válasza Chereiose (#72828) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Csak az online játéknál van laggolás? Ha simán a gép ellen játszol akkor minden ok? Mert ha így van, akkor elég egyértelmű, hogy a neteddel van gond.

[ Szerkesztve ]

(#72835) cyberkind válasza james001 (#72829) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerencsés vagy, én azt hittem hogy úgy járok mint a Mafia 2-vel, hiába rövid, ha a játékélmény és a korszak megfog, de nem, már ingyen se kéne ez a játék.

Paranormal Cocktivity

(#72836) marilllyo


marilllyo
veterán

Na srácok!

Kezdünk összeállni a Battlefront "Playing the objective" trófeára. (Ez köztudottan bugos).
Január elsejére gondoltam.... mondjuk estefelé. Addigra mindenki hazaért és kijózanodott. :)
Eddig 6 emberrel vettem fel a kapcsolatot akiknek jó. Akinek kell a trófea annak itt az alkalom... írjatok rám pm-et. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72837) james001 válasza Wlac (#72833) üzenetére


james001
veterán

Szerintem csak 1-2 hiányzik mindenből,mert elég sokat megnézegettem azért. Kár hogy nem jelzi melyikből mennyit szedtem fel... Egyedül az Archive-ban lehet megszámolni,ott 12 van meg a 16-ból. Most gyorsan megszereztem a többi trófeát,úgyhogy már csak a gyűjtögetni valók vannak. :D Egyébként abban egyet értek a haterekkel hogy tartalomban elég kevés a játék. Legalább több trófea lenne,esetleg egy plusz nehézségi fokozat,de sajnos miután megvan a platina kifújt az egész :(
Amúgy nem úgy volt hogy jön dlc a játékhoz?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72838) drk88 válasza Chereiose (#72828) üzenetére


drk88
senior tag

PC-n és xboxon is az összes új Fifa (14től felfele) folyamatos szonkronizációban van a ea szerverrel még a menüben is. Azért van az sokszor, hogy meccs végén rányomsz az end game-re aztán 5mp-ig csak áll... :D Játékban én egyik részben sem tapasztaltam akadozást max akkor ha valami piros vagy narancssárga latency-s emberkével dob össze akkor olyan mintha fps drop lenne. Szal ha fps dropp jellegű effektet tapasztalsz akkor az latency gond lesz.

(#72839) oriic válasza toompa (#72805) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uncharted, meg Detroit miatt muszáj lesz ideiglenesen PS-t beszereznem.

Live-Die-Respawn

(#72840) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Mindenki a FIFA-rol beszél noha sztm a PES 2016 köröket ver rá játékélményben. A Fifa 96 óta játszok a sorozattal de a valódi focihoz eddig a legközelebb a PES 2016 áll. Itt tényleg sokszor meg tudod valósítani azt a controllerel amit a fejedben taktikakent elképzelsz és sztm ez óriási dolog.

(#72841) Dadpool válasza krx21 (#72795) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Neha nekem is volt de szerintem kabelhiba en erositore kotottem és akkor volt ilyen masik bemenetet is lehet próbálni.Én azt hittem a hdmi kimenettel volt gond de a gyari kabel nem csinalt gubancot nekem egy meteres 6000ft kabel meg igen .. ki erti ezt:-) de most stabil mint a magyar forint

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#72842) dilipok


dilipok
veterán

na megvan a kicsike :C Eddig nagyon tetszik.

Kerdeznek is rogton egy hulyeseget. Ertelem szeruen megtartottam a ps3as id-mat, de itt kiirja a teljes nevem. Amit en nem feltetlenul akarok, eleg lenne a dilipok mint ezelott. Azt hogy csinalom meg? Csak first/last(/middle) name valtoztatast talaltam, de kotelezo a first+last ezert hulyen nez ki a dilipok dilipok :DDD Ezt meg lehet csinalni? Lattam a privacy settingsnel, hogy kivel oszthatom meg a real nevem, de attol meg a profil a valodi nevemet illetve dilipok dilipokot mutat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#72843) james001


james001
veterán

A pletykák igazak voltak,Hardware Rivals és Grim Fandango lesz PS4-en a januári plus-ban :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#72844) szasanyi


szasanyi
félisten

Gamer PC után játszott vki a Tomb Raider Definitive Edition-nal? Az érdekelne grafikailag hozza-e a maximum PC-s szintet, és hogyan fut a játék? YT-on nekem nem jött át teljesen, ezért inkább tapasztalatra hagyatkoznék.

(#72845) marilllyo válasza szasanyi (#72844) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem megvan. Nagyjából egy szinten van a PC-s verzióval. A PS4-es definitive egy hangyányival szebb. Frame gond sincs.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#72846) Chereiose válasza drk88 (#72838) üzenetére


Chereiose
addikt

De ez a bajom, hogy nem csak online csinálja. Direkt lakapcsoltam a netről a Ps-t, offline mentem egy sima meccset és ugyanúgy vagy még jobban laggolt. Mintha beakadna néha vagy leesne az FPS.

(#72847) A`rpi válasza dilipok (#72842) üzenetére


A`rpi
addikt

Jó helyen jártál.

Megoldás le van írva az összefoglalóban-
gyakran ismételt kérdések-
PSN fiók (Accunt kezelés)

(#72848) szasanyi válasza marilllyo (#72845) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi! :R

(#72849) speter33 válasza szasanyi (#72844) üzenetére


speter33
aktív tag

Én is gondolkozom rajta, 4 rugót sztem megér :K

(#72850) zol71


zol71
tag

Üdv. Egy kis segítség kellene! A beregisztrált kártyámmal nem tudok fizetni a PSN-en pedig a ps3-hoz jó volt.
Majd beállitottam a paypalt de arrol sem enged valami wc hibakódot ir. Esetleg valaki tud megoldást?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.