Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67511) A`rpi válasza Tegla80 (#67508) üzenetére


A`rpi
addikt

Onnantól lesz kiskapu, ha az IP-címmel variálni kell,
ha másik háztartásból játszik a másik megosztott fél.

Amíg ilyenekkel nem kell szórakozni addig ez egy natív feature, amit bárki használhat.
Sony részéről egy gombnyomás lenne szűrni IP cím differenciákat profilonként.

(Nagyon egyszerű a recept, egészen egyszerűen megéri így is a szolgáltatónak, ha ez nem így lenne, nem működne a megosztás.)

Ugyan a szerverek üzemeltetésének is vannak költségei, káros hatásai a környezetre, de szerintem sokkal "zöldebb" egy szerverpark, mint ha fizikálisan legyártanák, szállítanák, raktároznák, miután valaki megunta még szemét is lesz belőle...

Persze ott van a másik fele is, kézzel fogható dolgok legyártása, szállítása, eladása sok embernek adhat munkát...

Azt csak zárójelben jegyezem meg, mióta a Sony "bekeményített".
Ugye behozta ő is az elsődleges másodlagos mizériát, baromi nagy "szűrő" szerintem.
Azóta elég nagy réteg nem használja ezt a funkciót, mert egyszerűen nem értik.

Nem kell messzire menni, nem akarok megsérteni senkit, de itt is van olyan aki többször visszakérdezett megosztásról, természetesen én nagyon szívesen elmagyarázom újra, ha nem én akkor más topiklakó...

Tervben van amúgy egy szájbarágós megosztásos leírás, minden buktatóval, kérdések és válaszok összeszedésével. Ha lesz kedvem belevetem magam, és hamarosan publikálom is. :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.