Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4674) Madwe válasza bandi0000 (#4670) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nézd meg a Killzone videókat, az exklúzív, viszont launch title, meg a bf4 pc vs ps4 videókat, ami meg multi lauch title! (ott a pc egy sli-s szörny 400+ ezer forintos kiépítésben...) 1 év múlva már jobb szebb játékok jönnek mindkét kategóriában, s szerintem már ezek is hozzák a teljesen elfogadható szintet!

Illetve fogadd meg kovsol javaslatait, azok valóban lényegesebb dolgok egy konzol esetében - azt leszámítva hogy szerintem még így is jobban járhatsz a ps-el, hiába van kész majdnem a gamer pcd :D A 2 jól megfér egymás mellett...

Fontos kérdés még h milyen játékok érdekelnek? Platformer, kaland, akció, open world, autós? ezekben az esetekben jobb - vagy ugyan olyan jó - a konzol, amire ráadásul van jópár minőségi exklúzív - jelen esetben inkább csak lesz majd, valamikor
Rts, mmo esetében csak pc! Fps mindkettőre jön, kérdés kontroller zavar e, illetve inkább az egér hiánya.... pc exklúzívok ritkábbak, viszont pl steam budget játékok sem utolsó szempont, prison architect, godus, stb bár ahoz nem kell bika pc :D

Valamint akarsz e majd pár év múlva a gépre költeni hogy jobb grafikát kapj? Konzol esetében ugye ezt az összeget kifizeted és rendben vagy a következő 5-6 évre, játékok grafja pedig fejlődik ahogy ismerik ki a gépet, de a ciklus végén kis lemaradásban lesz az akkori pc-s címekhez képest - amikhez viszont plusz pénzt kell majd beleőlj a gépedbe ha valóban szebb grafot akarsz...

Én előrendeltem már pár hónapja, 10 ropis behoppot is befizettem

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.