Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) P.Dude


P.Dude
őstag

Talán beruházok egy ilyen konzolra, csak a kérdésem, hogy a mostani ára, amit láttam az az előrendelési ára vagy a végleges?

Zoll

(#5402) barack1997 válasza Gergosz2 (#5400) üzenetére


barack1997
senior tag

itt :)

[ Szerkesztve ]

(#5403) Ps Vita válasza Gergosz2 (#5400) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sehol, ezeket a Bundle mellé rendelte:)

[ Szerkesztve ]

(#5404) Ps Vita válasza P.Dude (#5401) üzenetére


Ps Vita
őstag

Végleges

Shit,dupla

[ Szerkesztve ]

(#5405) Gergosz2 válasza Ps Vita (#5403) üzenetére


Gergosz2
veterán

oké így utólag már leesett.

Én is bundleben gondolkozom, de szerintem a játékok többségét itt ph!-n fogom beszerezni! :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5406) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Megtörve a csendet, egy kis NFS PS4 gameplay:
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5407) gyuribácsi88

Számomra érthetetlen hogy, hogyan lehet élvezni ezeket az NFS játékokat. Undergrund 2-nél megállt a tudomány, és azóta csak süllyednek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5408) zzeN válasza Mrdevil (#5406) üzenetére


zzeN
aktív tag

Hogy tudták ilyen rondán felvenni...

(#5409) tDr1v3r válasza Mrdevil (#5406) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Need for Speed: Burnout

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5410) Jakesz válasza Mrdevil (#5406) üzenetére


Jakesz
őstag

Minek nekünk DriveClub, ha van NFS is?

;]

(#5411) barack1997 válasza Mrdevil (#5406) üzenetére


barack1997
senior tag

Ez egy kulecki :O :W

(#5412) Mrdevil válasza Mrdevil (#5406) üzenetére


Mrdevil
addikt

Majd eladja úgy is a neve ezt is. :DDD Plus-ba bedobhatnák azért. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5413) krx21 válasza Mrdevil (#5406) üzenetére


krx21
nagyúr

Irtózatosan arcade.... :O

(#5414) kovsol válasza gyuribácsi88 (#5407) üzenetére


kovsol
titán

Nekem Xbox360 -ra megvan a NFS Shift, az szerintem még egy kellemes játék. Belső nézetből elég feelinges.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5415) Mrdevil válasza kovsol (#5414) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen az tetszik nekem is, PC-n sokat Shifteltem jó kis kormánnyal. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5417) Mrdevil válasza zzeN (#5416) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jó, csak arra nem jövök rá soha, hogy mikor ezt a kötelet nyomja, akkor az honnan repül ki. Olyan mintha a feje tetejéből jönne. Vagy ebből a kis drónból, vagy csak úgy szüli? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5418) Gergosz2 válasza Mrdevil (#5417) üzenetére


Gergosz2
veterán

a drone-ból jön ki!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5419) Madwe válasza Mrdevil (#5417) üzenetére


Madwe
nagyúr

A drónból bizony! És elvileg nem triggerelhető helyek elvén működik (csak bizonyos pontokra lőheted ki a kötelet) hanem bárhova, ahol a talaj lejjebb vagy mint a jelenlegi helyzeted, így gyorsabb közlekedésre is lehet használni nagyobb letöréseknél stb.

(#5420) barack1997


barack1997
senior tag

Nos lenne egy nagyon nagy kérdésem: BenQ GL2240 FullHD monitorom van, arra fogom DVI átalakítóval rátolni a PS-t, viszont a hangot meg egy Logitech Z2200-on szeretném megszólaltatni aminek csak 3.5 Jack bemenete van.Először is kell egy Switch amivel a PS és a Gép között megosztom a bementet mert nem akarok minden gameléskor huzkodni a kábeleket. és valahogy a Toslinkről vagy arról a spéci AUX-Port-ról meg kellene oldania hangot a Logitech Z2200-ra. Hogyan lehetséges ez ?

(#5421) Mrdevil válasza Gergosz2 (#5418) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ahha, jó erős lehet ez a kis izé, ha így megtartja az egész súlyom teljes menetfelszerelésben. Ez itt már a jövő kérem szépen..... :D :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5422) Madwe válasza barack1997 (#5420) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ps3 esetén még tudtam a megoldást: av kábelből csak a hangot vinni tovább jack átalakítóval... Itt viszont csak hdmi és optikai van ha jól tudom? optikaiból jackbe vagy hdmiből dviba s jackbe átalakítót hogy mennyire lehet találni és h az passzív megoldás e azt nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#5423) barack1997 válasza Madwe (#5422) üzenetére


barack1997
senior tag

a hdmi-dvi+jack lenne a legjobb vagy legalább hdmi dvi+2x rca és azt már át lehet nyomatni jack-re. A switchet kilövöm az egyszerűség kedvéért, a z-t akkor csak a ps-hez fogom használni

(#5424) M@trixfan válasza zzola (#5397) üzenetére


M@trixfan
addikt

Itthoni minimálbérből nem konzolt kell venni, hanem anyagilag a lehető legjobban stabilizálni és tartalékot képezni még a legkisebb mértékben is. Ezt egyáltalán nem rosszból vagy bántásból mondom, csak sajnos itthon nagyon sok ember olyan szinten felelőtlen, hogy nincs az a szolidaritás ami elég ehhez. Olyan szintű hülyeségek keringenek Facebookon is, hogy pl. "milyen felháborító, hogy itthoni minimálbérből nem lehet fenntartani autót, mobilt, internetet". Meg sofőrt, magán repülőt, stb... Az ember alapvetően filantróp és szeretne segíteni, de ehhez egy kis felelősségteljes gondolkodás szükséges a másik féltől.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#5425) jerry311


jerry311
nagyúr

Jön már... :DDD

Mondjuk én csak azért várom, hogy a PS3 ára lentebb menjen... :B

(#5426) Jakesz válasza jerry311 (#5425) üzenetére


Jakesz
őstag

(#5427) Gilberto válasza boost (#5387) üzenetére


Gilberto
aktív tag

En is tölük rendeltem meg junius 8-an. Elörelathatolag mar 29-en itt is van a gep.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#5428) jerry311 válasza Jakesz (#5426) üzenetére


jerry311
nagyúr

OLD is when your sweetie says, "Let's go upstairs and make love," and you answer, "Honey, I can't do both!"

(#5429) MasterMark válasza barack1997 (#5423) üzenetére


MasterMark
titán

Lehetetlen az analóg hangkimenet, csak valami drága konverterrel.

Switch Tax

(#5430) Herczi válasza MasterMark (#5429) üzenetére


Herczi
senior tag

Én valami olcsó házimozi erősítőn is elgondolkodtam már, vicc, hogy még egy rohadt fejhallgatót se lehet beledugni, csak DAC-al.

(#5431) barack1997 válasza MasterMark (#5429) üzenetére


barack1997
senior tag

Akkor marad a Toslink kábel a PS4-től ~10 eFT-os konverter + RCA-Jack 3.5 aljzat és végül a Z2200

(#5432) Tegla80 válasza M@trixfan (#5424) üzenetére


Tegla80
addikt

Gyanítom,h közöd nincs a minimálbéren való élethez. :U

Sony® & PlayStation®

(#5433) k4rL^ válasza Herczi (#5430) üzenetére


k4rL^
senior tag

Belehet, de csak a DS4 jackjébe. Be lehet állitani, hogy csak chat menjen arról, vagy minden.

(#5434) Herczi válasza k4rL^ (#5433) üzenetére


Herczi
senior tag

Azt hittem csak a chat tud rajta menni, nem tudom mennyire szívná így a kontroller aksiját. Na mindegy ez új információ volt, köszi.

(#5435) MasterMark válasza k4rL^ (#5433) üzenetére


MasterMark
titán

Ez biztos?

Switch Tax

(#5436) Madwe válasza MasterMark (#5435) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hivatalos amerikai faqban benne van azt hiszem, mindenesetre vmi hivatalos forrásból megerősítették már...

(#5437) k4rL^ válasza Herczi (#5434) üzenetére


k4rL^
senior tag

Is it possible to output all game audio through DUALSHOCK 4 controller’s 3.5mm headset jack?
Yes, you can select the Output to Headsets option to either ‘Chat Audio’ or “All Audio.”

Nyílván nem egy hangrendszert értettem rákötni, de néhány fejhallgatót támogatni fog megjelenéskor, és mehet rá minden hang. :)

(#5438) kovsol válasza M@trixfan (#5424) üzenetére


kovsol
titán

Minimàlbérböl tartalékot. Nap vicce.

May the Force be with you!

(#5439) Mister_X válasza kovsol (#5438) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyedülállóként nyílván nehéz is lenne minimálbérből tartalékot képezni, ha van lakásra hitel vagy albérlet, de két ember esetén már akár lehetséges is tartalékot képezni.

De PS4-et se így, se úgy nem érdemes venni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5440) GazRic válasza Mister_X (#5439) üzenetére


GazRic
senior tag

Miért is nem?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5441) Mister_X válasza GazRic (#5440) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt komolyan magyarázni kell? Mert se havi nettó 90-ből, se nettó 180-ból (ugye még lejön a megélhetés költségei) nem lehet csak úgy félrerakni 140k-t, azért. De igazad van, van Provident és Cetelem áruhitel is :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5442) Jakesz válasza Mister_X (#5441) üzenetére


Jakesz
őstag

A konzol ára meg még semmiség ahhoz képest, mint amennyi a 18k-s játékokra lesz költve.

(#5443) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Játékokat érdemes innen beszerezni postával együtt kb.14.500.-
[link]

Sajnos egyébként az biztos hogy nem a mi pénztárcáinkhoz van méretezve ez sem itthon, mint sok minden más sem, de ezen nem hiszem hogy tudunk változtatni sajnos :F

[ Szerkesztve ]

(#5444) zöld drazi válasza Tibcsó (#5443) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Lehet, hogy én vagyok oktondi, de Kanadából nem rendelgetnék játékokat, csak EU-n belül.

(#5445) haddent válasza barack1997 (#5431) üzenetére


haddent
addikt

Van olcsóbb megoldás, én pl. így fogom csinálni: TV -nek a headphone kimenetébe dugod az erősítőt és kész :DDD

(#5446) Tibcsó válasza zöld drazi (#5444) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Csak egy lehetőségnek írtam, természetesen mindenki ott veszi ahol neki a legmegfelelőbb.
Én párszor rendeltem PS3-as játékot innen azért írtam.

(#5447) Tegla80 válasza Mister_X (#5441) üzenetére


Tegla80
addikt

pont erre van a "nálatok" is elérhető 0%-os hitel.
Így az ilyen "mimálbéres singli player" is ,mint Én ,simán hozzájuthat pl majd a PS4 hez.
Mert ha mondjuk 150e az alap gép,akkor is megvenném inkább így pl 10X15e re,mintsem kb125e kp ra :U
(amúgy meg nem kell a plusz minimál bér :N , így "lógathatsz" bárhova közben és még játékra is marad ídő. :D nameg kuss van otthon,ha hazaérek a melóbol,nem a toszogatás :DD )

a provi az uzsora legális keretek között,aki felveszi az megérdemli ....... :U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#5448) Mister_X válasza Tegla80 (#5447) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak aztán lehet vannak az áruhitelnek is feltételei :N Én is lecsapnék rá, de gondolom nem lehetne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5449) Tegla80 válasza Mister_X (#5448) üzenetére


Tegla80
addikt

minimálbéren 200kilóig nekem mindig elfogadtak mindent.
Bár lehet a múltam is benne van mert szinte mindenem hitelre vettem eddig (és esztán is).
Mert pl nekem folyamat küldi a BB a "vegyél fel ennyit-meg annyit" lehetőségeket,mikor épp nincs aktuális hitelem.(persze ott már írreális a THM,mint akkor is ha a 0% os hitel mellett nekiállsz használgatni a kiküldöt kártyájukat.)
Okosan kell csinálni és akkor tényleg 0% akár a 0%.(plusz gariban is tuti a dolog :K )

amúgy sztem nem kizáró ok,h ottani dolgozó vagy a hitel szempontjából. Kérdezz csak rá meló közben az 1ik h.intézőtől ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#5450) Mister_X válasza Tegla80 (#5449) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott kezdődik, hogy diák vagyok. Nincs fix jövedelmem. Tehát ez szerintem elég kizáró ok :D Pedig havi 15k nekem is vígan beleférne.

Még anno a MM-ben akartam egy jóárasított WiiU-t venni 0%-ra, csak nekik a 41k-s átlagkeresetem nem volt elég, minimum 50k kellett volna. És egy ilyen gépezet nem 70, hanem 140k (játékkal).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.