Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) boost


boost
addikt

Ausztriában már 600€-ért hírdetik az előrendelői Playstationöket nov29-i vagy dec2-i átadással. (Eredeti ár 400€)

[ Szerkesztve ]

(#5602) barack1997 válasza boost (#5601) üzenetére


barack1997
senior tag

És lesz olyan aki nem bír várni és megveszi :DD

(#5603) boost válasza barack1997 (#5602) üzenetére


boost
addikt

Simán

(#5604) haddent válasza boost (#5603) üzenetére


haddent
addikt

Hol hírdetik? Hát komolyan mondom felrakom az enyémet :W

#5605 szgergely olyat sajnos nem, dec. 13- asok :( (ez csak vicc volt, hogy felrakom az osztrákoknak persze, bár ha már csak februárra igérgetik nekik :DD ). Viszont továbbra is "vihető" tőlem ingyen egy augusztusi előrendelés 576 -hoz :K

[ Szerkesztve ]

(#5605) boost válasza haddent (#5604) üzenetére


boost
addikt

willhaben-en, ez a legnépszerübb apróhírdetési oldal. Sikerült novembervégi gépet találnod?

[ Szerkesztve ]

(#5606) SVLaller válasza haddent (#5604) üzenetére


SVLaller
senior tag

Majd egymás mellett árulgatjuk a bontatlan dobozos PS4-eket a bécsi karácsonyi vásárban 500€-ért :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#5607) shouryuken válasza boost (#5601) üzenetére


shouryuken
senior tag

Az egy dolog, hogy mennyiért árulják :)

(#5608) boost válasza shouryuken (#5607) üzenetére


boost
addikt

Azért mindig van pár fanatikus, aki ennyiért megveszi, ha elkapja a hype. Mondjuk ennyiért én is eladnám az enyémet, nov 29-én, ha itthon is lenne, olyan, aki ne tud várni két hetet, és inkább azonnal kell neki.
Haddent, nem nyertél lottó 5öst? :) Akkor mégis eladó :D

[ Szerkesztve ]

(#5609) shouryuken válasza boost (#5608) üzenetére


shouryuken
senior tag

Nyilván, ha nem lesz elég gép, lesz rá kereslet :K
Meglátjuk, de ne legyen így, jusson mindenkinek! (nekem is! :DD )

(#5610) Madwe


Madwe
nagyúr

Ha USA psn accal veszek Battlefieldet (vagy bármilyen multis címet) az eu vagy usa szerverekhez fog csatlakozni? Ha minden játéknál garantált az eus szerver, akkor lehet full usa accra megyek korongmentes csak letöltött játékokkal, mert még az is olcsóbb mint az itthoni korongos, dlc is, akciók is vannak... Ha viszont lehet usa serverekre akar betolni akkor nem ér ennyit az egész :)

Erről valami hivatalos info? (twitteren most írtam yospra hátha:D)

(#5611) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Az előrendelők felé lenne egy kérdésem. Mivel fogtok játszani a premiert követően? A nyitócímek között böngészve egyetlen értelmes címet sem találtam, sőt eddig a The Order: 1886-on kívül egy bejelentett játék sem tudta felkelteni a kíváncsiságomat.

[ Szerkesztve ]

(#5612) Elderath válasza Goldwin (#5611) üzenetére


Elderath
őstag

Lesz egy rakat multiplatform játék. Jövő év elején ESO beta, infamous, destiny beta/full, thief és a kismillió 3rd party játék, ami jönni fog.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#5613) haddent válasza Goldwin (#5611) üzenetére


haddent
addikt

Időrendben: Killzone Shadowfall, AC4, Driveclub, Order 1886, Watch Dogs és szép sorjában..

(#5614) zenwalk válasza Goldwin (#5611) üzenetére


zenwalk
senior tag

Killzone, Knack, 2k14 NBA Idén szerintem ezek lesznek nekem

[ Szerkesztve ]

(#5615) boost válasza Goldwin (#5611) üzenetére


boost
addikt

ööööö BF4, Contrast, Resugon.. És ha ez nem lesz elég, akkor Killzone, AC4 de igazából egyetértek.

(#5616) zöld drazi válasza boost (#5563) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Én megtartom, mert büszke vagyok, hogy a 2007-ben vásárolt 60gigás (ez még visszafelé kompatibilis volt!!) még mindig tökéletesen szuperál. Aztán bekerül egy cipős dobozba, hogy 20 év múlva jó pénzért eladjam :D

(#5617) boost válasza zöld drazi (#5616) üzenetére


boost
addikt

de próbáltad is a ps2es címeket?

[ Szerkesztve ]

(#5618) GazRic


GazRic
senior tag

Azon gondolkodom hogy BF4 mellé mégis beszerzek egy Killzone-t. Akkora a sírás rívás BF miatt haveroknál, hogy nem tudom nekem kell-e ez.
Sajnos mint XBOX-os viszont nem tudom Killzone multija milyen. Ha jól tudom coop egyikben sincs (egyenlőre).

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5620) Madwe válasza GazRic (#5618) üzenetére


Madwe
nagyúr

KZ multija szerintem rendbe van. Most pl mindenki mindenféle opciók alapján állíthat össze játékmódokat, pl egyik csapat csak kést kap és láthatatlanságot, másik csapat csak snipert és kevés életet azt hagy szóljon :D Itt is van unlockolható kiegészítő fegyverekre stb. de most nem xp alapú az unlock (ami gyk egyenlő a játékkal eltöltött órákkal, kinek tehetsége alapján több kevesebbel) hanem skill alapú, pl adj le 50 fejest ezzel a fegyverrel, ölj meg 3 embert késsel 1 kör alatt stb stb ami szerintem jó lesz. Ezekből ha jól emlékszem több ezer lesz... Pályák kérdéses milyenek lesznek de előzetesek alapján jónak néztek ki. Csapatmunka nem cs szintű de egy codnál összetettebb, mondanám h bf szintű de azért ott ha jó a csapat érdemesebb kicsit jobban összedolgozni szerintem... Azért itt sem árt egy összeszokott csapat (gondolom, KZ:SFhez még közöm nincs :D)
Mostmár csak 3 szerep van, leegyszerűsítették az alapján hogy ki mit csinál, mert a kevesebb néha több :P gyilkol mint a gép, távolról leszed s ügyeskedik, vagy supportál (kütyük, medcit stb) és ezeken belül nyilván lehet specializálódni kiosztás alapján.

[ Szerkesztve ]

(#5621) bolha23 válasza GazRic (#5618) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én remélem, hogy a BF4 PS4 verziója játszhatóbb lesz mint a PC-s...
De ha nem, december közepéig csak rendbe rakják, addig az amcsik bétatesztelnek nekünk. :)

(#5622) zöld drazi válasza boost (#5617) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Igen, van két platinum címem, a Jak & Dexter és a Tekken 5. Tekken főgonosza kiégetett rendesen.
Szét is szedtem már, ott van az Emotion Engine chip.

[ Szerkesztve ]

(#5623) boost


boost
addikt

faxa, az tényleg jó cucc lehet. 3DS-be is azt imádom, hogy simán tolok bele DS kártyát, és indulhat a menet. Nintendo jól csinálja, hogy MINDEN normál kiadású konzolja kompatibilis az eggyel előttivel. GC-Wii-WiiU, vagy GBA-DS-3DS
a kettővel előbbire meg ott a Virtual Console, a szoftveres emuláció.

Én "eladtam" családon belül a PS2-t pár sörért (legújabb modell, két DVD vastag), de már nem használják. Itt a szomszédba, tutti vissza is adnák, ha kéne, de én nem vagyok gyüjtő. :)

[ Szerkesztve ]

(#5624) james001


james001
veterán

Srácok ha minden igaz ugye a héten lesz a PS4 indulása,és hallottam valami nagy buliról,afféle launch party-ról ahol lesznek nagy új játékbejelentések is. Ezt fogja valami közvetíteni esetleg? :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5625) Madwe válasza james001 (#5624) üzenetére


Madwe
nagyúr

Yosp szerint nem lesz játék bejelentés csak médiával kapcsolatos... Playstation blog és ustreamen is fent lesz majd.

(#5626) james001 válasza Madwe (#5625) üzenetére


james001
veterán

Pedig 'aszondták lesznek új játékok is felfedve :( Akkor mindegy :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5627) Madwe válasza james001 (#5626) üzenetére


Madwe
nagyúr

Simán lehet hogy lesz, de egyelőre azt állítják nem... Nyilván az a jobb ha azon lepődik meg a nép h bejelentenek valamit mint ha azon h várja azt semmit nem kap, vagy csak valami szart :DD

(#5628) barack1997


barack1997
senior tag

Én is játékbejelentésről olvastam. Bárcsak kamu lenne a tavaszai WATCH_DOGS és bejelentenék azt :U :O :(

(#5629) akela91 válasza barack1997 (#5628) üzenetére


akela91
addikt

Egy GTAV-nek/Gran Turismo 6/7-nek jobban örülnék. :))

(#5630) james001 válasza Madwe (#5627) üzenetére


james001
veterán

Remélem lesz vmi azért... Uncharted 4 pl... ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5631) barack1997 válasza akela91 (#5629) üzenetére


barack1997
senior tag

Ez a WATCH_DOGS is lesz akkora buli, mint a GTA V, nézz róla pár gameplay-t, majd rájössz :)

(#5632) akela91 válasza barack1997 (#5631) üzenetére


akela91
addikt

Láttam mindent, de szerintem közel sem. Persze nagyon várós az is.

(#5633) barack1997 válasza akela91 (#5632) üzenetére


barack1997
senior tag

Hasonló kategória, de nem olyan széleskörű, de az ilyen PC Guru/programozó embereket megfogja :D

(#5634) Mister_X válasza barack1997 (#5631) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyáltalán semmi köze nincs egymáshoz a GTA V-nek és a Watch_Dogsnak. Ez olyan, mint az Unreal Tournament és az Armed Assault összemérése: mindkettő FPS, mindkettőben van egy célkereszt az orrod előtt, de itt ki is fújt a hasonlóságok listája.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5635) barack1997 válasza Mister_X (#5634) üzenetére


barack1997
senior tag

A hasonlóságnak a szabadon bejárható várost találtam meg a futkározós küldiket

(#5636) Mister_X válasza barack1997 (#5635) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát nincs sok közük egymáshoz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5637) zzola


zzola
félisten

Meglévő origin fiókhoz hogyan lehet új PSN accountot társítani?
Köszi!

(#5638) Mister_X válasza zzola (#5637) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A meglévő Origines accounttal jelentkezel be a játékban, az EA automatikusan a profilhoz rendeli.

Vagy talán a profile.ea.com-on lehetséges.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5639) boost


boost
addikt

Láttátok már hivatalos állásfoglalást, hogy lesz-e benne Youtube PLAYER?

(#5640) haddent válasza Mister_X (#5636) üzenetére


haddent
addikt

Hát azért van közük egymáshoz.. Mindkettő sandbox freeroam rengeteg lehetőséggel. Amiben nagyon nagyot mutat és újat a watch dogs, az az, hogy "nincs küldetésed"

(#5641) zzola válasza Mister_X (#5638) üzenetére


zzola
félisten

Játék az még nincsen. Csináltam egy US accountot, de a webes felületen-originben-nem tudom hozzáadni...

(#5643) M@trixfan válasza Tegla80 (#5432) üzenetére


M@trixfan
addikt

Szerintem nem kapcsolódik az én életszínvonalam a felelős gondolkodás kérdéséhez. :F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#5644) Tegla80 válasza M@trixfan (#5643) üzenetére


Tegla80
addikt

Jól gyanítottam. ;)
Matolcsi is megmondta,h meg lehet élni 48e ből,de próbálni Ő sem próbálta. :U
Te is olyan dologban vagy bölcs,amiről fingod nincs,csak felelőségteljes gondolataid. :C

Sony® & PlayStation®

(#5645) kovsol válasza Tegla80 (#5644) üzenetére


kovsol
titán

Én a bruttó 98e Ft /nettó 64e -ből nem tudnék megélni. Főleg úgy, hogy albérletben lakom.

May the Force be with you!

(#5646) k4rL^


k4rL^
senior tag

Új képek és pár info az Infamous Second Son-ról.

(#5647) Mister_X válasza zzola (#5641) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor majd játékkal hozzáadod, nem értem minek sietni :F

@haddent: mondom, az Unreal Tournament és az Armed Assault is FPS... csak rá kell nézni a két játékra és lehet látni, hogy azon kívül, hogy sandbox meg fegyver van a hős kezében, nincs más egyezési pont.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5648) zzola válasza Mister_X (#5647) üzenetére


zzola
félisten

Nem sietek, főleg hogy így nem is tudok... :N
Most már rémlik valami, a játék elején durrogni fog, hogy nincsen origin fiók a psn fiókhoz kapcsolva, akkor nem újat kell létrehoznom, hanem a meglévő e-mailt/jelszót kell beütnöm... :R

[ Szerkesztve ]

(#5649) boost válasza zzola (#5648) üzenetére


boost
addikt

Origin fiókot készíthetsz, psn fiókot készíthetsz, párosítani meg a játékban fogod őket.

(OFF: miért jó felsorolni a vagyontárgyakat a leírásban? :) )

[ Szerkesztve ]

(#5650) GazRic


GazRic
senior tag

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.