Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Def26 válasza Tomix24 (#4650) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom csak viccelsz. Van akinek ez is számít, de nem befolyásolja, hogy ps4 -et vesz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4652) bandi0000 válasza Tomix24 (#4650) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jé, egy konzol csak játékra való? Ez durva, hová fajul ez a világ... :U

Xbox One: bandymnc

(#4653) zzeN válasza bandi0000 (#4652) üzenetére


zzeN
aktív tag

Előrendelés lemondása 3...2...1

(NOT)

(#4654) zzeN


zzeN
aktív tag

(#4655) Def26 válasza zzeN (#4654) üzenetére


Def26
félisten

Elég lett volna Bécs -ig menniük. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4656) zzeN


zzeN
aktív tag

Day1 updateről kiderült 1-2 új feature:

"Did you want lots more customisation options in the way your notifications appear? Well, Sony has you covered. The new update adds lots of toggles so you can choose whether to be told about complete downloads, friends, messages and the like. Each one can be on or off independently.

There’s also a new option to turn off the delightful background music in the OS and another option to adjust the safe zone (over- or under-scan) of the operating system display.

Finally, for what we’ve had confirmed, there’s the option to change how the Share button behaves. It has three states: press, hold and double-tap. You can choose which of those three states will take a screenshot, which will start and stop video recording and which will bring up the menu. So, you could set it to press for a screenshot and double-tap for video recording or vice versa."

(#4657) kovsol


kovsol
titán

Most komolyan az Xbox One esetében az volt a gond, hogy egy mindenes gépet akarnak belerakni egy konzolba.
A PS4 esetében meg az a gond, hogy nem.

Nekem éjjel nappal megy úgyis a PC ami rá van kötve a TV-re, maga a TV készülékre is lehetne dugni PC nélkül is vinyót stb filmezni.
Nem értem miért lenne jobb nekem, hogy a PS4 még mondjuk bekerülni a körbe.

Igen és van akinek csak játék miatt kell egy játék konzol, pl nekem is, főként konzol exkluzív címek miatt.

Más: ha meg kezdéskor ellőnek mindent, akkor milyen fejlődést mutatnak majd fel a szoftveres támogatásban? ;)

Amúgy meg az átlag felhasználó azt se tudja mi az a DLNA és totál nem hatja meg a létezése se.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4658) Mrdevil válasza Tomix24 (#4650) üzenetére


Mrdevil
addikt

Fog az támogatni még dolgokat, csak max nem a startkor. Semmi gond.... :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4659) Def26 válasza kovsol (#4657) üzenetére


Def26
félisten

Nekem sem fontos, csak azért raktam be, mert tegnap páran hiányolták az mp3 -at. Gondoltam örülnek majd neki, hogy sony -ék átgondolják még egyszer a dolgot. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4660) haddent válasza kovsol (#4657) üzenetére


haddent
addikt

Teljesen egyetértünk. Nevetséges amit itt néhányan összehisztiznek már az utóbbi időben... nem lehet hátteret cserélni a főmenüben (ahol kb. 10 másodpercet töltessz), nem lehet mp3 -at lejátszani, nem lehet külső hdd ről filmet lejátszani.. hát de komolyan annyi bajotok van... Ott az Xbox ONE akkor, hajrá, tökéletes, mert úgy látszik ezek a funkciók megérnek annyit, hogy sokkal szarabb legyen a felbontás / grafika / framerate. :U

(#4661) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ki rendelte elő a PS4-et?

Én nem merem előrendelni, bár netes vásárlás esetén meg van a 8 napos pénz visszafizetés nem?

Xbox One: bandymnc

(#4662) kovsol válasza bandi0000 (#4661) üzenetére


kovsol
titán

Mégis miért nem mered előrendelni?
Kíváncsi vagyok az okokra.

Én előrendeltem amúgy.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4663) haddent válasza bandi0000 (#4661) üzenetére


haddent
addikt

Még Augusztus elején és már le is perkáltam 10k előleget KV -nek, szóval eléggé előrendeltem.
Engem is érdekelne az indoklás, hogy mitől félsz? Bár szerintem nem tudsz újat kitalálni ... :DDD

(#4664) vg válasza bandi0000 (#4661) üzenetére


vg
addikt

Ha jól értem le akarod tesztelni, és vagy tetszik vagy nem? Ha nem, akkor visszavinnéd?

(#4665) Peat;) válasza bandi0000 (#4661) üzenetére


Peat;)
veterán

Meg de 8 nap nem elég egy konzol kiismeréséhez... :) Ahhoz azok a játékok kellenek amik még el sem készültek, vagy amiket még be sem jelentettek. Az elején azok veszik meg akik így is úgy is megvennék egyszer a konzolt, vagy nincs más eszközük amin szórakozni tudnak az újabb videojátékokkal.

(#4666) Def26 válasza bandi0000 (#4661) üzenetére


Def26
félisten

Én lemondtam mindenhol. Utolsó pillanatban döntök. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4667) haddent válasza Def26 (#4666) üzenetére


haddent
addikt

Akkor valószínűleg ráérsz jövőre is döntést hozni :DDD Xbone úgyis akkor jön, PS4 meg valószínűleg elfogy.

(#4668) Def26 válasza haddent (#4667) üzenetére


Def26
félisten

Nem fog az elfogyni. :N Szerintem ha simán besétálok egy boltba akkor is lesz. Rengetegen több helyen is előrendelték csak azért, hogy nem maradjanak le róla. Lesznek készletek a boltokban ez tuti.

PS4 -et akarok, csak a bundle nem biztos.

Tényleg, ha felrakom meghirdetni a + kontrollert és a kamerát mennyit kérhetek darabjáért?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4669) kovsol válasza Def26 (#4668) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem senki nem fog kamerát venni kezdéskor külön hozzá. Aki úgy érzi kell neki az megveszi a bundelet úgyis.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4670) bandi0000 válasza kovsol (#4662) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért, mert amint látszik a PC-m most egész jó, csak egy jó VGA kell bele és GAMER, de kifizetném én azt a 130k-t a PS4 ért ha tényleg jó lesz, olyan a grafika ami elfogadható számomra, és ha előrendelem akkor lehet nem fog tetszeni, és akkor bánni fogom hogy nem vettem 70k ért egy jobb VGA-t

Amúgy meg a BF4 ki jön addigra biztos azzal már azért lehetne tesztelni

Xbox One: bandymnc

(#4671) Mrdevil válasza Def26 (#4668) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egy tízest adok majd a kettőért. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4672) Def26 válasza bandi0000 (#4670) üzenetére


Def26
félisten

Bemész 1-2 boltba tuti ki tudod próbálni. :) (ha csak a grafika érdekel)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4673) kovsol válasza bandi0000 (#4670) üzenetére


kovsol
titán

Ha bármilyen ilyen jellegű kétely felmerül benned én inkább vennék az amúgy már majdnem kész PC-hez egy VGA kártyát.
Volt már valaha konzolod? Játszottál már gamepaddal? Ha nem akkor elsőként ezt kell kideríteni, hogy az fekszik-e neked. Ehhez meg nem kell PS4, hanem jó hozzá egy xbox360 vagy ps3 is. Ha esetleg van baráti körben valakinek kérd kölcsön tőle egy hétvégére és próbáld ki.
Ez szerintem sokkal lényegesebb kérdés, mint a grafika.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4674) Madwe válasza bandi0000 (#4670) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nézd meg a Killzone videókat, az exklúzív, viszont launch title, meg a bf4 pc vs ps4 videókat, ami meg multi lauch title! (ott a pc egy sli-s szörny 400+ ezer forintos kiépítésben...) 1 év múlva már jobb szebb játékok jönnek mindkét kategóriában, s szerintem már ezek is hozzák a teljesen elfogadható szintet!

Illetve fogadd meg kovsol javaslatait, azok valóban lényegesebb dolgok egy konzol esetében - azt leszámítva hogy szerintem még így is jobban járhatsz a ps-el, hiába van kész majdnem a gamer pcd :D A 2 jól megfér egymás mellett...

Fontos kérdés még h milyen játékok érdekelnek? Platformer, kaland, akció, open world, autós? ezekben az esetekben jobb - vagy ugyan olyan jó - a konzol, amire ráadásul van jópár minőségi exklúzív - jelen esetben inkább csak lesz majd, valamikor
Rts, mmo esetében csak pc! Fps mindkettőre jön, kérdés kontroller zavar e, illetve inkább az egér hiánya.... pc exklúzívok ritkábbak, viszont pl steam budget játékok sem utolsó szempont, prison architect, godus, stb bár ahoz nem kell bika pc :D

Valamint akarsz e majd pár év múlva a gépre költeni hogy jobb grafikát kapj? Konzol esetében ugye ezt az összeget kifizeted és rendben vagy a következő 5-6 évre, játékok grafja pedig fejlődik ahogy ismerik ki a gépet, de a ciklus végén kis lemaradásban lesz az akkori pc-s címekhez képest - amikhez viszont plusz pénzt kell majd beleőlj a gépedbe ha valóban szebb grafot akarsz...

Én előrendeltem már pár hónapja, 10 ropis behoppot is befizettem

[ Szerkesztve ]

(#4675) bandi0000 válasza kovsol (#4673) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Játszottam persze :D

Volt 2 db 360-om, de 1 hónapig birták, az a baj hogy PC crysis 3 hoz képest marha szar volt a box-os változat, viszont nekem meg hiányzik a PC-nél ezek a 2 személyes játékok Fifa, meg autós stb, meg gondolom most már jobb lesz a kamera is talán

Most hülyeséget kérdezek, de ti mint akik már régebb óta követitek a PS4-et, sokkal jobb lesz a grafika mint pl a box 360-hoz képest? Mert ezekből a youtubos videókból látszik hogy szép de annyira nem jó minőségű

Más: Beszéltem a konzolstudió-val és mondták, hogy ha nem veszem meg az előrendelői kártyát akkor csak februárban lesz PS4 em :D

Xbox One: bandymnc

(#4676) Zjunior válasza bandi0000 (#4675) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó marketing szöveg!
Mediabol megveszed és kész!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#4677) Madwe válasza bandi0000 (#4675) üzenetére


Madwe
nagyúr

Crysis 3 a kurrent gen életciklusának legvégén jött ki, persze hogy szebb egy aktuális pcn! A ps4hez képest is szebb lesz majd a pc-s játék 2018 környékén! Csak ahoz olyan pc kell, amit 2017-8 körül gyártanak majd :D

A grafikai ugrás igencsak jelentős, már amennyire meg lehet állapítani a videókból, beszámolókból.
Ráadásul az összehasonlítás akkor a legpontosabb szerintem ha ps3/x360as launch címekhez viszonyítod, mert azóta sokat fejlődtek azok a játékok ám, és a ciklusban jelenleg next gennél még csak ott tartunk...

(#4678) ldave válasza bandi0000 (#4675) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Sokkal jobb lesz a grafika a jelenlegi konzolokhoz képest. Ha nem is minden nyitócím esetén, de az 1 év múlva jövő játékok esetén már biztosan. Érdemes csak megnézni egy Killzone 3 és egy Shadow Fall képet összehasonlítva, szerintem elég nagy ugrás.

A Slime draws near! Command?

(#4679) Peat;) válasza bandi0000 (#4670) üzenetére


Peat;)
veterán

Az elején még kevés exkluzív cím van és én nagyon erősen ajánlom hogy ha ez lenne az első konzolod akkor NE fps típusú játékkal állj neki először! A kontroller megszokási ideje mindenkinek más és más de 8 nap 100% hogy kevés hozzá. Egy nézd a hátam típusú játék, vagy autós játéknál, FIFA 14-nél viszont nagyon hamar megtapasztalod a plusz élvezeti faktort amit nyújt.

Én is azt mondanám hogy ameddig nincs sok exkluzív ilyen pc mellett felesleges a konzol. Inkább vegyél egy vga-t és madzagos x360 kontrollert a nem fps stílusú játékokhoz majd pár hónap múlva ugorj bele a konzolba.

(#4680) HosCincer


HosCincer
csendes tag

160 darabos FAQ
ha volt már akkor bocs

van benne egy-két érdekesség is

[ Szerkesztve ]

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#4681) Madwe válasza ldave (#4678) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor már hasonlítsa a Killzone 2-höz, az is PS3as de elöbb jött ki, na ott mekkora az ugrás:D?
Pl Shadow Fallt 2 és fél éve fejlesztik csak, eleve gyerekcipőben járó sdkval, fejlesztés elején még nem végleges hw-re, pontos kiadási dátummal hogy kész legyen ps4 rajtra... Ha ez is 1-2 év múlva jött volna ki, sokkalta jobb eredményt érhettek volna el, pedig már ez a különbség is eléggé odabasz...

(#4682) Madwe


Madwe
nagyúr

Hohohóóó!

Shuhei Yoshida ‏@yosp 9m
Had a very good discussion w the PS4 Dev team today. We're happy & appreciative to learn so many people use and like PS3's media features.

[ Szerkesztve ]

(#4683) bandi0000


bandi0000
nagyúr

De nekem nem az FPS az elsődleges szempont, hanem az hogy leüljek a haverokkal játszani a többszemélyes játékot, másodlagos szempont pedig az, hogy ha leülök BF multiba vagy hasonló, akkor ne az legyen az érzésem, mint box-nál, hogy bazdmeg vennék egy 20k-s VGA-t a gépbe és máris 100% szebben futna, tudom hogy mi pénzbe kerül a PC meg mennyivel szebb a PC-n a játék, de ha elfogadható kategória 130 ért a PS4 grafikája akkor jó, mert a PS3/360 már 2013-ban nem elfogadható

Xbox One: bandymnc

(#4684) Def26 válasza Madwe (#4682) üzenetére


Def26
félisten

Na akkor ez is megvan. :) Kész média box lett. Neogaf mi? ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4685) kovsol válasza bandi0000 (#4683) üzenetére


kovsol
titán

Most egy 20k -s vga nem fogja lenyomni.

May the Force be with you!

(#4686) Madwe válasza bandi0000 (#4683) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ebben az esetben sztem egyértelműen neked találták ki a konzolokat! Annyiban viszont igazuk volt a fentebb szólóknak, hogy jelenleg még nem sok játék jön ki rá, de ha ezek egyelőre kielégítik az igényeid, főleg ha van mellé egy játékra fogható géped, akkor lehet már most belevágnék a te helyedben.

Aztán majd 2017 körül ha majd zavar hogy kezdik lehagyni a bika pc-k a konzolod tudását, akkor majd esetleg válthatsz :D De addig szerintem pariban lesznek kb, legalábbis elfogadható szinten lesz a különbség, az tuti!
Valamint az sem utolsó szempont h sok pc-s játék multi, aminek a fő csapása a konzol, ami apu-val dolgozik, ami miatt sok sok funkció lehet nem lesz elérhető pc-n, esetleg majd mantle apival... Itt utánajárhatsz hogy ez kb mi is lesz, jól összeszedett cikk, sokszor hivatkoztunk már rá!

(#4687) Madwe válasza Def26 (#4684) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért az amerikai ps blogon ahol kijött a faq, az a kb 600 fikázó komment is közrejátszhatott :D

(#4688) bandi0000 válasza Madwe (#4686) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kösz, majd átolvasom, akkor viszont asszem az lesz, hogy előrendelem csak félek hogy nem lesz pénzem :DD
És akkor a gép meg marad így ahogy van

Amúgy egyrészt ez igaz lehet, hogy ha nem veszem meg az előrendelői kártyát akkor csak februárban kapok PS4-et?

És tudtok valamit a kameráról hogy van e értelme? Mert 160 ért van a budle 2 kontrollerrel killzone-nal meg kamerával

Xbox One: bandymnc

(#4689) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Szerintetek hol éri meg a legjobban megvenni? Ebay vagy Amazon, esetleg Konzolokszervize. E 3 közül választanék, mert már eldöntöttem hogy ezt a szépséget választom :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#4690) Def26 válasza ted_mosby (#4689) üzenetére


Def26
félisten

ebay, amazon? :U Helyileg hol laksz?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4691) Madwe válasza bandi0000 (#4688) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát pár bolt nagyon mondja hogy nem lesz csak ha előrendeled, dehát ez az érdekük... Az meg hogy ez mennyire igaz, azt itt biztosra szerintem senki nem tudja... Nekem az a sejtésem hogy azért lehet majd találni ha nem rendeled elő akkor is...
Én is bundlet rendeltem, mert KZ-t amugy is megvettem volna, + 1 joyt is (bár kéket akarnék...) és ha ezeket összeadod pont kijön a bundle ára, így ingyen hozzácsapják a kamerát... Annak mi értelme lehet:
Ha szoktál videót streamelni, ezzel megteheted azt h a játékot streameled és valamelyik sarokba odateszed a képet hangot rólad
Ha érdekelnek Augmented reality-s játékok, amikből talán valamikor lesz értelmes játék, eddig sztem még nem született meg egy sem
Ha szeretnél ps-es haverokkal videochatelni - asszem ezt lehet majd...
Ilyen senkinek nem kellő funkciók sztem miszerint felismeri a kamera h ki ül a ps elött és abba a profilba lép bele - bár fater s gyerek közösen használja lehet jó ez...
Biztos lesz majd pár játék ami kihasználja amúgy, de egyelőre még nincs ebejelentve egy sem... Illetve octodad (zseniális játék lesz :D) mondta h foglalkoznak egy esetleges kamera funkció beletételén...

(#4689) ted_mosby Ha magyarba laksz és fontos a könnyű és gyorsabb gariztatás, magyar boltból venném ahol adnak mellé hivatalos garanciát.. Pl Ksz, Kv stb...

[ Szerkesztve ]

(#4692) Ps Vita válasza ted_mosby (#4689) üzenetére


Ps Vita
őstag

Konzolvilág:)
Itt a fórumon szinte mindenki ott rendelte meg,köztük én is:)

(#4693) bandi0000 válasza Madwe (#4691) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát akkor azt hiszem veszek egy előrendelői kupont, és majd eldöntöm hogy melyik lesz, asszem ezt is a pénztárca fogja eldönteni :D

Xbox One: bandymnc

(#4694) whYz válasza ted_mosby (#4689) üzenetére


whYz
addikt

En amazonrol rendeltem, de sajnos keson. Mar elfogyott a raktarkeszletuk es nem kapom meg a megjeneskor. :(
Viszont azt igerik, hogy karacsony elott megkapom. Remelem is. :)

(#4695) Jakesz válasza bandi0000 (#4661) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem pont most hozta meg a futár az előrendelői kártyát :D

(#4696) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Köszi mindenki, akkor én is becsatlakozom a Konzolvilág előrendelői közé :U Remélem jó móka lesz.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#4697) bandi0000 válasza Jakesz (#4695) üzenetére


bandi0000
nagyúr

5k ért átveszem tőled :DDD

Xbox One: bandymnc

(#4698) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Call of Duty: Ghosts will run at native 1080p resolution on the PlayStation 4 and 1080p upscaled from 720p on the Xbox One, Infinity Ward executive producer Mark Rubin confirmed today.

(#4699) Jakesz válasza bandi0000 (#4697) üzenetére


Jakesz
őstag

Egy üzletember veszett el benned. Odaadom, ha a PS4 további költségeit te állod nekem :DDD

(#4700) bandi0000 válasza Jakesz (#4699) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Megbeszéltük, de nálam marad a konzol :D

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.