Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) zzeN válasza Mrdevil (#4900) üzenetére


zzeN
aktív tag

Én is ezt olvastam, csak nagyon átalakították, teljesen máshogy működik.

(#4902) kovsol válasza Mrdevil (#4900) üzenetére


kovsol
titán

Inkább a ps3 ban volt túl kevés és nem a játék motorjában.

May the Force be with you!

(#4903) Mrdevil válasza kovsol (#4902) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen. Viszont reagálva a #4868-ban linkelt összehasonlító videóra, azért le a kalappal a "mai gen" előtt, hogy így meg tudják egyáltalán jeleníteni ezeket a játékokat. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4904) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nofene, készülődik talán valami bejelentés? :K
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4905) krx21 válasza Mrdevil (#4904) üzenetére


krx21
nagyúr

Ígéretes... Itt valami készülőben lévő játék lesz bejelentve, vagy olyan ami esetleg még a géppel együtt megjelenik? Gondolom az eső...

(#4906) Nordik


Nordik
őstag

Ausztriába olcsóbb lesz a PS? Vagy ezt majd az aktuális eruó árfolyam fogja meghatározni? Csak mert 25km a határ... A garancia hogyan működne ilyen esetben?

(#4907) haddent válasza Nordik (#4906) üzenetére


haddent
addikt

400EUR < 120k HUF jelenleg. Ha időben előrendelted, akkor ez ~5k különbség. Én nem szerencsétlenkednék emiatt, a benzin is kerül ennyibe odavissza...

#4909 Def26 tudom. Ő írta, hogy 25km. Odavissza 50km. Ehhez jön hozzá az, hogy a gari is kényelmetlenebb. Nem írtam hülyeséget..

[ Szerkesztve ]

(#4908) Elderath válasza Nordik (#4906) üzenetére


Elderath
őstag

Amennyivel olcsóbb lenne azt elköltöd benzinre. Gari meg gázos úgy eléggé. Azt a 2 hetet már szerintem megéri megvárni és legalább támogassuk már a Magyar részleget azzal, hogy ha voltak olyan rendesek idehaza csupán 2 hét késéssel megjelentetni a konzolt, akkor itt vegyük meg.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#4909) Def26 válasza haddent (#4907) üzenetére


Def26
félisten

Nem mindenki lakik az ország közepén.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4910) Nordik válasza Elderath (#4908) üzenetére


Nordik
őstag

Nem a késéssel van gondom, csupán érdeklődtem, hogy mennyivel lenne olcsóbb. Azthittem lényeges különbség lenne, de akkor MO-on érdemes beszerezni. :)

(#4911) boost


boost
addikt

sziasztok, van már rá cfw?

csak vicceltem :)

(#4912) eddie17 válasza boost (#4911) üzenetére


eddie17
addikt

(#4913) boost válasza eddie17 (#4912) üzenetére


boost
addikt

örülük, hogy értékelitek a humort. :)

[ Szerkesztve ]

(#4914) boost válasza Nordik (#4906) üzenetére


boost
addikt

Én ott rendeltem elő, mert praktikusabb volt nekem ott. Amazon küldi, remélem nem lesz hibás, mert tervezem, hogy megvárom vele a karácsonyt, csak akkor bontom ki. Milyen ciki lenne, ha akkor derülne ki, hogy valami gebasz van. :D

De ha jönnek gebaszról hírek, akkor persze kinyitom, kiprobálom.

(#4915) zzeN


zzeN
aktív tag

Nézegettem Neogaf-on a topikokat és a "Milyen indie játékokat vársz" témában jó pár fincsi címet láttam. El is feledkeztem a Rime-ről. Remélem nem kell sokat várni rá, jó lenne ha még idén megjelenne. Fel kell majd tölteni a Wallet-et az biztos... :D

[ Szerkesztve ]

(#4916) keIdor válasza boost (#4914) üzenetére


keIdor
titán

Ki nem bírnám.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4917) james001


james001
veterán

Killzone Shadow Fall Unboxing egy gengszter nigger tolmácsolásában :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4918) Norbee87 válasza Def26 (#4909) üzenetére


Norbee87
tag

Én kb 15 km-re lakok az ország közepétől :))

(#4919) MasterMark válasza Norbee87 (#4918) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint melyik közepétől? :D

Switch Tax

(#4920) zzeN


zzeN
aktív tag

Killzone: Shadow Fall Sniper Outfit Unboxing

Ez a ruha elég kemény, just like IRL:D

(#4921) Petya2900XT válasza MasterMark (#4919) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

És melyik ország közepétől? :DDD

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#4922) Norbee87 válasza MasterMark (#4919) üzenetére


Norbee87
tag

Földrajzi közepétől :))

(#4923) glspeter1 válasza james001 (#4917) üzenetére


glspeter1
őstag

És ott vigyorog a 7 napos trial. :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#4924) MasterMark válasza Norbee87 (#4922) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem tudom milyen. :D

Switch Tax

(#4925) Madwe válasza zzeN (#4915) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kell ASAP

(#4917) james001 Annyira gengszter hogy a 80 dolláros deal nem érdekli a mega bundlere csakhogy előre betehesse 1-2 lábát s kezét a nextgenbe :) Jópofa figura btw!

(#4920) zzeN Kissé nehézkes a mozgása benne :U de szépen megmunkált darab meg kell hagyni.

Én mostanság azon gondlkodtam, hogy ha már ennyire erőltetik ezt a majd 50 gigás játékcache-elést merthogy az gyorsabb mint a br, mekkora előnyt jelenthet egy játéknál egy ssd léte ami sokszor gyorsabb mint a hdd... Ha jól sejtem csak a töltési és install (bocsánat, cache-elés amit ha jól értek ugyanaz mint az install, csak ha a játék úgy lett fejlesztve hamarabb elindulhat mint ahogy a teljes felmászik - csakúgy mintha letöltené az ember mondjuk a Killzone-t? mert akkor az nem nagyon más, és -1 előny a psnről leszedős megoldáshoz képest) idő ugrik meg, fps nem (az csak abban az esetben jelenthetne plus többletet ha eleve csak ssdvel működne és úgy fejlesztenék h ezt az olvasási sebességet kihasználják, már ha egyáltalán ez a sebesség jelentene valahol előnyt, vagy inkább úgy mondanám a hdd van ahol visszafogja a rendszert s az a gyenge része...) bár ha e miatt sokat installál az ember és arra vár lehet ha jelentős a különbség megérné - persze ebben az esetben jobb vételnek tűnik még mindig egy nagyobb hdd ami olcsóbb és e miatt kevesebbszer fog az ember rá feltenni s leszedni dolgokat... Azért valami irl tesztre kiváncsi leszek miféle előnyt jelent valójában...

[ Szerkesztve ]

(#4926) dunc válasza zzeN (#4920) üzenetére


dunc
nagyúr

Elmebaj! :Y

(#4927) Tegla80 válasza Madwe (#4925) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Március óta "tesztelek" a gépemben 1et,sztem még a PS3 nál is észrevehető,h gyorsabb,(a GT5 meg különösen hasít vele.)
Nincs még meg a kultusza konzolon,így Én is sokszor megkapom,h "felesleges és hülyeség" és horror az ára,ha szóba kerül és ajánlom valakinek.(2 játék ára,sztem nem sok amúgy,mert 25e től már lehet venni ,pl 256gb-ot is . PC re ráverni 2-3kilót nem gáz,de SSD-t rakni PS be még nem elfogadott :U )
PS3 topic ban az 5400rpm est szokták inkább ajánlani,mert a 7200 as "jobban melegszik". :DD
pl az összefoglalóban is így áll ott leírva.
"Háttértár:
A gép belsejében egy teljesen szabványos 2,5”-os merevlemez kapott helyet, melynek cseréjét akár magunk is elvégezhetjük (a Super Slim gép esetében szükség van egy beépítő keretre is). Javasolt 5400 RPM-es merevlemezt választani, mert a 7200 RPM-es gyorsasága nem érezhető számottevően, cserébe viszont ezek a változatok jobban melegednek, melyek mind a merevlemez, mint a gépünk élettartamát csökkenthetik. Többször felmerül az SSD-k beszerelése is, azonban magas áruk, rövidebb élettartamuk és a miatt, hogy a PS3 nem profitál belőle érezhetően, fölösleges ezek beszerelése."

Én végigjártam a sort, a gyári ,majd wd7200,majd Sand...SSD és tudom azt amit tudok.(a fórum,meg elhiszi vagy sem az már mellékes :D )
amúgy meg kb ennyi a különbség még itt is :U
[link]
[link]
kíváncsi leszek,h a PS4-em mit kezd majd vele ha megkapja ,gyanítom h tetszeni fog neki is ;)

Sony® & PlayStation®

(#4928) boost válasza Madwe (#4925) üzenetére


boost
addikt

Ezt a játékcache-elést én sem értem. PL GTA5nél van az, hogy a játék felét merevlemezre telepíti, a más fele meg marad lemezen ( DVD vagy BR) azért, hogy így dupla sávszélességgel tudja kiolvasni a textúrákat. Nekem PSN változat van meg, azaz csak HDDn van az egész játék, és látványosan később tölti be a texturákat, mint egy lemezes, félig feltelepített változat. GYAKRAN van az, hogy bekocsikázok valahova, és két mp mulva megjelenik egy épület. Persze GTA5 egy extrém példa, mert extrém játék. Szóval szerintem ez a PS4es felmásolós dolog se teljes felmásolás lesz, max fél lemeznyi.

(#4929) haddent válasza boost (#4928) üzenetére


haddent
addikt

Ps3 nal a bottleneck a gpu / vram nem a hdd... Ps4 nel nem lesz ilyen gond, de elvben lehetseges amit mondassz..

(#4930) jalicsbal


jalicsbal
tag

sziasztok

megjelenés napján érdekel valakit egy Killzone?
kamerás bundle csomagot veszem, de nem érdekel túlságosan a shadow fall.
mondjuk 10 ezerért

(#4931) boost válasza jalicsbal (#4930) üzenetére


boost
addikt

Tényleg, mivel érdemes azon kívül még játszani megjelenéskor? ( engem bf4 nem vonz, eleggé szippantott be a bf3, sem az ac4 az ac3 után. )

(#4932) oriic válasza jalicsbal (#4930) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dobd fel ide hardveraprora, pikk pakk elviszik annyiért.

Live-Die-Respawn

(#4933) jalicsbal válasza oriic (#4932) üzenetére


jalicsbal
tag

kösz a tippet

(#4934) jalicsbal válasza boost (#4931) üzenetére


jalicsbal
tag

én focibuzi vagyok :)
fifa 14-el kezdek

(#4935) boost válasza jalicsbal (#4933) üzenetére


boost
addikt

jancsibal, annyiért engem is érdekel, de ha felteszed 13ért, annyiért is elviszik, és jobban jársz :D

[ Szerkesztve ]

(#4936) zzeN válasza boost (#4931) üzenetére


zzeN
aktív tag

Prime, witness, Contrast, resogun stb

(#4937) whYz


whYz
addikt

Azt lehet tudni, hogy milyen local multis jatekok lesznel elerhetoek megjeleneskor?

[ Szerkesztve ]

(#4938) Madwe válasza whYz (#4937) üzenetére


Madwe
nagyúr

Resogun szerintem tudja majd a local multit, ráadásul ps+ mellé jön ingyen... legalábbis elég nagy fail lenne ha nem tudná, ilyen címnek illenék... Korongos játékot nem tudok, de biztos lesz még 1-2 psnes cím rajtkor ami tudja, pl az a húzod a színes csíkot játék bármi is legyen az...

Killzonet szerintem 15ért is felteheted kiinduló árnak, végülis bontatlanul árulnád...

(#4939) jalicsbal válasza Madwe (#4938) üzenetére


jalicsbal
tag

aki Killzone-t akar venni azonnal a ps4 hez az killzone bundle-t fog venni 141ért.
ezért gondolom hogy 15ért nem biztos hogy elmenne.

(#4940) oriic válasza jalicsbal (#4939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem viszik el annyiért. Mint írod akinek kell bundle-t fog venni, ha meg plusz játék kell hozzá bezsákolja a boltban ennyiért.

Ha gyorsan el akarod passzolni, 10-12ért bárki elviszi aki nextgen konzolt vesz.

Live-Die-Respawn

(#4941) boost válasza jalicsbal (#4939) üzenetére


boost
addikt

Tény, hogy a Killzone bundlehöz kvázi ingyen Killzone jár.

(#4942) Mrdevil válasza boost (#4941) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát azért nincs az ingyen, de pár ezer forinttal jobban jár ez ember. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4943) trufa12


trufa12
addikt

Sziasztok olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a ps4-en már lehet majd normálisan netezni? (böngészni, meg lesz rajta normális video lejátszó ? )

Mert simán leváltanám a pc-m ha ezek mennének rendesen pluszba. Meg esetleg billzet támogatás? erről lehet tudni valamit ?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#4944) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Reklámok.

Live-Die-Respawn

(#4945) boost válasza Mrdevil (#4942) üzenetére


boost
addikt

Nyugat-Európai (Ausztria) árak:

sima gép = 399€
+ camera = 59€
+ joystick = 59€
+ killzone játék = 69€
Ez összesen: 586€

Killzone bundle = 499€

(#4946) boost válasza oriic (#4944) üzenetére


boost
addikt

elég uncsi, a régiek jobbak.

http://www.youtube.com/watch?v=6Bqq38WZctA
http://www.youtube.com/watch?v=9KW4gu7L6uE
http://www.youtube.com/watch?v=8kMCMpAsBBM

"I am a Gamer, not because I don't have a life... But because I chose to have Many!"

[ Szerkesztve ]

(#4947) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#4948) M@trixfan válasza haddent (#4929) üzenetére


M@trixfan
addikt

A PS4-nél a CPU része lesz a bottleneck az APU-ban. Eurogameren van egy nagyon jó cikk erről. Az a szerencse, hogy nem olyan mértékben mint a PS3 esetében volt, de hosszú távon sajnos valamennyire áldoztak a kihozható teljesítményből a költséghatékonyság oltárán.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#4949) Mrdevil válasza boost (#4945) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én a sima Killzone gépcsomagra gondoltam. sima gép 125k, Killzone-al 140k. Pér ezerrel olcsóbb, mintha csak úgy simán vennék hozzá egy KZ-t. Vagy rosszul gondolom?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4950) haddent válasza M@trixfan (#4948) üzenetére


haddent
addikt

Ezt most még senki nem tudhatja. Elhamarkodott szokásos hablaty... Főleg a PS4 -nál APU -ról van szó, és nagyon sok mindent a GPU átvállal COMPUTE segítségével. Tehát nem szükséges bika CPU. De majd meglátjuk.
PS3 esetében meg a CPU iszonyat erős volt, a GPU volt a bottleneck meg a vRAM ja (így 7 év után :DDD )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.