Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) rachmaninoff válasza zzeN (#4548) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Szétlájkolnám, ha itt lehetne ilyet.

(#4552) glspeter1 válasza rachmaninoff (#4551) üzenetére


glspeter1
őstag

Dettó ! :C
Már alig bírok magammal. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#4553) kovsol válasza zzeN (#4548) üzenetére


kovsol
titán

de a gép ki se jött, de már árulják a gamet?

May the Force be with you!

(#4554) Ps Vita válasza kovsol (#4553) üzenetére


Ps Vita
őstag

:K

(#4555) kovsol válasza Ps Vita (#4554) üzenetére


kovsol
titán

Nem értem én ezt amúgy komolyan. :)

May the Force be with you!

(#4556) bandi0000 válasza kovsol (#4555) üzenetére


bandi0000
nagyúr

A mostani fizetésedből bevásárolsz játékbol és a novemberi meg decemberiből lehet venni a ps4 et :DD

Xbox One: bandymnc

(#4557) Def26


Def26
félisten

Erről az akcióról példát vehetnének a hazai konzol boltok is. :D :P Ha 2 játékot veszel akkor kapsz mellé egy harmadikat ajándékba.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4558) bandi0000 válasza Def26 (#4557) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ne is álmodozz :D

Xbox One: bandymnc

(#4559) Def26 válasza bandi0000 (#4558) üzenetére


Def26
félisten

Figyu, jön az amazon.com Magyarországra. Lesznek itt jó akciók, egy qrva nagy multival nem sokan tudnak versenyezni. :P
Állítólag jövő év közepe felé nyílik az online felület, Szlovákiban van a Kelet Európai raktár onnan lesz kiszállítva a cucc. Könyvekkel és műszaki cikkekkel kezdenek (TV, telefon, konzol, stb.)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4560) bandi0000 válasza Def26 (#4559) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Úgy legyen! Nem annyira jó minden játékért majd 20k-t fizetni

Xbox One: bandymnc

(#4561) Mrdevil válasza Def26 (#4557) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez nem semmi lenne, kapnék is egy játékot. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4562) maliboo válasza Def26 (#4557) üzenetére


maliboo
csendes tag

Na igen.. :) Nem lenne rossz marketing az adott boltnak.

PSN: ewerlast

(#4563) zzeN válasza maliboo (#4562) üzenetére


zzeN
aktív tag

Ez nem a nyugat, itt ilyen sose lesz:)

(#4564) kovsol


kovsol
titán

Én annak is örülnék ha szimplán veszek egy gépet akkor egy játékot fél áron megkaphatnék mellé pluszba.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4565) Def26 válasza kovsol (#4564) üzenetére


Def26
félisten

Térdre rogyott Magyar user. :D Egyébként igaz. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4566) tDr1v3r válasza Def26 (#4559) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ugyanúgy fognak adózni mint más, szóval nem feltétlen fog olcsóbb lenni... mondjuk Szlovákiában lesz a depójuk, szóval lehet hogy ők is oda fognak adózni, de franc tudja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4567) gyuribácsi88 válasza Def26 (#4559) üzenetére

Ja ja, nagyon jó lesz hogy idejönnek, jupijjáééé!!!4!!

Még több kisebb magyar kereskedő megy tönkre, éljen, éljen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4568) Peat;) válasza tDr1v3r (#4566) üzenetére


Peat;)
veterán

Érdekes dolog ez az áfa, anno pl pixmania nekem a magyar áfát számolta fel és amazonnál is a magyar áfát számolja fel. Ugyanakkor akciók attól még vannak és pl egy MM-hez képest a személy jellegű ráfordítási is sokkal kisebb mert nincs annyit dolgozójuk.

Viszont ha egy közeli országban lesz valami komolyabb akció akkor nem kell problémázni, pl. Bécsbe nem vészes egy vonatjegy, a gép sem hatalmas batár dög hogy ne lehetne hazahozni.

(#4569) Def26 válasza gyuribácsi88 (#4567) üzenetére


Def26
félisten

Az a Magyar sem biztos, hogy Magyar. ;) Amúgy meg azt gondolom, hogy a Magyarországi cégek csalják legjobban az adót, munkabért stb. Egy multi legalább rendesen bejelent és nem szarakodik a bérrel.

Még mindig sokat számít mekkora tételben vásárolsz. Ha elég nagy mennyiségben veszed/foglalod az árut akkor mindenkinél olcsóbban tudod adni. Ez kell ide, nem a Magyar lobogó minimálbéres munkavállalóval Budapesten.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4570) rachmaninoff válasza gyuribácsi88 (#4567) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Aki életképes, megmarad, a többi sajnos nem. Ez nem az Amazon hibája.

(#4571) kovsol válasza gyuribácsi88 (#4567) üzenetére


kovsol
titán

Tesco és hasonlók nagyobb kárt okoztak az országban élő kisvállalkozóknak és őstermelőknek, mint az Amazon fog a műszaki cikkekkel.

Amúgy meg Nincs mese, csórók vagyunk

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4572) tDr1v3r válasza tDr1v3r (#4566) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Apropó, megjött az eMAG Magyarországra, de ócsó lett!!445

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4573) gyuribácsi88 válasza Def26 (#4569) üzenetére

"Egy multi legalább rendesen bejelent és nem szarakodik a bérrel." :DDD

Bocs, ne haragudj, de te melyik országban élsz?

Nem vagyok multiellenes, dolgoztam multinál, el is jöttem gyorsan.

Amúgy meg igazatok van, engedjünk be minden kizsákmányoló multit, legyen velük tele az ország, és a végén csak ott kapunk majd munkát mindannyian, jó kis f@sza minimálbéres munkát. Mert én dolgoztam maszeknál, már ne is haragudj, és a háromszorosát kerestem a multis kb minimálbéres fizetésemnek. Szóval ... :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4574) kovsol válasza tDr1v3r (#4572) üzenetére


kovsol
titán

GTA5 21900Ft ért nagyon baráti áron van.

;]

(#4573) gyuribácsi88 miért szerinted a kisboltokban az eladók mennyit kapnak? Minimálbért ugyan úgy. Itt inkább azzal van a gond, hogy a minimálbér semmire nem elég. Jelenleg ott tartunk, hogy olcsóbb nálunk gyártatni, mint Kinában, mert innen nem kell vámot fizetniük meg a szállítás is olcsóbb innen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4575) Def26 válasza tDr1v3r (#4572) üzenetére


Def26
félisten

Az amazon sokkal agresszívabb az emag -nál. Amazon nem csak 1 akar lenni a sok közül, ez más országokban sem működött. Nézd meg a Német Osztrák piacot, olvass utána mekkora forgalmat realizáltak. Pontosan tudják, hogy agresszívan kell támadniuk, mert különben nem sok vizet zavarnak.
A különbség az, hogy erre meg van minden készletük, pénzük stb. Akárhány országba mentek mindenhol megváltoztatták a vásárlási szokásokat, ez lesz itt is. ha tetszik ez Neked ha nem (!!4!44!!!4, lol)
Én nem vagyok Magyar ellenes de tény, hogy nagyon örülnék az olcsó áraknak és nem vagyok a saját zsebem ellensége.

Továbbra is azt gondolom, mint az átlag ember pl. a Balatoni árusokról, minden "jólelkű" Magyar 1 szezon alatt akarja megkeresni a BMW x5 -re valót, semmi hosszú távú gondolkodás mód nincs bennük (mint ahogy bennem sincs, mivel a külföldi terméket részesítem előnyben) :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4576) Def26


Def26
félisten

PS4 -en is lesz hangvezérlés, és ehhez még csak a ps eye sem kell. A DS4 -ben található mikrofont is lehet e célra használni. Asszem ez egy nagy pofon megint MS -nak. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4577) tDr1v3r válasza Def26 (#4575) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem nincs velük bajom (evégett nem is értem a hangnemed), örülnék is ha tényleg olcsóbbak lennének a hazai konkurenseknél, de elég kevés esély van rá...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4578) Ps Vita válasza Def26 (#4575) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jól hangzik,csak várjuk ki :)

(#4579) daneel92 válasza Def26 (#4575) üzenetére


daneel92
tag

én viszont ha csak max ilyen 2-3ezer forintos különbségek lesznek árban (játékoknál), maradok a magyar kereskedőknél, inkább támogatom a hazaiakat

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4580) Peat;) válasza gyuribácsi88 (#4573) üzenetére


Peat;)
veterán

Múltkor is volt vita ebből, de a multicéggel kapcsolatban a magyar fejekben a politika által megszabott definíció áll, ilyen alapon elüldözhető az összes autógyár, gyógyszergyár, szolgálatói központok, bankok, telekommunikációs cégek, említett bevásárló központok. Ezek után be lehet zárni az összes beszállítói céget, kisiparosokat, a mezőgazdasági termelést, mert nem lesz cég aki megvegye és mert nem lesz cég nem lesz munkabér amiből megvegyék. Arra sem lehet építeni hogy akkor most mindenki exporttevékenységet lásson el, ha a fő termelők a multik.

A mindenkori normális szabályozás hiánya a folytonosan változó adórendszer, gazdaság növekedését lassító intézkedések problémája nem az a terület amivel a magyar cégeknek, multicégeknek vagy magyar dolgozónak kellene foglalkoznia. Csak akinek foglalkoznia kellene és kellett volna ezzel annak kényelmesebb rámutatni valakire, a multi kizsákmányoló, a magyar munkavállaló nem itt költi el a pénzét pedig az egykulcsossal mindenki jól járt ugye, a magyar cég csak feketézik, tehát a döntéshozó mindent jól csinál csak a többi a hülye. Szokásos magyar politika.

A magyar árak olyanok amilyenek, a pénztárgépváltás költségeit egy az egyben a nyakukba kapták, az egykulcsosnál vagy megemelték a dolgozók bérét hogy ne csökkenjen a fizetésük, ezzel hatalmas költségtöbbletet bevállalva, vagy nem emelték, vagy feketéztek. Csak éppen amikor megkapod a béred és vásásrolni akarsz valamit azért ezeket nem gondoljuk át és ott vesszük meg ahol jobban járunk, alapvető emberi természetet nem lehet megváltoztatni.

(#4581) krx21 válasza daneel92 (#4579) üzenetére


krx21
nagyúr

Helyes! :C

(#4582) Madwe válasza balazs8907 (#4540) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ebben vagy egy kis kavar, de van benne igazság is.

Inkább úgy néz ki szvsz a dolog, hogy Sony (és MS) is ahogy egyre jobban beleássa magát a dologba, egyre jobb SDKkat tud kiadni, ami optimalizáltabb, több extra meghívást tartalmaz, fancy trükkökre jönnek rá amiket beletesznek h te mint fejlesztő is használhasd. Ezáltal jobb lesz a kód amit generálsz, ergó szebb lesz a végtermék.
Miután kijön az új sdk, annak a csínját bínját elsajátítani is idő (pláne míg az eredetit megismerik és ahhoz képest ezek már csak újdonságok néha van csak nagy szemléletváltás...)

Erre még rájön h launch címeknél azért amikor elindul a fejlesztés, nem végleges nemhogy az sdk, de még a konzol hw specifikációja sem, ezért azt sem tudják a végletekig kihasználni, + nem iserik annyira + ugye még gyerek sdk...

A lényeg h SONY és MS nem direkt fogja vissza ezeket, csupán nekik is idő kell, majd fejlesztőknek is :D

De pontosan ez a zárt platform előnye, egyre jobban optimalizált dolgokkal kisajtolnak belőle mindent, és ezért hülyeség szvsz hogy miután x86os architektúra van, már most elérték a max teljesítményt mert ismerik ezt a felépítést - persze ez igaz, gyorsabban fognak belejönni a dologba, de azért SDK és SDK totál más, pláne lowlevel programozásnál, így hiába az x86, még csak a felszínt kapirgálják...

(#4583) haddent válasza Def26 (#4569) üzenetére


haddent
addikt

Igen ebben igazad van, de ha van egy magyar kiskereskedő, aki egy viszonylag értelmes / minőségi kiskereskedés (hálózato) t hoz létre itthon, akkor még ha adócsaló is, akkor is itthon költi el a le nem adózott vagyonát és így tovább. Ebből jóval több pénz marad benn Magyarországon, mintha egy multi leadózza a kötelezőt, a többi meg 1:1 -ben kiviszi.

#4584 gyuribácsi88 így van.. arról nem beszélve, hogy a Tecsóba tudod mikor keresnek neked autószerelőt az autóalkatrész osztályra, számítástechnikust a PC osztályra, elektromérnököt a műszakira stb... A nagy hímlószervet.. Minőség és kiszolgálás is a rovására megy ennek.

[ Szerkesztve ]

(#4584) gyuribácsi88 válasza Peat;) (#4580) üzenetére

Hát én nem fogok ezen vitatkozni, csupán leírtam hogy mit gondolok erről az egészről, ennyi.

Sokkal élhetőbb országunk lenne, ha mindennek lenne külön üzlete, értem úgy hogy! Nem az hogy bemész a tecsóba és megkapsz mindent egy helyen mert a ruhától a faszénen keresztül minden van, hanem lennének külön-külön üzletek mindennek mint régen. Ha ruhát akarsz bemész a ruhaboltba, ha tv-t akkor a műszaki boltba, ha kerti/barkács cuccokat akkor a barkácsboltba és így tovább. Több kis üzlet, több alkalmazott, több beszállító ezzel megint csak több alkalmazott, és így tovább. De nem, a világnak a multik kellettek, mert elhitették a buta emberekkel hogy milyen jó is az mikor egy helyen veszel meg mindent. És mára olyan lusta lett mindenki mint a sz@r. A lakosság nagy része kövér, cukros, magas koleszterines, lusta disznó. Lassan ott tartunk majd mint az amerikaiak. De mivel a többség érdeke fontosabb a kevesekénél, és a többség ezt akarta, így jártunk.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4585) Peat;) válasza gyuribácsi88 (#4584) üzenetére


Peat;)
veterán

Mindenhol van pro és kontra. De elítélni egyhangúlag egy komplex rendszert sem jó. Az egészséges életmód sem tudom hogy kapcsolódik ide, a magyar kiskereskedelem többsége már webáruházas és csak szállítással veheted át a terméket. Pl. a multikat én leginkább arra használom hogy eltoljam a fenekem oda és kipróbáljam, megtapogassam, megnézzem, majd megvásároljam egy olcsóbb helyről (magyar webáruház). A szórakoztató elektronikába tipikusan ez a felállás, a multik dolga a termékbemutató, aztán mindenki az olcsóbb helyről veszi meg, így tettem tv-nél, háztartási gépeknél és így is fogok. Szóval a kép mindig árnyaltabb mint amilyennek látszik. :)

(#4586) haddent válasza Peat;) (#4585) üzenetére


haddent
addikt

Ez te vagy. Nem tudom mennyi idős / milyen beállítottságú / iskolázottságú vagy, de gondolom mindenből a jobbik fajta éppen az előzőekből ítélve. Az átlag öregedő házaspár beül a magyar sutyukiba amit hitelből vett használtan, elrotyog a leközelebbi multiba, megkérdi Józsikát aki éppen a konnektorba be tudta dugni a tv -t, hogy melyiket vegyék, Józsi rájuk beszéli a 200 ezres tv -t, mert hogy azt most 300 helyett megkapják csak ők csak most csak ott csak tőle 250 -ért, majd hazamennek vele. Ez a tendencia / átlag..
Na de én befejeztem, semmi értelme erről vitatkozni itt..

[ Szerkesztve ]

(#4587) gyuribácsi88 válasza Peat;) (#4585) üzenetére

De még ha legalább olcsó lenne az a multi, de nem.

Például én pont tegnap vettem új tv-t, mondom jön a nextgen, kell egy nagyobb meg újabb tv.

Extreme digitálnál vettem az előzőt, amit most kinéztem mondom megnézem mennyi ott (ue40f6400) nézem 200k, de most leengedtek 10k-t a árból, meg a cetelemes helyben vásárlós okosággal 15%, még mindig 175K. Jó mondom megnézem máshol is, pont dobtak be ósan újságot és pont van benne ilyen tv, csupán 200K :Y

Mondom aha, megnéztem a neten, találtam egy üzletet, műszakishop.hu, ott az ára 155K, 2év gari, ingyenes szállítás. Megrendeltem fél óra múlva hívtak hogy megerősítsék, és hogy holnap hoznák, ej ha mondom nem b@szakodtak sokat. Jó, másnap ki is hozzák, és nem is futár hozta, hanem a cégnek egy alkalmazotta egy opel combo-val, (volt benne kb 8-10tv) a srác bejött, összeraktuk gyorsan, mondta hogy addig el se megy ameddig nem próbáljuk ki, mert ha hibás akkor ad is egyből egy másikat (volt még nála ebből 2db). Kipróbáltuk f@sza volt minden, dobtam neki egy ezrest mert rendes volt és kész.

Na én most ha megrendeltem volna az ósanból, akkor kihozza valami brutálkretén futárcég, a csávó ledobja nekem a dobozt, én kifizetem, ő elmegy és viszlát. És ha rossz a készülék akkor szenvedhetek hogy kicseréljék, idő+idegeskedés, stb.stb.

Részemről off vége :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4588) Def26 válasza gyuribácsi88 (#4584) üzenetére


Def26
félisten

Bezzeg Kádár idejében... :DD Na mindegy nem akartam vitát ebből, ne haragudj ha bontó voltam. Vedd meg nyugodtan drágábban, ha Neked az a jobb. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4589) kovsol


kovsol
titán

Én most jöttem haza a bevásárlásból. Fehérváron a Tesco, szembe van a piaccal, meg a plázával.
Bementem a tescoba papír zsepit, meg fogkrémet venni, meg az étolaj most akciós, de almáért és krumpliért, meg savanyúságért átmentem szembe a piacra és az őstermelőtől vettem meg. De a tescoban a savanyúságos pultnál sorba álltak a népek, miközben 100m -el odébb megkapná 150Ft al olcsóbban kilóját a piacon. Na ezért káros a multi, sok lusta ember van és minden egy helyen vesz meg, pedig a 200m séta oda vissza nem egy nagy táv, és a piacra van aki évek óta nem ment be. Paradicsom és paprikát is a tescoban veszik sokan, nem ám a piacra menne és olyat venne amit előtte nap szedett le az eladó.
Piacos témáról sok tapasztalatom van, mert szüleim őstermelők és eper, csemegekukorica, paprika termelésből próbálnának élni, de egyre lehanyatlóban van.

May the Force be with you!

(#4590) vg válasza kovsol (#4589) üzenetére


vg
addikt

A piacon nem tudsz vásárolni utalvánnyal, mondjuk. Soksok éve nem voltam piacon, nem is megyek. :(

(#4591) Def26 válasza kovsol (#4589) üzenetére


Def26
félisten

Néha átjárunk a Fehérvári nagy piacra szombaton. Van ott egy lacipecsenyés, az nagyon finomakat süt. Eszméletlen jó ott enni. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4592) ldave


ldave
félisten

Azért alapesetben nem csak a szupermarketekre kéne úgy tekintetni, mint mutli, hanem mint pl Győrben az Audi is az, mely több ezer embernek ad munkát és megélhetést a megyében (saját maga is és a rengetek beszállító, gyár).

A Slime draws near! Command?

(#4593) Madwe válasza vg (#4590) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az utalvány a gond sokaknál, nálam is pl. Vagyok oly szerencsés helyzetben, hogy annyi cafetteriát kapok, amiből kb egész hónapban elvagyok, általában össze is jön rendes forint költése nélküli havi kajaadag beszerzése... Néha benézek a piacra, mert nem hogy olcsóbb, de sokkal jobb is a minőség, csak sajnos a pénz nagy úr és ha lehet csak "játékpénzzel" fizetek ezekért... :( Tudom nem nagy tétel a zöldség gyümölcs, de azért amikor 1 hétre vesz az ember egyszerre, akkor már jelentős, és inkább a rosszabb kicsit drágább de utalvánnyal fizethető változatot választom... persze ha több lenne a fizum sokkal, akkor rendes piacra járnék, az utalványból meg drágább helyeken de kevesebbszer kajálnék, dehát ott spórol az ember ahol tud... Mondjuk lehet pont nem a kaján lenne érdemes :D

(#4594) Peat;) válasza gyuribácsi88 (#4587) üzenetére


Peat;)
veterán

Tegyük hozzá hogy az edigital és az ósán (több veszteséges éve volt egyébként válság óta Magyarországon, csak az senkit nem érdekel akkor amikor többet ad mint kivisz :) ) hivatalos forrásból szerzik be, míg a webáruházak sokszor nem így tesznek, ezt mindenki tudja. Csak senkit nem érdekel mert olcsóbb. Tehát itt én érzek egy kis kétszínűséget mert sokszor tudatában vagyunk annak hogy szürke importos lehet az adott termék, esetleg nem lett annyi vám vagy egyéb dolog befizetve utána az államkasszába, csak éppen nem érdekel minket az...ugye hogy ugye. :) zárjuk le mert ezt napestig lehetne folytatni, szerintem ott veszi mindenki ahol akarja és emiatt ne nézzen magába.

"És ha rossz a készülék akkor szenvedhetek hogy kicseréljék, idő+idegeskedés, stb.stb." Ha valami egyárban van egy MM-ben akkor én inkább azt szoktam választani, de mindenkinek más tapasztalta van a garanciáról.

Idave: ezt már én is leírtam, múltkor is. A magyar nép nem befogadó a tényleges dolgokra sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4595) daneel92


daneel92
tag

nem jelenik meg ps4-re a titanfall:
http://gamekapocs.hu/hir/37363/nem_jelenik_meg_ps4_re_a_titanfall

annyit tudok hozzáfűzni, hogy látván a gameplayt, nem is fog hiányozni

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#4596) Jakesz válasza daneel92 (#4595) üzenetére


Jakesz
őstag

Akit meg annyira érdekel, az kitolja PC-n.

(#4597) Def26


Def26
félisten

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4598) Mrdevil válasza daneel92 (#4595) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mondjuk én sajnálom, de szerintem meg fog az, ha nem is mostanában. Pénz beszél.......... :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4599) zzeN válasza Def26 (#4597) üzenetére


zzeN
aktív tag

Lesz helyette fizetős Sony zenés téma, juhéé...

(#4600) Def26 válasza Mrdevil (#4598) üzenetére


Def26
félisten

Majd a Titanfall 2 jönni fog. :D

Másik topikban már linkeltem. EA volt az aki úgymond leszerződött az MS -al. Ebből a tweet -ből az jön le, hogy a fejlesztők kész tényeket kaptak erről az exkluzivitásról.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.