Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) vg válasza GazRic (#5650) üzenetére


vg
addikt

Azigen. :U

(#5652) jalicsbal


jalicsbal
tag

31 nap

(#5653) shouryuken válasza GazRic (#5618) üzenetére


shouryuken
senior tag

Mi a baj vele? Az instabil működésre gondolsz?
Lehet, hogy az a ps4 verziót nem érinti :)

(#5654) boost válasza jalicsbal (#5652) üzenetére


boost
addikt

17 nap :U

:C :DD :))

[ Szerkesztve ]

(#5655) Def26 válasza boost (#5654) üzenetére


Def26
félisten

Pont írni akartam. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5656) ldave


ldave
félisten

A Diablo 3 PS4 kiadása támogatni a fogja a Vita Remote Play funkciót:

A Slime draws near! Command?

(#5657) boost válasza ldave (#5656) üzenetére


boost
addikt

Elvileg MINDEN nem ps eye kamerás játéknak támogatni kell a remote play funkciót. Így szólt tavasszal a mantra.

Angol cikk

(#5658) Mrdevil válasza ldave (#5656) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát igen, csak szerintem ennek a remote play-nek nem sok értelme van úgy, ha csak helyi hálón megy. Ergo minek játsszak a kis VITA-n, ha ott a nagy 107-es TV. Max ha foglalt a TV, de ez nálunk ritka. Elvileg talán majd egyszer fog ez úgy is menni, hogy bárhonnan rálehet csatlakozni a VITA-val a PS4-re, na arra azt mondom, hogy jópofa. ( vonaton BF4-ezni ) Én Ps3-on próbáltam a remote playt, működik. ( helyi hálón )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5659) ldave válasza Mrdevil (#5658) üzenetére


ldave
félisten

PS-en még nem próbáltam, hisz nincs Vita-m, azonban Wii U-n elég gyakran csak a Gamepad-en játszom és teljesen jó. De tényleg az lenne a legjobb, ha menne interneten keresztül, pl PS4 otthon, Vita meg nálam és ha van net, akkor tudok játszani az otthoni gépről.

A Slime draws near! Command?

(#5660) haddent válasza Mrdevil (#5658) üzenetére


haddent
addikt

Ez kellő "rendszergazdai tudással" és egy kis kreativitással szerintem megoldható házilag is. Persze könnyű mondani.

(#5661) Madwe válasza Mrdevil (#5658) üzenetére


Madwe
nagyúr

A remote play támogatja a netes továbbítást! Otthoni wifit ajánlják, mert otthonon kívülről sok mindentől függ a jó élmény, sebesség, ping, de támogatja kapásból, nem kell barkácsolni! (Benne van az usa faqban)

[ Szerkesztve ]

(#5662) boost válasza Madwe (#5661) üzenetére


boost
addikt

igen, de nyitva kell hagyni portokat, meg ilyesmiket hogy be tudjon csatlakozni. Szóval nem az van, hogy fellövi a gép egy köztes szerverre, és te oda csatlakozol rá, hanem a Vita közvetlen a gépre csatlakozik távolról is.

[ Szerkesztve ]

(#5663) Def26


Def26
félisten

Demók lesznek psn -en induláskor?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5664) >Deego..


>Deego..
senior tag

És PS+-t is kapunk hozzá akkor is ha nem indulással vesszük?

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#5665) Madwe válasza boost (#5662) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért pár portot megnyitni nem egy nagy kaland, gondolom leírják melyikeket kell, router manualt meg csak tud olvasni a földi halandó ha nem ért hozzá, de akarja használni, meg lehet oldani.. Aki meg kicsit is it beállítottságú, pikk pakk megoldja :)

(#5666) haddent válasza Madwe (#5665) üzenetére


haddent
addikt

Az rendben van, kérdés, hogy mennyire sebezhető a dolog. Meg ehhez azért már elég komoly wake-on-lan stb... kell hogy átmenjen a neten, a routeren, a ps4en stb...

(#5667) boost válasza >Deego.. (#5664) üzenetére


boost
addikt

úgy tudom, hogy adnak a játékokhoz.

(#5668) vg válasza boost (#5667) üzenetére


vg
addikt

14 naposat

(#5669) Def26


Def26
félisten

Meg van az első lakó. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5670) krx21 válasza Def26 (#5669) üzenetére


krx21
nagyúr

ÁÁÁÁ De gáz.... Csak ilyen fanatikus ne legyek... :K

(#5671) szasanyi válasza krx21 (#5670) üzenetére


szasanyi
félisten

De szépen fogalmaztál... :U én szimplán hülyének tartom az ilyen embereket.

(#5672) Def26 válasza szasanyi (#5671) üzenetére


Def26
félisten

Még azt sem tudjuk mi célból sátorozik ott. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5673) Madwe válasza Def26 (#5669) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én ezt a mai világban már annyira nem értem... Megrendeli az ember online, aznap kihozzák pikk pakk, ezek meg 4 napot képesek ott sátrazni, csak azért hogy a legelsők között legyenek? Há mi van itt kérem szépen? Anno amikor még nem volt online rendelés és limitált készlet volt, akkor még úgy ahogy elfogadtam, de manapság... Vagy lecsúszott az előrendelésről és biztosra akar menni? De ha enyire rajta van h 4 napig ott sátrazik, miért nem rendelte elő még februárban :D?

(#5674) szasanyi válasza Def26 (#5672) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha csak nem ott lakik tökmind1. Elmebetegség határa már ez az őrület. :W

(#5675) vg válasza Madwe (#5673) üzenetére


vg
addikt

Mit nem értesz rajta? Új generációs konzol=IT történelem=első vásárló érzés

(#5676) boost válasza vg (#5675) üzenetére


boost
addikt

meg egy jó buli, benne van a hírekben, megtapsolják, csomó fotó készül róla, amit mi mind megnézzük.

[ Szerkesztve ]

(#5677) shouryuken válasza Def26 (#5669) üzenetére


shouryuken
senior tag

Szerintem ez jópofa. Komoly kis közösség gyűlhet ott össze, biztos van egy hangulata az egésznek.
Persze személy szerint soha nem lennék rá képes, amikor játékra is alig tudok időt szorítani, inkább arra használnám fel ezt a 4 napot :)

(#5678) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Oké legyen úgy, csak most jelen állás szerint csakis otthoni helyi hálón megy a remote play. ( PS3 ) Akkor reméljük majd PS4-en kiterjesztik ezt a funkciót. :C :K És végre értelme is lesz. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5679) Madwe válasza Mrdevil (#5678) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kiterjesztik, megerősítették, így már valóban van értelme, eddig max a hazajön asszony/szülő és befoglalja a tv-t de játszani akar az ember esetben volt értelme...

Értem én hogy fun, de erre 4 napot áldoz az életéből? Ha ennyi szabadnapja van, vegye ki játékra :D Én örülök ha 1 hónapban összesen 4 napot tudok játszani (120 óra) de szerintem ezt inkább 2-3 hónap alatt "fogyasztom" le legkorábban... no mindegy, ő idejük...

(#5680) Def26


Def26
félisten

Playstation store az amazon -on. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5681) Mister_X válasza Def26 (#5669) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akik ilyenkor kimennek sátorozni, azokat "felbérlik", hogy tartsák a helyet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5682) Madwe válasza Def26 (#5680) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én a 60 dolláros árak miatt eldöntöttem, hogy full digital contentre térek át, usa storeba... Azért a 13500as játékár a korongos 18hoz képest igencsak baráti (főleg az itthoni 20000es digitalhoz képest...) és akkor még az esetleges akciókról, olcsóbb dlckről nem is beszéltünk...

Hozzá tartozik h főleg olyan játékokat fogok venni amikben van rendes multi, így valszeg nem akarom majd őket eladni... Mert a korong előnye a cserebere, de azt most nem nagyon fogom kihasználni szerintem... Ha meg esetleg olyan cím lesz ami érdekel de hamar megunom, akkor egyrészt a cseréből visszajövő pénzt rég kitermelte az eleve olcsóbb játék, vagy esetleg rendelek usaból játékot h jó legyen hozzá az usa accom dlckhez... Ha nem régiókorlátos a dlc akkor meg simán megveszem itthon, de most akkor igyekszem átállni csak 1 accra, és az usa lesz...

Arról lehet tudni valamit h usa accon vett játék melyik szerverhez csatlakozik, eu vagy usa? vagy játéka válogatja? mert az azért nem mindegy...

(#5683) Def26 válasza Madwe (#5682) üzenetére


Def26
félisten

Xbox -nál úgy volt, hogy mindig a régiót nézte. Pl. ha USA nyugati parton vagy akkor nem rakott össze Keleti játékosokkal. Szerintem ezzel nem lesz gond. De amúgy dedikált szerverek vannak, ott meg azt állítasz be amit akarsz. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5684) shouryuken válasza Madwe (#5682) üzenetére


shouryuken
senior tag

A 18k-s játékárak lejebb fognak menni, mint ahogy tették azt az előző gen elején.

(#5685) dunc


dunc
nagyúr

Megrendelve ! :DD Killzone+Cam pack! :) (576)

(#5686) Def26 válasza dunc (#5685) üzenetére


Def26
félisten

Mit mondtak, még idén megkapod?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5687) Madwe válasza shouryuken (#5684) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lemegy majd valamikor 16ra gondolom. Alapesetben meg se fordult volna a fejemben, jó nekem a korong, támogatom a magyar boltokat, de a 18k miatt elgondolkodtam. Miután mindenhol maradt annyi amennyi a kurrens gen csak nálunk emelkedett, ráadásul az összes bolt kb egyszerre nyomta ki az árakat és mindenhol 18, ezért kis susmust érzek a lehúzásunk javára. Ilyen mentalitás mellett viszont nem tudom miért akarnám én életben tartani őket... A magyar store meg rohadt drága, az tuti nem játszik. Vagy "szemet hunyok " a boltok kapzsisága felett és veszek korongokat, vagy szarok rájuk és megyek a storeba... Majd kitalálom, de ez a 18as ár eljátszotta nálam a hitelüket...

(#5688) haddent válasza szasanyi (#5674) üzenetére


haddent
addikt

Te így gondolod, te nem mennél oda (én sem..), de ettől még nem rosszabb, mint könyvdedikáló felolvasóestre menni, vagy éppen néhány "szórakozóhelynek" nevezett létesítménybe ellátogatni vagy bármi más.. Neki az a jó, örömet szerez magának, baja se neki se neked nem lesz belőle, akkor mi a gond?

[ Szerkesztve ]

(#5689) szasanyi válasza haddent (#5688) üzenetére


szasanyi
félisten

Annyi a gond, hogy olyan szintem már nem normális. De biztosan én vagyok már túl öreg az ilyen baromságokhoz.

(#5690) boost válasza Madwe (#5687) üzenetére


boost
addikt

Amcsiban maradt annyi, de Nyugat-Európában is emelkedett, nem csak nálunk. Osztrákoknál már 69€ lett egy ps4 cím.

(#5691) zöld drazi válasza Def26 (#5669) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Def te melyik portálokat nézed, hogy minden kis pletyiről tudsz ?

(#5692) Madwe válasza boost (#5690) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja ok, akkor csak a szokásos húzzuk le az eut mentalitás... Azt szeretem amikor azt mondják a szállítási költségek miatt van az 1 dollár=1 euro árfolyam, mikor kb mindent keletről hoznak, miért lenne az drágább mint usaba... + mellé a világbajnok áfánk ugye... Viszont ez esetben lehet támogatom szépen tovább kicsiny megszorongatott boltjainkat :)

(#5693) shouryuken


shouryuken
senior tag

De anno ugyanez volt ps3/xbox játékoknál is.
Szépen lemegy ez 12-14k-ra majd.

(#5694) Def26 válasza zöld drazi (#5691) üzenetére


Def26
félisten

neogaf, eurogamer, vg247, De van elég sok haverom külföldön és egy közös US fórumon mindig linkelünk egymásnak. Van egy srác aki híreket publikál Németországban (pedig szájsebész :D) és meg tud elég sok újságírói infót mielőtt kiderülne.

Mondjuk sokan vannak akik megtudnak valamit és egyből küldik ki neogafra. Általában onnan robban a legtöbb bomba hír is aminek mindig van pár a hír kikerülése előtt egy "rumor" topikja. Sok nagyobb cég, pl. MS -nek is van itt alkalmazottja. Pl. Albert Penello, de ő mostanában szét van hullva, mert ha posztol valamit egyből szétszedik, sőt még fenyegetik is.
Én neogaf -ot javaslom, ha friss hírekre pletykákra vágysz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5695) oriic válasza Def26 (#5694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hja. Ami nincs neogafon az nem is létezik. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#5696) Def26 válasza oriic (#5695) üzenetére


Def26
félisten

Neked mint gamepodder kifejezetten kötelezővé tenném. :DD Először közölnétek le gamepodon ilyen híreket az biztos jót tenne a nézettségnek.
A lapcsalád Prohardver része amúgy is olyan semmilyen ezzel az amd se**nyalással. :DDD

Tényleg, múltkor már akartam kérni tőled, hogy nem csinálnátok egy xbox ps4 szavazást? Kíváncsi lennék milyenek az arányok. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5697) Mr Bond 007 válasza Def26 (#5686) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nov 8 után leadott rendeléseket Januárban tudják teljesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5698) zzeN


zzeN
aktív tag

PSN Trophies Now Have A Rarity Level On PS4 ala Steam.

This morning during a demonstration, we saw a PlayStation 4 cold-booted. We roughly timed that at about 30 seconds and confirmed it with our own unit after setting it up.

For comparison, the PlayStation 3 boot cycle takes approximately 20 seconds (this is an original PS3 model). (jósok)

[ Szerkesztve ]

(#5699) haddent válasza Def26 (#5696) üzenetére


haddent
addikt

A szavazásra szavazok én is, hogy legyen :DDD

(#5700) oriic válasza Def26 (#5696) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted honnan szedem a híreket többnyire? All Games Beta, VG247, NeoGAF, Polygon, Kotaku, Destructoid.

Szavazást megdumálom "főnökkel" :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.