Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) haddent válasza jalicsbal (#5099) üzenetére


haddent
addikt

Na. Ezt már Xirtam elmondta, de úgy működik, hogy kellett legyen egy előrendelésed (minnél régebbi, annál jobb, nyilván az prioritást élvez aki régi..). Emellé reneltél most nem rég 1 kártyát, és ahhoz csatolták hozzá.
Azt nem tudom, hogy ha te most rendelsz elő egy gépet, és most a kártyát is, az mennyire lesz garantálható. Remélhetőleg (elvileg) igen.

(#5102) Def26


Def26
félisten

Volt egy előrendelésem ps4 -re konzolokszervize.hu -n is. Megkérdeztem őket, hogy az előrendelt áron adják e a gépet, válasz az volt hogy igen.
Tehát akik még régebben rendeltek elő azoknak biztosítják az akkori árat. Ez azért jó hír. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5103) jalicsbal válasza haddent (#5101) üzenetére


jalicsbal
tag

megkérdeztem őket, hogy ha most veszek kártyát és leadom az előrendelést akkor tuti lesz gép?
Válasz az volt, hogy igen. Pozitív energiát sugárzok. Így is lesz :)

(#5104) zzeN válasza Def26 (#5102) üzenetére


zzeN
aktív tag

Én szeptember végefele rendeltem meg, azóta lejjebb ment az ára de mégis az olcsóbb árat írja az oldal. Maradhatna a 139k-s ár.

(#5105) Madwe


Madwe
nagyúr

Nem akar valaki egy plusz fekete kontrollert? 17000 forint helyett 15000ért az övé! PMbe jöhet akit érdekel

(Nem lehet elég korán elkezdeni a csere berét :D Mega bundlebe vettem de kék kontrollert szeretnék :B )

(#5106) vg válasza jalicsbal (#5103) üzenetére


vg
addikt

Ja, hogy TE még meg se rendelted, de pár napja itt kerestél vevőt a Killzone játékra (#4930) és még a privátra se vagy képes válaszolni. Pozitív... az.

[ Szerkesztve ]

(#5107) zzeN válasza Madwe (#5105) üzenetére


zzeN
aktív tag

Remélem lesz meg idén kapható a kék, must have.

(#5108) Mrdevil válasza zzeN (#5107) üzenetére


Mrdevil
addikt

Huh, tényleg a kék nekem is kell majd. :K
De nem idén, szerintem nekem idénre elég is lesz a költekezés. :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5109) haddent válasza jalicsbal (#5103) üzenetére


haddent
addikt

Jó, legyen úgy, én nem kívánok neked meg senkinek rosszat.. Csak nem lennék meglepve (és remélem te sem), ha most cirka 1 hónappal előtte te gondolsz egyet és akarsz garantált day1 venni egyet, amikor mások már Augusztusban azon izzadtak, hogy lesz-e (nyilván nem mindegy azért, hogy előrendelted Júliusban, vagy december 1-jén :DDD ). De tényleg, legyen az, hogy mindenkinek jut és még marad is a polcokon :R

Egyébként KV oldalán nem értem a dolgokat most. Eleinte az előrendelői kártyánál oda volt írva, hogy exkluzív előrendelői ajándék. Most ugye azt levették nem rég, viszont a konkrét gépcsomagoknál ezt lehet látni:

"Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a PlayStation 4 alapgépet hivatalos magyar forrásból, gyártói garanciával kínáljuk megrendelőink számára. Boltunk továbbá árgaranciát, garantált átvételt (előrendelői kártyával) és exkluzív előrendelői ajándékot biztosít a megjelenés napjára a PS4 géphez!"

Most akkor lesz / nem lesz mi lesz ..? Xirtam esetleg valami válasz erre? (Meg akkor tisztázhatnád egyúttal azt is, hogy mindenkinek egész biztosan lesz -e PS4 -e 13.án, akinek kártyád eladtok)

[ Szerkesztve ]

(#5110) jalicsbal válasza vg (#5106) üzenetére


jalicsbal
tag

sorry, privi ment

(#5111) jalicsbal válasza haddent (#5109) üzenetére


jalicsbal
tag

ja hát nem.
Őszintén szólva mondhatom úgy is, hogy tudják mennyit kapnak és annyi előrendelői kártyát adjanak el 10 ezerért. Ez a minimum. Ez a dolguk.

(#5112) tDr1v3r válasza haddent (#5109) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Xirtamék kicsit szét lehetnek esve, a szombaton lemondott (és hétfőn a lemondást visszaigazolt) előrendelésemet most akarta odaadni a futárjuk. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5113) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Más: látom a Ghost-al, meg a BF4-el kapcsolatban mit szenvednek, ( főleg PC-n ) remélem mire odaérek, PS4-en nem lesznek ilyen gyermekbetegségek. Döbbenetes..... Ez a trendi ilyen félkész játékokat kiadni megint? Most meg nem győzik foltozgatni. :DDD
tDr1v3r: az szép :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5114) jalicsbal


jalicsbal
tag

benne van a pakliban, hogy Magyarországon nem fog elfogyni a nyitónapon és még annak is lesz aki nem rendel elő.
Németo és Ausztria más tészta. Ott annak is van rá pénze megvenni akit annyira nem is érdekel mint minket.

(#5115) Madwe válasza jalicsbal (#5114) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet szólni kéne Xirtamnak h csinálják meg az angol és német oldalt is :D?

[ Szerkesztve ]

(#5116) Def26 válasza Mrdevil (#5113) üzenetére


Def26
félisten

Xbox -on nincs nagy gebasz. Párszor fagyi van, de semmi komoly. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5117) haddent válasza tDr1v3r (#5112) üzenetére


haddent
addikt

Nem védeni akarok senkit, nem az én dolgom, de ha szombaton mondtad le, akkor simán lehet, hogy már előző hét végén a futárszolgálatnál volt a cucc, nem? :U

(#5118) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Arra azért kíváncsi lennék, hogy pl dec14.-én besétálok egy MM-ba és ki tudnék e jönni a hónom alatt egy PS4-el? ( persze fizetés után :DDD ) Vagy ez egy picit túl van dramatizálva, megint?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5119) Def26 válasza Mrdevil (#5118) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem tuti lesznek itt ott ps4 -ek. Az hogy melyik bolt milyen marketinget csavar e köré, más tészta. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5120) tDr1v3r válasza haddent (#5117) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Lehet... nincs bajom velük vagy ilyenek, korrektek mert tényleg ideért megjelenésre a játék, remélem ezt alkalmazzák majd a többiek PS4-einél is. :K

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5121) haddent válasza Mrdevil (#5118) üzenetére


haddent
addikt

Ki fog derülni :K Nekem egyelőre minden és mindenki gyanús egy kicsit, mert kb. Európában már sehol nem vesznek fel idénre rendelést, mi meg nagyban buzdítunk mindenkit, hogy nyugodtan, bőven van elég. Ez így... furcsa..

(#5122) Norbee87


Norbee87
tag

Na mármost mondjon már valaki valami hasznos infót "ha lehet biztos forrásból",hogy lessz-e megjelenéskor vagy nem mert akkor én sem rendelem elő. Van még majd másfél hónap a megjelenésig de semmi konkrétat nem lehet tudni... Mint az előző hozzászólásban is olvastam a környző országokban kifogytak itt meg nem tudni semmit lessz-100% ra vagy nem ... :))

(#5123) zzeN válasza Norbee87 (#5122) üzenetére


zzeN
aktív tag

Erre a kérdésre pontosan senki sem tud válaszolni. Majd kiderül.

(#5124) haddent válasza Norbee87 (#5122) üzenetére


haddent
addikt

Környező országokból eladták mindet. Itt nálunk a kereskedések szerint lesz biztosan. Ennyit tudni..

(#5125) Def26 válasza Norbee87 (#5122) üzenetére


Def26
félisten

Hívd fel őket. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5127) bolha23 válasza krx21 (#5126) üzenetére


bolha23
aktív tag

Killzone, BF4 induláshoz nekem elég tavaszig.
Akkor még jön pár cím ami érdekel. :)

(#5128) Madwe válasza bolha23 (#5127) üzenetére


Madwe
nagyúr

+ a csepegő ps+os ajándék játékokról se feledkezz meg :D Én azok mellé lehet veszek pár sima psnes címet csak azért, addig én is a bf4 kzsh-nál maradok, pedig konzolon nem vagyok nagy fps fan, de jelen kínálatból ezek érdekelnek, esetleg assasins creed de az annyira nem mozgat meg tipikusan az a játék sztem amiben van egy nagy bejárható világ ahol 1000+1 dolgot lehet csinálni gyűjteni de én az összesre hamar ráunok mert monoton ugyanazt kell csinálni... esetleg majd ha 10 körül lesz beruházok rá, de 18ért nem kockáztatok... :P

(#5129) bolha23 válasza Madwe (#5128) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az AC4 nekem sem jön be, ha Open World akkor már inkább a Watch Dogs.
A PS+ címekből valószínűleg a Resogun lesz amit majd nyomunk a fiammal, azt hiszem abban van local coop is.

(#5130) Madwe válasza bolha23 (#5129) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sajnos nem lesz csak online co-op, pedig én is abban reménykedtem... de legalább ingyen adják ps+ mellé, azért a local coop belefért volna... (sajnos nem emlékszem hanyadik percnél mondja de mondta az biztos, valahol a 7-15. között azt hiszem...)

(#5131) Mrdevil válasza Norbee87 (#5122) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt még szerintem maga a Sony sem tudja.... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5132) whYz válasza Madwe (#5130) üzenetére


whYz
addikt

Ez mennyire szemetseg mar :(
Akkor minek veszek ket kontrollert ha meg egy ilyen jatek se tamogatja a local multit? :W

(#5133) bolha23 válasza Madwe (#5130) üzenetére


bolha23
aktív tag

Hmmm, kár :(((

(#5134) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sőt nem is, berágok és inkább veszek egy ilyet. A nextgen győztese. :DDD :D
[link]
Fake! ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5135) Madwe válasza whYz (#5132) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt mondták (és ebben némileg igazuk van) hogy a pálya ovális mivolta miatt és a kamera kezelése miatt nem tudták megoldani de akarták... Mondjuk valóban más mint az előző játékaiknál, itt folyamat centerben van a hajó, nehezen lenne kivitelezhető, de still jó lenne...

(#5136) whYz válasza Madwe (#5135) üzenetére


whYz
addikt

Hulyeseg. Ha akarjak, megcsinaljak.

(#5137) Def26


Def26
félisten

Tényleg, ps4 játékok akkor régió kódosak lesznek?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5138) oriic válasza Def26 (#5137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem.

Live-Die-Respawn

(#5139) Mrdevil válasza oriic (#5138) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hanem? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5140) zzeN válasza Def26 (#5137) üzenetére


zzeN
aktív tag

Függetlenek lesznek, remélem ez a DLCkre is igaz.

(#5141) Def26


Def26
félisten

Azért az milyen komoly dolog sony -tól, hogy a battlefield 4, cod ghost, és assassin's creed 4 season pass -okat nem muszáj megvenni mindkét gépre. [link]
Pl. megveszed most a battlefield 4 prémiumot ps3 -ra és ps4 -re már csak a sima játékot kel megvenned, mert a prémium/season pass él azon a rendszeren is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5142) boost


boost
addikt

Megnéztem, hogy labancoknál mi újság.(GameStop- legnagyobb videójátékhálózat).. Aki aug 5 elott rendelt, az még kap nyitónapra, aki aug 5 után, és okt 1 elott, az már csak karácsonyig tutti, aki okt 1 után, az már csak január végére kapja meg. Szóval nekem elég kétséges, hogy itt Magyarországon mindenkinek lesz elorendeloi gépe, aki kapott kártyát, úgy, hogymég mindig lehet gépet rendelni. XBoxxból sem lehet már DayOne Edition-t rendelni, az is elfogyott. Èn még ido"ben behúztam egyet, de eladom, vagy lemondom, nem tudom. Most jobban tetszik a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#5143) boost válasza Mrdevil (#5139) üzenetére


boost
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

(#5144) hoby36 válasza Def26 (#5102) üzenetére


hoby36
senior tag

Hello!Én is ott rendeltem elő.Ha belépsz a webshopba,akkor neked is 126490-et ír a megrendelésednél?Státusza ott is "félrerakva"? :R

A logikában semmi sem véletlen!

(#5145) oriic válasza Mrdevil (#5139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kötekszel? :DDD

Live-Die-Respawn

(#5146) Doma88 válasza Mrdevil (#5134) üzenetére


Doma88
tag

Remélem tudod, hogy ez csak egy áprilisi tréfa. :DDD

(#5147) Def26 válasza hoby36 (#5144) üzenetére


Def26
félisten

Nekem az van ott hogy "új". De emailban jött a visszaigazoló válasz, hogy "Szia! A megrendeléskori áradon fogod kapni. " 122.990,-

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5148) Mrdevil válasza oriic (#5145) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aha. :K Tényleg Oric te milyen nextgen fronton tervezed a támadást? Gyere PS4-re, csinálunk itt is egy bandát. :DDD

Doma88: :B ;)

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5149) hoby36 válasza Def26 (#5147) üzenetére


hoby36
senior tag

Remélem mindenki megkapja megjelenéskor! :)

A logikában semmi sem véletlen!

(#5150) boost válasza Def26 (#5147) üzenetére


boost
addikt

veszel mind a két platformot?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.