Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) N@idia válasza PandaMonium (#42849) üzenetére


N@idia
őstag

Nálam nem volt nyerő az áldozás mert 27%-nál tart a telepítés :DDD Lehet rossz állatot áldoztam be,vajon ha az asszonyt feláldozom gyorsabban jönne ? :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42852) >Deego..


>Deego..
senior tag

Így első blikkre milyen lett a Hardline?

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#42853) RunnyJuggler válasza >Deego.. (#42852) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Fura, nagyon fura... Egyáltalán nem Battlefield. Mintha valami teljesen új játék lenne. Még az irányítás is teljesen más, mint az előző bf-ekben.

(#42854) PandaMonium válasza N@idia (#42851) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ja, az asszonyért plusz pont jár és extra, hogy cserébe egész héten a konzolon lóghatsz anélkül, hogy hallgatni kéne a rinyát érte. ;]
Egyébként a telepítés nálam is embertelen sokáig tartott, kicsit több mint két óra volt azt hiszem. Viszont én néztem közben a routeren a forgalmat és nekem úgy tűnt, hogy olyankor már tényleg csak telepít, nem tölt le semmit.
Kipróbáltam a bétát először PC-n és mondom ezért egy forintot nem fogod adni soha, pedig az előző BF-ek tetszettek. Utána rávitt a kíváncsiság, hogy PS4-en is letöltsem és láss csodát, itt baromi jól elvoltam vele. Lehet megöregedtem és kell már a remegős kezemnek az aim assist meg a miegymás. :D Ami igazából jobban tetszett a konzolos verzióban az az volt, hogy nem az megy mint PC-n: Spawn, 5 másodperc múlva hátba lőnek, spawn, átszakítja a fejemet egy gránát launcher, spawn, kiszed a pálya másik végéről egy csipa. Gépen ezek elég elkerülhetetlenek, szerintem pont azért mert a könnyebb irányítás miatt pörgősebb a játék, könnyebb ölni, viszont nekem pont ez a kelek-fekszek veszi ki az élvezetet a játékból.

What I cannot create, I do not understand

(#42855) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Valakinek volt olyan, hogy a kontroller véletlenszerűen elkezdett irányíthatatlanná válni, mintha épp lemerülne? Nekem véletlenszerűen néha elkezd szakadozni az irányítás (ilyenkor fps-ben jobbra, balra húz egy nagyot és elég nagy delay is van), akár maximum feltöltés után is. Ugyanígy a hang is szokott néha szakadozni, aztán megjavul magától. A kontrollerben lehet a hiba? Garanciálisan ki lehet csak a kontrollert cseréltetni?

(#42856) Dicker


Dicker
őstag

Kipróbáltam ezt a Hardline-t, de nem látok benne túl sok fantáziát. Ugyanaz, mint a 4, ezek az új játékmódok meg kb. egyformák, talán a Hotwire a három közül, ami egész jó.

(#42857) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#42836) üzenetére


Gebriel
veterán

"Bármit tölt, simán játszok mellette, közbe, mögötte, előtte, felette, alatta."

Ezekről a pozícióikról majd dobjál már fel képeket.. :DDD

(#42858) gyuribácsi88

A rengeteg hardlineozás miatt elkerüli a figyelmünket az idei év legjobb (esélyes) játéka, az új Godzilla! [link]
Hihetetlen grafika, tökéletes sztori, (ha már benne van süsü háromfejű tesója meg optimus prime, rossz nem lehet) első napos vétel :Y

És egy kép a játékból! (mobilnetesek kapaszkodjanak 4K-s a kép)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42859) N@idia válasza gyuribácsi88 (#42858) üzenetére


N@idia
őstag

Ez ám a nextgen grafika... :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42860) kenny123


kenny123
addikt

Na, miközben töltődik a battlefield béta, befejeztem a Last of Us-t, valami tizenpár óra alatt.

Mit ne mondjak, nekem nagyon bejött. Utoljára sztoriban talán a dead space széria fogott meg ennyire. Habár volt benne 1-2 butaság, végig tetszett a játék. Simán megérte azt a 6k-t DLC-vel, amit kiadtam érte.

Apropó, DLC. Azt még nem kezdtem el, egyelőre emésztem a fő vonalat. Sokat ad majd az alapjáték mellé? Kb hány órát ad pluszban a kiegészítő?

yo

(#42861) voyi


voyi
aktív tag

Sziasztok!

Van -e valakinek tapasztalata az Elgato Game Capture HD60 és PS4 párosítással?

Igazából hely hiányában küzdök,és nagyon szemezgetek egy ilyennel,mivel sajnos nem férne már be a kis asztalomra egy 22< colos 1080p monitor is(ráadásul amúgyis túl közel lenne a szememhez). A laptopom 15,6 inch kijelzője viszont pont megfelelő nekem, és full hd felbontású. Ezt a kijelzőt szeretném összekötni a PS4-el.

Mivel még teljesen új vagyok ebben a témában,azt szeretném kérdezni,hogy ez az eszköz alkalmas arra,hogy a képet megjelenítse a laptopomon úgy,hogy ne legyen beviteli késés(input lag) , azaz megoldható,hogy a laptopom megjelenítőjé keresztül játszhassak PS4en?

Nekem igazából nem fontos ez a felvétel,amit ez az eszköz nyújt,igazából csak a képi megjelenítés a fontos nekem. Esetleg ha tudnátok ajánlani nekem más ilyen cuccot, ami megbízhatóan és jól működik, azt megköszönném :R

Aláírás

(#42862) laciba77 válasza PandaMonium (#42824) üzenetére


laciba77
tag

A háromnegyed óra alatt leszedte a kb. 3GB-ot. A játék elindítása után - amikor kiírta, hogy telepít - szedte le a maradék kb. 8 GB-ot, azért volt lassú ez a folyamat. Az Information alatt volt nyomonkövethető a folyamat.

(#42863) Djuree


Djuree
félisten

nba-vel tolja vki?
nba live vagy nba 2k?
melyik miért?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42864) haddent válasza gyuribácsi88 (#42858) üzenetére


haddent
addikt

Ássssztámindenseggit mennyi poligon először leestem a székről annyira valósághű lett. Később persze rájöttem, hogy ez egy nagykezű ember zoknit kezére húzva és egy kissé kiégett xenonos színű neon csövet kezében tartva egy nagyon gagyi és sivár 2 fával és 2 házzal megáldott lego lakopark fölött! :Y
De ügyes trükk

Szerintem inkább ez: Bloodborne benyomások

[ Szerkesztve ]

(#42865) Rigormortiis válasza kenny123 (#42860) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én nagyon nem voltam elájulva tőle. A sztori sem több, mint pl a Gears of Warban, csak más köntösben. Én állandóan unatkoztam alatta, alig vártam a harcokat, plusz kb a játék harmadától világos volt, mi lesz a vége. Nem rossz játék, de nem érdemli meg a sok hypeot/díjat, amit kapott.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#42866) front3r


front3r
őstag

Nekem nem is volt telepítés hardline bétában. Azonnal indult. A letöltés se volt 10 perc. Nálam mindegy hogy rest módban töltöm vagy sem. Minden ilyen gyors. Router: dmz beállítva és Google DNS-t használok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#42867) bolha23 válasza haddent (#42864) üzenetére


bolha23
aktív tag

A Bloodborne nálam a tavasz legjobban várt játéka.
Április 3-án meg Dark Souls 2, a From Software rövid idő alatt lehúz majd egy kis pénzzel...

(#42868) Neoteric válasza voyi (#42861) üzenetére


Neoteric
addikt

Nálam hasonló lesz a felállás. Működik az Elgatoval is, de ez elég drága. AVerMedia Live Gamer Portable Lite ugyanezt tudja, csak nem tud 1080p-ben 60fpssel rögzíteni, hanem csak 30-cal. Ha csak megjeleníteni akarod a képet, akkor ugyanolyan.

PSN: ne0teric_sAN

(#42869) kovsol válasza Djuree (#42863) üzenetére


kovsol
titán

NBA 2K15.
NBA 2K15 vs NBA Live 15
Live sorozat évek óta le van csúszva, és nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#42870) Gebriel


Gebriel
veterán

Fifa 15 lemezes változatához van valami online vagy EA kód vagy bármi?

(#42871) kenny123 válasza Rigormortiis (#42865) üzenetére


kenny123
addikt

Nekem nem volt vilagos a vége, egészen amíg ki nem mondtak mit akarnak, és hogyan. :D
Na majd este bf, aztán megbeszéljük. :)

yo

(#42872) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Ma delutan, akinek kedve van hardline betazni az vegyen fel! :)

(#42873) Gebriel


Gebriel
veterán

PS4-en is van olyan mint az One-nál, hogy az account megosztásnál elég egy PS+ a két felhasználónak?

(#42874) RunnyJuggler válasza Gebriel (#42873) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Igen, plusz a digitalis jatekok is megosztodnak.

(#42875) haddent válasza Gebriel (#42873) üzenetére


haddent
addikt

Igen. De az az éves PS+/Live! díj lenne döntő a választásnál? :F

(#42876) voyi válasza Neoteric (#42868) üzenetére


voyi
aktív tag

Ez jól hangzik!:)

Már csak a működésére és a latency-re vagyok kíváncsi,ami a gyakorlatban jelentkezik(ha jelentkezik) játszásnál.

Tehát Összekötöm hdmi kábellel a ps4et(konzol outputról eszköz input) ,majd az eszközt összekötöm usb kábelen keresztül a laptoppal. Majd a driver és szoftver feltelepítve a laptopon program elindítva,bekonfigurálva és már meg is jelenik a ps4 képe a laptopom képernyőjén?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#42877) Neoteric válasza voyi (#42876) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen, olyan mintha egy ablakban futna a konzol. Xbox360-t már így használtam anno koliba, még a sima Live Gamer HD-val. Nincs késés, vagy ha van is olyan minimális, hogy nem veszed észre. További előnye, hogy így a sima pc headsetet tudod használni, ráadásul mehet közben teamspeak3 is. Partychat viszont értelem szerűen nem megy, ha notebookba van dugva a fejhallgató.

PSN: ne0teric_sAN

(#42878) haddent válasza voyi (#42861) üzenetére


haddent
addikt

Hú.. hát ez nagyon izé megoldás lenne. Biztos, hogy elég neked 15.6? Nem lenne jobb egy nagy kijelző amekkora csak befér és arra kötnéd a lapost is? Nem valami elegáns/üzembiztos és mindig dugdosni meg megnyitni mindent egy játszmához.. Szvsz. elveszed a konzolból fakadó kényelmet

(#42879) Gebriel válasza haddent (#42875) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem, nem, nem dehogy is.. :N Csak jó tudni milyen lehetőségek vannak.. :)

(#42880) tepenzed válasza voyi (#42876) üzenetére


tepenzed
őstag

15.6? Szerintem ebben az esetben ne erőltesd a ps4et

(#42881) Gigicuci válasza kenny123 (#42860) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Az a DLC elképesztően jóra sikerült.

(#42882) voyi válasza Neoteric (#42877) üzenetére


voyi
aktív tag

Na,akkor kezd körvanalazódni ez a fajta megoldás.
Már csak arra lennék kíváncsi ,hogy mi ennek az egésznek a rendszerkövetelménye?

A gépem:
proci: core i5-4200m(max 3,1ghz)
ram: 4gm ddr3 ram 1600mhz
videokártya(gondolom itt nem lesz gond: integrált intel hd4600, illetve egy nvidia gt 755m)

Amikor te játszottál így, milyen felszereltségű géped volt?

#42878 haddent :
Hidd el, vennék énis inkább monitort ha a körülmények engednék. A gond csak az,hogy nemfér el a szobámba egy nagyobb asztal, csak egy 50 cm mélységű és 80 cm szélességű. Namost emiatt egyrészt kellene egy átívelő kis állványzat,amire rátenném a monitort, alatta meg elférne a laptopom. Ami még önmagában nem is lenne probléma,mert fillérekből összetudnék barkácsolni ilyet fából. Ami viszont problémás , az a monitor ,mivel én szeretnék full hd-ban játszani, emiatt minimum 21,5 - 22 " képátlójú monitorok jöhetnek szóba, ami meg az asztalom mérete miatt olyan közel lenne a szememhez,hogy az sajnos számomra már zavaró. Ja és hdmi-s TV sem fér el a máshol a szobámba sajna :(

#42880 tepenzed:
Nem olyan rossz, mint gondolod mivel full hd felbontású, ráadásul közel is van a szememhez, plusz még tűéles a képe a fullhd miatt ilyen kis méretben.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#42883) tepenzed válasza voyi (#42882) üzenetére


tepenzed
őstag

Falra nem tudod szerelni a tvt? Manapsag olyan laposak hogy olyan mintha egy poszter lenne fent xd

(#42884) adamssss válasza kenny123 (#42860) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem sokat ad a DLC nagyon is sokat. Megtudod Ellie tortenetet.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#42885) Neoteric válasza voyi (#42882) üzenetére


Neoteric
addikt

Itt megtalálsz róla minden infot, simán mennie kell a notidon.

Én anno pc-vel használtam, i5 760, 4gb ram & hd7870-nel. Ha felvételt is akarsz csinálni, akkor egy 30-40GB helyed azért legyen szabad, 1080p 60Mbps bitratetel (legjobb minőség) egy óra felvétel kb 25gb-ot foglal.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#42886) voyi válasza Neoteric (#42885) üzenetére


voyi
aktív tag

Köszi.
Igazából nekem elsősorban csak a képátvitel a fontos,a felvétel nem.

Aláírás

(#42887) radesz


radesz
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a tanácsotokat kérni!

Elérkezett az idő, hogy a superslim ps3 gépemet lecseréljem a ps4-re. Próbáltam tájékozódni, hogy milyen modellt érdemes venni a ps4 gépből, de nem találtam túl sok mindent, ezért Titeket kérdeznélek!

A kérdéseim:
- milyen modellt vegyek (cuh-1116a vagy cuh-11xxa, esetleg van más is?)
- mire kell odafigyelnem a vásárláskor?
- kell-e az online játékhoz ps+ előfizetés vagy megy anélkül is mint a korábbi gépeken?
- fekete és fehér gépek között van-e különbség a színükön kívül?
- csak 1év garancia van a gépekre vagy lehet vásárolni kiterjesztett garit is?

egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha valaki tud hasznos tanácsot adni, akkor azt köszönettel veszem.

üdv,

(#42888) delibab válasza radesz (#42887) üzenetére


delibab
senior tag

Modell szempontjából szerintem mindegy, elvileg az újabbakba erősebb a wifi és szerintem a régebbiből már nem is nagyon kapsz, de ezt majd mások kifejtik jobban...
Megbízható helyről vedd, a multihoz kell ps+, fekete-fehér között csak a szín különbözik, a sony gari 1 év, de vannak boltok ahol adnak többet, viszont azt hiszem, hogy azok már bolti garik!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#42889) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Segítséget szeretnék kérni.

Eddig volt 1 routerem, de a wifi gyengesége miatt be kellett állítanom még 1 routert a házban(két szintes ház). Így gondok jöttek elő a PS4-nél. Annyit csináltam hogy a routerben állítottam channelt, hogy mind2 router fix channelt használjon, mert amikor beraktam a másik routert csak 1ik gépen volt net. Ezt tanácsolták hogy a channelek legyenek fix-ek és akkor jó lesz.Azóta a két gépen tvn jó a net. De a PS4-em nem tudok netezni, nem jön be a PSN, internet tesztet se tudok futatni mert ezt a hibakódot írja. (CE-33986-9)
Előre is köszi a segítséget.

PSN: szuhi

(#42890) Tegla80 válasza radesz (#42887) üzenetére


Tegla80
addikt

1. amilyet tudsz es kapsz.(mind stabil,de kisebb varialasok vannak bennuk az ido elteltevel)
2.ujat vegyel es legyen nalad ra kp vagy mastercard.(vagy szemelyi es kereseti igazolas)
3.kell ps+
4.nincs faji megkulonboztetes,igy a fekete es feher gep is ugyan azt tudja...
5.alapban 1ev a gari mindenhol,de vannak boltok ahol tudsz kulon is venni hozza +ba a vasarlaskor.(ez viszont mar nem minosul gyari garinak.A bolt vagy biztositok adjak...)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42891) delibab válasza Tegla80 (#42890) üzenetére


delibab
senior tag

2. és 3. pont.... :C :C :C

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#42892) radesz


radesz
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket, így már tudom merre keresgéljek!

Olvastam arról, hogy az újabb modellhez tartozó kontrolleren nem kopik annyira a gumi a karokon és az aksit is erősebbre cserélték. Gondolom erre is lehet vásárolni védő gumit és ravasz hosszabbítót mint ds3 kontrollerekhez?

(#42893) Thodeus válasza kenny123 (#42860) üzenetére


Thodeus
aktív tag

3-4 óra emlékeim szerint.

Apropó Last of Us. Minap vettem észre, hogy a mentések is régiófüggőek, mivel a Palos lemezes játék mentései nem mentek később US store-n beszerzett Last of Us-szal. Aztán kicsit utánakerestem és tényleg látom, hogy ez így van. Igen hülyeségnek tartok annak fényében, hogy ha a játék régiófüggetlen akkor a mentés miért nem.

[ Szerkesztve ]

(#42894) Djuree


Djuree
félisten

na megérkezett hozzám az idegen létforma, ala alien béla, remélem este neki tudok esni. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42895) jeklib


jeklib
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok mitől lehet, hogy elég durván laggol a bf hardline? nem folyamatosan, hanem kb 10 mp-enként beakad, de akkor nagyon. Előtte a bf4 is csinálta ezt, de ha ujraindítóttam a gépet, akkor elmúlt. Nagyon idegesítő..

(#42896) Djuree válasza jeklib (#42895) üzenetére


Djuree
félisten

béta...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42897) N@idia válasza jeklib (#42895) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem nem csinálja ezeket sőt mi több nagyon jól fut meglepődtem hogy 64 fős szerveren is szinte alig esik le az fps eddig ami tetszik az a CQ és a bank heist az utóbbi az nagyon bejött :DDD Ez a játék is bekerül a könyvtáramba a sniper az elég durvára sikeredett gyorsan tölt és könnyű vele célozni egy match alatt 33/2 kd lőttem szal egész jó..A másik pozitívum az hogy végre a netcode is javult eltalálom meghal és nem lőnek le ha már fedezékben vagyok egyszóval BF4 kuka ez meg jöhet ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42898) Def26 válasza Djuree (#42896) üzenetére


Def26
félisten

Béla... :D szóval este nekiesel bélának? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42899) Djuree válasza Def26 (#42898) üzenetére


Djuree
félisten

hát...jah...de csak úgy másabb értelemben. :DD de akkor legyen alien ági, na. ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42900) Casanova* válasza Def26 (#42898) üzenetére


Casanova*
veterán

szegény bélának fájni fog :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.