Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) PandaMonium válasza Rigormortiis (#42950) üzenetére


PandaMonium
őstag

US accountról 0 napos játékokat kb. 8200Ft körül lehet vásárolni. Amióta beszüntették Steam-en a játékok csere-beréjét tényleg olcsóbb lett konzolra a játék mint PC-re (feltéve persze, hogy okosan vásárol az ember). :U

What I cannot create, I do not understand

(#42952) Def26 válasza PandaMonium (#42951) üzenetére


Def26
félisten

Most ez csak nekem kínai?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42953) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy nem szeretne-e valaki társulni játék megosztásra? :)

Gondolom ismerős itt a téma a fórumon, akinek nem az privátban keressen meg, illetve az is aki ismeri a dolgot, de lenne kedve olcsóbban beszerezni a játékokat.

Üdv!

(#42954) PandaMonium válasza Def26 (#42952) üzenetére


PandaMonium
őstag

Mi kínai rajta? Előttem írták, hogy az Alien Isolation mennyibe jött ki (bár nem tudom, hogy 1 főre kerül ennyibe vagy felezve). Erre írtam, hogy a megjelenés napján már ~8000Ft -ért lehet megvásárolni a legújabb AAA játékokat US storeból felezve.

Szerk.: Most nézem, hogy 1 emberre ennyi. Ennyiért tényleg nagyon megéri, már próbálok is keríteni rá embert, hogy felezzünk. :DD

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#42955) Kakaduku válasza PandaMonium (#42954) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Előtted írtam a felezést. :) Dobj egy privátot, ha érdekelne a dolog.

(#42956) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Nem tudjátok, hogy csak a kontrollert garanciába vissza lehet-e vinni? Esetleg kicserélnék egy újra? Nem szeretném azt, hogy hónapokig rajta ülnek én meg nem tudok játszani, ezért kérdezem. Vagy esetleg a hivatalos szerviz elérhetőségét, ha valaki meg tudja adni, akkor felhívnám őket.

(#42957) logitech25


logitech25
tag

Sziasztok.
A Bf hardline béta ps pluszt igényel?
mert nem enged játszani :-S

[ Szerkesztve ]

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#42958) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#42956) üzenetére

http://www.hireltech.hu

Eddig minden ismerősöm itt cseréltette, volt akinek azonnal, volt akinek 1 hét múlva adtak újat, attól függ tudják e javítani.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42959) PandaMonium válasza Kakaduku (#42955) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ment PÜ a felezéssel kapcsolatban. ;)

What I cannot create, I do not understand

(#42960) RunnyJuggler válasza logitech25 (#42957) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Mivel csak multiplayer-t lehet játszani benne: igen.

(#42958) gyuribácsi88: Köszi! És itt akkor a hivatalos sony garancia él?

Még egy kérdés: Elég furcsa a problémám a kontrollerrel, mert csak néha jön elő. Lehet, hogy ott náluk pont nem is jönne elő. Néha beszaggat a játék hangja, ha rádugom a headsetet vagy az irányítás lesz olyan, hogy néha kihagy és nem érzékeli, hogy elhúztam jobbra a kart stb... És ezt bármilyen töltöttségi szinten eljátssza.

[ Szerkesztve ]

(#42961) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#42960) üzenetére

Igen, a hivatalos sony gari él.

Amúgy ha ott éppen nem csinálja az nem gond, mond el hogy ez a helyzet vele, aztán kész. Kontroller analóg gumikopásnál egyből cserélik, ennél a hibánál lehet hogy azt mondják hogy "bevizsgálják" aztán pár nap múlva hívnak hogy mehetsz az újért.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42962) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#42961) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Köszönöm, akkor ez lesz! :C
Sajnos a gumi még nem kopott le, mert vigyáztam rá.

(#42963) mahoni


mahoni
tag

ááá ezt most jól elcsesztem:)
megörültem h van COD AW DLC megvettem 4.xxx ft ért , nézelődtem tovább van season pass 15 ért.. .ezt már nem lehet vissza csinálni sehogy sem?:)

42

(#42964) wannnabeees válasza mahoni (#42963) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Írsz a supportnak egy szívhez szóló levelet, amiben leírod nekik azt, hogy mit szeretnél.
Ha kedves tagot fogsz ki, akkor visszaadja a pénzedet és megtudod venni a season passt.

(#42965) mahoni válasza wannnabeees (#42964) üzenetére


mahoni
tag

gondolom angol kéne hozzá:) vagy van magyar is?

42

(#42966) wannnabeees válasza mahoni (#42965) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Elvileg van magyar support, de sanszosan kelleni fog hozzá az angol. Főleg ha nem magyar storeban vásárolsz.

(#42967) kenny123 válasza adamssss (#42884) üzenetére


kenny123
addikt

Rövid volt a dlc, tudtam volna még játszani egy darabig. :DDD Minden esetre, simán ottvan a topban számomra a játék. Megfogott.

yo

(#42968) Djuree válasza haddent (#42908) üzenetére


Djuree
félisten

akkor igencsak az lesz, bemegyek a media marktba megnézni hátha van kitéve.
a működése nem baj ha lassú bekapcs után, úgyis csak egyszer van bekapcsolva mikor hazaesek 4kor, aztán megy estig. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42969) Kakaduku válasza PandaMonium (#42959) üzenetére


Kakaduku
senior tag

RePÜ!

(#42970) heim válasza Djuree (#42968) üzenetére


heim
tag

Nekem plazmám van ( Panasonic GT60 (TX-P50GT60) az is lassan kapcsol be... ne a bekapcsolás alapján dönts.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#42971) delibab válasza heim (#42970) üzenetére


delibab
senior tag

A bekapcsolás egy dolog, bár ha nagyon lassú akkor az is tud idegesítő lenni, viszont engem ami ki tud akasztani az a menü lomhasága... nekem egy LG led van, és magával a TV-l meg vagyok elégedve, de amikor a menüben mászkálok, hát elgondolkodok egy új vásárlásán, pedig ez is csak fél éves, de hát ez a web os még elég lassúcska...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#42972) Gebriel válasza Kaci84 (#42944) üzenetére


Gebriel
veterán

Személyeskedéseddel mindjárt takarékra is teheted magad.. vagy ha nem megy segítek benne.

"Mondjuk mivel nem tudom mit kell kèrdezni"
Aztán csak sikerült mit kérdezni.. amire mindjárt kaptál is értelmes választ. :U

(#42973) Gebriel válasza Jhonny06 (#42947) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem úgy sikerült megtanulnom célzást kontrollerrel, hogy az akkori COD 4 singelplayer-t úgy toltam végig, hogy fel raktam a nehézségi szintet hard-ra, a kontrollernek a sensitivity meg felraktam 10-re..
Mire végig vittem a singel részét, már elég jó ment a headshot-ok is. :D
Igaz azóta van pár ősz hajszálam. :DDD

(#42974) Def26


Def26
félisten

Ha belépek weben a ps account részbe és a device -nél azt látom, hogy egy ps4 system van a profilom alatt akkor azt hogy tudom eltávolítani? Ha rámegyek, hogy deactivate akkor feldobja nekem, hogy kapcsoljam be a ps -t és ott a menüben szedjem ki. Ez azt jelentheti, hogy még valamilyen kapcsolatban vagyok a már eladott ps4 -emmel? Esetleg ezt nem konkrét géphez köti hanem magához úgy álltalánosan egy ps4 -hez?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42975) Tutu7030 válasza Def26 (#42974) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha nem boldogulsz vele, akkor hívd fel a ps infó vonalat, majd ott segítenek ( a sárga ledes ps3-at én is csak velük tudtam töröltetni onnan ). :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#42976) Def26 válasza Tutu7030 (#42975) üzenetére


Def26
félisten

Usa profil. Magyarok elhajtottak. Igazából csak azt nem tudom, hogy ha veszek másik ps4 -et akkor ez gond e.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42977) Neoteric válasza Def26 (#42976) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor usa supportnál kopogj.. :D De amúgy lehet, hogy van még valami kapcsolat a kettő közt ja.

PSN: ne0teric_sAN

(#42978) Rigormortiis válasza PandaMonium (#42951) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oke, de nyilvan felesben vasarolsz valakivel.Ezt meg ne ugy tuntessuk fel, mint ha az egyszeri joskapista felmegy a storba es 8000ert latja a the ordert, mert nagyon nem :D En nem utazok ilyen kozoskodesben, ezert orulokba 7000es aliennek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#42979) Gijon válasza Def26 (#42976) üzenetére


Gijon
senior tag

Nekem simán deaktiválták.., csak email címet kértek (ps3). Mindenképp deaktiváltasd, mert csak 2-re enged regisztrálni. Ha a jövőben szeretnél megosztással vásárolni, akkor gondot okozhat.

(#42980) Djuree válasza Rigormortiis (#42950) üzenetére


Djuree
félisten

hol? most vettem meg 10k-ért. :W bár ha store-on akkor felejtős, onnan nem veszek semmit, azt nem tudom később eladni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42981) haddent válasza Djuree (#42968) üzenetére


haddent
addikt

Az a baj, hogy egy Samsung mellett mosottnak fognak látszani a színei stb... Csak éppen a Samsung nem normális kijelzők terén, tapasztalatból modnom. Én szeretem a mély színeket, és imádtam az AMOLED Samu telefonom de betegesen túl van színezve :DDD
Ezt csak azért mondom, hogy a Sony -nak meg alapból elég halványak a színei, nem biztos, hogy ott a boltban betudod állítani a színeket, hogy tetsszen.

(#42982) gunszt válasza haddent (#42981) üzenetére


gunszt
tag

Hali,

Sony 50w805b-tvm van, tudtok vmi leírást vagy tanácsot adni hogy mit érdemes beállítani ps4-hez hogy a legjobb színbeállítások legyenek ? mert eddig a defaultot használtam de sok helyen láttam hogy ha állítgatod sokkal szebbet kilehet hozni belőle. Na nem mintha így nem lenne szép csak hát na... :)

Köszi szépen!

(#42983) haddent válasza gunszt (#42982) üzenetére


haddent
addikt

Egy pár hete-hónapja én pont ide beraktam egy teljes részletes konfigot az enyémről megpróbálom megtalálni próbáld te is nem lesz könnyű :DDD

50W828B részletes beállítások

[ Szerkesztve ]

(#42984) Def26 válasza Gijon (#42979) üzenetére


Def26
félisten

Köszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42985) gunszt válasza haddent (#42983) üzenetére


gunszt
tag

Köszi megvan, ma este megpróbálom belőni akkor erre.

Így látatlanba kérdezném, hogy ha jól nézem akkor az original game mode beállításait is kell állítgatni, ezt akkor ellehet menteni mondjuk game mode2, vagy vmi másként vagy felülírja az eredetit, vagy az is elég lenne ha az original game-modera rámenti és gondolom nem kell mindíg újra meg újra átállítani.

Köszi még1x! :R

(#42986) gunszt válasza haddent (#42983) üzenetére


gunszt
tag

Meg még annyi hogy az RGB-t a ps-en fullra lehet-e állítani vagy maradjon auto-n ? Nemtudom pontosan hogy a sony W8asok támogatják-e a full RGB-t, vagy érzékeli-e auto beállításnál hogy a tv tudja ?

(#42987) gyuribácsi88

Akik szerint ezért szar a Driveclub mert a falról "lepattan a kocsi" azok nem tudom hogy fognak ebben a játékban érvényesülni, mert itt majd kitörik a kerék egy "falról pattanásnál" :DDD [link]

Szerk; végre jön egy vérbeli nextgen drift játék :C [link]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42988) n000rbi válasza haddent (#42983) üzenetére


n000rbi
senior tag

8-as backlight? A fényérzékelő be van kapcsolva? (ha nincs, akkor nem tudom, hogy bírja a szemed :D)

(#42989) Bencus88


Bencus88
nagyúr

nálam még mindig ez a legjobb autós játék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42990) Djuree


Djuree
félisten

ha egy ps+ játékot letöltök, de utána letörlöm, le tudom majd még tölteni akkor is ha már nem az lesz a havi ps+ játék?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42991) n000rbi válasza Djuree (#42990) üzenetére


n000rbi
senior tag

Igen.

(#42992) gomez55


gomez55
tag

Akit erdekel az Edigitalnal most 11.900Ft a 365napos PSN kartya akcioban.
Meg a 90napos is 3890Ft.

(#42993) aizen92 válasza gomez55 (#42992) üzenetére


aizen92
addikt

Millió köszönet, pont most akartam venni

Jackie_Chan: jaja én se, egy linket megköszönnénk
Bár én nem látom az oldalukon.

Obmeg. Ps3 alatt nézzétek!

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#42994) Jackie_Chan válasza gomez55 (#42992) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Hi!

Be linkelnéd pls,mert én nem találom. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#42995) gomez55 válasza Jackie_Chan (#42994) üzenetére


gomez55
tag

http://www.edigital.hu/kiegeszito/playstation-network-plus-365-card-p332781.html

(#42996) Jackie_Chan válasza gomez55 (#42995) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Jah,hogy PS3nál kell keresni! Ezért nem találtam. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#42997) Djuree válasza gomez55 (#42995) üzenetére


Djuree
félisten

ez mi ott lentebb?:

Az azonnal elérhető játékok listája:

Warhammer 40,000: Space Marine
Chime Super Deluxe
Darksiders
Renegade Ops
Outland
Oddworld: Stranger’s Wrath HD
inFamous 2
MotorStorm: Apocalypse
LittleBigPlanet 2

ezeket le tudom tölteni ha megveszem a 365 naposat? :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#42998) Jackie_Chan válasza Djuree (#42997) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

épp nekem is ezen akadt meg a szemem.Ez engem is érdekelne,de szerintem ezek PS3-hoz vannak.

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#42999) n000rbi válasza Djuree (#42997) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ez egy hülyeség, ezer éves lista. A jelenlegi kínálattal kezdődően tudod őket tölteni, visszamenőleg nem. (ha nem voltál korábban előfizető)

(#43000) Djuree válasza n000rbi (#42999) üzenetére


Djuree
félisten

a picsába, gondoltam. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.