Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) Tegla80 válasza delibab (#42048) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat akkor lenne mit bepotolni...
az uc1 az eleg oreg es kezdetleges a mai szemmel nezve ,de az uc2 es uc3 mar sokkal jobb.En pl most jatszom epp a vitas verziot...nekem az maradt ki,mert nem volt vita-m. Jelenleg a 10.fejezetben vok es nekem tetszik ez is. (tobben ezt is lehuztak,h nem olyan jo,de nekem ez is uc...szoval tetszik :K )

Sony® & PlayStation®

(#42052) kovsol


kovsol
titán

Nekem nem volt PS+ előfizetésem karácsonykor, de mégis kaptam 5 nap hosszabbítást, meg a 10% kupont is el tudtam használni.

May the Force be with you!

(#42053) sittes79


sittes79
addikt

USA kupont hol találom?

(#42054) Nescafé válasza kovsol (#42052) üzenetére


Nescafé
őstag

Szia
Mit vettél meg.?
Én szerintem megveszem a Resident Evil-t.

 iPhone 15 Pro

(#42055) brodarics


brodarics
tag

Hali!

Megvettem a DriveClubot, PS+-os félét, elkezdtem játszani benne a tourt és az első 4 pálya után mindegyik pályát akkor akarja letölteni mikor indítanám el.Tekintve, hogy lassú netem van, elég idegesítő, hogy órás várakozási időket ír ki. Nem lehetne valahogy beállítani, hogy töltsön le mindent egyben? Vagy valami egyéb megoldás?

(#42056) Tegla80 válasza sittes79 (#42053) üzenetére


Tegla80
addikt

US : KF56EM5KB3

brodarics
Kapcsold REST modba es menj ebedelni.....utana mehet a jatek. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42057) brodarics válasza Tegla80 (#42056) üzenetére


brodarics
tag

Köszi! De nem teljesen értem mire gondolsz. A letöltéseknél már nem jelzi,elvileg gondolom akkor leszedte annyira, hogy futtatható legyen. Elindítom a játékot és utána tegyem rest módba, hogy gyorsabban szedje?

(#42058) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Hi!

Én nemrégen vettem PS3 Superslim gépet pont azért,hogy az Uncharted Trilogy-t végig toljam.Azt kell mondjam ,hogy ez az a játék ami miatt igencsak megérte.Épp a 3.at kezdtem el tegnap.
Aki nem ismeri és még nem játszott vele és van rálehetősége tegye meg.Más nem marad hátra mint,hogy várjam a 4. részt PS4-re. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#42059) spawn21


spawn21
veterán

Van olyan aki szereti még a destinit és kb 25-ös szintű. Nem zord szöveg nélküli játékra.
Szórakozással egybe kötött fejlődés volna a cél.

Trus186 volnék

iPhone 13p

(#42060) RunnyJuggler válasza haddent (#42044) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Így már minden érthető, de 25 kilót csak így "meglökni" még mindig elég kemény. Mondjuk jogos, hogy jobban néz ki, mintha csak elesne az aszfalton, bár azon jót röhögnék :))

[ Szerkesztve ]

(#42061) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Szerintetek megéri megvenni a driveclub-ot, ha elsősorban single player módban játszanék?

Nem idegesítő az AI, vagy túl rövid a kampány?

Illetve a sárga 7.600 forintos DC mellé kell még ilyen kiegészítő pl.

DRIVECLUB™ Elements Tour Pack

vagy már benne van minden? (időjárás..pl.)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#42062) ForRedGlory válasza RunnyJuggler (#42060) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Parancsolj ;]

[ Szerkesztve ]

(#42063) RunnyJuggler válasza Gigicuci (#42061) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Szerintem megéri. Én sem multizom vele, mert elég gyenge a multija. Kipróbáltuk háman a multiplayert és 5 perc után inkább elmentünk battlefield-ezni :D
Az időjárás benne van a kampányban is. Viszonylag rövid, de most tényleg nagyon jó áron van.

(#42062) ForRedGlory: Pontosan így képzeltem el :R

[ Szerkesztve ]

(#42064) gyuribácsi88 válasza RunnyJuggler (#42063) üzenetére

Multiban van most már "time trial", ott a többieket szellemautóként látod, 6-7 perc alatt kell a legjobb köridőt futni, az elég jó kis móka mert nincs lökdösődés.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42065) kenny123 válasza kenny123 (#42032) üzenetére


kenny123
addikt

Valaki?

yo

(#42066) Neoteric


Neoteric
addikt

Gyors kérdés: Egy gépen lehet több aktív primary account?

PSN: ne0teric_sAN

(#42067) ForRedGlory válasza Neoteric (#42066) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem.

(#42068) Tegla80 válasza Neoteric (#42066) üzenetére


Tegla80
addikt

Persze siman.
De akkor minden mas megoszto tulaj azon az accon jatszik (az a fo accja) amit +oszt.

ForRedGlory
Miert is nem??

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42069) kovsol válasza ForRedGlory (#42067) üzenetére


kovsol
titán

Egy gépen lehet több primary, de egy profil csak egy gépen lehet beállítva primarynak.

May the Force be with you!

(#42070) ForRedGlory válasza Tegla80 (#42068) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azert, mert osszekevertem azzal, amit kovsol is irt.

(#42071) delibab válasza Tegla80 (#42051) üzenetére


delibab
senior tag

Lenne, de meg sem próbálom, sajna nincs rá időm... mondjuk akkor megvenném ha egy ps+ akcióban egyben letölthetném mondjuk 10-15 ezerért mindhárom részt... :DDD

dec. 20. vettem a ps4-t, van 4 játékom (BF4, COD AW, Fifa 15, DC) és pl a héten esélyem se volt bekapcsolni... :W talán ma este meg holnap... :U

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#42072) Tegla80 válasza ForRedGlory (#42070) üzenetére


Tegla80
addikt

no problem.

delibab
sajna tudom mirol beszelsz....napok ota vita-n elek En is,mert estenkent a melobol hazaerve mar nem visz ra a lelek.....Holnap pihi vegre,igy ma este/ejjel talan lesz BF is.

Sony® & PlayStation®

(#42073) Neoteric válasza Tegla80 (#42068) üzenetére


Neoteric
addikt

:R

PSN: ne0teric_sAN

(#42074) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Én is bevásároltam DC-ből. Akinek esetleg van egy szabad helye a klubjába és csatlakozatnék azt megköszönném. Nem sokat van időm játszani meló miatt,de ha jut időm 2-3 naponta egy órácskára benövök a kis szórakoztatóközpontom elé. :D

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#42075) RunnyJuggler válasza Petya2900XT (#42074) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én is szívesen csatlakoznék valami club-ba, mert látom, hogy pár autó csak akkor oldódik fel, ha belépek egybe. :)

(#42076) gyuribácsi88

Nem lesz WAW2 idén biztos nem. :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#42077) Yummy


Yummy
tag

Nektek a b-ray olvaso ad ki olyan hangokat lemezes jateknal mint a ps3? Ott folyamatosan lehet hallani, hogy olvassa a lemezt. Kattog vagy milyen hangot ad ki. Nos most TR kozbe a ps4 is hallat hasonlo hangokat, igaz halkan meg nem sokat.

(#42078) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sziasztok.
Egy PSN acchoz max. hány gép csatlakoztatható PS3-ból és PS4-ből vegyesen?
Mert azt tudom, hogy egyszerre 2 gép lehet aktív PS3-ból de a Sony honlapján az van írva, hogy ezek a szabályok nem érvényesek a PS4-re. :F

What I cannot create, I do not understand

(#42079) b.daniel


b.daniel
senior tag

2560x1080 p-t támogat a PS4? Vagy felskálázódnának a játékok?

(#42080) SzlobiG válasza b.daniel (#42079) üzenetére


SzlobiG
félisten

Skálázódnak.

(#42076) gyuribácsi88 De kár. ;]

[ Szerkesztve ]

(#42081) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#42076) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Amíg nem lesznek exo ruhák meg kutyák, addig jó. Mondjuk azért reménykedtem :(

(#42082) Csillag01 válasza Gigicuci (#42061) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Sztem nagy ivben keruld el. Idegesito,szanalmas iranyitas. Koze nincs a vezeteshez. Ide oda pattogsz a kanyarokban.pfujj. ingyen se kene mar. nem sokara jon a project kars,mar kibirsz par hetet,inkabb azt vedd meg.

Asus Rog Phone 6

(#42083) kovsol válasza Csillag01 (#42082) üzenetére


kovsol
titán

Hogy pattogsz a kanyarokban, mikor egy ilyen játékban hozzá se szabad érni semmihez.

May the Force be with you!

(#42084) varadigabor


varadigabor
senior tag

Nektek megy a store? Gépen nem jön be az oldal.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#42085) kovsol válasza varadigabor (#42084) üzenetére


kovsol
titán

Megy.

May the Force be with you!

(#42086) bordi10 válasza Csillag01 (#42082) üzenetére


bordi10
senior tag

Honnan tudod, hogy az milyen lesz?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#42087) delibab válasza Csillag01 (#42082) üzenetére


delibab
senior tag

Mondjuk azért ennyire nem rossz, sőt...
Ha tükörsimán végigmész az ideális íveken akkor nem nagyon pattogsz... ;] amúgy a project cars-ra én is kíváncsi leszek, de pl most a dc ennyiért nyugodtan megveheti, kár lenne kihagyni...

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#42088) tarti19


tarti19
senior tag

Dying Light lemezes megjelenés február 27. Európa de szeretlek. .)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#42089) Takashi válasza Csillag01 (#42082) üzenetére


Takashi
aktív tag

Azért nem semmi, hogy egy olyan játékot hozol fel példának, ami még meg sem jelent. Amúgy meg szvsz az egyik leghangulatosabb autóverseny a DC eddigi játékos pályafutásom során (és bizony nem ma kezdtem...), és a valaha volt legszebb is egyúttal. :R

七転八起

(#42090) haddent válasza Csillag01 (#42082) üzenetére


haddent
addikt

Több köze van a vezetéshez, mint neked :DDD

(#42091) hakydakillah válasza Csillag01 (#42082) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Birom az olyan embereket, akik egy meg ki nem adott jatekra mondjak azt, hogy jobb mint a mar megjelent xy jatek. Lehet bedoltel a grafikanak, a marketingnek, es elorendelted, de en mar ilyenekkel ovatosabb vagyok.
Legutobb majdnem megszivtam a Crew-el, mert olyan hangulatosak voltak a trailerek, hogy az elorendelesen gondolkodtam. Aztan szerencsemre bekerultem a betaba, es azota messzirol elkerulom. Ha lehet egy jatekban az iranyitast kritizalni, az a Crew. Driveclubban mostanra ha akarnak se tudnak kicsuszni, vagy "pattogni".

Amugy nem minden jatek jelenik meg ps4-re digitalisan? Lestem peldaul pont a Project Carst, de egyik storeban se talalom.

(#42092) donceleger8


donceleger8
őstag

Hali.

Usa regisztrációhoz sehol se találok psn plus-t. Persze ebay meg amazon van, de szeretném itthon megvenni. Valaki tud esetleg lelőhelyet?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#42093) Csillag01


Csillag01
aktív tag

A Project Cars egy közösségi finanszírozásból összehozott versenyszimulátor, mely az autóversenyzés teljes spektrumát lefedi. A program különlegessége, hogy soha nem avul el, hisz a munka oroszlánrészéért felelős rajongói közeg folyamatosan életben tartja az aktuális frissítésekkel. (A konzolos változatok természetesen nehezebben egészíthetők ki.)
A Need for Speed: Shifttel híressé vált Slightly Mad Studios nem hiszem hogy f×st fog kiadni mert már bizonyítottak. Örülök hogy ilyen sok embernek tetszik a Driveclub nekem nem jött be. 2 napig birtam gyorsan elis adtam. A látványon kívül minden 0 volt számomra,(fusztraló iranyitás,kontrollerel bevehetetlen kanyarok,megdönthetetlen idök,kimesz a fűre vissza számoló idő,multizni nem lehet mert mindig szervizelik stbstb)meg a The Crew is fényévekkel játszahatóbb és szórakoztatóbb pedig az se vmi nagyszám. Én nem ajanlom senkinek.

Asus Rog Phone 6

(#42094) Csillag01 válasza haddent (#42090) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Mivel nem ismersz kerüld a személyeskedést. Kösz

Asus Rog Phone 6

(#42095) Neoteric válasza Csillag01 (#42093) üzenetére


Neoteric
addikt

Project cars fizikája elég vicces, szimulátoról fényévekre van. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#42096) tarti19 válasza Csillag01 (#42093) üzenetére


tarti19
senior tag

Örülünk, hogy a 3 említett játékot 1 ligába soroltad.
Ez továbbra is vagy emberi butaság vagy a nemtörődömség esete.
Ezek nagyjából addig egyeznek, hogy mind a 3 játékban vannak autók. Teljesen más szegmenst ölelnek fel.
Aki szimulátor jelleget szeretne az PC, aki a casual az Crews aki kettő között érezni a tutit, annak a DC.

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#42097) Tegla80 válasza PandaMonium (#42078) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Elvileg mindenbol 2gep hasznalhatja ugyan azon accountot....
Nalam ebbol 2ps3 es 2psvita is hasznalja a plus szolgaltatassal,tehat az tuti megy...
A 2ps4 is megy mert igy oszt a forumon mindenki jatekot aki oszt.
Szoval 1accounton 2ps4-2ps3-2psvita lehet. (a psp-is rajta van nekem, mert azon is ezen accrol szarmazo jatekok vannak.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42098) PandaMonium válasza Tegla80 (#42097) üzenetére


PandaMonium
őstag

Akkor elvileg így ha az ismerősömnek van 1 éves PS+ előfizetése és ketten megosztják egymással PS3-on beszállhatok harmadiknak a PS4-el és akkor harmada lesz a PS+ ára? :Y

What I cannot create, I do not understand

(#42099) N@idia válasza tarti19 (#42088) üzenetére


N@idia
őstag

Már akinek Február 27 mire megveszed mi már valahol a végén fogunk járni,néha előnye is van a digitális vásárlásnak :DDD :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42100) Tegla80 válasza PandaMonium (#42098) üzenetére


Tegla80
addikt

:K
Sot nem is fogod zavarni oket,mert a ps4 es psn az mas rendszer,mint a ps3 as psn,igy akar mindket rendszeren is fennt lehetnek a gepek 1szerre.
Ugyan azon accra ertem,tehat xy neven bejelentkezve vagy mindket gepen (ps3-ps4) es nem dob le. Teszteltem,tuti megy.
Tarsulj nyugodtan....
Gond akkor lesz,ha Ok is valatank ps4 re.....akkor valakinek nem marad hely.Addig no para. ;)

Szerk
Gondolom csak a plus kell arrol az accrol es jatszani a sajat accon(neven) fogsz.
En ezt tennem...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.