Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) Hogen válasza viktor82 (#42250) üzenetére


Hogen
tag

akkor US ? paypallal tudok feltölteni ennyi ?

meg csak regionnál US és kész ? vagy az állam sem mindegy ?

[ Szerkesztve ]

(#42252) viktor82 válasza Hogen (#42251) üzenetére


viktor82
őstag

Csak US paypal-t fogad el az US PS :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#42253) Hogen válasza viktor82 (#42252) üzenetére


Hogen
tag

akkor marad a hun psn .. :D

(#42254) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Kezd átalakulni a topic ? Társkereső 2.0. :DDD

PS4

(#42255) N@idia válasza mrhitoshi (#42254) üzenetére


N@idia
őstag

Ez még csak a béta fázis :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42256) optikal válasza N@idia (#42255) üzenetére


optikal
tag

Nyílt béta.

PSN:Optikal89

(#42257) shunter válasza Tegla80 (#42245) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen, sztem is eddig ez a legjobb téma. Veri az összes eddigit.

(#42258) N@idia


N@idia
őstag

Unreal Engine 4 Valósághű séta egy párizsi lakásban

Egész jól néz ki ;)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42259) gunszt


gunszt
tag

Tiszteletem,

Olyan kérdésem lenne hogy megcsináltam US paypalt, email is megerősítve, weben betudok lépni, szóval elvileg tudok is rá tenni a magyar paypal accról pénzt.

Na most próbaképp beloggoltam a már kész US sony accomba és kirpóbáltam hogy is kéne rá majd pénzt feltölteni paypalon keresztül, ki is választom hogy mondjuk 5dollár, aztán átdob szépen az us paypalomra, ott viszont azt írja hogy adjak meg credit cardot hogy létrejöhessen a tranzakció.

KÉRDÉS: Ez azért van csak mert jelenleg üres az us accom( ez logikus lenne) ? Szóval ha már dobtam volna rá 5 dolcsit a magyar paypalról akkor nem piszkálna ezzel?

Másik kérdésem pedig az lenne hogy ha két accot akarok használni ( HUN/US) akkor ha jóltudom a ps plust akármelyikre veszem mindkét accon tudom használni, annyi hogyha us-re akkor ilyen cloudba mentés stb nem megy ? de ha pl US-re van ps plusom akkor a magyar storeban vett gameket is tudom használni, és a magyar storeban is lesz ps plus discountom stb ?

Köszi előre is, és bocs hogy hoszú lett! :)

(#42260) Tatyla válasza Hogen (#42251) üzenetére


Tatyla
őstag

Vagy veszel amazonon feltöltőt US címmel magyar bank kártyával

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#42261) Jhonny06 válasza N@idia (#42258) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom ennek a lakásnak a textúrája van kb. olyan méretű, mint egy komplett játék. :D Nyilván ilyet soha nem fogsz látni élesben, de azért jó látni, hogy ilyeneket ki lehet hozni egy gépből (néhol nehéz megmondani, hogy ez most kamerával felvett cucc-e egy igazi lakásból vagy csak CGI).

[ Szerkesztve ]

(#42262) RunnyJuggler válasza Jhonny06 (#42261) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

15 éve gondolta volna bárki is, hogy 50gb lesz egy játék? Szerintem nincs az olyan messze, még ha nem is fejlődik olyan sokat a technológia mint az elmúlt pár évtizedben.

(#42263) Because válasza N@idia (#42258) üzenetére


Because
őstag

ezzel kellett volna indítania a mostani konzoloknak...

(#42264) Madwe válasza gunszt (#42259) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen csak azert írta ki, ha van balance akkor nem akar kártyát. Az a lényeg, h mindkét profilod legyen primary, igy minden játékot minden elindít. A ps+oson javaslom a játékot, mert akkor minden mentesed felhobe tesz ( a másikon nem, de a masik játékait a pluszoson játszva igen)

(#42265) Stef@N


Stef@N
tag

Ma bekapcsolásnál 3 rövidet csippant a gép, lemez volt benne, nem adta ki, minden működik...

kóboráram? :D

(#42266) vajdacs01 válasza viktor82 (#42243) üzenetére


vajdacs01
csendes tag

Én a Bf4 multijára gondoltam, h egész jól megy, ott még nem vettem észre, h volna ilyen rásegítés.
A Fc4-ről, és AC-ről nem tudok nyilatkozni, még. :D

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#42267) optikal válasza Stef@N (#42265) üzenetére


optikal
tag

Örömében sípolt.

PSN:Optikal89

(#42268) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok!

Tervezek PS4-t venni, haverommal nézegettük a játékokat és láttuk h lehet "használtan" is venni. Ez hogy működik mert tudom van PSN account és ha online veszel gémet akkor az oda bekerül és gondolom nem lehet azt tovább adni...A lemezes játékoknál ez hogy megy? Egyik accról másikra lehet vinni?

Előre is köszi! :D

(#42269) RunnyJuggler válasza vajdacs01 (#42266) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Van egy kis rásegítés minden fps-ben. Igazából csak abban segít, hogyha már rajta van a célkereszt az ellenségen, akkor rajta tartja egy pillanatra, ha mozog. Tps-ekben általában olyan a rásegítés, hogy r2 és l2 nyomkodásával simán ki lehet mindenkit nyírni, mondjuk az AC-ban nincs semmi segítség, de ott nem sokat lövöldözöl.

(#42268) drk88: Lemezeseknél nem kapcsolódik psn account-hoz. Ezért is adják el használtan sokan, ellenben a digitálisan vásároltat nem tudod továbbadni csak megosztani, de az más sztori.

[ Szerkesztve ]

(#42270) drk88 válasza RunnyJuggler (#42269) üzenetére


drk88
senior tag

Köszi!

Akkor itt ha egy gépen van több accom akkor egy adott gépen gondolom csak egy accba tudod használni a játékot nem? mondjuk fifa15 nél egy gépen több acc és több ultimate team ugyanazzal a lemezzel :D

[ Szerkesztve ]

(#42271) RunnyJuggler válasza drk88 (#42270) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Bármelyikkel használhatod. Csak a mentések, trophiek nem osztódnak meg közöttük. De maga a játék bármelyik gépen, bármelyik psn account-on használható.(már ha lemezes)
Tehát ha másik account-on akarsz játszani, akkor csak simán átlépsz a másikba, még a lemezt sem kell kivenned.

[ Szerkesztve ]

(#42272) drk88 válasza RunnyJuggler (#42271) üzenetére


drk88
senior tag

Köszi szépen! :)

(#42273) Thodeus


Thodeus
aktív tag

US store heti megjelenések/akciók

(#42274) nubyy válasza Thodeus (#42273) üzenetére


nubyy
aktív tag

Pont most akartam irni, h megint akcios a BF4. $20 a sima premium, $24 pedig a premium edition.

(#42275) gunszt válasza Thodeus (#42273) üzenetére


gunszt
tag

Azt lehet tudni hogy meddig lesznek érvényesek ezek az akciók ? vasárnap éjfél usa time ?

(#42276) N@idia


N@idia
őstag

Tudja vki hogyan lehet megadni másik bankkártyaszámot ? Van egy Visa kártyám amit már egyszer regiztem viszont van egy mastercard kártyám is és most azzal szeretnék vásárolni,de sehol sem találom azt a részt ahol megadhatnám a másik kártya adatait... Remélem nem kell netbankoznom ez miatt,mert akkor kitérek a hitemből is :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42277) tarti19 válasza N@idia (#42276) üzenetére


tarti19
senior tag

hahaha, nem lesz itt Dying Light ma sem:)

Egyébként magánál a fizetésnél is ki tudod választani a kártyát, de ha el is szeretnéd menteni akkor a wallet menüpontban tudsz ügyködni. :P

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#42278) N@idia válasza tarti19 (#42277) üzenetére


N@idia
őstag

Olyan nincs hogy nem lesz! ;] Ma lesz csak sajna a másik kártyámon van az összeg mire át teszem a másikra el megy félnap a bankom szarakodása miatt...Szóval meg lehet változtatni azt hogy a másik kártyával fizessek ?

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42279) krx21 válasza Jhonny06 (#42261) üzenetére


krx21
nagyúr

Itt egyáltalán nincsenek nagyon nagy textúrák, szerintem, sőt még hatalmas poligom szám sem... Egyszerűen élethű színek, jól nézni, jól őssze van rakva, remek világítás...

(#42280) N@idia válasza N@idia (#42278) üzenetére


N@idia
őstag

Thy a segítséget sikerült megváltoztatni :DDD Ma már lesz Dying Light :C ,de úgy is csak a hétvégén fogok játszani vele viszont addig le kell tölteni meg van vmi Free DLC is hozzá :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42281) kovsol válasza N@idia (#42280) üzenetére


kovsol
titán

Free DLC ha jól tudom azt tartalmazza, hogy tudsz egy zombival is játszani. Tegnap kb 2 órát sikerült játszanom a játékkal, és még csak a felszínt kapargattam. Az biztos, hogy az eleje nem egy hentelés, mert nagyon sérülékenyek vagyunk.

May the Force be with you!

(#42282) N@idia válasza kovsol (#42281) üzenetére


N@idia
őstag

Alig várom,hogy kipróbáljam milyen a játék... ;] Köszönöm a véleményt még annyi kérdésem lenne,hogy mennyire jellemző az FPS drop stabilan megvan a 30Fps :F Ezt már akartam kérdezni,csak nem tudtam kik azok akik megvették még a játékot :B

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42283) hakydakillah válasza Thodeus (#42273) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszi az infót :R Wolfenstein rajta volt a listámon, de ennyiért, ráadásul haverral felesben, ebből azonnali vétel lesz.

Amúgy PS store témában még új vagyok. Ezek az akciók, amik December óta vannak, ez store-on normális dolog, vagy ezek csak olyan speciális year end és year start akciók?

(#42284) Casanova*


Casanova*
veterán

ps4-en is vannak pro versenyek,mint xbox live-n? pl. advanced warfare mlg pro verseny.. és versenyen használják az aim assist-t? :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#42285) viktor82 válasza gunszt (#42259) üzenetére


viktor82
őstag

Én feltölteni szoktam az us paypal-t nincs összekapcsolva számlával :N

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#42286) vg válasza PandaMonium (#42235) üzenetére


vg
addikt

Gondolod? Főleg ha admin/admin a jelszavad a routeren, mi? Felőlem használd csak. Amúgy meg egy kis házi feladat, ha nem hiszel nekem szerk: semmi baj nincs, ha tudatlan vagy, csak ne okoskodjál akkor

[ Szerkesztve ]

(#42287) Tegla80 válasza vg (#42286) üzenetére


Tegla80
addikt

Uhh, ez igy durva....nalam persze "kodolt",de ...nah mind1...aki ert hozza az tudja,nincs feltorhetettlen.

Sony® & PlayStation®

(#42288) PandaMonium válasza vg (#42286) üzenetére


PandaMonium
őstag

Érdekes, nem hittem volna, hogy lehet annyira általános firmware-t készíteni, hogy akármelyik routerrel működjön (bár feltételezem ez sem ment minden routerrel, csak a cikk nem számolt be róla). Aki admin/admin-al használja a routerét egyébként meg is érdemli de ez már más tészta. Köszönöm a felvilágosítást, erről még nem olvastam korábban. De ha már tudatlan vagyok, az legalább vigasztal, hogy bunkó nem másokkal ellentétben. :DD

What I cannot create, I do not understand

(#42289) kovsol válasza N@idia (#42282) üzenetére


kovsol
titán

Azokon a részeken ahol eddig én jártam nem vettem észre akadást. De mivel még az elején vagyok így nem merek ebből még komoly következtetést levonni. Neten gondolom lesz majd ilyen fps szám mérős videók, mint ahogy más játékból is szokott lenni.

May the Force be with you!

(#42290) Tegla80


Tegla80
addikt

Valaki help pls.
COD zombi mod vagy mifene....elvileg jan27el jon es 15$ lesz,ezt olvastam valahol....
jott ez mar?latja valaki valahol,vagy mi a helyzet ezzel?
Sogoromat erdekli,de lovesem nincs ,h season pass nelkul hol van....ha van 1altalan es nincs elhalasztva....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42291) bordi10 válasza kovsol (#42289) üzenetére


bordi10
senior tag

Tudja esetleg valaki, hogy ha rögzítek gameplay-t és feltolom a YT-ra, miért "csak" 720p-ben fut? Valamit át kell állítsak, hogy FHD legyen? köszi

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#42292) kovsol válasza bordi10 (#42291) üzenetére


kovsol
titán

1080p ben úgy tudod megoldani, ha lemented USB-n a videót, és PC-ről töltöd fel.

May the Force be with you!

(#42293) Thodeus válasza hakydakillah (#42283) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Szinte mindig van valami akcióban szóval érdemes hétről-hétre lesni. :)

(#42294) bordi10 válasza kovsol (#42292) üzenetére


bordi10
senior tag

Oh :D Ok, köszi megnézem.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#42295) Horec válasza Casanova* (#42284) üzenetére


Horec
tag

Killzone tournament volt nyáron Gamescomon. Esl próbálkozott bf4es kupákkal is, de xboxon lett népszerűbbaz is mint a cod. Valamiert sokkal több lehetőség van versenyszerű játékra xboxon.

[ Szerkesztve ]

(#42296) Casanova* válasza Horec (#42295) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi ;) és mozgásérzékelő játék lehetőség van ps4-en is?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#42297) Sztalker762 válasza Tegla80 (#42290) üzenetére


Sztalker762
tag

A CoD DLC-k PS4-re (és PC-re) sajna mindig 1 hónappal később jönnek. Ez van, én is rohadtul játszanék már a zombi móddal. :/

(#42298) brodarics


brodarics
tag

Hali!

Úgy döntöttem, hogy én is létrehozok egy US felhasználót. Lenne egy kérdésem, aki csinálta már, hogy a store regisztrációnál valós nevet is megadhatok vagy inkább legyen kamu, illetve, hogy használhatom azt az e-mail címet amit a magyarhoz használok? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#42299) Madwe válasza brodarics (#42298) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mail cím nem lehet ugyanaz, mindenképp új mail kell minden egyes psn reghez, az mindegy melyik storeba van. Név tök mindegy, ahogy érzed. Államra figyelj, h 0% taxos legyen (pl alaska)

(#42300) Djuree


Djuree
félisten

lehet vhogy a profilomban módosítani az email címem? mert szeretnék új profilt csinálni de ezzel az emaillal, nem akarok új emailt. vagy lehet-e profilt törölni és utána az emailt felhasználni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.