Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) gaebriel válasza xenom0rph (#42396) üzenetére


gaebriel
tag

Köszönöm!

(#42402) Gebriel válasza Neoteric (#42400) üzenetére


Gebriel
veterán

"itt Európában az xbox one többszörösét adták el ps4-ből, ami bizony multiban megmutatkozik játékosállományban és szerverek számában."

Ezt honnan veszed?

(#42403) N@idia válasza Gebriel (#42402) üzenetére


N@idia
őstag

Nézd meg a Bf4 szervereit mennyien játszanak PS4-en és mennyien Xbox One-on már az mindent elárul ;] Ha jól emlékszem még vki képet is tett be erről...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42404) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Na bejelentettek a februari jatekokat. Sajnos nem jott be a tipp, es nem lesz Worms. 2jatekot kapunk - Transistor, Apotheon.

(#42405) Hogen válasza optikal (#42395) üzenetére


Hogen
tag

Nokia ?

(#42406) Neoteric válasza Gebriel (#42402) üzenetére


Neoteric
addikt

Az eladási adatokból következtetek, illetve a fent említett oldal statjai is árulkodóak. Ráadásul ami az xbox eladásait megdobta év végén annak sajna jó része a $350-os Amerikában értékesített bundle.

PSN: ne0teric_sAN

(#42407) b3Ro válasza PandaMonium (#42385) üzenetére


b3Ro
senior tag

Koszonom. Ez igy mar jo lesz.

(#42408) xenom0rph válasza hakydakillah (#42404) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem rosszak, de azért jöhetne valami AAA cím is

halahala

(#42409) Thodeus válasza hakydakillah (#42404) üzenetére


Thodeus
aktív tag

A Transistorra most rossz szó nem lehet, egyik legjobb indie cím ami van ps4-re, illetve ez az Apotheon se tűnik rossznak, de igaz egy Worms-szel jobban eltengettem volna haverral az időt.

szerk: Most nézem a Rogue Legacy-t is megkapjuk, mivel crossbuy.

[ Szerkesztve ]

(#42410) optikal válasza Hogen (#42405) üzenetére


optikal
tag

:K

PSN:Optikal89

(#42411) Casanova* válasza Gebriel (#42389) üzenetére


Casanova*
veterán

PS4 vs. Xbox One Native Resolutions and Framerates hát igen,ps4-nek szebb a grafikája. első videó mutatja...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#42412) Gorbesz válasza Casanova* (#42411) üzenetére


Gorbesz
tag

pff van am szerencsetlennel piros:D hamarabb fog kiverezni a konzol eletciklusban...

PS5/iOS

(#42413) N@idia


N@idia
őstag

Battlefield Hardline Február 3-án indul és február 8-ig tart vasárnapig Hivatalosan is közölték :C A rossz hír az h 64 fős szerverek lesznek PS4/PC/Xbox One amik általában laggosak bf4-ből kiindulva,viszont 3 pályát kapunk és 2 játék módot.Kíváncsi leszek rá mennyit javítottak az előző teszt óta :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42414) N@idia


N@idia
őstag

Battlefield Hardline Beta Trailer :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42415) Elderath válasza N@idia (#42413) üzenetére


Elderath
őstag

64 fős szervereket kapunk? meg lagos? Miről beszélsz? :)

3 játékmód lesz és 3 map betaba. heist és blood money 32 fős, CQ large pedig 64 fős.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42416) N@idia válasza Elderath (#42415) üzenetére


N@idia
őstag

Valóban hotwire mód is lesz a CQ és a heist mellett bár ezek közül engem egyedül a CQ érdekel és remélem lesz 32 fős abból is nem csak 64....

Miért nálad a Bf4 64 fős szerverien fix 60 fps-el és lagg nélkül játszol ? Olyan droppok vannak benne,hogy néha játszhatatlan nem beszélve a laggról :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42417) Elderath válasza N@idia (#42416) üzenetére


Elderath
őstag

nem 60 fps, de lagolni már hónapok óta nem lagol.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42418) N@idia válasza Elderath (#42417) üzenetére


N@idia
őstag

Akkor barátom te hónapok óta nem játszottál vele :DDD Mi majd minden nap játszunk este és a 64 fős szerverek 80%-ban laggosak alig lehet jókat kifogni,akkor neked kivételes példányod van ;] :P

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42419) haddent válasza Gebriel (#42402) üzenetére


haddent
addikt

erre csak ennyit: :))

(#42420) Def26 válasza N@idia (#42418) üzenetére


Def26
félisten

Nálam is ok. Talán ne usa szerveren játsszatok. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42421) N@idia válasza Def26 (#42420) üzenetére


N@idia
őstag

Német szervereken vagyunk... :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42422) Elderath válasza N@idia (#42418) üzenetére


Elderath
őstag

Hát barátom én megjelenés óta játszok a játékkal, legutóbb 2 napja. Lehet EU szerverekre kéne járni nem USre :P

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42423) N@idia válasza Elderath (#42422) üzenetére


N@idia
őstag

Én is elég régóta játszom vele PC-n a kezdetek óta több mint 800 órám van benne.Konzolon pedig amióta meg van már vagy féléve és 200 óránál járok nem ma kezdtem és nem US szervereken játszunk,hanem német szervereken vagyunk EU van beállítva,de azok is laggosak nem állítom h mind,de 10-ből 5 biztos :P

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42424) pomk


pomk
őstag

Szerintetek PS4 konzol terén érdemesebb teljesen újat venni, vagy lehet mozogni a használt piac felé is? Mennyire jellemző, hogy meghibásodnak? Vagy ha nyugodtan szeretnék aludni, szánjam rá azt a +20-30 ezret? Újak 120 körül mozognak, használtan viszont garancia és játék nélkül már lehet kapni 90 körül is.

(#42425) haddent válasza pomk (#42424) üzenetére


haddent
addikt

Semmilyen hiba nem jellemző, de 20k -t megérne 1 év garancia nekem

(#42426) RunnyJuggler válasza pomk (#42424) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én úgy vagyok vele, hogy egyszer veszek egy újat, de az működjön nekem évekig! :C
Szerintem garancia nélküli ps-t ne vegyél használtan se, kivéve, ha nagyon nyomott az ár. Ha van rá egy gyári garancia, akkor nem tudsz rajta befürödni, mert kicserélik, vagy megjavítják.

(#42427) bulikavagyok válasza pomk (#42424) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Van itt az aprón 100-ért decemberi gép garanciával. Szerintem 20 ezret nem ér +1 hó gari..:)
Szerk.: Bár most nézem, hogy több helyen van már 115-ért teljesen új, így már talán annyira nem jó 100-ért a használt. :)

[ Szerkesztve ]

(#42428) donceleger8


donceleger8
őstag

Hali.
Nincs még gépem, ellenben van két profilom is. Egy us és egy magyar. A us profilt regisztráltam korábban hogy a 14 napos free psn segítségével beszerezzem a decemberi és januári free gameket. Ha meglesz a gép akkor a magyar profillal kívánok játszani. Ezzel a profilmegosztassal a magyar profilommal is fogok tudni játszani az us profillal megszerzett játékokkal úgy, hogy csak a magyar profilon lesz psn előfizetés?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#42429) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hatha valakit erdekel :)

A Dying Light is szebben fut PS4-en

(#42430) Syz


Syz
senior tag

Van valami hír esetleg arról hogy mikorra várható az a rendszer frissítés ami lehetővé teszi a zenék és filmek HDD-re való másolását?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#42431) Elderath válasza Syz (#42430) üzenetére


Elderath
őstag

Hát februárra pletykálnak új FWt (ideje lenne mert 4 hónapja volt majdnem a legutóbbi) de ott még szó sincs erről. Twitch appról beszélnek meg elvileg jön végre a friend notification is, de ez csak pletyka.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#42432) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Az csak pletyka ,hogy össze akarják hozni a ps4-et meg az xboxot?
mármint hogy lehetne egymás ellen játszani...
vagy kamu?

XBOX LIVE: rolandinho007

(#42433) phgergo


phgergo
aktív tag

Segitsetek legyszives. Akinek szintugy megvan a dying light premium edition, megtalalta vagy megkapta a premiumos fegyvert? A masterscevenger skin megvan, megtalaltam a tatyoban a tutorial utan a zsakban, de a fegyver merre van? :(

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#42434) Gebriel


Gebriel
veterán

[link]
Itt amikor behívják a Nick nevű gyereket játszani, és mondja, hogy neki nincs is meg ez a játék.. de nincs is rá szüksége mert a ps4 egyből tud csatlakozni... itt mire is utaltak pontosan :F

(#42435) Bencus88 válasza Gebriel (#42434) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem a share play-re gondol?

(#42436) banduk


banduk
csendes tag

Gameplay melle hangot nem tud felvenni ha megy a zene vagy beszelunk?

(#42437) efge válasza tigomigocika (#42432) üzenetére


efge
aktív tag

kamu

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#42438) efge válasza Bencus88 (#42435) üzenetére


efge
aktív tag

de igen, ez a share play. nem kell a jatek, de ps plus membership kell

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#42439) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Megéri ennyit rákötelni a Dying Light-ra, vagy ez is ilyen agyatlan zombihentelős játék, mint a Dead Island?

[ Szerkesztve ]

(#42440) RunnyJuggler válasza Jhonny06 (#42439) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem pont az agyatlan zombihentelés miatt éri meg :K

(#42441) N@idia válasza RunnyJuggler (#42440) üzenetére


N@idia
őstag

(#42439) Jhonny06
Az egyetlen olyan zombis játék ami tetszik is parkour vs zombi :C Mirror's Edge nagy kedvencem volt mikor megláttam,hogy vegyítették azt mondtam rá kell nekem :DD Szerintem minden pénzt megér :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#42442) PandaMonium válasza Jhonny06 (#42439) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én gépen nyomom és szerintem felejthető cím, semmi extra. Lehet, hogy egyszeri végignyomásra kellemes, de nem látom, hogy lenne bármi újrajátszhatósági értéke a dolognak úgyhogy én szerintem megvárom míg HardverAprón 7-8000Ft körül dobálják az ember után. De mint láthatod ez is ember függő természetesen, van akinek nagyon tetszik, van akinek kevésbé. :)

What I cannot create, I do not understand

(#42443) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#42444) Tatyla válasza Jhonny06 (#42439) üzenetére


Tatyla
őstag

Itt inkább kerülni kell az össze csapást

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#42445) vg válasza Casanova* (#42411) üzenetére


vg
addikt

LOL!!! Az pont egy bink videó, xbox 360-on is pontosan olyan mint ps4-en. Idióta összehasonlító videó.

(#42446) Gebriel válasza efge (#42438) üzenetére


Gebriel
veterán

Kicsit pontosabban, mit is jelent ez?
Tehát nem kell, hogy meglegyen neki a játék, behívom és onnan akár ő irányít?
Úgy, hogy neki nincs is meg az adott játék?
Mondjuk egy Fifa esetén akár együtt is játszhatunk?

[ Szerkesztve ]

(#42447) rapiddani


rapiddani
tag

Sziasztok!

Nemrégiben "megtértem" és vettem egy ps4-et.
Pc-n egy alap gamer mikrofonos fülessel játszottam eddig (TT eSports shock [[link]]).
Ugyanezt szeretném használni a ps-hez is, utána is olvastam neten, hogy milyen megoldások vannak.
Több helyen is írták, hogy headset adapterrel (vagy hogy hívják meg lehet oldani), szóval vettem is egy delock típusút, ilyet: [link]

Sajnos nekem nem működik, illetve félig: hang van, a mikrofonból is érzékel valamit, de olyan, mintha keverednének a jelek, erősen gerjed (jól dugtam be).

Nem nagyon értek ehhez, mi lehet a probléma?
Illetve, ti mit használtok?
Nem akarnék új fülest venni, mert ezt is nemrég vettem...

Előre is köszi.

(#42448) Madwe válasza Gebriel (#42446) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lokál coop szerintem ilyenkor nem megy, azaz Fifa esetén nem tudtok együtt játszani. Valamint bizonyos címek tiltják ezt a lehetőséget (én a CODra emlékszem, az biztos nem engedi). Továbbá azt is érdemes figyelembe venni, hogy ilyenkor a kép minősége romlik, mert tömörít, valamint megnő az input lag, késöbb reagál a gombnyomásaira, mert jelentős ping is közrejátszik ilyenkor netes kapcsolat miatt...

(#42447) rapiddani A ps4 beállításaiban áttetted all audiora a kimenetet? Lehet hogy a vett átalakító nem jó minőségű? ha van más 4pines bemeneti eszközöd (laptop, tablet, telefon) azzal próbáld meg ott milyen hangot ad...

Én egyébként a Sony gold fülest használom s imádom :)

[ Szerkesztve ]

(#42449) Gebriel válasza Madwe (#42448) üzenetére


Gebriel
veterán

Értem, köszi az infót. :R

Szerk: Közben találtam egy ilyet... :B

[ Szerkesztve ]

(#42450) rapiddani válasza Madwe (#42448) üzenetére


rapiddani
tag

@Madwe:
Igen, átraktam all audiora, kb. ez volt az első amit megtettem, nagyon idegesítő ha külön duruzsolnak a füledre :D
Lehet nem jó minőségű, nem tudom... 750 Ft volt.
Ami még furcsaság, hogyha megnézed a fülesemet, a hang és a mikrofon is 3 pines (ha jól mondom/látom),
lehet ez nem szokványos? Valaki azt mondta, hogy a mikrofon csati 2 szokott lenni.

Ha hazaérek kipróbálom majd telefonommal, hogy mit szól hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.