Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) zzeN válasza rocket (#3750) üzenetére


zzeN
aktív tag

Azért jó lenne megjelenéskor tolni, reméljük kamu hír.

(#3752) haddent válasza zzeN (#3751) üzenetére


haddent
addikt

Hát ez marha jó... Lassan már játék se lesz hozzá, csak a gép idén :DDD
Azt gondolom, hogy ez elég fail a fejlesztők részéről... azért biztos vagyok benne, hogy már hosszú hónapok óta tudták tesztelni / javítani :U

(#3753) Blaise válasza rocket (#3750) üzenetére


Blaise
veterán

Azért ez kemény lenne....1 húzó címmel kiadni az új konzolt (Killzone)

haddent: Ráadásul belsős cím, úgyhogy valószínűleg a kezdetek óta rendelkeznek devkit-el.

[ Szerkesztve ]

(#3754) ldave válasza Blaise (#3753) üzenetére


ldave
félisten

Főleg, hogy a Driveclub nemcsak a PS4, hanem a PS+ nyitócíme is lenne, szóval ha csúszik, akkor nem tudom mi lesz majd az első úgymond "ingyen" játék.

A Slime draws near! Command?

(#3755) keIdor


keIdor
titán

Szerintem meg nem a játékfejlesztők a hibásak, ha valamihez idő kell, akkor ez van.
Inkább ezek a hülye ünnepek, a Microsoft se adná ki 2013-ban a konzolt, ha a Sony nem nyomulna annyira karácsony előtt az eladások miatt. De a szoftverek lemaradása miatt ott is jobb lenne 2014 és még jutna is mindenkinek.
Szerintem menne ez (eladási mutatók) februárban is ugyanígy. :( A kapitalizmus is megérhetne már a pusztulásra.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3756) Blaise válasza keIdor (#3755) üzenetére


Blaise
veterán

Nem túl jó üzleti húzás a karácsony utáni 1-2 hónapban kiadni valamit, nem véletlenül nem is nagyon szoktak, az emberek nagy része elszórja a pénzt karácsonykor.

(#3757) keIdor válasza Blaise (#3756) üzenetére


keIdor
titán

Ez a baj, az emberek nem tudnak bánni a pénzzel, el kell szórni.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3758) gyuribácsi88 válasza keIdor (#3757) üzenetére

Csak a buta ember nem :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3759) Snoop-y válasza barack1997 (#3746) üzenetére


Snoop-y
veterán

sharpshooterrel lehet lodozni is move jatekban pl killzone3

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3760) daneel92 válasza Snoop-y (#3759) üzenetére


daneel92
tag

amilyen tre ez a day1 felhozatal nagyon ugy nez ki, hogy driveclub+ nehany indie cimbe fektetek be :D

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#3761) GazRic válasza daneel92 (#3760) üzenetére


GazRic
senior tag

DriveClub állítólag szintén csúszik ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3762) Zjunior válasza GazRic (#3761) üzenetére


Zjunior
veterán

Lassan lehet vissza is mondom...
Mivel játszak?:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3763) akela91 válasza Zjunior (#3762) üzenetére


akela91
addikt

Én így tettem. Várok addig, míg lesz egy 4-5 játék ami KELL nekem. :)

Watch Dogs, GT7, GTAV -el fogom megrendelni + 1 joyyal. Várom már.

[ Szerkesztve ]

(#3764) Jakesz válasza Zjunior (#3762) üzenetére


Jakesz
őstag

Killzone Shadow Fall, Deep Down, AC4, BF4, CoD Ghosts és még pár játék :)

(#3765) zzeN válasza akela91 (#3763) üzenetére


zzeN
aktív tag

GTA V PS4-en? Biztos az?

(#3766) Jakesz válasza zzeN (#3765) üzenetére


Jakesz
őstag

Még nem biztos, csak 95% :)

(#3767) Zjunior válasza Jakesz (#3764) üzenetére


Zjunior
veterán

Fifa meg Bf4 a megmentő!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3768) gyuromoj válasza akela91 (#3763) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem én is így teszek. Majd tavasszal amikor már nagyobb lesz a választék visszatérek a vásárláshoz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3769) oriic válasza GazRic (#3761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre ez csak pletyka.

Live-Die-Respawn

(#3770) daneel92 válasza Jakesz (#3764) üzenetére


daneel92
tag

deep down day1? nem remlik

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#3771) haddent válasza daneel92 (#3770) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem sem day1 a Deep Down... Azokat meg továbbra sem értem, akik biztosan venni fognak PS4 -et, a pénzük már most is megvan / meglenne rá, viszont csak akkor veszik meg, amikor lesz rá X-Y játék. Ha még gondolkodik az ember, vagy nem engedheti meg, az más. De csupán azért várni, mert még nem jött ki az a játék, szerintem elég felesleges. (Persze jogos, hogy az is felesleges, hogy addig ott álljon a polcon a PS4, dehát azért DriveClub, BF4, Killzone, AC4 egyik sem mozgat meg? :F )

GTAV PS4 -re pedig nem tudom, hogy hogy jött ki a 95%, de valószínűleg a BudapestTV jósnője mondta el nektek :DD
Azzal egyetértek, hogy nem lenne szerencsés lépés a Rockstar részéről, ha nem jelentetné meg, de nem ez lenne az első érthetetlen döntés. Egyébként szerintem akkor már a Last of us és Beyond two souls is nyugodtan megjelenhetne hasonló indoklással, hogy nagyon jól fogytak PS3 -on, és az életciklus végén jöttek ki.

[ Szerkesztve ]

(#3772) ldave válasza haddent (#3771) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem meg semmi értelme megvennem a PS4-et, hiába lenne rá pénzem, ha nincs rá meg az a 4-5 játék, ami érdekel. Csak azért nem fogok megvenni más, egyéb játékot, hogy legyen rá valami.

A Slime draws near! Command?

(#3773) GazRic válasza haddent (#3771) üzenetére


GazRic
senior tag

Én még hezitálok (PS4 felé húz a dolog, de ONE sem kizárt - valahogy szimpatikusabb a háttér mint a jappoknál)
Viszont NEXTGEN kell, mert kell AC4 és BF4 és azokat szerintem már vétek mostanira megvenni.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3774) haddent válasza GazRic (#3773) üzenetére


haddent
addikt

#3772 ldave Az is egy megközelítés.. Nincs jó megoldás :( De van, adják ki a játékokat amiket ígértek :(((

GazRic háttér alatt mit értessz? Nekem is szimpatikus a Microsoft sok szempontból, de a Sony is elég nagymúltú cég ahhoz, hogy ne legyen gond vele. Ha azonos lenne a hardver, akkor én XONE -t vennék, de mivel nem az, és egészen jelentős az eltérés, azért én nem szeretnék az XONE -on gondolkodni, amíg nem történik valami olyan a Sony házatáján, ami kényszerítene..

(#3775) TazLeacher válasza haddent (#3774) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem kötözködés, komolyan kérdezem, mert nem tudom: mi az a nagy különbség, ami a PS4 oldalára billenti a mérleget hw ügyben?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3776) kohai válasza haddent (#3774) üzenetére


kohai
tag

van jo megoldás ,nekem pl az hogy az elder scroll online -ra idözitem a megvételét a ps4 nek mert az érdekel.
és addig legalább kijátszom a gta-t gt6-ot meg még talán 1-2 cim belefér a ps3 kinálatból

és még abban is biztos vagyok hogy sok kellemetlenségtöl megkimélem magam hogy nem rohanok az elsö napon a konzolért

(#3777) GazRic válasza haddent (#3774) üzenetére


GazRic
senior tag

Lehet csak elfogultság az MS - szakmámnál fogva sok MS termékkel dolgozom - szolgáltatás terén azért elég profik dolgoznak. Hálózat, ügyfél szolgáltat. Nagy panasz nem lehet rájuk.

pl. LIVE - nekem soha nem volt nagy problémám, a piciknél telefon és rendezve volt. Egyszer beszart a kontroller, telefon másnap jött a futár elvitte majd kaptam egy ujjat. Stb.

Ellenben PS4 vennék én is, de átolvastam jópár fórumot keresztbe kasul, pár fanatikus tagon kivül számomra fura észrevétel volt pár dolog:
- lassu a PSN
- drága a PSN
- néha instabil
- minek vegyek PS4-et majd a SLIMet mert ugyis szar az első
- szar lassú hosszú a patch folyamat
(ezeket ollóztam össze)

ami engem mint áttérni szándékozó megrémít. Nem mondom hogy igy van, ezeket PS-es emberkék irják.
Tudod XBOX oldalon is van gond, nekem 3 évig semmi problémám nem akadt.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3778) TazLeacher válasza GazRic (#3777) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

- lassu a PSN - IGAZ
- drága a PSN - IGAZ, de jó akciók vannak és ott a PS+
- néha instabil - Ilyet nem tapasztaltam
- minek vegyek PS4-et majd a SLIMet mert ugyis szar az első - Ez mindenhol igaz, vagy nem. Nem törvényszerű.
- szar lassú hosszú a patch folyamat - Egyedül régebbi játékoknál, ahol brutál sok patch van. Kábeles kapcsolattal és normális nettel viszont percek akkor is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3779) ldave válasza TazLeacher (#3778) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk azért az elég gáz, hogy mindig csak az 1.0-as tölti le alapra, majd telepít és utólag patch-csel, nem tudom miért nem lehet kapásból a teljes, javított csomagot leszedni, mint ahogy a steam teszi. Remélem PS4 esetében már inkább ahhoz lesz közeli ez a rész.

A Slime draws near! Command?

(#3780) kohai válasza ldave (#3779) üzenetére


kohai
tag

nehezen tudom elképzelni hogy ez igy maradna az uj generációnál

(#3781) SVLaller válasza GazRic (#3777) üzenetére


SVLaller
senior tag

az durva lehetett hogy kaptál egy ujjat, mit csináltál vele végül? már én is eldöntöttem hogy visszamondom a rendelést és megvárom amíg kitisztul a kép PC vs PS4 vs XBOX fronton.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#3782) TazLeacher válasza ldave (#3779) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ebben teljesen igazad van, pont a napokban mondtam. Mondjuk ugyan ez a véleményem a Windowsról. A f@sz ki van, hogy egy új rendszer feltelepítését követően 3 hétig csak frissít. A rákért nem tudják ezt normálisan megoldani? :W

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3783) GazRic válasza SVLaller (#3781) üzenetére


GazRic
senior tag

:DD Jogos: újat!!!

[ Szerkesztve ]

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3784) Def26 válasza TazLeacher (#3775) üzenetére


Def26
félisten

Gddr5 (ps4) vs, ddr3 (xbox one) memória, gpu szinten xbox one (768 shader proci), ps4 (1152 shader proci).

Xbox one -ban van extra plusz 32mb esram, ez egyesek szerint gyorsabb elérést biztosít mint a gddr5 memória, viszont bonyolultabb kihasználni.
A rövid lényeg, hogy a sony semmit nem változtatott azon amit az amd ajánlott nekik, MS pedig belenyúlt, kicsit átformálta, innen elvett oda meg rakott.
Programozók szerint erősebb és könnyebb kihasználni a ps4 hardverét (Dice, bf4) viszont nem mindig éri meg xbox one főlé lőni a részletességet. Utóbbi egyenlőre úgy néz ki, hogy a Battlefiled 4 -nél lesz, ők leszerződtek az MS -al, hogy az új xbox one gépen jelenjen meg legelőszőr a bf4 dlc -k hada. Ebből azt gondoljuk, hogy így "kedveskedik" a dice nekik, hogy mindkét gépen azonos grafikát biztosítanak. Más "független" fejlesztők rendre a ps4 -et jelölik meg erősebb platformként és valamelyest szebbek is lesznek rá multi címek. pl. ráküldenek még plusz AA -t esetleg nagyobb felbontást.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3785) TazLeacher válasza Def26 (#3784) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, részletes válasz volt. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3786) zzeN


zzeN
aktív tag

A sok "lemondom" hsz mellett, lesz még olyan aki a Killzone-os bundlet veszi meg és akar is majd multizni vele? Aki igen az vegyen fel, Uncle_zzEN néven:)

(#3787) Blaise válasza zzeN (#3786) üzenetére


Blaise
veterán

Kicsit korai ez még, nem gondolod? :DDD

(#3788) Def26 válasza TazLeacher (#3785) üzenetére


Def26
félisten

Én mindkét gépnek adok esélyt, most ps4 később xbox one. Számomra nagyon fontos a multi címek felhasználó bázisa. Ugye minél többen vannak, annél több szerver van. Nos, jelenleg 2x annyian rendelték elő a battlefield 4 -et ps4 -re mint xbox one -ra. Ez azért annyira nem nyugtat meg. :U
De ez már csak magánvélemény. :B

xbox one: 145.761
ps4: 264.293

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3789) GazRic válasza Def26 (#3788) üzenetére


GazRic
senior tag

Ha jól tudom COD meg pont fordítva?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3790) TazLeacher válasza Def26 (#3788) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mivel sosem multizok, így nem izgat az egész. A PS+ (kb. 1 évet simán várok még az új szériával, addigre meg tele leszek ingyenes játékokkal a Plus-ról) meg az exkluzív címek jobban, meg az accontom. Úgy voltam vele, ha nem lesz sokkal rosszabb a PS4, mint az XONE akkor maradok a Sonynál. Szerencsére még ennél is jobb lett a helyzet. Ennek viszont örülök. :R

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3791) zzeN válasza Blaise (#3787) üzenetére


zzeN
aktív tag

Picit, de baj nem lesz belőle ugye? :DDD

(#3792) Def26 válasza GazRic (#3789) üzenetére


Def26
félisten

Minimálisan több az xbox one, de nem olyan arányban mint a bf4 -nél.

xbox one: 289.729
ps4: 281.565

Én Assassin creed 4 és Knack -ot veszek a gép mellé. Killzone, majd használtan. :DD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3793) GazRic válasza Def26 (#3792) üzenetére


GazRic
senior tag

BF4 és AC4 ami engem marhára vonz, de ahhoz már kell gép. Vétek megvenni szerintem erre a generációra.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3794) Def26 válasza GazRic (#3793) üzenetére


Def26
félisten

BF4 -et lemondtam én is. xbox 360 -ra rendeltem amúgy elő.

#3795: Igen, de csak jövőre. Nem akarok újabb bétában részt venni. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3795) GazRic válasza Def26 (#3794) üzenetére


GazRic
senior tag

Helyette PS4 BF4?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#3796) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most jött meg az előrendelői kártya, én amúgy Killzone + COD Ghost, első körben. :D
Jövőre majd lehet lesz egy BF4 is. ( 3 multi FPS sok lenne így kezdetnek éhgyomorra )

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3797) Def26 válasza Mrdevil (#3796) üzenetére


Def26
félisten

Ennyire megy már az fps konzolon? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3798) Mrdevil válasza Def26 (#3797) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jesszus dehogy, semennyire sem megy. De jól szórakozom, a nagy fotelban ülve, közben haverral dumálgatva. Szép TV, stb, öregszem.... :DDD De azért remélem csak megszokom majd egyszer. Mondjuk VITA-n a Killzone egész jól megy, de az egy nagyon könnyű FPS. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3799) Def26 válasza Mrdevil (#3798) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem sokat ad hozzá az új kontroller. :) Nekem jobban bejönnek a régi kopott kontrollerek, aminek könnyebb az analóg részét irányítani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3800) GazRic


GazRic
senior tag

Látom azért alakul egy kisebb csapat PS4re :))

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.