Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265001) erahurka


erahurka
félisten

Na pont most fejeztem be a Fallen Ordert. PC-n nyomtam, összességében tetszett.

Legkönnyebb szinten játszottam, így tényleg nem volt nehéz, de így is láttam hogy komolyabb fokozaton azért lett volna rage rendesen. A harcrendszer úgy szar ahogy van: ha két ellenfél van már, azok folyamatosan ütnek és egyszerűen képtelenség sebődés nélkül legyőzni őket. Plusz a saját ütéseim se tudom dodge-dzsal vagy védekezéssel megszakítani, ezért is sokszor találtak el az ellenfelek. Ráadásul a védekezés gombra is elég hülyén reagál a játék, sokszor azt hittem nyomom de valamiért mégsem védekezett. Ha a bossokat nem számítjuk, és hogy brutál nagyot sebeznek az ellenfelek, a Bloodborn harcrendszere gyakorlatilag könnyebb mint ez.

Ami zavart még, hogy sokszor kellett ugyanazokat a területeket bejárni, és míg ez a Bloodborne-ban szórakoztató volt, itt eléggé untam. A ládákban található dolgoknak sincs semmi értelmük (egy-két jobban elrejtett darabot kivéve), valami kis stat személyreszabás lehetett volna a különböző fénykard kiegészítőkkel meg ruhákkal. Így abszolút semmi értelme nem volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.