Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#261501) hombre[EU] válasza modflow (#261499) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez volt az elsō souls játék, az "elsō dark souls"

Life, Uh, Finds A Way

(#261502) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#261500) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Milyen diplomatikus vagy :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#261503) modflow válasza hombre[EU] (#261501) üzenetére


modflow
veterán

Ja értem.

(#261504) hombre[EU] válasza modflow (#261503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de nem kell tōle megijedni...csak megtanulni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#261505) Moby válasza ProEvoFan (#261494) üzenetére


Moby
addikt

Jó, azt tudom :D Közben tárgytalanná vált, vége az akciónak, azért köszi! :DDD

(#261506) erahurka válasza Moby (#261489) üzenetére


erahurka
félisten

Ja hát a harcok vérgagyinak tűntek videókból, de a történetről olvastam jókat. Vagy csak beképzelem? :D

(#261507) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem gyenge, hogy a Genshin Impact mobilokra is kijött...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#261508) consono válasza Moby (#261491) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi! Most a +-ban legalább "ingyen" ki lehet majd próbálni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#261509) Madwe válasza modflow (#261503) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem nehéz amúgy. Annyiról szól, h nem agyatlan gombnyomkodás van, ha bekapsz sebzést az büntet, fontosabb szem elött tartani azt, h ne sebezzenek meg mintsem azt h minél,többet sebezz. Ennek a nyitja meg annyi, h az ellenfeleid mozgásait megismered s megtanulod, s tudod mikor lehet büntetlenül sebezni, mikor kell kitérni. Ezt szem elött tartva már csak kismilliószor fogsz meghalni :)

(#261510) Bad Pritt válasza Madwe (#261509) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennél több és jobb guide nem is kell a soulslike játékokhoz. Well said. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#261511) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Marvel's Spider-Man Remastered - Official 4K PS5 Trailer

Meg is van, miért kerül pénzbe, hát lecserélték Peter Parkert Peker Parterre. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#261512) FunPro válasza Madwe (#261509) üzenetére


FunPro
senior tag

Az az igazság, hogy a souls játékokhoz nem lehet tanácsot adni. Legalább is szerintem.

Mindenki másképp áll neki, más stílusban játssza.
Én például egy kezemen meg tudom számolni, hányszor próbáltam parryzni. Azt pedig konkrétan megtudom mondani, hogy azokból a próbálkozásokból 0 volt sikeres. :D
(Ebből látszik, hogy a sekiro egyelőre kimaradt, mert azt állítólag végig kell parryzni.)

Úgyhogy én mindig egy lomhább tankot csinálok, nagy ütőerővel, sok hp-val, kevés staminával. Valaki pedig végigparryzi az egész játékot.

Aztán persze játékhoz is kell igazodni. A Nioh az például 5x nehezebb, ha ilyen jellegű karakterrel áll neki az ember. Ott nekem a közepes páncélzatú közepesen fürge karakter vált be, Odachi-val.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#261513) ProEvoFan válasza Madwe (#261509) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így az utolsó mondatnak nyugtatónak kell hatnia? :D

(#261514) Saltwater


Saltwater
aktív tag

Sziasztok szeretnék kérni segítséget.
Fiamnak létrehoztam egy PSN accountot, és a profilja alatt bejelentkeztünk vele.
Most kitalálta, hogy a profilja nevét szeretné megváltoztatni. Tudom hogy az account ID.-t nem lehet megváltoztatni, de ha a profilja alatt kijeletkezünk a PSN-ből, akkor is sincs mód a profil nevén változtatni, mert újból be akar jelentkeztetni.
Szeretném megkérdezni, hogy egy profilból hogyan lehet végleg eltávolítani a PSN accountot hogy olyan legyen, mint egy frissen létrehozott profil, aminél PSN bejelentkezés nélkül is lehet változtatni a profil nevét?
Friss profilt azért nem akarok létrehozni és a régit törölni, mert a Minecraft építményei odavesznének. Áthozni a játékadatokat meg azért nem tudom USB pendrive-on, mert a visszamásholáshoz az új profilba szintén be kell jelentkezni a PSN-be.
Remélem nem voltam zavaros, várom a megfejtéseket.
:R

https://hdd-adatmentes.hu

(#261515) RangerFox válasza Saltwater (#261514) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyszer meg lehet változtatni a nicket ingyen. Mondjuk nem igazán értem, mit értesz profil és account id alatt.

[ Szerkesztve ]

(#261516) bbdzyx válasza Bad Pritt (#261511) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Wut?? Miért cserélték le az arcát? :F

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#261517) sasa134 válasza bbdzyx (#261516) üzenetére


sasa134
addikt

According to a new post on Sony’s PlayStation Blog, Peter Parker’s facial model has been changed in the remastered version of the game, from John Bubniak’s face to Ben Jordan’s. The blog post explains that in order to bring out the best possible visuals for the remastered version of the game, the development team needed a better match for the facial capture done by Yuri Lowenthal.
Possibly by coincidence, this new Peter Parker also happens to look a bit more like the MCU’s Peter, Tom Holland, than the previous actor did.

Avanti Roma

(#261518) Saltwater válasza RangerFox (#261515) üzenetére


Saltwater
aktív tag

A profil név amit a PS4-en választasz a profil létrehozásakor. Az account ID pedig amit a PSN account létrehozásakor választasz.

Szeretném megkérdezni, hogy egy profilból hogyan lehet végleg eltávolítani a PSN accountot hogy olyan legyen, mint egy frissen létrehozott profil, aminél PSN bejelentkezés nélkül is lehet változtatni a profil nevét?

https://hdd-adatmentes.hu

(#261519) Lackooo84 válasza Bad Pritt (#261511) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Miért van más pofája a csávónak? Deszar... Mondjuk szerintem másoknak sem tetszik, a dislikeok aránya ezt mutatja...

The Truth is out there...

(#261520) sasa134 válasza Lackooo84 (#261519) üzenetére


sasa134
addikt

Rengeteget kellett volna visszaolvasni.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#261521) hitchins válasza Saltwater (#261518) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem ha egy profilhoz letrehoztal egy PSN id-t azt mar nem lehet levalasztani.
a letrehozott PSN id-t lehet megvaltoztatni.
Ha jol emlekszem az elso alkalom ingyenes.
Miert kellene egyebkent levalasztani?

(#261522) Saltwater válasza hitchins (#261521) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Mert másképp nem lehet(ne) megváltoztatni a profil nevét. Érzem hogy hülyeség, de a fiamnak ez egy fixa-ideája.

https://hdd-adatmentes.hu

(#261523) Madwe válasza Saltwater (#261514) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért nem csináltok az új profilhoz új psn accot megfelelő névvel s másoljátok arra a mentést, ha csak ennyi a megkötés?

(#261524) Saltwater válasza Madwe (#261523) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Jó az ötlet, ha nincs más megoldás (az eredeti felvetéshez) akkor erre fogok kényszerülni.

https://hdd-adatmentes.hu

(#261525) gangstagergo válasza Bad Pritt (#261511) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Végre egy Hollywoodi arc! Az egész játék alatt idegesített Peter feje. Remélem MJ fejét is lecserélik egy bombázóra ;] Számomra baromira nem jött be az átlagos ember külső.

(#261526) lacy86


lacy86
addikt

Egy kis segitseg kérnék. :)
Hol tudom megnezni, hogy ennek a TV tipusnak mennyi az input lagg-ja?
Samsung UE55KU6000

Igen, TV-n szoktam jatszani 🤪🤪
Koszonom

(#261527) predakon válasza lacy86 (#261526) üzenetére


predakon
őstag

pl itt [link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#261528) Kendek válasza Saltwater (#261518) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van az Online ID meg a Real Name, mindkettőt át lehet írni az Account Settings -> PSN Profile alatt, előbbit némi megkötéssel. Új profilt ne csinálj, mert azok között nem másolhatóak a játékállás mentések.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#261529) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#261530) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

(#261531) Wlac


Wlac
Ármester

Általában nem szokott érdekelni, hogy egy fejlesztőcsapat milyen döntéseket hoz, mert úgyis minden játékot éves csúszással játszok, de ahogy látom, az Insomniac keresi azt, hogy hol tud beleszaladni valamilyen pofonba.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#261532) S e t h válasza KD6-3.7 (#261530) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#261533) Frod válasza Wlac (#261531) üzenetére


Frod
addikt

Védelmükre legyen mondva, itt szerintem felülről jött a "javaslat", hogy mit is kellene...
Semmi gond nem volt az előzővel sem, kétlem, hogy arra lenne csak úgy idejük meg kedvük, hogy kicseréljék a teljes játékban a főszereplőt - csak úgy hobbiból, mert miért ne.

Do you see the white shadow?

(#261534) Saltwater válasza Kendek (#261528) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Köszönöm, ez már sok segítség volt. :R

https://hdd-adatmentes.hu

(#261535) ImACeltic válasza Frod (#261533) üzenetére


ImACeltic
őstag

Tehát a mai világban már szóba sem jöhet, hogy egy stúdió az igazat írja?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#261536) Wesder válasza oriic (#261529) üzenetére


Wesder
félisten

Ez is szivatós, de hàt ezért szeretjük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#261537) nemorino válasza ImACeltic (#261535) üzenetére


nemorino
tag

A mai világban már szóba sem jöhet, hogy bármilyen szervezet az igazat írja :(

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#261538) eM'82


eM'82
addikt

PS4en aki még nem rendelte volna elő a Fifa 21et:
Championship edition "felesbe" valakinek 11e Ft-ért megéri közösen befizetni? A nagyobb részét én állom (17k körül) mivel a pack-ok itt landolnának + én home-olnék.
3 nap előnyt nyer vele a másik oldal + sok-sok pénz spórolást. Rutinos ph-sok előnyben (bizalmi dolog ez a megosztás).
:R

(#261539) ImACeltic válasza nemorino (#261537) üzenetére


ImACeltic
őstag

A rossz példák okán sajnos nem lehet tudni, hogy mi igaz és mi nem. Az sem jó, ha mindent elhiszünk, de az sem, ha minden mögött a rosszat, az összeesküvés elméletet keressük.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#261540) vargalex válasza eM'82 (#261538) üzenetére


vargalex
félisten

Látom, van Xbox-od (is)...

Alex

(#261541) Frod válasza ImACeltic (#261535) üzenetére


Frod
addikt

Ha te benyalod azt a PR dumát, amit lenyomott a stúdióvezető lelked rajta - úristen, az a rész az elején amikor kiemeli, hogy "Nektek sem tetszik az új arc? A fene vigye el, hát elsőre mi sem bírtuk megszokni". Please...

Egyébként a mindenféle konteók sejtése előtt nem árt ha szemügyre vesszük, milyen piaci szereplő áll az egész mögött.
De igen, biztosan maguk a dolgozók kérték, hogy hadd modellezzék már újra a két évvel ezelőtti játékuk szereplőjét, because "necessity".
(Eközben *cries in cdpr* ahol a crunch miatt már megint páran az asztaluknál alszanak, de nem az Insomniac, ők aztán nem, hát a nevük kötelez. Puszta kötelességtudatból újrahúznak amit tudnak, derekas fiúk-lányok ők)

Do you see the white shadow?

(#261542) eM'82 válasza vargalex (#261540) üzenetére


eM'82
addikt

a home-olás szóra gondolsz? Ja, beégett :DDD
De már nincs. Jó volt, csak a game pass-t nem használtam ki, így mindegy melyik tábort gyengítem (ismerősök zöme PS-es lett)

(#261543) Peat76


Peat76
őstag

A Crash Bandicoot About Time nem lesz free?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#261544) opr válasza Peat76 (#261543) üzenetére


opr
veterán

Ket savos fizetes lesz. Az elso reszben ki kell fizetni ~60-70 eurot/fontot, a masodik free. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#261545) Wesder válasza Peat76 (#261543) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy lenne màr free? Nem értem a kérdést. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#261546) Mike


Mike
veterán

mielőtt vmi hülyeséget csinálnék, inkább megkérdezem, de eléggé dumb kérdés
szóval: ha valaki másik accal belép a ps-embe, akkor az én rdr2-mel tud játszani online? és ezt teljesen szeparáltran teszi? tehát kell neki saját social club acc, meg új, másik karakterrel kezd?

[ Szerkesztve ]

(#261547) vargalex válasza eM'82 (#261542) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, arra. :)

Alex

(#261548) ImACeltic válasza Frod (#261541) üzenetére


ImACeltic
őstag

Vagy én nyalom be a PR dumát, vagy neked ment agyadra a mai világ. Talán majd egyszer kiderül.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#261549) Peat76 válasza Wesder (#261545) üzenetére


Peat76
őstag

Már mint az előrendelői ajándék demo? Bocsánat..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#261550) opr válasza Peat76 (#261549) üzenetére


opr
veterán

Ha elorendelted a jatekot, akkor jatszhatsz a demoval, igen.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.