Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#261151) 30z.Samu válasza Deck (#261149) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ehhez vajon mikor jön a next-gen patch?

Sic Parvis Magna

(#261152) Deck válasza 30z.Samu (#261151) üzenetére


Deck
titán

Majd jövőre talán.

PS5

(#261153) EczkE válasza Deck (#261149) üzenetére


EczkE
addikt

Niiiice. Engem csak a hulye gwent tart vissza. :D Lusta vagyok megtanulni. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#261154) Deck válasza EczkE (#261153) üzenetére


Deck
titán

Énis így voltam vele de ami a játékban van Gwent az borzasztó egyszerű. Hamar megtanulható és van is külön küldetés hozzá amit kár kihagyni :R

PS5

(#261155) tboy93


tboy93
nagyúr

Jobb kesobb mint soha alapon 2 nap alatt leporgettem a Doom 2016-os felvonasat. Megmondom oszinten, nekem a Wolfenstein sokkal jobban bejott. A sztori emlitesre sem melto, gyakorlatilag celtalan henteles az egesz jatek es nem is akar másnak tunni. Nem igazan ertem, hogy miert van oda ezert a jatekert barki is. A combat az fluid, ezt nem vitatom, de sok mas elonyet nem tudom felhozni a játéknak. Időd nincs semmire, mert folyamatosan "hajt" a játék, megallsz = meghalsz. A bossfightok azert izzasztoak voltak neha, nem art ha mar tudja kezelni az ember a DS4-et rendesen :D oszinten szolva nem hiszem, hogy meg fogom venni a folytatasat, ez egynek elment 2 rongyert lemezesen. Azogy nezem most a storeban is 1700Ft.

(#261156) 30z.Samu válasza tboy93 (#261155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én imádom a Doom-ot, pont azért, mert "eszetlen", persze nem feltétlen az. De egy megfáradt munkanap után jól esett anno leülni elé és hentelni és jó volt, hogy nem igényelt különösebb gondolkodást. :D A zene alatta pedig állat!

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#261157) Mezcal válasza icemad (#261150) üzenetére


Mezcal
addikt

[link]
Nekem ez van. Mióta megvan a gyári porosodik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#261158) marilllyo válasza tboy93 (#261155) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem az új Doom széria egy ügyességi játék, nem pedig horror-túlélő fps. Az Eternal pl. szerintem sokkal nehezebb. Ott jobban kell pörögni és taktikázni. Megvan a maga közönsége. Egyedi.... Rétegjáték az biztos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#261159) tboy93 válasza 30z.Samu (#261156) üzenetére


tboy93
nagyúr

Engem pont hogy frusztrált ez a porges, nem ereztem emiatt kikapcsolodasnak. A zene az viszont tenyleg b@szo!

(#261160) tboy93 válasza marilllyo (#261158) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ne is mond, a hulye platform elemekkel neha megszivatott rendesen :D

(#261161) marilllyo válasza tboy93 (#261160) üzenetére


marilllyo
veterán

Az én agyamban ez a játék jobban hasonlít pl. a Super Meat Boy-ra mint korábbi önmagára. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#261162) KaitouP


KaitouP
veterán

Induljon a Genshin Impact! :C

Vagy mégse, connection failed... :U
Most meg server maintenance, 28.-ig. Akkor mi a tökért oldott fel az időzár, és lehet elindítani? :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261163) Moby válasza KaitouP (#261162) üzenetére


Moby
addikt

Dejó, hogy szóltál, köszi! :R Totál elvitte a napokban a figyelmem a Mafia remake.

(#261164) KaitouP válasza Moby (#261163) üzenetére


KaitouP
veterán

Milyen a Mafia, jó lett, megéri az árát? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261165) tboy93


tboy93
nagyúr

LnB ajanlasara vegig neztem en is Netflixen a Rekord cimu mini sorozatot, a videojatekok torteneterol. Nem emlékszem mar LnB mit mondott rola, nekem elegge kihagyott ziccer kategoria, sokkal tobb dolgot bele lehetett volna venni, sok mindent meg kihagytam volna belole. Voltak benne erdekes dolgok, ha nagyon unatkoztok nezzetek meg. Kar hogy Ps-rol mar nem volt szo benne...

(#261166) Moby válasza KaitouP (#261164) üzenetére


Moby
addikt

Fú nálam 10/10. Mondjuk pc-n nyomtam, úgy hallottam konzolon vannak apró problémák. Nálam nem volt semmi hiba, és egy csodálatos minőségű felújítás. Csakhát...rövid. De a maga idejében is az volt :)

(#261167) tboy93 válasza KaitouP (#261164) üzenetére


tboy93
nagyúr

En jokat olvastam rola, tobbnyire dicsertek a hangar13 munkajat, jol sikerult hozzanyulni a legtobb elemhez. Bugok vannak itt ott de semmi veszest nem irtak. Mar ami az elso reszt illeti. A masodikat erte kritika, illetve a 3. resz sem lett sokkal jobb mint volt. En tuti beszerzem majd hasznaltan ha lemegy az ára.

(#261168) Lackooo84 válasza KaitouP (#261164) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem nem éri meg. Engem pl. baromira idegesít, hogy még átvezetők alatt is bugosak a fények, mintha valaki mozgatná ide-oda a fényforrást, nagyon gáz. Már fentebb leírtam jópár dolgot, de szerintem mindent elmond, hogy még a stáblista alatt is beesik az fps... :DDD

Meg ez az első mondat azért elég loller...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#261169) cyberkind válasza KaitouP (#261164) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha fogalmad sincs az eredetiről, akkor megérheti, de rövid, nagyon rövid, ha pedig ismered az eredetit, akkor lehet várni mert jó, de nem egy Resi 2-es minőségű felújítás semelyik téren.

Paranormal Cocktivity

(#261170) Tatyla válasza KaitouP (#261162) üzenetére


Tatyla
őstag

Hogy jól felcsesszék az játékost :(( :W

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#261171) F-ECT$ válasza Mezcal (#261147) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyikre? szerk: közben látom. Miben jobb egyébként? (Azt nem tudom, hogy szeretnék-e vezetékeset.)

meke: 2018.11 havi a gép az Alzától, tehát elvileg még van 2 hónap gari, de nem tudom, hogy az a kontrollerre is él-e. Illetve még csak ritkán jelentkezik, jó lenne, ha állandóan produkálná, mert könnyebb lenne bemutatni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#261172) Moby válasza cyberkind (#261169) üzenetére


Moby
addikt

De nem is kerül annyiba. A resi2 rendes áron nyitott, ezt meg 10k-ért vettem epic storeon, és a ps4 ára is 13k ha jól tudom.
Egyébként én ismerem az eredetit, de olyan régen volt, hogy már csak a történet főbb pontjaira emlékeztem. És nagyon jó élmény volt így is. Pedig mostanában alig van játék, ami lekötne.

[ Szerkesztve ]

(#261173) saelin válasza Tatyla (#261170) üzenetére


saelin
veterán

Hallod én is itt ültem hatkor a gép előtt, 10 percet vártam mire a login megtörténik és erre az fogad hogy maintenance hétfő hajnal 3ig... :DDD :C

Mekkora egy ge*ik ezek a kínaiak!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261174) modflow válasza Moby (#261166) üzenetére


modflow
veterán

Én is PC-n nyomom, szép, de valami már más.

Nyilván én is felnőttem, meg az emlékek is megszépülnek, de az rémlik, régen jobban élveztem.
Mai napig megvan bennem, mennyit szívtam az autóversennyel. :D
Itt meg simán túrtam neki és kész. Igaz közepes erősségen tolom.

(#261175) Moby válasza modflow (#261174) üzenetére


Moby
addikt

Én nagyon tudtam élvezni most is. Persze ma már nagyon furcsa egy olyan játék, amin ott a térkép, és nincs telehapcizva csinálnivalóval, pedig jönnek azért máig (épp a sonytól) olyan játékok, amik nagyon erősen sztori vezéreltek, csak a köntös más. És ma már ezekre is hajlamosak vagyunk úgy emlékezni, mint sandbox játékok. Talán ez is benne van. talán az is, hogy kicsit mára elhasználódott ez a franchise.

(#261176) Bogyi007 válasza Kendek (#261133) üzenetére


Bogyi007
veterán

Sajnos várható volt ez, régebben mindig a UK Storeból vásároltunk haverral (egyrészt mindketten ottani profillal rendelkezünk még a kezdetekből) de az elmúlt években már hazai profillal vásároltam mivel itthonról olcsóbb volt vásárolni.

Hát úgy tűnik megyünk vissza oada vásárolni ezek szerint...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#261177) modflow válasza Moby (#261175) üzenetére


modflow
veterán

Nekem az mondjuk tetszik, hogy nincs benne az a sok hülyeség, amit a mai játékokba belepakolnak tök feleslegesen, hogy hosszabb legyen...

Szóval mindenképpen kiemelkedő játék, csak ugye 18 évvel idősebbek lettünk. :)

(#261178) cyberkind válasza Moby (#261172) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennek nagyon tudok örülni, kb annyira, mint a classic módnak, amivel rettenetesen könnyű a játék minden része, inkább nyúltak volna úgy hozzá, amit ez megérdemel, persze jó lett, de csak annyira mint a Resident 3, okés kategória. Nálam az eredeti több mint 20x kipörgött minden módon, és a sokak által "nehéznek" titulált verseny is mindig gyorsan lement, na itt kb az egész játék gyorsan lement, kivágták a sztori harmadát, a maradékot pedig úgy átdolgozták és bővítették, hogy még véletlenül se kelljen indokolatlanul autókázni egyik szigetről a másikra vagy vidékre. Jó lett a remake, de az eredeti ismeretében ez semmi extra, sőt inkább azt mutatja meg ez, ha manapság jönne ki ez a játék, milyen lenne, mert ezek az igények.

Paranormal Cocktivity

(#261179) Steve1207 válasza saelin (#261173) üzenetére


Steve1207
veterán

Amúgy a múltkori előregisztráció addott valami bónuszt, azt hogy lehet érvényesíteni majd? Nekem nem jött se mail, se semmi azóta se.

.

(#261180) Dreimus válasza KaitouP (#261162) üzenetére


Dreimus
senior tag

PC-n 0,5-1 Mbps-el tölti, sztem maintance végére le is jön :)

(#261181) saelin válasza Steve1207 (#261179) üzenetére


saelin
veterán

Fogalmam sincs még. Hajnal 3 után megmondom. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261182) Tatyla válasza Steve1207 (#261179) üzenetére


Tatyla
őstag

Játékon belül fogsz kapni itemeket

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#261183) Steve1207 válasza Tatyla (#261182) üzenetére


Steve1207
veterán

Jó, nem is az, csak mi alapján azonosítja be, hogy én, én vagyok :D Pl ha nem ugyanaz a mail címes reg, mint a psn-es (amúgy meg honnan tudná a játék a psn-es mail címem, mivel csak az id-hez fér alapból hozzá?), ezért nem értettem már regisztrációkor se és kíváncsi voltam, hátha valakinek sikerült még belépni a leállás előtt.

.

(#261184) Lefty válasza KaitouP (#261164) üzenetére


Lefty
addikt

Én tudom ajánlani, szerintem teljesen rendben van, nagyon szépen felújították. Egyáltalán nem bughalmaz, annyi van benne, mint minden másban, nem vészes. Szerintem, amit vállaltak azt hozták. Meg úgy érzem, hogy Hangar 13 felé már van egy standard utálat, aztán több mindenbe kötnek bele, mint más játéknál. Viszont ha anno nem játszottál vele, arra készülj, hogy rövid lesz.

(#261185) KaitouP válasza Moby (#261166) üzenetére


KaitouP
veterán

+ (#261167) tboy93
+ (#261168) Lackooo84
+ (#261172) Moby

Azta, érkezett pár hozzászólás. :DDD Ezek alapján eléggé megosztóra sikerült. :) Úgy érzem, én is PC-n fogok akkor próbát tenni vele majd valamikor, amikor lesz szabad kapacitás. Engem annak idején a Mafia II-vel húztak be, azt nagyon szerettem, a harmadik részt is vártam, aztán mikor megjelent, a rettenetes híre miatt inkább hozzá se szagoltam, mind a mai napig, és őszintén megmondom, túl sok kedvem nincsen hozzá, pedig imádtam a második rész hangulatát.

Ezt a hangulatot keresném az első rész remake-jében is, ha azt hozza, még csak rövid ideig is, akkor egy leárazás keretén belül beszerzem majd. Mostanában ugyan biztosan nem, ma játszottam végig a NieR: Automata-t, és olyan szinten a hatása alatt vagyok, amilyen hatás alatt játék által csak nagyon ritkán, fel is jegyeztem ezt a művet a mindenkori Top 10-es kedvenceim közé. :B

(#261169) cyberkind

Van fogalmam róla, de az eredetivel már nem játszanék. Nem öregedett túl szépen.

(#261184) Lefty

Valahol nem is bánom, hogy rövid. Annyit megér, és ha sikerül kedvezménnyel lecsapnom rá valamikor. :) A 50-60 órás epic játékidőt meghagyom a fentebb említett NieR-nek, ilyen és hasonló címeknél igénylem főleg a hosszúságot. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261186) KaitouP válasza Tatyla (#261170) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugye? Menjenek a francba. :U Szépen kezdődik a barátságunk a Genshin-el. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261187) taki01 válasza KaitouP (#261164) üzenetére


taki01
őstag

Vannak problémák az animációval a fizikával és a lassan töltődő texturákkal. PS4 Pron nyomom a fps-el ninvs gondom. Mikor a hotelnél kellett beszedni a védelmi pénzt ott lenyomtam a kört beadtam az animációt és az ellenség elrepült és túl élte. :D

(#261188) boost


boost
addikt

Persona 5-höz találtam leírást, hogy hogyan lehet dungeon közben védekezéssel újratölteni az SP-t. Próbáltam Persona 5 Royalban, de nem sikerült, igaz, szerintem nem is jól csinálom.

Valaki tudna segíteni?

(#261189) RangerFox válasza KaitouP (#261185) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ahj, nagyon felcsigáztál a Nierrel kapcsolatban, alig várom, hogy letöltődjön és én is elkezdhessem :C

boost: Ahhoz kell egy item Takemitől (talán 5-6-os confidanttól válik elérhetővé). De van egyszerűbb módja is az SP visszaszerzésére, fejleszd a confidantokat, és baton pass-kor visszatöltenek valamennyi HP/SP-t, vagy szimplán harcon kívül egy safe roomban töltsd fel potival. De nem is kell egyhuzamban ledarálnod a dungeonöket, másnap folytathatod a legutóbbi safe roomból.

(#261190) FunPro válasza KaitouP (#261185) üzenetére


FunPro
senior tag

A Nier tényleg kifejezetten jó játék volt, bár 9s-ből nekem sok volt egy kicsit. Vele untam játszani.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#261191) Sordoran válasza KaitouP (#261162) üzenetére


Sordoran
addikt

Én azért nagyon sajnálom, hogy nincs cross platform save (legalábbis ps4 és android között). Telefon jelzett délután hogy tölthető, de ott is hajnali 3kor startol. Jó lenne ps4-en tolni este, aztán ha van időm nap közben mobilon folytatni, de két külön account nem baráti. :(

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#261192) Mezcal válasza F-ECT$ (#261171) üzenetére


Mezcal
addikt

Miben jobb egyébként? (Azt nem tudom, hogy szeretnék-e vezetékeset.)

Mindenben. Analóg karok érzékenysége Ég és Föld. Autós játékoknál lehet leginkább észrevenni. A kábel elég hosszú.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#261193) KaitouP válasza RangerFox (#261189) üzenetére


KaitouP
veterán

Készülj egy olyan kalandra, ami nem kíméli majd a szíved. :D 100-as zsepi legyen a közelben, ha érzelmesebb típus vagy. :B

Én szerintem legalább fél évig kimaxolt fankodásban fogok létezni a NieR miatt, de az is biztos hogy amíg élek emlegetni fogom ezt a remekművet, akkora hatással volt rám - ami nagyon ritka. :B

Remélem te is úgy szereted majd a játékot ahogy én, és tudunk egy jót diskurálni róla. :R (Ja és szerintem japán szinkronnal nyomd. :B Network funkció is nagyon fontos lesz, legyen bekapcsolva. :D)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261194) KaitouP válasza FunPro (#261190) üzenetére


KaitouP
veterán

9S számomra is egy unszimpatikus karakter, de érdekes viszont, hogy hova tart az ő jellemfejlődése, honnan indul, és hogyan változik majd. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261195) KaitouP válasza Sordoran (#261191) üzenetére


KaitouP
veterán

Kihagyott ziccer valóban, hogy nincs cross platform save, nem értem, hogy egy ilyen játéknál, mint ez, miért nem opció... Pedig pont az lenne az egyik legnagyobb plusz pontja, amit említettél, hogy kvázi bárhol, bármikor folytathatod, ha esetleg nem vagy konzolközelben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261196) saelin válasza KaitouP (#261195) üzenetére


saelin
veterán

[link]

Nyitottam a játéknak egy topicot ahol az összes platformot szívesen látnánk szerintem. Remélhetőleg később lesz valami cross save funkció ps4 és mobile között. A Fortnite-ban mintha lenne valami ilyesmi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261197) KaitouP válasza saelin (#261196) üzenetére


KaitouP
veterán

Szuper, megyek is át! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#261198) .LnB válasza tboy93 (#261165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt gondoltam: [link]

(#261189) RangerFox
Még csak most kezded a Nier: Autama-t? Baromi egyedi játék! Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#261199) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Belekezdtem a Catherine Full Body-ba. Előző generációban kimaradt. Egyenlőre tetszik.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#261200) predakon


predakon
őstag

1 év US Ps Plus 8800ft [link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.