Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#261951) saelin válasza nemorino (#261949) üzenetére


saelin
veterán

Meg ha van is akció valamire abból 2-3 db van csak. :U

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261952) Frod válasza nemorino (#261949) üzenetére


Frod
addikt

9e-es kontroller én sem várok az idén, de remélem a "szokásosnak" mondható 14.990es akciós ár azért lesz, Plus-nál pedig a 13.500.

Do you see the white shadow?

(#261954) hyperspace


hyperspace
őstag

PS5 teardown

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#261955) .LnB válasza hyperspace (#261954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nahoppá! Ezer év után, végre valami érdemi történés! Az az oldallap nagyon könnyen lejön. Tuti lesznek egyediek. Hol lehet CP77-eset rendelni rá? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#261956) .LnB válasza hyperspace (#261954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk, kezdek kicsit aggódni, hogy előbb mutatják meg, hogyan kell szétszedni, mint a menüt. :D Remélem az első szériákat nem kell majd házilag szerelgetnünk. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#261957) Lackooo84 válasza hyperspace (#261954) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez egy rakás szar. :D Talp nélkül nem lehet fektve tartani? Meg megint kis szar venti, X clamp megint kispórolva... tuti nem lesz hangos... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#261958) oriic válasza Lackooo84 (#261957) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az kicsi venti?:D

Live-Die-Respawn

(#261959) nemorino válasza .LnB (#261955) üzenetére


nemorino
tag

1-2 héttel a PS5 megjelenés után az Aliexpessről :))

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#261960) hyperspace válasza oriic (#261958) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem akkora szélességben, mint XSX-ben, viszont szélesebb szerintem. Meglátjuk mennyi levegőt szállít (és mennyi port). Kicsinek nem mondanám én sem.

(#261957) Lackooo84 nekem az a heatsink nagynak tűnik, amiben sok anyag van, lehet elég lesz. Néma nem lesz, az tuti :)) .

(#261955) .LnB kell is, hogy könnyen le lehessen szedni, hogy a plusz SSD-t beletegye az ember. Ha igazak a szigárogtatások, sok embernek szüksége lesz rá.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#261961) Lackooo84 válasza oriic (#261958) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Xboxéhoz képest bébi. Amúgy a bordák nem kicsik az igaz... :D

Szerintetek a talp alaptartozék lesz? Én nem nézem ki a sonyból... :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#261962) balazs025 válasza Lackooo84 (#261961) üzenetére


balazs025
senior tag

Biztos hogy igen. Vagy te fogod tartani játék közben? :D

(#261963) Wesder válasza Lackooo84 (#261961) üzenetére


Wesder
félisten

Alaptartozék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#261964) TCr válasza hyperspace (#261954) üzenetére


TCr
veterán

Az a HP-s borda nem gyenge bakker, végre valami jó(nak tűnő) hír.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#261965) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ezzel is adtak a szarnak egy pofont... :D Akinek már most kiakadt, mert több, mint level 100-as, az az új rendszerben is ki fog akadni...

The Truth is out there...

(#261966) FollowTheORI válasza hyperspace (#261954) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az a hűtés tényleg elég masszív, ráadásul folyékony fém pasztázással... nem lesz ezzel gond. :) Most végre tényleg nem spóroltak ezen. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#261967) Carlos Padre válasza oriic (#261851) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Detto, fájni fog visszaszokni a ps5 kontrollerre a nacon után.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#261968) Raysen623


Raysen623
addikt

Vótmá'? Azért nem olyan rossz ennek sem a hűtése szerintem. Volt bizony :DDD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#261969) lacy86


lacy86
addikt

PS+ vasarlas kerdes.
Par nap mulva lejár az elofizetesem
Szokott lenni ebben az idoszakban “PS+ akcio”? Mert akkor csak 1 havit vennek addig. :)

(#261970) RangerFox válasza lacy86 (#261969) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Black Friday-kor eddig mindig volt.

(#261971) koncsik válasza lacy86 (#261969) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos inkább áremelés várható :(
(#261970) RangerFox: Kérdés, hogy a feltételezett áremelés megtörténik-e addig...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#261972) RangerFox válasza koncsik (#261971) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem úgy van, hogy 60 nappal korábban be kell jelenteniük ezt? Tehát akkor Black Friday-ig nem történhet áremelés.

(#261973) Carlos Padre válasza koncsik (#261971) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne idézgessétek már az ign.hu-t mint hírforrás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#261974) FollowTheORI válasza RangerFox (#261972) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, most saját magukat korlátozták be, hogy leírták, hogy 60 nappal előtte kell szólniuk. :K

Ettől független még emelhetik, csak nem azonnal.

Én még mindig azt mondom, hogy előbb utóbb benne van egy forint miatti emelés. A Tsusima és Last of Us 2 alapárai is pár ezrest drágultak nemrég. Ez szinte biztos hogy a forintnak (is) szólt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#261975) koncsik válasza Carlos Padre (#261973) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én boost-ot idéztem :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#261976) red098 válasza .LnB (#261909) üzenetére


red098
újonc

Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#261977) lacy86 válasza lacy86 (#261969) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi Sracok az infot.

(#261978) saelin


saelin
veterán

Jól össze van rakva a Ps5. Tiszteletem a Sony mérnökei előtt! :R

Egyetlen félsz bennem az, hogy mivel az alaplapon van az ssd chipje is, így bazi drága lesz egy lap hibát javítani, cserélni, de igaz ez az ssd kipurcanására is. Remélem nagyon keveseknél fordul majd elő garancián kívüli meghibásodás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261979) Madwe válasza saelin (#261978) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért lapcsere eddig se volt olcsó, relatív az adja ki a konzol árának javát. S azért egy ssd megbízhatóbb, mint egy hdd, de persze azért jobb lenne, ha nem beágyazott lenne...

(#261980) Prime110 válasza hyperspace (#261954) üzenetére


Prime110
aktív tag

Szuper, egy csavarhúzó-szett elég, az évenkénti portalanítás / pasztázás még egyszerűbbnek tűnik, mint a PS4 esetében, pedig az is egy ilyen videó megnézése után rutinszerű.
Már várom a PS4-PS5 fb-csopikban a rajongást, hogy "XY micsoda munkát végzett, rá se ismerek a gépre" - miért? Mert ki tudott csavarni 3 csavart meg két műanyag lapot ketté tudott választani? Jó, hogy nem találtatják fel a meleg vizet újra ilyenkor.
De az a fekete talp marha furcsa, hogy kvázi azért lesz alaptartozék, hogy fektetni lehessen. De az is látszik, hogy ezt a Sony tényleg állónak tervezte eredendően.

(#261981) Madwe válasza Prime110 (#261980) üzenetére


Madwe
nagyúr

A fekete talphoz is várok majd alternatív termékeket, ahogy boritásra is :)

(#261982) RangerFox válasza Prime110 (#261980) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Állítva is szükség van a talpra.

(#261983) Wesder


Wesder
félisten

Outriders: Release Date Announce
Holnap este 6-kor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#261984) syler123


syler123
veterán

Hát nem tudom mennyiért fog elmenni a ps4 pro, úgy gondoltam, hogy 85eFt 2db controllerrel, úgy hogy 1 éves sincs, nem sok. Hát... Lehet a marketplace-en hamarabb elmegy.
Agyaltam nagyon, hogy maradjon vagy sem, de csak jobb lenne a stabilabb fps a játékokban.

Mondjuk kíváncsi leszek, ha véletlen elmegy a konzol, mikor kapok ps5-öt, merthogy nem rendeltem elő.

[ Szerkesztve ]

(#261985) Madwe válasza RangerFox (#261982) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#261986) saelin válasza syler123 (#261984) üzenetére


saelin
veterán

Jövő április tájékán.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#261987) Madwe válasza syler123 (#261984) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én most biztos nem árulnám. Szerintem most sokan ki akarják szórni ps5re várva, egy része elmegy, de sokaknak fog leesni novemberben, h ps5 nélkül lehet elkapkodták :)

(#261988) EczkE


EczkE
addikt

Masnak is osszeomlik a ps message app? Kijelentkeztetett aztan megprobaltam visszalepni de amikor a sms kod mezore lepek kilep az app. Legfrissebb ios 14.
Letoroltem majd ujra tettem de nem segitett.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#261989) Madwe válasza EczkE (#261988) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem megy (mondjuk usa profilom van, lehet berhelnek vmi update-et s jelenleg euban csinálják...)

(#261990) Deck válasza EczkE (#261988) üzenetére


Deck
titán

Az egész app egy hulladék. :DDD

PS5

(#261991) EczkE válasza EczkE (#261988) üzenetére


EczkE
addikt

Ujra inditottam a telefont, most mar jo. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#261992) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Ide is beírom, hátha hamarabb kapok választ.

Tudnátok segíteni légyszíves? The Last of Us Part II a játék.

Valakinek volt azzal gondja, hogy a kamera elkóborol játék közben? Értem ez alatt, hogy ha szabad kamera van, akkor nekem mindig elkezd lefelé nézni. Ha célozni próbálok akkor is, ha csak sétálok akkor is. Ha az L3-at lenyomom akkor pár másodpercig rendbe jön, aztán megint megy tovább. Ha újraindítom a gépet, akkor utána kb 1-3 percig minden jó, aztán megint kezdi. Ritkán játék közben megjavul, de nagyon ritka. Kontollernek semmi baja. Borderlands 3-nál semmi gond, viszont a The Last Of Us Remastered-nél ugyan ez volt, de sokkal ritkábban.

A játék a PS4-hez adott dobozos verzió, a gép egy PS4 pro (7216B), boost mode kikapcsolva, frissítés nincs (a legfrissebb verzió van fent)

Szerk.: a játék neve lemaradt...

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#261993) RangerFox válasza wrongduke (#261992) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem a kontroller driftel?

(#261994) tboy93 válasza wrongduke (#261992) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szar a kontrollered. Nekem HZD-nel volt hasonlo...

(#261995) reggi


reggi
aktív tag

Kiváncsi vagyok, mit mondtok, tényleg hiány lesz a PS5 és most már csak jövőre lehet tényleg hozza jutni? Vagy ez csak PR hogy rendeljék elő az emberek.

(#261996) Madwe válasza reggi (#261995) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már március óta tudni, h problémák voltak a termeléssel, s hogy nagy lesz az igény. Nem pr, boltokban idén kb kizárt h kapj, s ha eddig nem rendeltél, valszeg már rendelni se fogsz tudni idén. Ps4 esetén is hasonló volt anno a helyzet.

(#261997) RangerFox válasza reggi (#261995) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az milyen PR, hogy nem tudják kiszolgálni az előrendelőket se? :F

(#261998) opr válasza RangerFox (#261997) üzenetére


opr
veterán

Amúgy a létező legjobb, marketing szempontból.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#261999) Lackooo84 válasza wrongduke (#261992) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De a kontrollered kaka, csak nem minden játékban egyforma az érzékenység.

The Truth is out there...

(#262000) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nem garanciális kontrollert hova érdemes javítani vinni?
A jobb analóg kart jobbra húzva érezhetően lassabban reagál, mint bal irányba. Sokkal lassabban fordulok jobbra, mint balra. (pl.: Days Gone-ba a túlélő keréknél jobbra húzásnál többször visszaugrott középre)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.