Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252651) belan válasza keIdor (#252636) üzenetére


belan
addikt

A való világ még rosszabb. Mexikóba sicariok sokkal durvábban végzik ki a embereket mint a játékba.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#252652) lucza


lucza
csendes tag

Sziasztok.

Fat ps4-em van, de mostanában gyengélkedik, belassul, 1-2 alkalommal kifagyott de teljesen random. Aztán minden rendben ment, míg nem tegnapelőtt kikapcsoltam de egy óra múlva amikor ránéztem még mindig nem kapcsolt ki.. A képernyő már nem kapott jelet, de a fehér led a gepen pulzált.

Kihúztam a hálózatból.. Próba.. Ugyan ez, sőt még az elindulás is döcögősen, lassan ment.

Csinaltam egy hard resetet, akkor az elindulás jobb lett de a kikapcsolással kapcsolatosan még mindig fenn áll a probléma..

Mi lehet a gond? :W

Kezd meghalni a vinyo? :( :(

Elore is köszönöm a válaszokat.

(#252653) erahurka válasza Carlos Padre (#252648) üzenetére


erahurka
félisten

Én is úgy próbáltam. Vagy lopakodni és nem ölni. Aztán ha felfedeztek egy kicsit próbáltam harcolni aztán futáááááás :DDD

(#252654) sting2 válasza S e t h (#252639) üzenetére


sting2
addikt

:DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#252655) Neoteric válasza lucza (#252652) üzenetére


Neoteric
addikt

Simán lehet. Derítsd ki. Mentéseket rakd felhőbe vagy usb-re, aztán a vinyót kösd rá pc-re és nézd meg hd sentinellel.

PSN: ne0teric_sAN

(#252656) Wesder


Wesder
félisten

22.-én Dreams PSVR tàmogatàst kap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252657) allnickused


allnickused
tag

Én csak azt szeretném tudni, hogy pro-n állandóan be kell legyen kapcsolva menüben a boost opció (rendszer->teljesítményfokozó mód) vagy csak akkor, ha régebbi játékkal játszom?

(De, az vagy)

(#252658) ldave válasza allnickused (#252657) üzenetére


ldave
félisten

Nyugodtan hagyhatod bekapcsolva, a Pro támogatás nélküli játékok esetében érvényes csak és a legtöbbjükön segít is valamennyit.

A Slime draws near! Command?

(#252659) lucza válasza Neoteric (#252655) üzenetére


lucza
csendes tag

Szia,

köszi, mentése már felhőben.
Erre a megoldásra már én is gondoltam, hátha még menthető lenne a HDD.. de kivettem a gépből tegnap, ránéztem és kb. itt el is akadtam.

Hogy tudom csatlakoztatni géphez? Milyen kábel vagy csati kell hozzá?

(#252660) NyMRooD válasza Imilenni (#252641) üzenetére


NyMRooD
őstag

1. Nem két nappal a játék megjelenése előtt/után teszi.
2. Az, hogy van benne egy szakácsnő, nem olyan spoiler mint utalni arra, hogy valaki fontos karakter meghal.
3. Nem trollkodásból tette, te meg igen, hiába voltál szépen kérve, le se sz*rtad, szóval ne csinálj úgy mintha áldozat lettél volna.

u.i. mondjuk azért szvsz jó lenne az ilyen infókat is spoiler tag mögé rakni sting2 és wesder.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#252661) Wesder válasza NyMRooD (#252660) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nem volt spoiler. A tegnapi Dying Light elszólàsom rosszabb volt, mert ott lelőttem a jàték végét, igaz csak 5.5 éves jàték. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252662) Neoteric válasza lucza (#252659) üzenetére


Neoteric
addikt

SATA kábel + táp kábel. Esetleg egy ehhez hasonló kütyü, és akkor csak simán usb-t dugod a gépbe.

PSN: ne0teric_sAN

(#252663) S e t h válasza Wesder (#252661) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nyugodtan feszegetheted a határokat.
Itt lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252664) NyMRooD válasza Wesder (#252661) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem speciel bármi az ami minimálisan kapcsolódik a játék sztorijához, persze mint írtam önmagában a tied nem volt az, de a sting2-ével összerakva már szvsz az. Mint ahogy mondtam én elég érzékeny vagyok, ráadásul mivel nagy a backlog és teszek a grafikára elégé (össze vissza ugrálok az elmúlt kb 20 év játékai között), nagyon sok olyan játék van amit el lehet nekem spoilerezni. Nyilván nem várhatom el, hogy 1-6 topikban mindenki figyeljen arra, hogy nekem mi a spoiler és mi nem, de azért örülnék ha az általánosabb témájú topikokban azért használnánk a spoiler taget, ha más nem legalább a megjelenés előtt álló vagy a 2 napja megjelent játékoknál, ez utóbbi szvsz nem olyan nagy kérés.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#252665) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mostanáig csak 18 új hsz? Hát mi van Veletek? :Y ;]

Sic Parvis Magna

(#252666) lucza válasza Neoteric (#252662) üzenetére


lucza
csendes tag

Sata kábelt találtam a médiában is, igazából nem szeretnék rá sokat költeni, lehet nem is ez a gondja.
Itt csak az a gondom még, hogy a tápkábelt hová csatlakoztatom illetve ez a SATA jó lenne-e?

[link]

(#252667) GZoli7 válasza lucza (#252666) üzenetére


GZoli7
senior tag

Inkább valami hasonlóval próbálkozz. Van olcsóbban is.
Ehhez nem kell szétszedni egy PC-t, mint a linkeden lévőhöz.

(#252668) Neoteric válasza lucza (#252666) üzenetére


Neoteric
addikt

Elvben jónak kell lennie. Képen levő széles csatit a vinyóra, fehér tápcsatit a tápodra (feltéve ha van molex csatlakozód, mert ha nincs, akkor, kell egy satás átalakító is), vékony satát pedig az alaplapba. Ha nem szeretnél rá költeni, akkor lehet egyszerűbb lenne megkérni valaki ismerőst, hogy csekkolja le ő.

(#252667) GZoli7: ez is egy jó opció

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#252669) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Van pár új akció.
Szerintem ezek jó játékok a műfaj kedvelőinek.Meg is vettem őket.
Cat Quest II [link]
Tesla Vs Lovecraft [link]

(#252670) Peace


Peace
nagyúr

PC-n toltuk a Black Ops 3 kampányt osztott képernyővel kanapéról. Utánaolvastam a 4. résznek és mivel ott is felbukkant a local split-screen opció, ezért meg is vettem PS-re. Erre most látom, hogy kampány rohadtul nem játszható osztott képernyővel csak valami multi módok és azok is csak trükközéssel......Fuck :(

(#252671) oriic válasza Peace (#252670) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Koztudott hogy a Black Ops 4-ben nincs kampany mod, csak multi. Plusz Blackout ami Battle Royale.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#252672) Peace válasza oriic (#252671) üzenetére


Peace
nagyúr

Én le vagyok választva a köztudatról. Mind1, nem volt vészes használt lemezen. De nagyon fo*, hogy egyszerűen nincs semmi játék, ami Gears of War 4-5-öt pótolni tudja. Azokat lenyomtuk és azóta pedig semmit nem találunk.....

(#252673) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

TV vásárlásnál mennyi a normál input lag tartomány? Másra érdemes figyelni, gamer szempontbol?

Köszi :)

(#252674) _drk


_drk
őstag

Ez az NFS Heat borzasztó!
Egyszer elkaptak a rendőrök és minden pénzem elvették.
50k-ból lett 10.
De a versenyek is érdekesek. Egyszer simán nyerek, utána meg hatodik. 1 hiba és be se tudom érni az elsőt.
Normálisabb kocsi nincs csak valami level 7en, pedig az alap kocsit is untam már és még rengeteget kell vele menni.
Régi Nfs-ek legalább az elején könnyűek voltak. Meg legalább gyors kocsi cserék voltak.
Most haverral ea acces-ről szemezgetve jött le ez is de így szinte ingyen is kuka a játék.

(#252675) Peace válasza STC Speed (#252673) üzenetére


Peace
nagyúr

Mennyi pénzt szánsz rá? Samsung QLED-ből tavalyi Q70R vagy afölött, idei Q80T vagy afölött. Vagy LG OLED. Ezekkel jársz a legjobban játékra.

(#252676) 30z.Samu válasza _drk (#252674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam az irányítás vágta ki a biztosítékot, pedig alapvetően tetszett volna a játék. :(

Sic Parvis Magna

(#252677) Szabi® válasza STC Speed (#252673) üzenetére


Szabi®
addikt

15 ms.
2019-es tv-k legtöbbje már 12-14 ms-t tudnak gamemódban.Tehát bőven jók :R

[ Szerkesztve ]

(#252678) _drk válasza 30z.Samu (#252676) üzenetére


_drk
őstag

Mi a kis bmw-t választottuk, szinte random lökte ki a seggét kanyarokban.
De ezért is húzott fel, mer egyikünk se balfasz, haver dirt meg GT csapatja mint állat ez meg már az elején szét szivatott minket.

(#252679) lucza válasza Neoteric (#252668) üzenetére


lucza
csendes tag

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de van egy külső Sony HDD otthon, filmnézésre, abból nem lehet kiműteni a vinyót és használni a házat? :D

(#252680) Scholes9 válasza sting2 (#252626) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pont emiatt is különleges a játék :) Egy ilyen világban ennek ilyennek kell lennie :) Én 26 óránál járok, de még mindig nincs vége (hála égnek) :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#252681) Peace válasza Scholes9 (#252680) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahogy mondod! Ilyennek KELL lennie!!! Minden pillanata arany, fenomenális élmény volt! Nem is tudtam igazából leülni azóta semmi elé és nem is vonz semmi a Csucsimáig, mert egyszerűen olyan elemi erejű játék volt, hogy egy hatalmas űr keletkezett utána. Még mindig csak kóválygok és keresem a helyem a világban, pedig 1 hete értem a végére. <3

(#252682) Tegla80 válasza lucza (#252679) üzenetére


Tegla80
addikt

altalaban nem es ha igen az sem egyszeru.
Ha tesztelni szeretnel akkor egy kulso hdd hazat vegyel(pl amit fentebb ajanlottak vagy hasonlot....van szaktopikja is igy el lehet tokolni vele,h melyik is a legjobb ha annyira a tuti kell.) ami utan bovitesre is jo a ps-nek vagy csak filmezni,mint a sony-d.
Viszont terjunk vissza oda,h csinaltal hard reset-et.Ez mit jelent ? (hosszan nyomod a bekapcs gombot mig 2.csippan majd adatbazis ujraepitese? ha nem akkor hdd vissza es ezt csinald meg hatha....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#252683) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Kabaré, hogy még nem játszottam a TLOU 2-vel és a videóktól is sikerül távol tartani magamat, de már pontosan tudom a főbb fordulatokat, mert páran itt nem bírjátok megállni, hogy pofázzatok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252684) headhunter86 válasza Rigormortiis (#252683) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én direkt ezért megvettem megjelenés napján. Amíg játszottam még véletlenül se jöttem ide fel, vagy bármelyik fórumba. De ennyi idővel már nagyon veszélyes, mert csomó lap ír egy csomó spoileres tartalmat, elég ha csak facebookra felmész, vagy ott belefutsz egy kommentbe. Szerencsére engem mindenféle spoileres tartalom elkerült.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#252685) Zoleee83 válasza headhunter86 (#252684) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerencsére engem mindenféle spoileres tartalom elkerült.

Engem is eddig, de elvből nem adok 17k-t megjelenéskor egy játékért, nekem nem ér ennyit.
Majd idővel ahogy sorba jön. :)
Bár most a CP2077 miatt elgondolkodtam, abban annyi tartalom lesz vélhetően, hogy sokáig nem fog esni az ára.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#252686) ProEvoFan válasza _drk (#252674) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nézd, én finoman szólva nem szeretem az NFS sorozatot, de ez a Heat végre egy normálisan összerakott, régi Underground vonalon mozgó full arcade autóverseny lett.NFS játékkal kb 15 éve nem játszottam ilyen jót.Ki is platináztam. :K
Nem mindegy milyen versenyen indulsz.Az autók "erőssége" 100-400+ig vannak sorolva.Menj olyan versenyre, ami az autód szintjének megfelel.Nem nehéz játék, bár egy-két verseny kihívás tud lenni, ha nem a megfelelő autóval mész oda.
Tapasztalatom szerint, a La Ferrari az egyik legjobb autó, bár nyilván nem volt meg az összes verda, de ezzel a piros csodával nem lösz mellé.

(#252687) saelin válasza Rigormortiis (#252683) üzenetére


saelin
veterán

Pedig lett már szólva nem egyszer...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252688) lucza válasza Tegla80 (#252682) üzenetére


lucza
csendes tag

Rebuilding database nem volt, csak a beállításokból indított FULL reset. ( de már letöltöttem usb-re az ehhez szükséges fájlt, ma megpróbálom)
Azzal több mint egy órát elszöszmötölt.
Aztán szépen bekapcsolt és ki is néhányszor, majd elkezdtem lehúzni a Death Stranding-et de mivel nem végzett alvásig, ezért ki akartam kapcsolni konzolt.
Jött a kék képernyő,hogy kikapcsol aztán, tv fekete lett a PS pedig fehér leddel pulzált. Csak ez ugye néhány másodperc után abbamarad és teljesen kikapcsol normál esetben.

Vasárnap egész éjjel fehér ledezett a kikapcsolás után, de csak reggel vettem észre. :(

ilyenkor ugye hosszan nyomom a bekapcs gombot, újra indít, jön az üzenet, hogy a "rendszertárhely állapotának ellenőrzése", aztán meg hogy nem megfelelően lett kikapcsolva. És utána elindul. A kikapcsolásnál vannak gondok, meg mintha lassabb is lenne..

(#252689) headhunter86 válasza Zoleee83 (#252685) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ha kijátszod és utána eladod maximum 2-3.000-be kerül csak :) Ha újra kedvet kapsz újra megveszed akcióban vagy használtan. Így kell nézni és már is olcsó.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#252690) Scholes9 válasza Zoleee83 (#252685) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csak a Nintendo játékoknak nem esik az ára :) :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#252691) VTom válasza Rigormortiis (#252683) üzenetére


VTom
veterán

Ezért nem olvasom én sem a topikot egy hete, most benéztem de látom mindenki pont ugynaúgy lesz@rja a másikat, holott van saját topikja is a játéknak. :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#252692) KKaresz45 válasza saelin (#252687) üzenetére


KKaresz45
senior tag

A kedvencem az, amikor rájuk szólnak aztán még nekik áll feljebb, hogy nem is spoiler mert *még nagyobb spoiler*.

(#252693) modflow válasza Xaels (#252615) üzenetére


modflow
veterán

Köszi, arra nem is gondoltam.

(#252694) markknight válasza Rigormortiis (#252683) üzenetére


markknight
veterán

Még a modi is meghagyott egy spoileres "poént", mert szerinte nem spoileres. Ilyen ez :D

(#252695) S e t h válasza markknight (#252694) üzenetére


S e t h
nagyúr

Moderátornak kell jelezni, hátha...

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252697) C490


C490
csendes tag

Sziasztok !

Alvó módban nem áll le a venti ha az usb tápellátás engedélyezve van.
Ha valakinek ps4 pro-ja van kipróbálná , hogy nála is így van ? Régen nem így volt az tuti..nem tudom hogy a ps-em kapott gellert vagy ez valamelyik system stability update-nek köszönhető.

Üdv

(#252698) wolf13 válasza C490 (#252697) üzenetére


wolf13
őstag

Szia. Nálam engedélyezve van, s nem megy a ventilátor. Csak akkor indul el, ha letöltés megy.

(#252699) C490 válasza wolf13 (#252698) üzenetére


C490
csendes tag

Köszi. Nálam is így volt, de most nem tudom mi van akkor :(

(#252700) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.