Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252501) erahurka válasza TCr (#252498) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kell olyan nagy térfogat, csak legyen jó lyukas. Hátul király lenne valami méhsejtes kialakítás ahol csak úgy okádná ki a forró levegőt. Plusz ha nem szűkítik le túlságosan a kiáramlást, a porosodás sem fogja jelentősen rontani a hűtési teljesítményt.

(#252502) .LnB válasza 30z.Samu (#252491) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút nem érdekel, hogy azzal nem volt. Nekem még FAT volt, aztán gondolhatod milyen szájízzel hagytam a francba az egész konzolos dolgot. Na ahhoz képest ez a venti hiszi nevetséges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252503) Mike válasza erahurka (#252501) üzenetére


Mike
veterán

Akkor meg a ventilátor hangjával lesz bajotok. Nem kell sajt. Nézz meg egy silent pc-t, pl egy Antec házat. Nem rosta. Mégis át van a ház szellőztetve, a max 1000es ventilátorokkal

(#252504) 30z.Samu válasza .LnB (#252502) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fat volt még Nekem is, csak már a jasper lapos. Egy időben ez tartott engem vissza a vásárlástól, hogy nagyon sok konzol halt be. Egyszer az egyik MM-ban ki volt állítva egy X360, de már 3 ledes volt, odamentem az eladóhoz megkérdezni hogy miért villog. "Mert ki van kapcsolva." :D

Sic Parvis Magna

(#252505) Moby válasza TCr (#252498) üzenetére


Moby
addikt

A OneX kisebb, erősebb, és nagyságrendekkel halkabb. vagy inkább közel hangtalan. Ez nem a méret függvénye elsősorban.

(#252506) TCr válasza Wesder (#252500) üzenetére


TCr
veterán

és (#252505) Moby

Milyen hűtést kapott?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#252507) NyMRooD válasza saelin (#252469) üzenetére


NyMRooD
őstag

Füredi-Egyetem sgt környékén megúsztuk szerencsére.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#252508) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(jobb klikk-> megnyitásra szép nagy kép lesz)

Érdekesek a legtöbbet "behúzott" Plus játékok. Multi címeknél pedig meglepődtem az R6:Siege jó helyezésén.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252509) gyuromoj válasza .LnB (#252508) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezek meg a TOP10 legtöbbet letöltött Plus játékok:
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Sonic Forces
Detroit: Become Human
Call of Duty Black Ops 3
Destiny 2
Uncharted: The Nathan Drake Collection
Steep
Shadow of the Colossus
DiRT Rally 2.0
Uncharted 4: A Thief's End

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#252510) stilo18 válasza Carlos Padre (#252473) üzenetére


stilo18
addikt

Ne irigyeld őket, gondold el mit érezhetnek más játékoknál ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#252511) .LnB válasza gyuromoj (#252509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kár ezen rugózni, de legalább van min. Szóval a COD-okat még megértem, de az a Sonic? Azt hogy?! :D Meg a Steep...
Ha ez a lista fejjel lefele lenne, az egy kicsit "jobb világot" tükrözne. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252512) gyuromoj válasza .LnB (#252511) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem a tényleges helyezések alapján van a lista. Legalábbis GS-en azt írták.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#252513) nemorino válasza Wesder (#252500) üzenetére


nemorino
tag

Ezt a versenyt ebben a generációban az Xbox nyerte, ez tény. Én headsettel játszok, annyira nem zavar a hang, de a játékon belüli menükbe lépve porszívóként felpörgő ventillátor visítása elég megdöbbentő tud lenni. A PS5 ránézésre jobbnak tűnik, eleve nem kell alá radír, mert az állvány miatt nem fekszik fel a bútorlapra. :D

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#252514) .LnB válasza gyuromoj (#252512) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaa. Push square meg az első ötöt sorrendbe írja: [link]

(#252513) nemorino
Nyugi. Biztos lesz külön, a Ps5-höz passzoló radír szett. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252515) Szabi® válasza 30z.Samu (#252478) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez pontosan így van ahogy írod,néha elkeserítő :D Mondjuk most ha megnézel egy 27" Imac 5k akkor láthatod azon már a játékok hasítanak (gtav 5k-ban is) Ezeknél a termékeknél az időtállóság a lényeg.Nagyon sok évig nagy sebességgel tesznek mindent.Akik megvettek egy 2011-es Imacet,azok közül nagyon sok még azt használja,akik 2012-es azok pedig azt.Az Apple soha nem azt hirdette hogy azonnal szaladj és cseréld le a tavaly megvett Iphoneodat "mert az már nem jó" ezt az emberi kicsinyes értéktárgyakat birtokolni akaró mivolta szüli .
Időtállóságban,stabilitásban mindig is az apple volt a nyerő.Ha pedig az ökoszisztéma is ki van építve (Watch,Macbook Air,Iphone) akkor az user elég extrém featureöket kap.
Ha abból indulok ki hogy faterom 2015-ös Iphone 6s-e még mindig baromi gyors,úgy vissza gondolva nem volt sok érte a 280 ezer forint.És még a mai napig támogatva van a készülék. :R

[ Szerkesztve ]

(#252516) Rage47 válasza Szabi® (#252515) üzenetére


Rage47
veterán

és még az őszi ios-t is megkapja a 6s
én macem is simán jó még pedig 5 éves, észre sem vettem :D igaz játékok közül max a starcraft 2 megy highon :D és akkor már van hangja a ventinek, de ez nem változott 2015 óta

(#252517) Szabi® válasza Rage47 (#252516) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah tényleg még egy komplett ios-t megkap.

Én is tolom a starcraft 2-öt :D Majd Imac-en az új civilizations-t szeretném zúzni :R

(#252518) S e t h


S e t h
nagyúr

Nehéz mit írni a TLOU után, keresi az ember a szavakat, de olyan mintha éppen kapott volna egy nagy gyomrost és úgy kellene reagálnia.
A Naughty Dog 50 megatonnás emocionális csapást mért ránk és a megélt élmény annyira személyes, hogy szinte szavakkal sem lehet érzékeltetni, amit a csapat adott nekünk, így inkább csendben merengek.

Csatlakoznék azok táborához, akik köszönik a Naughty Dog munkáját, a RDR2 óta nem éreztem hasonlót, meglepne ha idén, vagy akár jövőre is lenne olyan game, ami akár csak alulról karcolná nálam élményben.

Viszont a befejezést követően már valóban megmosolyogtató a szereplők testalkatát érintő polémia. Olyan mintha elém raknák életem hamburgerét , én meg az étterem falának színét kezdeném el kritizálni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252519) Tuomas válasza S e t h (#252518) üzenetére


Tuomas
addikt

"Viszont a befejezést követően már valóban megmosolyogtató a szereplők testalkatát érintő polémia. Olyan mintha elém raknák életem hamburgerét , én meg az étterem falának színét kezdeném el kritizálni."

Ez jó! :DDD :C

We were here

(#252520) 30z.Samu válasza Szabi® (#252515) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, ebből a szempontból csípem az Apple-t, Nekem is egy iPhone 7-em van, de még mindig nem érzem, hogy kevés lenne, sőt. Oké, a technika felett elment az idő kissé, de teljesen jól használható még mindig. Mellette van egy Watch-om és majd tervben van hogy veszek egy iPad-et vagy újra Macbook-ot. Még nem döntöttem el melyik legyen. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#252521) Rage47 válasza S e t h (#252518) üzenetére


Rage47
veterán

és tényleg :D

(#252522) Jim-X válasza S e t h (#252518) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :R :R

A játék az nem játék!

(#252523) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tényleg, nem is meséltem hogy jártam a Last of Us rendelésemmel. Megjött ugye a játék megjelenés napján, viszont a DLC kódra azt írta a Store, hogy fel lett használva. Gondoltam semmi gond, írok a PlatinumShop-nak. Elmondtam mi a gond, írták hogy sokaknál felmerült ez a probléma, de hétvégén megoldódott, hát én nem tartoztam ebbe sajnos, jeleztem, hogy továbbra sem jó. Írták, hogy küldjem el a kódot, megnézik és ha nem jó, kapok egy másikat. Elküldtem, megbizonyosodtak arról, hogy tényleg "hibás" a kód és jött is a csere kód. Gyorsan megoldották a problémát, pacsi innen is Nekik! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#252524) Mike válasza 30z.Samu (#252523) üzenetére


Mike
veterán

mondjuk ez nekem így elég furcsa

[ Szerkesztve ]

(#252525) 30z.Samu válasza Mike (#252524) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sem találkoztam még ilyennel, de megoldódott.

Sic Parvis Magna

(#252526) belan válasza Moby (#252505) üzenetére


belan
addikt

Ja így van, és cserébe 1,2normális exkluzív cím van rá. ;] inkább legyen hangosabb, de jóval több exkluzív játék van rá . :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#252527) saelin válasza 30z.Samu (#252523) üzenetére


saelin
veterán

Ezt be lehet akkor játszani hogy elhasználom, telefonálok, kérek másikat és elajándékozom? Mondjuk szegények semmilyen módon nem tudják csekkolni hogy te felhasználtad-e már, így csak a vásárló érdekét nézve cselekedtek és feltételezték igazat mondasz.

Ilyenkor kibontanak egy másik terméket vagy a Sony-tól kaptak backup kódokat? Ha az előbbi az eléggé nagy szívás.


belan
Ez gonosz volt. Én örülnék ha nem kellene kompromisszumot kötni a Sony címei miatt.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252528) 30z.Samu válasza saelin (#252527) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva fogalmam sincs, azt sem tudom, hogy lehet-e csekkolni hogy tényleg én használtam-e fel a kódot vagy nem. Meg írták Ők is, hogy nem egyedi az eset, szóval lehet ezért is kaptam ilyen gyorsan a cserét.

Sic Parvis Magna

(#252529) Moby válasza belan (#252526) üzenetére


Moby
addikt

Ez az igénytelen álláspont. Igen.
Szerintem meg semmilyen összefüggés nincs, hogy mennyi exkluzív van rá és aközött, hogy mennyire hulladék a hűtése. Értem, hogy neked ez is megfelel. Nem mindenki van ezzel így.
Szóval szerintem ne legyen hangosabb. Vagyis a tiéd legyen hangosabb, az se téged, se engem nem érdekel, de az enyém ne legyen hangosabb! :P

[ Szerkesztve ]

(#252530) keIdor válasza belan (#252526) üzenetére


keIdor
titán

A kettő nem kéne, hogy kizárja egymást. Összefüggés nulla...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#252531) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Miután kivégeztem a Dirt 4-et (platinázni sajnos nem sikerült a multiplayer/pro tour trófeák és a kevés játékos miatt), rárepültem a Dirt Rally 2 - re. Számomra ez az év autós játéka! Ha adunk neki egy kis időt, hogy ráhangolódjunk az irányításra és a kocsik viselkedésére, akkor olyan játékélményben lesz részünk, amihez semmilyen statikus, aszfalton körözgetés nem mérhető.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252532) saelin válasza 30z.Samu (#252528) üzenetére


saelin
veterán

Ha nem kértek psn felhasználó nevet, akkor max beírták a kódot store felületén a redeem résznél. Kétlem hogy a Sony erre ajánlana valami megoldást az eladóknak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252533) .LnB válasza Rigormortiis (#252531) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nahááát... [link] ;] :) Mondtam, hogy adjál időt neki, és gyakorolj. Erre te megvetted a Dirt 4-et inkább.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252534) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#252531) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerk. : Mármint a generáció legjobb autós játéka :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252535) 30z.Samu válasza saelin (#252532) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem kértek semmit, csak a kódot, hogy megnézhessék.

Sic Parvis Magna

(#252536) Rigormortiis válasza .LnB (#252533) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ó a Dirt 4 is piszok jó volt, egy hónapig szinte csak azzal játszottam napi szinten.

Kár, hogy a Dirt 5 teljesen más lesz, bár valahol érthető, hogy a Codemasters el akarja különíteni a két sorozatot.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252537) icemad válasza Rigormortiis (#252534) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szimulátor, arcade vagy simcade szemszögből?

(#252538) hitchins válasza Szabi® (#252515) üzenetére


hitchins
őstag

“Az Apple soha nem azt hirdette hogy azonnal szaladj és cseréld le a tavaly megvett Iphoneodat "mert az már nem jo...”

Hat azert mepgrobaltak. Lasd az iphone lassitasos balhet.
Nekem akkor volt kb 1eves iphone 6-osom el is adtam es jo darabig eszembe sem jutott hogy valaha apple cuccot vegyek.

Sok ev utan most probalkoztam meg ujra apple okoszisztemaval. Egyelore ok de ha megint kevernek rajuk boritok valamit :D

(#252539) Deck válasza hitchins (#252538) üzenetére


Deck
titán

[link]
Már ez se fér az árba. De majd az ifanok ennek is örülnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#252540) fausto válasza belan (#252526) üzenetére


fausto
addikt

Egészségtelen dolog a fanboykodás. Nyugodtan be lehet ismerni, hogy szar a hűtés, hulladék a DS4 vagy az online felület. Nem neked gáz, hanem a gyártónak

[ Szerkesztve ]

(#252541) EczkE válasza Deck (#252539) üzenetére


EczkE
addikt

Egyszer kell venni egy normalis gyorstoltot es soha nem kell ezzel foglalkozni.

Asszem mindenféleképpen!

(#252542) Szabi® válasza Deck (#252539) üzenetére


Szabi®
addikt

A nintendo 8 éve nem ad a handheld gépeihez töltőt,és nem romlottak az eladási mutatóik :)

(#252541) EczkE Ennyi,problem solved :)

[ Szerkesztve ]

(#252543) Deck válasza Szabi® (#252542) üzenetére


Deck
titán

Nem vártam mást alma fanoktól. :))

PS5

(#252544) Szabi® válasza Deck (#252543) üzenetére


Szabi®
addikt

Én sem vártam mást apple haterektől :D

(#252545) Deck válasza Szabi® (#252544) üzenetére


Deck
titán

Én tudok szubjektíven gondolkodni de nektek bármi amit változatnak a világ legcsodálatosabb dolga.. Ennyire elvakult fanatikusai senkinek sincsenek. :))

PS5

(#252546) Szabi® válasza Deck (#252545) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem írtam hogy csodálatos,de ez van :)
És mondok egy meglepő dolgot,így is lehet élni.
Sose legyen nagyobb bajunk :R

(#252547) .LnB válasza Deck (#252539) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252548) vargalex válasza .LnB (#252547) üzenetére


vargalex
félisten

Annyi azért hozzá tartozik, hogy ha ezt egy másik gyártó lépte volna meg, akkor az Apple fanok (is) rögtön ugrottak volna, hogy ez milyen béna, bármit is mondanak most...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#252549) consono válasza vargalex (#252548) üzenetére


consono
nagyúr

Nem hiszem, az EU évek óta nyomja a témát a környezetvédelm miatt, emiatt lett a szabványosítás a csatlakozóknál is, még a micro USB idejében. Úgy látszik most érett meg rá a világ. Én csak azon lepődtem meg, hogy pont az Apple lépi meg.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#252550) .LnB válasza vargalex (#252548) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem szeretnék belemenni ebbe. Csak random eszembe jutott most ez a "szösszenet". :) Nem érdekel engem ez az egész. De afelől ne legyen senkinek se kétsége, hogy majd minden gyártó követni fogja ezt a lépést.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.