Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252251) FunPro válasza Mike (#252242) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem-e?

Hány film meg sorozat miatt volt közfelháborodás a néger karakterek miatt?

Abby kb. annyira illik abba a világba, minthogy minden második ember néger legyen a Witcherbe, vagy mint a néger Akhilleusz.

Mert ugye a középkori lenygyelországban meg görögben csak úgy hemzsegtek a mindenféle rasszú emberek.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#252252) ImACeltic válasza FunPro (#252248) üzenetére


ImACeltic
őstag

Napi 2x1-1.5 órás edzés nem öleli fel az egész napot...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#252253) Lacr0ix


Lacr0ix
tag

Viszont a Last of us 2 kapcsán megértem pár ember szájhúzását a kipattintás terén.
Elvileg spoileresNem spoileres,de igazából csak a meglévő 2017es átvezetőt vetik össze a mostanival. 2017-ben nőiesebb kinézete volt.
Nekem tetszett a játék,de rossz hallgatni egy két "híresebb" ember hisztijét és ahogy reagálnak az egészre. Aki szeretne rákeresni az írja be:
The Last of Us 2 2017 vs 2020 PS4 Pro Early Graphics Comparison
(javított cím,mert benéztem)

[ Szerkesztve ]

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#252254) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Most tényleg azon vitatkoztok, hogy egy kitalált világ kitalált karaktere izmosabb annál, mint amit elképzelhetőnek véltek?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252255) Mike válasza FunPro (#252251) üzenetére


Mike
veterán

szerencsére ezeket nem olvastam
itt se

(#252256) Mike válasza Rigormortiis (#252254) üzenetére


Mike
veterán

igen

(#252257) freeknight válasza Rigormortiis (#252254) üzenetére


freeknight
őstag

Kabaré.
Mindenesetre örömteli, hogy ezek szerint ez a legnagyobb baj a játékkal. :D

(#252258) FunPro válasza Szabi® (#252250) üzenetére


FunPro
senior tag

A testalkat nem kivitelezhetetlen, szerintem azt senki nem állította. Én legalább is nem. Nekem a karakterről Ronda Rousey jut egyébként eszembe.

Részemről a probléma még mindig azzal van, hogy egy poszt apokaliptikus világ pont nem a rendszerességről szólna. Mindenkinek ki kéne vennie a részét a munkából, ha túl akarnának élni. Ebbe nem fér bele, hogy rendszeresen tudjál edzeni napik kétszer, egyél napi ötször, számolgasd a kalóriákat, vigyed be a megfelelő tápanyagmennyiségest és minőséget, továbbá feküdjél le 10 előtt, hogy tudjál aludni vagy 8 órát.

Én továbbra is azt mondom, hogy egy ilyen testalkat életidegen, ha a körülményeket nézem. Aki igazán kemény lenne, az úgy nézne ki, mint mondjuk egy háborúból visszatérő katona.

#ImACeltic

Az edzés továbbra is csak a jéghegy csúcsa. A többi más a macerás. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#252259) vonSux válasza Rigormortiis (#252254) üzenetére


vonSux
őstag

Oldalakon keresztül. Nosztalgiával gondolok a hangos a hűtés sorozatra, mert az legalább szorosan kapcsolódik a topikhoz.

(#252260) Rigormortiis válasza Mike (#252256) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ennél már csak az aranyosabb, amikor a Star Wars haterek és fanok azon (is) vitatkoznak, hogy mekkora szarok már a filmek, amiért az űrhajók sosem tankolnak, míg a fanok megmagyarázzák, hogy miért is nincs szükségük üzemanyagfelvételre (legutóbb egy ilyen vitába csöppentem bele, ezért ezt hozom példának).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252261) ImACeltic válasza FunPro (#252258) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én is képben vagyok a gyúrós témával, úgyhogy tudom a macerákat. Viszont a grammra pontosan kiszámolt kalória, bcaa, fehérje turmix, kreatin, stb nélkül is nézhet ki így, akár egy nő is szerintem. 4 év alatt meg pláne. Most a heti időbeosztását hadd ne tippeljem meg, hogy mennyit pihen, melózik meg gyúr egy hét alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#252262) Szabi® válasza FunPro (#252258) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha elolvastad amit írtam és elméleti síkon meg is értetted,láthatod hogy pont azt írtam nem is kell semmi extrém plusz bevitel.Jössz ilyen baromsággal hogy napi 2x 1,5 óra ?
Profi versenyszintű testépítők nem gyúrnak napi 2 x1,5 órát.....abszolút katabolizmus.
Ha van egy kis rálátásod (sztem semmi nincs,és soha nem sportoltál) gondolj bele, 3x8 felhúzodzkodás (szabályosan),4x20 felkvőtámasz (szabályosan) heti 4 szer 2 éven keresztül simán csinál ilyen testet egy nőnek,mindenféle extra tápkieg nélkül.
Az egész megvan háromnegyed óra alatt !! :)

[ Szerkesztve ]

(#252263) FunPro válasza Szabi® (#252262) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha ez így menne, nem lennének konditermek. A másfél órát pedig nem is én írtam. :D
És az a baj, hogy belegondoltam. Sem a húzódzkodástól sem pedig a fekvőtől nem lesz pl. olyan karod mint ami annak a nőnek van.

De szerintem is már kicsit sok lesz ebből a témából. :)
Én elbeszélgetnék itt oldalakig, de elhiszem, hogy a többieket zavarja.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#252264) Tegla80 válasza vonSux (#252259) üzenetére


Tegla80
addikt

dehat volt egy olyan is a sok szemet kozott,igaz azt is a tlou2 idezte elo. :DD

Sony® & PlayStation®

(#252265) Szabi® válasza FunPro (#252263) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem én hoztam fel a témát,és nem engem zavar hogy egy fiktív játékban hogy néz ki az egyik szereplő. :)

És ez bizony így megy konditerem nélkül is...lásd "fegyencedzés"
A húzodzkodásnak van több tipusú "fogása"is. És megy bicóra is /alsófogással/ ;)

[ Szerkesztve ]

(#252266) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Na most már kíváncsi lettem, ki is az a karakter, akiről a vita folyik, és itt a többség keveri a testépítés útján magadra pakolt izomtömeget a "használat" során felépülő funkcionális alkatról. Abby az utóbbi csoportba tartozik így, a képek alapján.

Kúszik-mászik-harcol, plusz alacsony a testzsíraránya, teljesen hihető fizikum egy ilyen világban (is).

Nincs rajta nagy izomtömeg, ami viszont van, az látszik. Ez még simán lehet genetika is, még csak extrém szálkásnak sem mondanám, egyszerűen nem ehhez vagyunk szokva a videojátékokban.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#252267) Moby válasza Rigormortiis (#252266) üzenetére


Moby
addikt

"nincs rajta nagy izomtömeg"
Trollollo :DDD
[link]
[link]
[link]
[link]

Értsük: ő volt testmodell: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#252268) Mike válasza Rigormortiis (#252266) üzenetére


Mike
veterán

legyen vékonyka de hatalmas melle
akinek ez kell, van egy csomó japán játék
ott nincsenek kigyúrt csajok

(#252269) Wesder válasza Mike (#252268) üzenetére


Wesder
félisten

A japàn jàtékokat cenzúràzza a Sony. Ebből is volt kiakadàs hogy a TLOU II-ben meg nincs cenzúra abban a bizonyos jelenetben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252270) Mike válasza Moby (#252267) üzenetére


Mike
veterán

nézz meg súlyemelő, súlylökő nőt hogy néz ki a karjuk
vagy női tornászt felemás korláton

(#252271) Mike válasza Wesder (#252269) üzenetére


Mike
veterán

sajnos
pedig már előre ittam a medve bőrére, amikor megvettem a pst, hogy na most jönnek a hentai játékok

de ettől még a japán játékokban a nők vékonyak

[ Szerkesztve ]

(#252272) icemad válasza Mike (#252268) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Régebbi Tomb Raiderek jutottak eszembe. Meg ez a videó: [link] :DDD

(#252273) Moby válasza Mike (#252270) üzenetére


Moby
addikt

És őrajtuk nincs nagy izomtömeg? Vagy ez most mire érv? :D

(#252274) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

következō téma: Barret derék/csipō mérete, de kezdhetjük a lábával is :D

Life, Uh, Finds A Way

(#252275) Wesder válasza icemad (#252272) üzenetére


Wesder
félisten

Tiiiiiirex. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252276) S e t h válasza FunPro (#252263) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha ez így menne, nem lennének konditermek.
Igen, az egyszerű testépítőnél valóban csak a felsőtest edzése számít, de van aki mellette kardiózik és lábra is edz, ehhez meg az otthoni körülmények nem mindenki számára megfelelőek.

Sem a húzódzkodástól sem pedig a fekvőtől nem lesz pl. olyan karod mint ami annak a nőnek van.
Van akinek kevesebbtől is van, de monitor mögül valóban másnak tűnhet a világ.

Ismertem egy hölgyet, nem írom le az igazi nevét, de hasonló volt, legyen Laci Mari.Nomen est omen alapon elég erős maszkulin vonásokkal rendelkezett, ránézésre NDK úszónő, akik azért fogyasztottak némi rásegítést.
Ennek a hölgynek alapból hasonló testalkata volt, mint amiről itt már napok folyik a diskurzus.

Furának tűnhet a videójátékokból megismert világ után, ahol a szereplők action hero fiatalemberek és modell alkatú lányok, szemben a Naughty Dog által megálmodottakkal, ahol átlagoshoz közelibb, vagy csak éppen nem a média által folyamatosan, nap mint nap a pofánkba erőltetett karakterek szolgáltatják az alapot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252277) Moby válasza hombre[EU] (#252274) üzenetére


Moby
addikt

Versus egy olyan játékról beszélnek itt az illetékesek, ami annyira próbál a realizmusra építeni, hogy komplett városrészeket modelleztek le benne utcaszinten. A történet, az idő és a szituáció kitalált, de minden másban nagyon erősen épít a realizmusra. Ha nem így lenne, nem érdekelné a népeket netszerte, hogy miért úgy vannak a játékban a dolgok, ahogy vannak. Persze a készítői pontosan ezt akarták, ez volt a cél, hogy erről menjen a diskurzus, ezért tették bele amit beletettek. A népek meg csak teszik a dolgukat, mondhatni aláfekszeknek az akaratnak :)

(#252278) hombre[EU] válasza Moby (#252277) üzenetére


hombre[EU]
veterán

persze,tudom hogy szándékosan provokatív és nem csak ennek a karaktermodellnek a kinézete :) konkrétan ezzel a témával kapcsolatban láttam,hogy elōjött fórumokon az "asszonynak a konyhában a helye" ami szintén egy következō témát indít el...nem hülegyerekek,pontosan tudták,hogy mit csinálnak.

Life, Uh, Finds A Way

(#252279) erahurka válasza hombre[EU] (#252278) üzenetére


erahurka
félisten

"Asszonynak konyában a helye"

Ez már a másik véglet. Nem tudom miért végletekben kell gondolkozni.

(#252280) Moby válasza hombre[EU] (#252278) üzenetére


Moby
addikt

Jó érzékkel triggerelték mindegyik oldal összes vonatkozó fájdalompontját :DDD Az más kérdés, hogy szerintem ezt a szórakozási formát nem kéne ilyen célkokra felhasználni, de mindegy, ha így döntöttek, hát így döntöttek. Végeredményben megtehetik, vagy legalábbis megtették :)

[ Szerkesztve ]

(#252281) hombre[EU] válasza erahurka (#252279) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még mindig sokan fekete-fehérben gondolkodnak, még az usa-ban is...képzeld el vannak olyan emberek akik meg vannak gyōzōdve arról,hogy a saját életútjuk a és aki másképp él az rossz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#252282) Mike válasza Moby (#252273) üzenetére


Mike
veterán

ahhoz hogy rajtuk több van mint Abbyn

(#252283) Mike válasza hombre[EU] (#252278) üzenetére


Mike
veterán

azt én írtam irónikusan
mert jött Deck azzal, hogy izmosabb és magasabb mint a férfikarakterek

(#252284) Mike válasza erahurka (#252279) üzenetére


Mike
veterán

Mit jelent ha az asszony kijön a konyhából?
- Túl hosszú a lánc

de hogy a férfiak se maradjanak ki
Mi a különbség egy férfi és a Q betű között?
- Semmi. Mindkettő egy nagy nulla, kis farkincával

és a végére egy LMBTQ
- Képzeld, a Jenő megnősült!
- Kit vette el?
- A Bélát.
- A Bélát?! De hiszen ő református!

[ Szerkesztve ]

(#252285) hombre[EU] válasza Mike (#252283) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem itt láttam, külföldi fórumon

Life, Uh, Finds A Way

(#252286) Mike


Mike
veterán

mi lesz a júliusi ps+? lehet tudni róla már valamit?

(#252287) RangerFox válasza Mike (#252286) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs hivatalos infó még.

(#252288) Mrdevil válasza Mike (#252286) üzenetére


Mrdevil
addikt

Arról semmi, ellenben Abby karjáról sok minden kiderült. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#252289) toompa válasza Mike (#252286) üzenetére


toompa
őstag

Rossz helyen kérdezed! Ez egy testépítő topic! :)

(#252290) Mike válasza toompa (#252289) üzenetére


Mike
veterán

bocsánat

(#252291) FunPro válasza S e t h (#252276) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezt most úgy írod, mintha írtam volna, hogy szerintem nem léteznének ilyen testel rendelkező nők. De, léteznek! Itt a 21. században, ideális körülmények között.
Valószínűleg világvége után is ki lehetne vitelezni. Sőt! Abby akár még különféle teljesítményfokozókhoz is hozzájuthatott. Esetleg valamilyen genetikai problémája is lehet, amit nem említettek.

Viszont a 21. századi példát olyanokról kéne venni szerintem, akik világvége közeli állapotban élnek. Ezért írtam a háborúból visszatérő katonát, de mondhatnám a sherpákat, a bushmanokat, vagy a "celeb világból" Bear Grylls-t. Ha ezek között találsz pankrátorokat, meggyőztél. :R

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#252292) erahurka válasza Mike (#252286) üzenetére


erahurka
félisten

Knack 2 és Black Flag

(#252293) _drk


_drk
őstag

Most a Cod WW2-vel mivan?
Csak simán download van, add to Library nincs.
Az alapból ingyenes lett PS-re, csak plus-hoz hazudják?

(#252294) icemad válasza FunPro (#252291) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bear Grylls az egyik legnagyobb csaló celeb. Ezt se felejtsük.

(#252295) Zoleee83 válasza _drk (#252293) üzenetére


Zoleee83
addikt

Semmi, ugyanúgy kell hozzá a Ps+, nekem nincs most Plus-szom és kéri, tehát nem ingyenes. :N

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#252296) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Komolyan immáron második napja az a téma hogy a TLOUS2 egyik karaktere mennyire van kigyúrva és hogy az mennyire nőies vagy sem??

Így is sokan neveznek minket gyerekesnek, hogy ez a hobbink, erre egy nem valós világ nem valós cselekményének egy nem valós személyéről megy a diskurzus két napja... :W :W :W

Ez még mindig csak egy videojáték az I**** fáját neki! :(( :((( :(( :(((

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#252297) Zoleee83 válasza Bogyi007 (#252296) üzenetére


Zoleee83
addikt

Máskor meg a pinball, meg a hűtés, meg a radír, meg minden más IS.
Tovább kell tekerni, én elengedtem. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#252298) Mike válasza Bogyi007 (#252296) üzenetére


Mike
veterán

óvóda
de mi így szeretjük :))

(#252299) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

PlayStation Originals update;

2020:
Sly Cooper TV - HBO Max

2021:
The Last of Us TV - HBO
Twisted Metal TV - HBO Max
PaRappa the Rapper TV - HBO Max
Uncharted movie - HBO

2022:
Horizon movie - HBO

TBA:
Ratchet & Clank TV - HBO Max
New IP movie - HBO

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#252300) icemad válasza Carlos Padre (#252299) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Twisted Metal!!! :Y
Aztaqva! Kedvenc szériám volt a régi időkből. Amikor még gond nélkül felrobbanthatta az ember az Eiffel tornyot. Nem indult érte tüntetés. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.