Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252951) ldave válasza .LnB (#252950) üzenetére


ldave
félisten

Háromszor kell nyerni döntőt egymás követő évben, csak akkor mondhatod, hogy végeztél. ;]

A Slime draws near! Command?

(#252952) .LnB válasza ldave (#252951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, majd egy év Baseball, és újra Three-peat. :D (ahogy Jordan csinálta)
Azért gondold el, hogy csak az NBA meccsekből 98-at lenyomtam. Plusz még kb 10-et a következő évből, mire meglett a 99 rating. Ezek ahogy a múltkori videóból látszik is, ~55perces meccsek. Plusz még a multi meccsek, az edzések minden meccs előtt, a szüttyögés a Neighborhood-ban. Szerintem belement vagy 130 óra, ha nem több. Szóval most elég. :)

szerk.: Egyébként igazad is van részben, mert ahhoz, hogy Hall of Fame legyél, ahhoz ilyeneket kell teljesíteni. Van egy adott lista, és abból hatot meg kell csinálni, hogy a visszavonulásod után HoF tag legyél. És kb az a vége a játéknak. Ahogy számoltam 3 évet kell minimum lenyomni hozzá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252953) hombre[EU] válasza .LnB (#252950) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ebben van 1on1 local 2player játékmód?

Life, Uh, Finds A Way

(#252954) Wesder válasza .LnB (#252952) üzenetére


Wesder
félisten

Nem semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252955) .LnB válasza hombre[EU] (#252953) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1on1 van az tuti, bár nem próbáltam. Local az szerintem tuti nincs. Itt minden a Neighborhood-ban játszódik. Az a hub.
Fura is egyébként mert a főmenüből nem is derül ki, hogy van ez a Neighborhood. Pedig tök király hely. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252956) Bazsi1987 válasza .LnB (#252950) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Veszed az újat premierkor? Most picit tanácstalan vagyok, látni akarom mit tudnak a sima és a nextgen változat :F

(#252957) .LnB válasza Bazsi1987 (#252956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Esélyes, de még nem tuti. De látni akarom a nextgen verziót, hogy az milyen lesz. Aztán max csak akkor veszem meg ha már megvan a PS5.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#252958) hombre[EU] válasza .LnB (#252955) üzenetére


hombre[EU]
veterán

volt régebben egy nba játék amelyikben volt local 1v1 és saját karakterekkel is játszhattál...az jó móka volt :) majd lehet ránézek max online biztosan megoldották

Life, Uh, Finds A Way

(#252959) saelin válasza Gery9112 (#252947) üzenetére


saelin
veterán

Ennyire nem vártam még játékot mint a Tsushima-t! Semmi hype nincs bennem, mert engem a korszakkal vettek meg és nem a gameplay-el. A stream-ekbe is csak beletekergettem... inkább cikkeket olvastam róla, és ahogy leszűrtem jól is tettem, mert nagyban fog a felfedezésre építeni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252960) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom meddig akciós az AC:Syndicate, de aki kedveli a sorozatot annak kifejezetten ajánlható, mert szvsz a sorozat egyik legjobb darabja.
Megköszönve azoknak, akik itt írtak róla, most mennék is inkább vissza játszani. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#252961) gyuromoj válasza Szabi® (#252939) üzenetére


gyuromoj
veterán

Esetleg még Beat Saber, max a szülők függnek rá ha a gyerkőcnek nehéz. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#252962) Frod válasza marilllyo (#252921) üzenetére


Frod
addikt

Tavaly tél óta a limitált ideig osztogatott Tsushima téma van, soha nem fogom megunni.
(Telente pedig a lángoló kocsi szokott lenni, egy kis kandalló hangulat :DDD )

btw amikor legutóbb volt téma a theme-ek (pun intended!), meglepődtem rajta, hogy sokaknál ki van kapcsolva a menühang, így pl fogalmuk sem volt, hogy néhány alatt egyedi zene/ikonhang van!

Do you see the white shadow?

(#252963) Peace válasza Frod (#252962) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyon sajnálom, hogy erről lecsúsztam. :(

(#252964) Szabi® válasza gyuromoj (#252961) üzenetére


Szabi®
addikt

Egyik ismerősöm nyomja,nagyon elkapta vele a hév :D

(#252965) Aguinaga válasza .LnB (#252957) üzenetére


Aguinaga
őstag

Azt hallottátok, hogy a PS5-ös NBA2k21 állítólag 10 dollárral többe fog kerülni, mint a PS4-es?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#252966) Wesder válasza Aguinaga (#252965) üzenetére


Wesder
félisten

Hallottuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252967) keIdor


keIdor
titán

10. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#252968) saelin válasza Aguinaga (#252965) üzenetére


saelin
veterán

Én olvastam, de annyira nem izgat. Úgyis jórészt akciósan veszek játékokat, no, meg még ez semmit sem jelent. Minimális munkával eddig is rengeteg lóvét tudtak leakasztani a játékosokról a különféle edition-ökkel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252969) erahurka válasza saelin (#252968) üzenetére


erahurka
félisten

De azok választható dolgok voltak és rendesen járt sokszor extra is a csomaghoz ilyenkor.

(#252970) Wesder válasza keIdor (#252967) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252971) Wesder válasza erahurka (#252969) üzenetére


Wesder
félisten

A 24ezres alapàrnàl is lesz vàlasztàsod. Megveszed, vagy otthagyod és vàrsz leàrazàst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252972) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok. Ps4 pro-t szeretném össze hozni laptoppal.
2 kérdésem lenne:1,ha a ps rest modban van, akkor is fog csatlakozni? Én úgy vettem észre,hogy rest modbol bekapcsolva nincs a neten, mintha ledobná olyankor)
2,kb mennyire gyors net kell hozzá?
A ps wifin(gyors nettel),a laptop majd egy másik wifin, egyenlőre még nem tudom milyen nettel. Melyik a fontosabb, amin a ps van, vagy amin a remote play?
Köszi előre is :)

(#252973) Lackooo84 válasza d3tox1c (#252972) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"Wifin" - szerintem itt felejtsd el az egészet... :DDD

The Truth is out there...

(#252974) vargalex válasza Lackooo84 (#252973) üzenetére


vargalex
félisten

Én éppen tegnap próbáltam ki a remote play-t. A PS4 és a telefon is ugyan azon az AC-s wifin lógott, semmi késés nem volt a TV-hez képest.

De, hogy kérdésem is legyen: nem olyan régen szereztem be a PS4-et. A gyerekek tegnap ketten Minecraft-oztak osztott képernyőn, majd egyszer csak jött egy hibaüzenet, hogy hiba történt a Minecraft futtatása során, ezért bezárta. Küldhetek hibajelentést. PS3-on (és PS2-n) soha nem láttam ilyet. Ez mennyire gyakori?

Alex

(#252975) erahurka válasza Wesder (#252971) üzenetére


erahurka
félisten

Miért kell minden hozzászólába belekötnöd? Vagy te nem érzed a különbséget a között hogy megveszem a négy verzió közül a 20,000 forintosat ma, vagy hogy várok két hónapot hogy talán 20,000-ért megvegyem?

És ha megemelik az árakat,az akciók is drágábbak lesznek. A drágább 50%-a nyilván több mint az olcsóbbé.

(#252976) RangerFox válasza vargalex (#252974) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell aggódni a hibaüzenetek miatt.

(#252977) erahurka


erahurka
félisten

Mi a franc ez az Injustice 2??? A tutorialt se tudom befejezni, mert egyszerűen nem adja be amit kéne. Azt írja: balra + X, X. Ezt nyomom és egyszerűen nem működik. :F

(#252978) d3tox1c válasza Lackooo84 (#252973) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi a segítséget, kipróbálom inkább.....

(#252979) erahurka válasza erahurka (#252977) üzenetére


erahurka
félisten

Úr isten ez egy szar. Olyan gombnyomás sebességeket követel amit nem lehet megcsinálni. Ha meg sikerülne van hogy egyszerűen nem veszi be olyan gyorsan a gép a gombokat. Vicc...

Ezt kéne csinálni: négyzet, négyzet, balra jobbra + háromszög

LEHETETLEN!!!!!! :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#252980) drachoHUN válasza erahurka (#252979) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én is nagyon rossz vagy az ilyen játékokban, de türelem kell hozzá és gyakorlás. Nem is olyan hű de sok, és rá fog állni a kezed. Az ilyen rövidebb kombók biztos, hogy menni fognak. A hosszabbakkal meg egyelőre ne foglalkozz.

Forza JUVE!!!

(#252981) fausto válasza erahurka (#252979) üzenetére


fausto
addikt

Hát én inkább azt mondanám, hogy engedd el, ha már a tutorial így megizzaszt. Egyébként semmi gond a játékkal, még könnyű is, de ezek szerint nem a te műfajod.

(#252982) Steve1207 válasza erahurka (#252979) üzenetére


Steve1207
veterán

D-pad-ot használsz vagy a kar-t? Sokkal egyszerűbb a pad, de általában érdemes kombinálni a kettőt az adott helyzettől függően a verekedős játékokban.

.

(#252983) saelin válasza erahurka (#252979) üzenetére


saelin
veterán

Ezért hagyom a verekedős játékokat a CSÁ-ba. Túl lassú vagyok én az ilyen nyomkodáshoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252984) Bad Pritt válasza erahurka (#252979) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egyik legegyszerűbb és intuitívabb irányítása van a verekedős játékok közül. Meg kell szokni, de egyáltalán nem nehéz a zsáneren belül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#252985) ProEvoFan válasza erahurka (#252979) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, én sem vagyok nagy bunyós zsonglőr, de csak az online trófeák hiányoznak.
Szóval gép ellen nem nehéz az a játék, ellenben online szarrá vertek. :D

(#252986) icemad válasza nylontacsko (#252936) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha kedveli a szuperhősöket, akkor Ironman VR. Tegnap vettük meg, nagyon szuper.

(#252987) Moby válasza nylontacsko (#252936) üzenetére


Moby
addikt

Az élettani hatása miatt nem igazán ajánlott egy 10 éves gyereknek órákat eltenie VR-ban. Igazából semennyit.

(#252988) saelin


saelin
veterán

Tényleg, ha már VR. Újonc szemüveges vagyok, úgyhogy pár dolgot még szoknom kell. A psvr mennyire kényelmes szemüvegben?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252989) Kendek válasza saelin (#252988) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Teljesen kényelmes, legalábbis ha nem valami extra keretes a szemüveg, akkor bőven elfér alatta. Annyi, hogy a nyári melegben így még jobban hajlamos a bepárásodásra, ami eléggé kellemetlen tud lenni. De amúgy simán használható, nem gáz. Viszont arra azért figyelj, hogy az üvegek véletlenül se érjenek össze, mert az erősen össze tudja karcolni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#252990) erahurka válasza Steve1207 (#252982) üzenetére


erahurka
félisten

D-pad de egyszerűen képtelen vagyok elég gyorsan lenyomi őket egymás után. Baromság az iránygombozás, sosem értettem. Ott van R1 L1 L2 R2, miért nem lehet azokkal kombózni? L1+háromszög pl. Nem, jobbra balra, négyzet, farkam töve. Pedig nyomom ahogy csak tudom de képtelenség.

A sztorival nem volt gondom legkönnyebb fokozaton, az első három harcot csináltam meg, aztán letöröltem a játékot mert rájöttem hogy ez az első rész (a második történetét dicsérték annak idején, az érdekelt volna).

(#252991) saelin válasza erahurka (#252990) üzenetére


saelin
veterán

Barátom nagy verekedősjáték kedvelő és ő a Stick-el játszik. Szerintem a kontrollere sűrűbben hal meg mint az enyém a sok rángatástól, püföléstől. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252992) erahurka válasza saelin (#252991) üzenetére


erahurka
félisten

Az enyém attól fog behalni hogy idegességemben csavarom. Ma beugrott a PS gomb a házba, egy késsel nagy nehezen kipiszkáltam de sajnos kicsit megkarcoltam.

(#252993) saelin válasza erahurka (#252992) üzenetére


saelin
veterán

Nem vagy akkor egy Zen Mester... :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#252994) eisento válasza erahurka (#252992) üzenetére


eisento
addikt

Nyugi en varom a balos rezgomotort mert a multkor ugy felkurt az ac unity, hogy kicsit "leejtettem" a joyt azota a rezgo nem rezeg inkabb kolompol :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#252995) Baltazár123 válasza nylontacsko (#252936) üzenetére


Baltazár123
senior tag

"Ajánlatok kérlek egy olyan játékot ami egy 10 éves kislánynak jó lenne:"
job simulator
vacation simulator
stolen pets
meg a prison boss is jó, de az 12 év korhatár, pedig nincs benne semmi ijesztő szerintem
meg az astro bot
most nálunk ezek a menők

[ Szerkesztve ]

(#252996) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Persona 4 Golden PC teszt

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#252997) markknight válasza erahurka (#252979) üzenetére


markknight
veterán

Néha bugosak ezek a tutorialok. Azt hiszem itt is van olyan opció, hogy meg tudod nézni, hogy a gép hogyan csinálja. Sok mortal kombat 11 mozdulatot csak ennek segítségével tudtam megcsinálni, mert néha van egy üteme annak, hogyan nyomod, nem csak gyorsan egymás után kell fénysebességgel.

Ja, hogy ez az első része. Arra meg már nem is emlékszem :D A második rész története nem volt rossz, de az egész 3 mondatban elfér.

[ Szerkesztve ]

(#252998) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott 30 percnyi, rosz minőségű (alacsony a felbontás) Assassin's Creed Valhalla gameplay videó. Mivel Uborkasoft törli mindenhonnan, így YT linket nem adok, csak magát a forrásfile-t, aki akarja letöltheti és megnézheti. [link] (Nyilván esélyes, hogy ezt is törlik) :R

Live-Die-Respawn

(#252999) gangstagergo válasza oriic (#252998) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Bele pörgetve a videóba úgy érzem pont azt hozza amit várnak az emberek tőle:) Köszönöm, hogy megosztottad :R

#Ranger Fox Pedig pont az lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#253000) RangerFox válasza oriic (#252998) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

És én még reménykedtem, hogy nem akarják harmadjára is eladni ugyanazt :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.