Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251401) S e t h válasza RangerFox (#251389) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az xbox topikban van szabályozás.
Itt nincs.
Nem a többség érdekeinek megfelelően folyik a diskurzus, tőled meg jön a mentegetőzés.
Biztosan az xbox topikban másképpen értelmezik a szabályokat, de a flamelő trollok pihenőt szoktak kapni sokkal kevesebbért is.
Nem tudom mi érdek fűződhet hozzá, hogy az idiótákat megtűritek, de ez már az alja, hogy aki látogatni szeretné a topikot inkább elkerüli, mert hallgató támogatást nyújtotok a mások szórakozását rombolóknak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251402) Gery9112 válasza consono (#251400) üzenetére


Gery9112
őstag

De ez nagyon egyszerű tényleg nem itt kell spoilerezni, ez nem is az a topic és mindenki akkor ér a játék végére amikor tud. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251403) .LnB válasza consono (#251400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor meg rosszul fogalmaztál. Mert ha valakinek azt írod, hogy nincs élete. Az degradáló. Sose írnék ilyet, mert sose tudhatom, hogy ki "ül a vonal másik végén". Gondolj csak abba bele, ha valami betegsége van az illetőnek :( .. Vagy politikus, azok is ráérnek. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251404) AxBattler válasza RangerFox (#251399) üzenetére


AxBattler
félisten

Ahogy írtam:
- mivel nem játszottam a játékkal, ezért lövésem sincs, hogy a Jackson-os letelepedésen kívül milyen más dologról rántottam le a leplet, ami az offisöl vidókból ne derült volna ki;
- ahogy nézem, rajtad kívül csak az kifogásolta, aki már tényleg végigvitte a játékot, vagy legalábbis a kapcsolódó részt;
- írtam, hogy nyugodtan moderálható a hsz-em, sőt megköszönöm;
- ugyan másodszor olvasod a fejemre, de moderálni még mindig nem sikerült a hsz-emet.

És még komolyan is vegyelek?

(#251401) S e t h
+1

#251406) jarnyz
Szóval tényleg csak annak mondd valamit, aki azt a 2 órát kipörgette... Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#251406) #20411392 válasza AxBattler (#251404) üzenetére


#20411392
törölt tag

Az első pár órában megtörténik a képen látható spoiler. Nem kell végigjátszani hozzá, sőt.

(#251407) BiggusDickus - elküldtem PM-ben

[ Szerkesztve ]

(#251407) #21123072 válasza AxBattler (#251404) üzenetére


#21123072
törölt tag

valaki elárulná, mi van ezzel a jacksonos letelepedéssel? ki volt a képen? spoiler-tagekben, természetesen. :)

(#251408) Imilenni válasza #20411392 (#251406) üzenetére


Imilenni
addikt

Az nem számít, énis ilyen "spoilert" szórtam el, mégis a véremet kívánták érte, ja meg megkaptam hogy nem vagyok izmos :F :C

Press "F" to pay respects.

(#251409) S e t h válasza NyMRooD (#251382) üzenetére


S e t h
nagyúr

Talán így akarják a usereket a prémium felé terelni, mert a sok spoileres komment után hátha vki megunja és előfizet, aztán tiltja az idiótákat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251410) frankdelgado válasza .LnB (#251403) üzenetére


frankdelgado
őstag

El ne sírjam magam. Azt viszont simán leírod, h mindenki hülye, aki idejön a LOU2-ről fecserészni....a megmondóembereket csak a szálka és a gerenda kérdésköre nem foglalkoztatja...

(#251408) Imilenni

H@ly@ is vagy, satnya is vagy...életed azért van? :D

[ Szerkesztve ]

(#251411) KoNZoLik@ válasza callmeakos (#251366) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Ugyan így éreztem én is kb amikor vége lett...:(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#251412) RangerFox válasza AxBattler (#251404) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Épp akkor gyomlálgattam, miközben írtad a hsz-t. :) Ráadásul az se számít spoilernek, semmi konkrétumot nem árult el a játékról. Ha valaki visszaolvasva talál még bármilyen tényleges (!) spoilert, akkor azonnal jelezze felém. Az, hogy Ellie leereszkedik egy liftaknába, vagy a hóvihar elől menedékbe vonulnak, az nem spoiler, főleg nem spoiler tagek közt. Az, hogy Han Solo meghal a Star Wars 7-ben, már az (ugyebár ezt mindenki tudta, akit érdekelt, ezért is mertem leírni).

(#251413) AxBattler


AxBattler
félisten

Jól emlékszem, hogy a PS Plus havi ingyenes játékai minden hónap első keddjén "fordulnak"?
Tehát érdemes még előtte aktiválni a Plus előfizetést, hogy két hónapra vonatkozó játékot is bezsákolhassak?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#251414) PiszokAlfréd válasza consono (#251400) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Semmi baj. Nagyon vártam már, amúgy is szabin voltam, a párom pedig támogatott benne, így sikerült. Sőt, szombat éjjel néhány órára oda is kuporodott mellém. :) Fel sem tudom idézni mikor játszottam végig egy játékot ilyen tempóban, napi átlag 10 órát nyomva. :F
Így belegondolva tényleg durva :DDD

(#251415) vonSux válasza #21123072 (#251407) üzenetére


vonSux
őstag

Nem, menj a játék topikjába, és kérdezd ott. Köszi.

(#251416) zojjektum válasza RangerFox (#251412) üzenetére


zojjektum
senior tag

Micsodaaa Han Solo meghal? :D

(#251417) raziel01 válasza AxBattler (#251413) üzenetére


raziel01
veterán

Igen. De akár most is aktiválhatod. Akkor is be tudod húzni mind a két havit.
Amúgy én is csináltam egy darabig, hogy nem volt előfizum hanem ha olyan hónap volt vettem egy havi plust és behúztam a két havi játékokat. Úgy már nem rossz 2-3 ezer Ft 1 hónapra.

(#251418) AxBattler válasza raziel01 (#251417) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez igaz, csak a fordulónapban nem voltam biztos, de ha az a hónap első keddje, akkor okés! Köszi!

Ugyanis ha a második játék csak X. naptól elérhető (mint most a CODWW2 május 26-tól), akkor előfordulhat (ha nem elég későn fizetek elő), hogy a második hónapban erről lecsúszok.

(#251419) Feherfy
Ha később újra előfizet(ek), akkor a korábban behúzott címek is újra aktívakká válnak.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#251419) Feherfy válasza raziel01 (#251417) üzenetére


Feherfy
tag

De ha nincs aktív előfizetés mellé, el se indulnak a játékok. Akkor úgy mi értelme?

(#251420) raziel01 válasza Feherfy (#251419) üzenetére


raziel01
veterán

Az, hogy ha mondjuk valamikor előfizetsz akkor meg ott lesznek a játékok.
Én is most vettem 1 éves akcióban és ott vannak a régebben megvett plusos játékok.

(#251421) Zoleee83 válasza Feherfy (#251419) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem úgy érti, hogy hónapfordulón venne 1 havit mondjuk, és így mindkét hónap játékai behúzhatóak ha egyszerre elérhetőek, így kvázi 4 játék jön ki egy hónapban nem kettő.
Legutóbb én is ezt csináltam a havival.
Persze lehet hogy félreértem én is. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251422) Feherfy válasza raziel01 (#251420) üzenetére


Feherfy
tag

Hja, hogy csak "szünetel" az előfizetés, de 4 játékot be lehet húzni 1 havi árával ha olyan a felhozatal.

(#251423) raziel01 válasza Zoleee83 (#251421) üzenetére


raziel01
veterán

Miért kéne hónapfordulón venni?
Bármikor megveheti. Most behúzza a 2 játékot meg július elején behúzza vele a másik kettőt.

(#251424) saelin


saelin
veterán

Volt már itt említve hogy ingyenes az Injustice Ulti Edition? [link]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#251425) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A PS Plus-on én meglepődtem múltkor. Azt hittem napra számolódik. Ki volt fizetve az egy év. És nemrég, nyomtam a multi meccsket, és két meccs között egyszer csak lejárt. :) Néztem nagyot, hogy miért nem indul a következő kör. Nem tudom pontosan, de el tudom képzelni, hogy perce, vagy órára pontos a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251426) Wesder válasza .LnB (#251390) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig azért indítottam hogy ne itt legyen téma, de dobàld ràm a szart nyugodtan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251427) .LnB válasza Wesder (#251426) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne mártírkodjál. Nem dobáltam. Csak én YT videók alapján nem szoktam topikot indítani. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251428) Wesder válasza .LnB (#251427) üzenetére


Wesder
félisten

Szólva lett hogy leak ne legyen a topikban, akkor indítottam hogy legyen neki helye. Ennyi. Hogy ebbe is csak rosszindulatot tudtok belelàtni, az kicsit szànalmas.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251429) .LnB válasza Wesder (#251428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondom ne mártírkodjál. Azt írtam vicces. Nem azt, hogy rosszindulatú. Amit kaptál itt hétvégén a többiektől, meg még ma is, meg még fogsz is, azt magadnak köszönheted. Ne próbálj meg belekeverni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251430) #21123072 válasza saelin (#251424) üzenetére


#21123072
törölt tag

kösz, x360 után itt is behúztam. :)

(#251431) Kritya


Kritya
csendes tag

Üdv mindenkinek!Használt már valaki ilyent.Spirit of Gamer Egér/Billentyűzet adapter konzolokhoz,vagy valami hasonlót . Érdemes ?Működhetne? A lányomnak kicsit nehézkes a kontroller ,billentyűzet könnyebben megy. Köszönöm [link]

(#251432) Bad Pritt válasza saelin (#251424) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Uuh köszi, tök jó lesz kicsit nosztalgiázni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#251433) Zoleee83 válasza raziel01 (#251423) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze, igazad van. Viszont így több idő marad az előző havi játékokra, ez a ráció benne. :)
Bár látod van aki 1 nap alatt végig ver egy hosszú kampányt.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251434) FunPro válasza saelin (#251424) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem tudom melyik topik lenne a kérdésre az igazán alkalmas, meg nem hiszem, hogy ez bárkiben felmerült és meg is tudja válaszolni, de:

Hogy sikerült a sonynak kijátszania a rendszert?
Mármint, az hogy lehetséges, hogy a játék steamről le van tiltva (állítólag önkényuralmi jelek használata miatt), itt meg vígan behúzható?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#251435) .LnB válasza FunPro (#251434) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden digitális áruház a saját szabályzata szerint tilt játékokat. Maximum vannak országok, ahol teljes mértékben tiltanak néhány játékot. Ausztrália, Németország, Közel Kelet, szoktak ilyeneket meghúzni. De minden platform a saját értékrendje szerint ítélkezik.

Injustice:

"Despite being initially marketed for Middle Eastern distribution under the title of Injustice: The Mighty Among Us, the game failed to surpass the NMC's censors for a period of time,[114] and was banned likely due to the case package and on-disc software title itself being identical to its European release, with the term "God" retained (the official reason was not given). The game had been demonstrated at various events in the U.A.E. without incident for many months before the official release date. However, the ban on the title has since been lifted.[114] The expanded Ultimate Edition was released on schedule and distributed regularly."

Egyesült Arab Emírségek

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251436) Frod válasza saelin (#251424) üzenetére


Frod
addikt

Volt igen, (még péntek délután) csak a TLoU komment-cunami miatt lényegében ki is kopott egyből.

(#251434) FunPro
Csak a Steam-en nem érhető el az ismert okok miatt, a Store-ban mindig is ott volt, nem "játszott ki" semmit a Sony.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#251437) .LnB válasza FunPro (#251434) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak plusz érdekesség.

Oroszországban egyetlen egy játék nem jelent meg. A Call of Duty: Modern Warfare. Érdekes módon azt nem a kormány tiltotta be, hanem a Sony nem adta ki abban az országban a játékot. Sokan azt hiszik, hogy biztos a sztoriban szereplő karakterek miatt. De ez fura, eddig nem volt ez probléma?
Nekem leesett, hogy miért van ez. A sok noob Orosz troll miatt! :D Azoknak csak a Quake való, abban jók. Minden más multiplayer közösséget úgy is csak bomlasztanak. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251438) Gebriel válasza .LnB (#251437) üzenetére


Gebriel
veterán

Ettől függetlenül elég sok orosz nyomja az MW-t. :D

Szerk: Most nem a Misfits hanem a sárga szín?! :D

[ Szerkesztve ]

(#251439) .LnB válasza Gebriel (#251438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem kérdezel? Mindig én kapok előbb arcképet kettőnk közül. ;] (Kb január óta megvan nekem, hogy ez lesz. Te azért futottál pár kört.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251440) Carlos Padre válasza Woodslave (#251346) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én meg mindig azon hűledezek, hogy tudták ezt így megcsinálni. Hatalmas, brutál részletes pályákat tölt be kvázi töltőképernyők nélkül és a checkpointokat is azonnal visszatölti. Szinte nextgen az egész.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251441) Carlos Padre válasza erahurka (#251376) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha te voltál az, aki sírt a farkasok miatt korábban akkor ezt a játékot imádni fogod ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251442) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#251441) üzenetére


Zoleee83
addikt

NE bántsd, szegény kapta érte az ívet elég sokáig! :D
Pedig egyáltalán nem voltak vészesek a DG farkasai még hardon sem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251443) sting2 válasza .LnB (#251362) üzenetére


sting2
addikt

+1

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#251444) .LnB válasza Zoleee83 (#251442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem ő volt. :D Ultranyithró
És valami AC játékból indult.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251445) gyuromoj válasza .LnB (#251444) üzenetére


gyuromoj
veterán

Odyssey-ből. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#251446) Zoleee83 válasza .LnB (#251444) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jajjj boccs! Akkor ezt én nagyon benéztem! :D
Bocs érte erahurkától is.
Mivel nálam az Odyssey kimaradt ezért gondoltam a Days Gone-ra ráadásul. :B

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251447) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Brutál jó és hangulatos a Grid. Egyedül a látvánnyal nem vagyok maradéktalanul elégedett (ebben a GTS a király) , cserébe hangzásilag mindennel feltörli a padlót.

Aki egy kicsit lazább (nem szimulátor, de ne is arcade, a kettő között valahol), de rendkívül hangulatos száguldásra és tartalmas autoversenyre vágyik, annak bátran ajánlom, most 8000 a storeban minden dlc-vel együtt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251448) #20411392 válasza .LnB (#251444) üzenetére


#20411392
törölt tag

Érdekes, nekem a farkasokról mindig ez a [hozzászólás] jut eszembe. Azt hittem ti is erre gondoltok. Link esetleg van ahhoz a kommenthez?

[ Szerkesztve ]

(#251449) erahurka válasza saelin (#251424) üzenetére


erahurka
félisten

Wattafak? Amint hazaérek megy a kosárba, régóta várok egy jó akcióra :Y

(#251450) Deck válasza erahurka (#251449) üzenetére


Deck
titán

Jaja szuper akció. :C

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.