Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251651) james001 válasza Madoc (#251646) üzenetére


james001
veterán

Akkor bocsi,de akkor meg pont hogy megszokhattad volna már hogy itt mindig óvoda van :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#251652) Edgar2621 válasza Nandinagy (#251650) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nem is azt mondtam hogy tudja valaki hogy mit jelent, csak azt hogy a körítést másképp is lehetett volna alakítani. Nincs azzal baj ha valaki ír a játékról, erről (is) kell szólnia egy topiknak, de nem jó ha elrontja valaki más élményét, még akkor sem ha csak az esélye van meg.

XO: Gollami26

(#251653) sp8787 válasza Nandinagy (#251650) üzenetére


sp8787
addikt

A jatek cseppet sem erdekel de aki a spoilerek miatt ugymond tulreagal,bar sztem csak siman reagal, azt viszont teljesen megertem. Nem azert fizetett az illeto X osszeget ,hogy vmi onigazolast kereso, "mindenkinek elakarom mondani milyen sz*r" idiota elspoilerezze neki a jatekot.

(#251654) Mike válasza Zoleee83 (#251634) üzenetére


Mike
veterán

semmi gond
átmész xboxra, és élvezed a közösséget ;]

(#251655) Mike válasza Lackooo84 (#251631) üzenetére


Mike
veterán

engem pl nem érdekel a játék
milyen furcsa hogy eddig SEMMILYEN spoilerbe nem futottam bele és még a korábbi leakbe sem
szóval ez csak rajtad áll, szóval nem mindig másokat kéne okolni
(csak azért írtam nagy betűkkel, mert tudom hogy szereted ;] )

(#251656) Wesder válasza Mike (#251655) üzenetére


Wesder
félisten

Ràadàsul még igazad is van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251657) FunPro válasza sp8787 (#251653) üzenetére


FunPro
senior tag

Aki megvette és fél a spoilerektől, az játsszon, ne egy olyan fórumot olvasgasson, ahol belefuthat a spoilerekbe. ;)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#251658) Zsolty20 válasza Darth_Revan (#251618) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Én nem hinném, hogy az lesz a baj, ugyanis nekem szintén 2004-es verziójú Win10 van a gépemen és pöccre beenged, minden hiba nélkül :)

(#251659) Zoleee83 válasza Mike (#251654) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az majd én eldöntöm, ha megengeded.
De ha nem akkor is... :U

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251660) Mike válasza Zoleee83 (#251659) üzenetére


Mike
veterán

nekem mindegy
de ha arra vágysz, ott a lehetőség

(#251661) Darth_Revan válasza Wesder (#251633) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Akkor többinél miért nem dynamic 4k van írva hanem simán 4k?
Dynamic 4k olyan lesz mind a Switch-en a dynamic scaling vagyis ha X alá esik az fps akkor lentebb tekeri a felbontást.

(#251662) sp8787 válasza FunPro (#251657) üzenetére


sp8787
addikt

Nem varhatod el ,hogy mindenki day0 nolife ejjel nappal tolja es addig ne olvasson forumot amig nem vegez. Mindekozben van 3 masik topic ahova be lehet irnia a nyavalyait azoknak akinek nincs jobb dolga.

A 3 kozul raadasul van egy ahol meg kimondottan tart karokkal varjak a fobiasokat, a videonezojatekosokat, a se nem jatszo de meg videotsemnezojatekosokat..etc.

Szoval aki nem ezekbe ir az imo egy sima ahole vagy csak default aljas.

(#251663) Wesder válasza Darth_Revan (#251661) üzenetére


Wesder
félisten

Mint kiderült én voltam figyelmetlen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251664) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#251623) üzenetére


hombre[EU]
veterán

megjöttek a klippek-> combat/stance, vendor/upgrade

Life, Uh, Finds A Way

(#251665) erahurka válasza hombre[EU] (#251664) üzenetére


erahurka
félisten

Ki fogja még fekete-fehérben nyomni japán hanggal? :DDD

(#251666) Gery9112 válasza erahurka (#251665) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha fekete fehér nem is de japán hanggal tuti. Kamasuka szép szamuráj nem bántani Kamasuka

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251667) consono válasza erahurka (#251665) üzenetére


consono
nagyúr

Én gondolkodom rajta :) De lehet hogy majd csak másodjára tolom fekete-fehérben... A japán hang majdnem biztos.

"In God we trust. All others must bring data"

(#251668) erahurka válasza consono (#251667) üzenetére


erahurka
félisten

Ja a fekete-fehéret én se döntöttem még el teljesen. Lehet majd váltogatom. Jó lenne ha ugyanúgy lenne egy gyorsgomb a váltásra mint a fotó módra szokott.

(#251669) hombre[EU] válasza erahurka (#251665) üzenetére


hombre[EU]
veterán

japán VO az alap :) de a fekete-fehéret meghagyom a photo mode-nak vagy az 1v1 dueleknek ...gyönyōrū színekben pompázik a játék, nem szabad kihagyni (szerintem)

Life, Uh, Finds A Way

(#251670) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

pár trailer a mai NewGame+ Expo-ról:
Ys IX: Monstrum Nox
Trails of Cold Steel IV
Fallen Legion: Revenants

Life, Uh, Finds A Way

(#251671) Carlos Padre válasza erahurka (#251665) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Japan hang alap, de elsőre szerintem marad az alap színbeállítás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251672) saelin


saelin
veterán

Kezd végre beindulni a Vampyr! Ennek ellenére még mindig kicsit gyengécskének érzem a story-t. Most vagy végig ilyen B-kat lesz vagy a végére tartogatják az összes puskaport. Amint eddig láttam belőle az nem rossz, csak picit mélyebb történetet vártam vagy legalábbis sok-sok side questet, ha már ilyen pici és behatárolt a játéktér. Ezek az investigation-ök nagyon gyengék, szinte már fetch questek. Szerintem ez rossz design döntés volt a fejlesztők részéről, mert nagyon minimális dolgokat ad hozzá a karakterekhez. Ha minden karakterhez tartozna egy quest láncolat, akkor egy szavam nem lenne a játékra. Ha lesz második rész én biztos megveszem akcióva, mert innen már csak fejlődni lehet.

Most így hirtelen eszembe jutott a Witcher és a CD Projekt. Mekkora királyság lenne, ha a Cyberpunk után egy vámpíros játékot készítenének a tőlük megszokott minőségben, vagy ha ennyire szeretnek könyveket és tabletop történeteket feldolgozni, akkor egy Warhammer 40k-t pls. Nem is tudom hány éve várok egy AAA minőségű WH40k játékra...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#251673) belan válasza saelin (#251672) üzenetére


belan
addikt

Nekem nagyon nem jött át ez a Vampyr játék! Végig se vittem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#251674) Carlos Padre válasza saelin (#251672) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem az a bajom, hogy mindig valami stratégia szerűség lesz minden warhammer 40k játékból, pedig a keret adná, hogy egy sztori központú fps/tps szülessen erős történettel valami Sony stúdió szintű fejlesztőtől.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251675) Madoc


Madoc
veterán

Bocs az offért. Ha valakinek nem lenne meg : ph app, spoiler kezelés most kerül majd bele a napokban publikusan. Addig csak óvatosan!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251676) Gery9112


Gery9112
őstag

Hoppá...látom az OW Last of Us kritikáját leszedette a Sony. Sajnos mégse volt annyira alaptalan amit mondtam. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251677) erahurka válasza Gery9112 (#251676) üzenetére


erahurka
félisten

A Part 2 vagy az első részét? Az elsőt Shirin szerintem újra feltöltötte a saját csatornájára ha érdekel.

(#251678) saelin válasza Carlos Padre (#251674) üzenetére


saelin
veterán

Rejtély.


belan
Sajnos tényleg nem egy top játék. A harcrendszer, a story, a pálya design, és a küldetések felépítése is jó ha a közepes szintet megütik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#251679) belan válasza saelin (#251678) üzenetére


belan
addikt

Jaja pontosan.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#251680) S e t h válasza Gery9112 (#251676) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mit írtál róla korábban?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251681) Gery9112 válasza S e t h (#251680) üzenetére


Gery9112
őstag

(#249686) Gery9112
Semmiképp se nézd meg. Nem az illető ellen vagyok de sikerült 2 komolyabb spoilert is beletennie a videóba.....amiből az egyiket a beállítások menü első pontjával megoldhatott volna de gondolom úgy volt vele, hogy fuck it.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251682) Mike válasza hombre[EU] (#251670) üzenetére


Mike
veterán

egy bajom van velük, úgy néznek ki mintha mobilra készültek volna

(#251683) eisento


eisento
addikt

Meet eight new skaters grinding into Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2. Pre-order to access the Warehouse Demo on August 14: play.st/3hToQyB

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#251684) S e t h válasza Gery9112 (#251681) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez már a kijövetel utáni tesztje? Van erre vmi szabály, hogy maga a teszt nem lehet spoileres?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251685) Gery9112 válasza S e t h (#251684) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez még a korai teszt, amire az embargó 06.12. 9 óra volt. Az NDA-ban eléggé részletesen leírták, hogy mit lehet és mit nem lehet abban a tesztben lehozni. Pontosan meghatározták, hogy melyek azok a fejezetek, amelyekből lehet mutatni valamit vagy beszélni róla.

És sajnos azt is csiripelik a Sony szigorítani fog azon, hogy kiknek ad review kódot. :( Ez még persze nem 100%.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251686) modflow válasza erahurka (#251665) üzenetére


modflow
veterán

Senki. 😂

(#251687) Lackooo84 válasza Gery9112 (#251685) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert mi volt benne spoileres? Én megnéztem, de day 1 cuccok voltak csak benne, meg a bemutatott úszkálós gameplay volt bevágva. Valaki lementette? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#251688) Gery9112 válasza Lackooo84 (#251687) üzenetére


Gery9112
őstag

Más játszható karaktert nem lett volna szabad mutatni. Elvileg lementették igen és felrakták. Na igen ez igaz csak attól még NDA-t sértett és a copyright strike-ot megkapta a csatorna. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251689) Lackooo84 válasza Gery9112 (#251688) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na igen azt írtam én is mikor ment a premier, aztán jött rá az auto timeout, mert a spoiler szóra be volt nekik állítva. :D De szerintem azt már csak az nem tudta, aki nem akarta...

The Truth is out there...

(#251690) erahurka válasza Gery9112 (#251685) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tudom Zoly már eleve nem Sonytól kap kódot. Vagy ez változotta azóta?

(#251691) Zoleee83 válasza Gery9112 (#251685) üzenetére


Zoleee83
addikt

És sajnos azt is csiripelik a Sony szigorítani fog azon, hogy kiknek ad review kódot.

Adná az ég hogy az a tróger OW soha többé ne kapjon review kódot.
Full negatív Zoli mindig, mint aki folyamatosan citromba harap, semmisejó', nem kéne már a játékiparral foglalkoznia rég...
Ma keresgéltem Batman teszteket, végül behúztam végre az Arkham Collectiont, erre bedobott egy 9 éves Otherworld tesztet, mondom belenézek, régen csak nem volt ilyen, kár volt...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251692) Bogyi007 válasza Mike (#251655) üzenetére


Bogyi007
veterán

Te nem a klónom vagy? Bármennyire is hihetetlen de szinte ugyanez a helyzet nálam is. Még az első részt sem játszottam végig (de hamarosan elkezdem majd) de semmilyen Spoilerig nem jutottam el sem annak kapcsán sem pedig a második részből.

Sőt itt árulok el egy nagy titkot.

Volt/van Ps3 konzolom is (immáron) harmadik alkalommal és megvan a Ps4 is Slim és most Pro sorrendben is, de még SOHA nem fejeztem be az Uncharted első részét sem és az ICO és a Shadow of the Colossus is kimaradt és Horizont sem tudtam még le, pedig mindegyikhez hozzáférhetnék sőt javarészt megvettem őket...

Szinte már jogos a kérdés hogy mi a francnak nekem egyáltalán a Playstation konzol?

Nos a Heavy Rain, a Beyond Two Souls, a GT5 és 6 valamint a Move játékok és a komplett Gow széria miatt volt s van még most is Ps3 konzolom.

Ha meg nincs a Ps4, akkor lemaradok a The Last Guardianról (amit párom is imád), a Detroitról, a Spidermanről, a Gow folytatásáról a nem kicsit szexista Senran Kagura Beach Splashről és a Doa Xtreme 3-ról és például többek között itt volt módomban játszani a modern éra Lara Croft sztorijának lezárásával a Shadow of the Tomb Raiderrel is...
Majdnem elfeledkeztem az Order 1886-ról. Kár érte, igazi kihagyott ziccer volt. Azért én szerettem.

Természetesen a szabad időm függvényében azért nem hagyom most már ki az Uncharted játékokat sem és a Last of Us is célkeresztben lesz.

Kimaradt a Days Gone és a Death Stranding. Nos nem zárom ki hogy egyszer velük is tegyek egy kört, de ők most nagyon messze vannak ahhoz hogy sorra kerüljenek....
Nioh, Bloodborne szándékosan kimaradt, kevés az időm és nincs kedvem szivatni magam. :))

"Röviden" ennyi. :DDD Szerencse, hogy a Ps5 visszafelé kompatibilis lesz, így lesz időm akár ővele is pótolni majd az elmaradásaimat. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#251693) Madoc válasza Bogyi007 (#251692) üzenetére


Madoc
veterán

Max faterod :DDD.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251694) Gery9112 válasza erahurka (#251690) üzenetére


Gery9112
őstag

Sony exkluzív címet mástól biztos nem lehet kapni csak a Sonytól.

(#251691) Zoleee83: Ilyet nem kívánnék neki soha. Én se értek feltétlenül egyet a tesztjeivel de csinálnak olyan tartalmat (Gorefest), amit szeretek. Jobban oda kell figyelni ezentúl arra, amit az NDA-ben írnak és ennyi.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251695) Skynet258


Skynet258
veterán

Nekem ma meglett az első platinám több mint ezer egyéb achi után. :DDD Egy pár éves játékkal ami nem lett kedvenc de valahogy mégis elbohóckodtam vele; Watch Dogs 2. Anno el is kezdtem aztán abbahagytam, nem fogott meg a világ meg nem is tudom... aztán most annyira belejöttem, hogy szerintem bő egy hét volt az egész. Hát ez van. :)

https://geekpulse.hu

(#251696) Zoleee83 válasza Gery9112 (#251694) üzenetére


Zoleee83
addikt

Megértelek, tiszteletben tartom, viszont nálam a Death Stranding "teszt" kib@szta a biztosítékot.
Ha noname utcáról behívott valakik szarozták/köpködték volna úgy azt a játékot még el is engedném, de ő/ők Belan-nal aki ráadásul még fejleszt is, újságírók lennének...
Szóval tartom továbbra is, hulljon a férgese.. Privát véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251697) Imilenni válasza proly01 (#251586) üzenetére


Imilenni
addikt

Hajjaj, tuti neked sincs izmod, vigyázz, betámadnak az erőnők ;]

Press "F" to pay respects.

(#251698) Bogyi007 válasza Madoc (#251693) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jól titkolja akkor ha ő volna az, bár réges-rég fater is gamer volt. Amikor még Amiga 1200 gépem volt (1990-es évek) akkor hétvégente autós bajnokságokat toltunk osztott képernyőn a Jaguar XJ220 játékban valamint hajszoltuk a rekordokat a Pinball Fantasiesban[/L (ezt a játékot valami Digital Illusions Central Europa készítette, napjainkban valami DICE néven ismertek - talán páran már hallottatok róluk :)) )

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#251699) Imilenni válasza Gery9112 (#251676) üzenetére


Imilenni
addikt

Igen, tényleg spoileres volt, IGN tesztben is van..már az elején :U

Egyébként nézzétek OW - Dark Souls I tesztet, minden percet megér. :K

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#251700) RangerFox válasza Gery9112 (#251676) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kár, pedig neki sikerült egyedül átadnia a hangulatát a játéknak. Kivételesen jó videó volt tőle. Illetve a nemrég felrakott dunkview teszt is jó (meg vicces). Persze spoileres az is!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.