Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251501) S e t h


S e t h
nagyúr

Tegnap a TLOU2-ben pár óra játékot meg kellett ismételnem a játékmechanika és saját figyelmetlenségem miatt, ezért leírom, hogy más ne járjon így.
Az általam leírtak még csak nyomokban sem tartalmaznak spoilert, csak figyelem felhívás, de békesség jegyében kapott spoiler megjelölést.

Tegnap feltettem egy kérdést a LOU2 topikban, de nem nagyon jött rá válasz, még a neten más helyen sem jártam nagyon sikerrel, segítségképpen bedobom ide is.
A játék során igen-igen ajánlott minden zeget-zugot megnézni, mert ha egy adott pályarészt befejezel akkor már nem mehetsz vissza és elég fontos fejlesztésekről maradhatsz le.
Így jártam én is, plusz belefutottam egy bugba is, már ha az egyáltalán.

A játék indításakor a menüben látható egy chapter választási lehetőség. Amelyik fejezetet megcsináltad, oda később visszatérhetsz, ez a platinázóknak jó hír, mert az elmaradt tárgyakat lehet ilyenkor újra felszedni és ezt a játék elkönyveli.
Na most én itt kiválasztottam egy fejezetet, mert nem szereztem meg vmit, onnan folytatom a játékot(2 óra ment a levesbe) és a mentések során viszont már innentől számolja nekem a játékidőt, fura, olyan mintha onnantól kezdtem volna a játékot.
Egyébként a fejlesztések nélkül bár nehezebb a játék, de ha arra gondolunk, akkor ez is csak még jobban életszerűvé teszi a játékot.
Szóval aki még nem kezdte el az figyeljen, mentsen, kutasson, kevesebb szopóval jár így a játék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251502) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Aranylemezre került a Ghost of Tsushima :)

Life, Uh, Finds A Way

(#251503) Tibi0004 válasza Mike (#251319) üzenetére


Tibi0004
friss újonc

Köszonom az infót még annyit szeretnék kérdezni hogy a megvásárolható karaktereket a játékban ősszeszedett pénzből lehet megvenni vagy pedig bankártyás utalással?

(#251504) Carlos Padre válasza speter33 (#251500) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem ezek rondák.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251505) Carlos Padre válasza erahurka (#251499) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Spóroltam volna vele egy fejlesztési szintet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251506) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van itt olyan, aki több időt eltöltött a Griddel? Felvenném barátnak, csak hogy legyen kinek az ideit döntögetni :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251507) felixo válasza hombre[EU] (#251502) üzenetére


felixo
őstag

Honnan az infó ? :F

Redmi Note 9

(#251508) balazs025 válasza felixo (#251507) üzenetére


balazs025
senior tag

(#251509) saelin válasza hombre[EU] (#251502) üzenetére


saelin
veterán

Jöhetne már. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#251510) Wesder válasza felixo (#251507) üzenetére


Wesder
félisten

Az internetről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251511) felixo válasza balazs025 (#251508) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. :K

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#251512) Imilenni válasza hombre[EU] (#251502) üzenetére


Imilenni
addikt

:C
Jöjjön csak jöjjön :K

Egyébként az hogy lehet, hogy néha már a megjelenés előtti napon valaki a játékkal játszik?
Oké, ha konzolboltban dolgozol persze, de volt hogy akár a vevő is átvehette korábban, esetleg valaki nemtudja hogy a Szolnok Konzolvilágban van-e rá lehetőség?
:R

Press "F" to pay respects.

(#251513) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#251502) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
De nagyon várom ezt a játékot. :K Az utolsó teljes árú játék, amit ps4re veszek.
Addig NFS Heat és a PES 2020 pörög.Ja, meg a Minecraft Dungeonshoz jön az első dlc is.

(#251514) Madoc válasza Imilenni (#251512) üzenetére


Madoc
veterán

Kérdezd meg a srácokat. Én is oda rendeltem az enyémet.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251515) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ne bassz, hogy ti mind földik vagytok :Y :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251516) Imilenni


Imilenni
addikt

Milyen kicsi a világ :DDD

Press "F" to pay respects.

(#251517) ldave


ldave
félisten

A Ready at Dawn-t (The Order: 1886) megvette a Facebook.

A Slime draws near! Command?

(#251518) Imilenni válasza ldave (#251517) üzenetére


Imilenni
addikt

Jöhet is a VR verzió belőle akkor :D

Press "F" to pay respects.

(#251519) Neoteric válasza Imilenni (#251512) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem hiszem, hogy csak úgy bárkinek odaadnák megjelenés előtt, tuti megütnék a bokájukat vele. Szóval hacsak nincs valami közeli jó barátod, aki bizalmasan odaadná, sztem nincs rá lehetőséged. Hacsak nem csapsz fel sajtósnak és kaparintasz meg egy sajtós példányt még korábban. :D

Illetve ha digitálisan veszed, akkor a régiókkal is tudsz trükközni. Magyar accounttal pl éjféltől tudtál játszani, én viszont az amerikai acc miatt csak másnap reggel 6-tól, szóval nyugodtan aludtam. :DDD De ha pl ausztrál accod van, akkor nyerhetsz magyarhoz képest 9 órát.

PSN: ne0teric_sAN

(#251520) Madoc válasza Neoteric (#251519) üzenetére


Madoc
veterán

:D boxra ezért vettünk mindent szingapurból.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251521) oriic válasza Imilenni (#251518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Only PC-re. :DDD

Live-Die-Respawn

(#251522) Imilenni válasza oriic (#251521) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, gondolom Oculus cím lesz belőle.
Vagyis remélem lesz Oculuson :C

Neoteric
Kár, facebookon rengeteg ember már flexel a játékokkal megjelenés elött :(




Press "F" to pay respects.

(#251523) Wesder


Wesder
félisten

Aki az Avengers-t megveszi PS4-re a PS5 verziót ingyen kapja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251524) saelin válasza Wesder (#251523) üzenetére


saelin
veterán

Jó lenne ha minél több játéknál ezt bejelentenék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#251525) hombre[EU] válasza Imilenni (#251512) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tudod,ha dolgozik egy ismerōsöd pl. az amazonnál akkor ingyen játék release elōtt nem probléma :D

Life, Uh, Finds A Way

(#251526) Callme


Callme
tag

Sziasztok!

Nah, sikerült, megvan a God of War platina :DD De ez a Sigrun... fél napig és megszámlálhatatlan próbálkozásokon át szívatott. Kiegyensúlyozott fokozaton bőven elég volt, a give me god of wart-t el sem tudom képzelni :Y

Amúgy tegnap este 11 után lett meg a platina, és várom az érte járó jutalom avatart. Akinek megküldték, mennyit kellett rá várni? Érdemes írni már most a supportnak, vagy adjak nekik pár napot? UK accontom van

PSN ID: CallmeEighty8

(#251527) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

5 év után felraktam ismét a Driveclubot, és mint kiderült, már csak egy trófea hiányzott, úgyhogy még is lett a platina :D

Ennyi év távlatából is remek játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251528) predakon válasza Rigormortiis (#251527) üzenetére


predakon
őstag

Egyben a legszebb autos jatek is, ami azert eleg szomoru

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#251529) F-ECT$ válasza Callme (#251526) üzenetére


F-ECT$
titán

Pár nap kellett neki.

Dive ever, work never.

(#251530) .LnB válasza predakon (#251528) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Playstation-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251531) pulffy válasza .LnB (#251444) üzenetére


pulffy
őstag

Azért voltak gondok a farkasokkal a kollégának is, igaz nem az AC-ben. [link] :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#251532) Callme válasza F-ECT$ (#251529) üzenetére


Callme
tag

Köszi a választ, akkor várok :N

PSN ID: CallmeEighty8

(#251533) Rigormortiis válasza predakon (#251528) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem is így élt az emlékezetemben, de azért egy Dirt Rally 2 minden tekintetben jobban néz ki, noha némileg más stílus.

Ettől függetlenül piszok jó vele játszani a mai napig, igazából most már kijelenthetjük, hogy a generáció legjobb arcade versenyjátéka (a Grid van még versenyben a címért, viszont látványban nem hozza ezt a szintet, 5 év előnnyel sem, cserébe hangokban viszont etalon, akinek van egy jó fülese és vevő az autóporeszra, annak játék közben végig állni fog).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251534) .LnB válasza Rigormortiis (#251533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"kijelenthetjük, hogy a generáció legjobb arcade versenyjátéka."

Playstation-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251535) Rigormortiis válasza .LnB (#251534) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így van, nem fogalmaztam pontosan.

Egyetlen címe volt a Sonynak, amit beereszthetett volna a FH ellen, és szétkergette a fejlesztőket :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251536) .LnB válasza Rigormortiis (#251535) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nagyon nem tetszett amúgy ez a Driveclub. Borzasztónak tartottam az irányítást, a fizikát. De lehet, hogy megnézem magamnak megint, mert itt sokan mondjátok, hogy jó. És semmiből nem tart letölteni, és ránézni pár órát majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251537) Rigormortiis válasza .LnB (#251536) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem már megjelenésekor nagyon kézre állt, és most is szinte elképedtem, hogy milyen keveset tölt, jól fut és egyszerűen fasza vele játszani.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251538) speter33 válasza Rigormortiis (#251537) üzenetére


speter33
aktív tag

Nekem is ez a kedvencem a GT sorozat mellett.
A Gran Turismo első része volt rám nagy hatással, teljesen letaglózott. De a többi se kutya.
Majd mint hab a tortára jött a DC.
És azok az esőcseppek a szélvédőn... :Y
Azóta sem láttam szebbet :C

(#251539) #20411392 válasza Rigormortiis (#251527) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én is imádtam. Megjelenéskor is. Nagyon tetszett a csillagos-küldetéses rendszer. Adott motivációt, hogy csináljam. Főleg a venom hot lap 1-2 :D

(#251540) .LnB válasza speter33 (#251538) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez olyan gyenge poén lett, hogy inkább visszatörlöm. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251541) AxBattler válasza Rigormortiis (#251533) üzenetére


AxBattler
félisten

Kevésbé "szimulátoros", inkább "árkád" jellegű autóversenyzős címe nem is volt a PS4 generációnak, ami kiemelkedett volna a mezőnyből?

NFS címeket most hagyjuk...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#251542) .LnB válasza AxBattler (#251541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem.
Itt össze van szedve az összes: [link] Nem csak az arcade szerűek. De jól látható, hogy egy emberes középfos színvonal az összes. Ahogy látom, a The Crew 2 nincs is felsorolva. Pedig ugyan az a szint mint a többi. :)

És az a vicc, hogy akármilyen is az NFS. Ez a Heat még talán a felsőbb mezőnybe tartozik. Persze nem magas a színvonal. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251543) Mezcal válasza .LnB (#251534) üzenetére


Mezcal
addikt

Playstation-re.

Melyik jobb nála ps-en kívül?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#251544) stilo18 válasza predakon (#251528) üzenetére


stilo18
addikt

Nagyon szerettük mi is a társaságban.
Sajnálom, hogy nem kapott Pro patchet, azzal lett volna az igazi, az amúgy is mocskos szép grafika.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#251545) RudY válasza pulffy (#251531) üzenetére


RudY
addikt

A látszat csalóka, ez az egész egy fedőakció volt, hogy ultraizét talán távol lehet tartani a days gone topiktól a farkasozással...nem jött be, ha jól emlékszem. :DDD
(Tényleg, ha van előzmény akkor miért nincs utózmány?)

(#251546) Rigormortiis válasza AxBattler (#251541) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Grid is kiemelkedik a mezőnyből, én mindenképp az nfs-ek és crew-ek elé helyezném, de a Dirt 4 is piszok jó, nálam az elmúlt egy hónapban szinte csak az ment.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251547) Rigormortiis válasza #20411392 (#251539) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem a venom hot lap mindenki ágyába bekeégett, aki játszott vele.

Ez a csillagos rendszer tényleg jó ötlet volt, nem is értem, más szériák miért nem vették át.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#251548) .LnB válasza Mezcal (#251543) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forza Horizon

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251549) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem egy hosszú táblázat (még), de itt vannak a PS4 -> PS5 upgrade-ek listája: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251550) cyberkind válasza .LnB (#251548) üzenetére


cyberkind
félisten

Amiből a 14-es 2. rész a legjobb a helyszín miatt, a többi rész gyakorlatilag szebb és több lett, de ahogy jöttek az újak, úgy lett egyre unalmasabb az egész.

(#251552) .LnB
Majd lesz! ;] Egyébként nem értem a Sony-t, igény lenne, minden lehetőség adott, de még sincs kihasználva ez a kapu.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.