Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251351) sasa134 válasza zojjektum (#251229) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi, akkor így tűnik, marad a Sony Gold. Nem akarok kábellel nyüglődni... Amazonon most 80 Euro, sztem be is rendelem.

Avanti Roma

(#251352) Imilenni válasza Wesder (#251345) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha a végére se értek, a véleményük nem több azoknál, akik 0/10-et adnak a játékra, mert xy meghal.

Press "F" to pay respects.

(#251353) Madoc válasza consono (#251348) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs életük? Gondolj bele, valaki ezeket végignézte és közben folyamatosan fórumozot is a máik szemével!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251354) frankdelgado válasza Imilenni (#251352) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor az ilyenek biztosan agyfaxt kaptak a trónok hrcától, ott bárki , bármikor meghallhatott és meg is halt :DDD

(#251355) Imilenni válasza frankdelgado (#251354) üzenetére


Imilenni
addikt

Bírtam volna ha lett volna péniszük ezt megjátszani a mostani játékban :D
De csak a kritikusok dobálóznak ilyenekkel :C

Press "F" to pay respects.

(#251356) Deck válasza Imilenni (#251355) üzenetére


Deck
titán

Nem olvastam el de nagyon nem itt kéne spoilerezgetned.. :(((
Véletlenül is rálehet kattintani vagy a ph app se kezeli a spoilereket..

PS5

(#251357) frankdelgado válasza Madoc (#251353) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én bizosan nem nézegetném a jutubin, ahogy más játszik,főleg napokig. Szerencsére a boldog tudatlanságban leldzem, a LOU2-vel kapcsolatban, csak annyit tudok, h III. 10/3-as a téma benne ami felizgatta a népeket.

(#251358) frankdelgado válasza Imilenni (#251355) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kösz, így dobhatom ki a lemezt.... ;]

(#251359) Imilenni válasza Deck (#251356) üzenetére


Imilenni
addikt

Ember, az első pár óráról beszélnük max :U


frankdelgado
Lassan ott tartunk, ha leírom hogy Ellie lezbi, már szpojlerezek. :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#251360) Frod válasza saelin (#251336) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a tapasztalatokat!
Akkor elég megvárnom majd ha 3e Ft-os sávba kerül, annyiért jó lesz :)

Do you see the white shadow?

(#251361) Zoleee83 válasza Imilenni (#251359) üzenetére


Zoleee83
addikt

De úgy tűnik még mindig nem unod, erről szól a topic 3 napja, kezded-hagyod, te is meg wesder is... És igen, mobilos app nem kezeli a Spoilert továbbra sem.. :(((

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251362) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én mióta aktív vagyok ebben a topikban, még egyetlen játék se kavart ekkora "port". És egyetlen játék köré se csődült ide, ennyi értetlen hülye egyszerre. :( Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251363) NyMRooD válasza Imilenni (#251359) üzenetére


NyMRooD
őstag

Már ez is spoiler: #251352 mert ez alapján simán kitalálom, hogy ki az aki meghal, úgy, hogy csak trailereket láttam és az első résszel még csak most játszok.

Hála nektek, az olyan hozzászólások miatt ami "szerintetek" nem spoileres már tudok vagy sejtek egy sor dolgot a sztorival kapcsolatban, mert ezek nagy részét az ilyen kis utalásokból is kilehet találni, de hát megértem, hogy sokatoknak a spoilerezésre áll fel a pöcörője, szóval kezdem elfogadni, tisztelet a kivételnek.

u.i. Amúgy topikgazdákat kérdem, hogy trollkodásért nem jár bünti? Mert van itt 1-2 emberke aki láthatóan csak mások idegesítése miatt kommentel be utalásokat a tLoUII-ről és szvsz ez kimeríti a trollkodás fogalmát.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#251364) Imilenni válasza NyMRooD (#251363) üzenetére


Imilenni
addikt

Péntek 0:00-kor jelent meg.
Csütörtökön már rengetegen játszották ..
Nem értem ilyenkor, évekég kéne várni csak azért mert 1-2 ember nem kezdte el? :U

Sajnálatos hogy ebben a világban mindenki hiperérzékeny, lyézus ez egy PS4 csoport, ahol csak beszélünk az ex játékokról.
Minek jössz akár ide is fel? Főleg ha tudod hogy bugos a spoiler nálad.
Én nem jöttem, nem is találtam semmi olyat ami miatt sírnom kellett....
Leírva pedig nincs ki-kik halnak meg, könyörgöm különböztessük már meg a spoilert, és azt hogy te összerakod a képet dolgot... :W
Igen, ilyen egyszerű és béna a történet, hogy 1-2 szóbol összerakod a végét is.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#251365) ldave válasza .LnB (#251362) üzenetére


ldave
félisten

Gondoltad volna, lesz megosztóbb játék, mint a Death Stranding volt? :)

A Slime draws near! Command?

(#251366) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nos egy kiadós éjszakai műszak után, de 25 órával én is befejeztem a TLoU2t. Kezdés előtt sejtettem hogy ez ki fog rendesen csavarni lelkileg, de a stáblistát nézve inkább széttiporva érzem magam. Ennyire egy komplex, többrétű nem mellesleg az utolsó poligonig tökéletesre készített videójátékot én még életemben nem láttam, egyszerűen most sem hiszem el ezt így lettete az asztalra a Naughty Dog. Nem találok szavakat. A stáblista után nagyjából meredten néztem a főképernyőt, és próbáltam összeszedni a gondolataimat de nem ment, mert nem lehet egyszerűen lefesteni ezt az egészet feketén és fehéren. Lehet a későbbiekben egy Logout posztban kifejtem bővebben mit gondolok mert azért van rengeteg minden, de itt most elég.

Köszi Neil Druckman, köszi Naughty Dog.

All→M8

(#251367) oriic válasza .LnB (#251362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DS?;]

Live-Die-Respawn

(#251368) Madoc válasza Zoleee83 (#251361) üzenetére


Madoc
veterán

De igen ;] Hamarosan mindenkinek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251369) erahurka válasza .LnB (#251362) üzenetére


erahurka
félisten

Mármint? Ha nem egyezik valakivel a véleményed akkor értetlen hülye?

(#251370) Imilenni válasza erahurka (#251369) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha nem értékeled tökéletesre a sony játékokat, nincs helyed itt, és csak troll vagy. Nem tanultad még meg? :D

Press "F" to pay respects.

(#251371) RudY válasza Imilenni (#251364) üzenetére


RudY
addikt

Az elméleted tulajdonképpen helyes a logikus eszmefuttatásoddal is, de ha már többen megkértek (többeket), hogy a játék spoilerezős topikjában legyen szórva a manna, akkor ezeket a kéréseket "illik" figyelembe venni.

(#251372) Imilenni válasza RudY (#251371) üzenetére


Imilenni
addikt

Már azt is spoilerbe tettem aminek alig volt köze bármihez is.

Press "F" to pay respects.

(#251373) .LnB válasza ldave (#251365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

& (#251367) oriic

A DS-nél szerintem közel se volt ekkora cirkusz. Szóval abszolút nem gondoltam volna.

De itt lokálisan a topikban, igazából nem is az elégedetlenkedés a lényeg. Legtöbbünk bőven játszik még vele, vagy csöndes. Van pár ember, akinek óriási hangja van. Hiába lettek kérve 100x, hogy ne itt. Leszarja, mert önigazolás kell neki, vagy így próbál rúgni egyet a PSex-ek kollektívájába. Persze mindegyikőjük igen aktív az Xbox One topikban is, mily' meglepő..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251374) Zoleee83 válasza Madoc (#251368) üzenetére


Zoleee83
addikt

Úgy érted kezelni fogja az app a Spoilert?
Annak kiváltképp örülnék, mert néhány jóképességű miatt azon gondolkodom hogy veszek prémiumot, de ugye mobilon ugyanott lennék vele. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251375) RangerFox válasza NyMRooD (#251363) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha valaki spoilerezik spoiler tag nélkül, azt töröljük. Ha meg valaki tudja, hogy Ph! appban nem működik a spoiler tag funkció, akkor ne használja... :U Azzal, hogy milyen gondolatmenet születik egy-egy félmondat után az olvasó fejében, szintén nem tudunk mit kezdeni. Ennyi erővel a trailerek linkelését is törölni kellene, hiszen azokból lényegesen több dolog kikövetkeztethető? Ha valaki trollkodik, annak a hsz-eit töröljük, illetve rászólunk. Bannolni nem tudunk.

(#251376) erahurka válasza RangerFox (#251375) üzenetére


erahurka
félisten

Senki ne írjon semmit a topikba, mert spoilerhez vezethet! :C

Francba, lehet valakinek most lőttem el a TLOUII végét? :Y :(

(#251377) Madoc válasza Zoleee83 (#251374) üzenetére


Madoc
veterán

;)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251378) Frod válasza Imilenni (#251364) üzenetére


Frod
addikt

Tehát összegezve a mondandódat, aki nem tudta elkezdeni csütörtökön, vagy legkésőbb pénteken 0:00-kor, és esetleg a sztorit átélné, nem pedig elolvasná/összerakná az egy hiperérzékeny, csóró senki?
(az elsőt leírtad, a második következik belőle, a harmadiknál éltem a költői szabadságommal)

Tényleg ekkora fizikai fájdalom a játék saját topicjában beszélgetni róla?

Do you see the white shadow?

(#251379) Zoleee83 válasza RangerFox (#251375) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ha meg valaki tudja, hogy Ph! appban nem működik a spoiler tag funkció, akkor ne használja...

Hát köszi, ezzel aztán megoldottad. :U
Akkor elköszönök egy időre, menjen a spoiler, a játék kibeszélős topikja meg had kongjon az ürességtől!
Tipic magyar hozzáállás! Csesszük el mások élményét! Grat!.... :C :W

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251380) Imilenni válasza RangerFox (#251375) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha meg valaki tudja, hogy Ph! appban nem működik a spoiler tag funkció, akkor ne használja... :U Azzal, hogy milyen gondolatmenet születik egy-egy félmondat után az olvasó fejében, szintén nem tudunk mit kezdeni.
:R

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#251381) Imilenni válasza Frod (#251378) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom honnan veszed a csóró részt.
Az egyetlen ami spoiler lehetett is spoiler tag mögött van.
Aki azt olvassa, magára vessen.
Trélerek pedig bőven beszédesebbek annál, mint amiket leírtam.
Következtethető tudod, nem pedig leírtam.
Az a spoiler amikor leírod konkrétan mi lesz, nem amikor modnasz valami, a másik meg véletlenül pont összerakja :U

Press "F" to pay respects.

(#251382) NyMRooD válasza Imilenni (#251364) üzenetére


NyMRooD
őstag

Áruld már el, hogy neked miért jó az, hogy itt spoilerezgetsz meg, hogy utalgatsz a sztorira? Miért fáj, hogy megkértek arra (többször, szépen, ingerülten és csúnyán is) , hogy menj a játék topikjába kibeszélni vagy az utalgatásokra is használj spoiler taget (bár sokakat az is zavar, mármint a spoiler tag, mert telón, app-ban nem megy), mert itt ahogy nézem azon kívül, hogy a spoilerek miatt beléd állnak nem látom, hogy valaki is érdemben reagálna a sztorival kapcsolatos felvetéseidre, szóval csak trollkodsz. Amúgy vannak akik nem tehetik meg, hogy péntek 0:00-tól játszanak a játékkal, akár idő, akár pénz hiányában, akár más okból (pl én még nem vittem végig az elsőt mert nem volt időm).

Most komolyan egy hétvégét hasonlítasz évekhez? Többségében egy napig nem bírtátok visszafogni magatokat, sőt voltak akik már a játék megjelenése előtt, csatlakoztak ahhoz a szerintük elit klubhoz akik megnézték a kiszivárogtatott anyagot és már akkor is ezt csinálták. Egyébként nem kell évekig spoilerként kezelni, csak elég lenne ha a sztorik fő részleteit nem ide írnátok be, hanem oda ahová egyértelműen azért megy valaki, hogy erről olvasson.

Az utalgatásoknak meg épp ez a lényege, pont ezért kellene berakni spoiler tagbe, nincs leírva de már tudom, hogy valaki megfog, mivel leírtad, hogy sokan ezért adnak 0/10-et, rögtön tudható, hogy fontos karakter, ez alapján meg már lehet tippelgetni és már tudom, hogy nem lesz happy end, nekem (és sokaknak) már ez is elég, hogy elvedd a játékélményt, ami nekünk rossz, neked meg az, hogy leírtad nem hiszem, hogy bármilyen örömöt is okozott volna.

Szvsz lehet megoldás lenne, ha a tLoUII topikot kineveznénk ps4 topiknak és mind oda mennénk más témákról beszélgetni, hogy ne zavarjuk azt a két embert aki a sztoriról mindenképpen itt akar beszélni, sokkal egyszerűbb lenne.

Nézd meg (#251366) .noxwill ezen hozzászólását, leírta véleményét a sztoriról, ha te végigjátszottad már akkor ez alapján értheted, hogy mi a szitu nála, ha még nem akkor meg nem lő le neked semmit, de hát mit is várok...

(#251375) RangerFox remek, akkor én is hanyagolom ezt a topikot.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#251383) Mezcal válasza RangerFox (#251331) üzenetére


Mezcal
addikt

Megpróbálom. Köszi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#251384) Gery9112 válasza callmeakos (#251366) üzenetére


Gery9112
őstag

Kíváncsi leszek mit gondolsz a játékról, mindenképp megér egy bejegyzést.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251385) AxBattler válasza NyMRooD (#251382) üzenetére


AxBattler
félisten

Kell a dafkeség, meg az önigazolás.
Igaz, hogy van, aki most kezdi el a Remastered-et, de oda se neki.

(#251375) RangerFox
Ja, nincs itt semmi látnivaló, és joga van mindenkinek nemidenézni.
Különben is, minek jöttünk mi ide? :U

(#251386) Bad Pritt
+1, baromira nem izgat, hogy kinek mi a véleménye a játékról, lehúzza vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#251386) Bad Pritt válasza .LnB (#251362) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem nem is az szomorít el, hogy megosztó a játék, inkább az, hogy habár mostanra átfordult a beszélgetés szinte személyeskedésbe, meg azt érzem egyeseknél, hogy csakazértis írnak róla, de még az elején rengetegen kérték, hogy itt ne legyen akkora diskurzus a játékról, főleg, mert vannak más platformok rá, de egyesek nem képesek ezt tartani. Szóval inkább a jóérzés hiánya az, ami szomorú ebben a mostani helyzetben szerintem.
De mindegy, ilyen a világ. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#251388) Tuomas válasza Bad Pritt (#251386) üzenetére


Tuomas
addikt

Gyanítom ennek az az oka, hogy valakinek (vajon kinek...) nagyon nem tetszett a játék, és csalódottságában (vagy ennek hangsúlyozására, vagy szimpla rosszindulat miatt a már említett önigazolás mellettt?) mások játékélményét is tönkre akarja tenni. Ha neki nem tetszett, akkor másnak se tettszen, vagy ha tetszik is másnak, akkor legalább bukja a játékélményt alapon. Ez meg szimpla rosszindulat. A szóban forgó tag hsz-eit én már elrejtettem... :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#251389) RangerFox válasza AxBattler (#251385) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Arra próbáltam rávilágítani, hogy azokat a hozzászólásokat, amelyek nem sértik a szabályokat, nem törlöm. Mobilon is lehet böngészős felületet használni, az adatforgalmat se zabálja. Aki meg ezek után is az appot használja, és a spoilerek miatt engem hibáztat, az bocsánat, de (spoiler!) házhoz megy a pofonért... :U

(#251390) .LnB válasza Bad Pritt (#251386) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Last of Us Part II teszt
The Last of Us Part II (PS4)
The Last of Us II Spoileres kibeszélő

Alig lenne alternatíva ehelyett a topik helyett... :U
Az mondjuk vicces, hogy a spoileres kibeszélőt ki indította.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251392) Tuomas válasza .LnB (#251390) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez szép. Van rá 3 topik, de a 4.be is tolni kell... :DDD

We were here

(#251393) PiszokAlfréd válasza consono (#251348) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Nekem van életem, mégis végignyomtam 3 nap alatt, készültem rá és úgy próbáltam alakítani a dolgaim hogy beleférjen. Nem sűrűn van ilyen, egyszer belefért.

(#251394) PiszokAlfréd válasza S e t h (#251342) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Nem követtem a dolgot, inkább csak általánosságban írtam. Vannak elegen akik egy gameplay videó alapján képesek tesztet írni a produktumról.

(#251395) AxBattler válasza RangerFox (#251389) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha Opera-ban nézem a topikot, és érintőképernyőn úgy nyomok véletlenül a "spoiler"-re, hogy nem akartam elolvasni, akkor is "minekgyüttéide", jól gondolom?
Végül is nem hivatalos app, nem vállalhattok érte felelősséget...

Mi van azokkal, akik a szabályzatot nem sértik, de a törzsközönséget igen?

(#251390) .LnB
Pontosan.
Spoiler topikot megjelenés óta nem is nyitottam meg, de már a tesztét sem.

(#251391) Imilenni
Vicc, ha azt mondod istenkirály a játék akkor végigjátszottad.
Ha nem akkor meg csak egy ikszbokszos héter vagy aki trollkodik meg gyülöletkampánykodik.
1-2 embertől olvastam csak hasonlót, meg is érik a pénzüket. De a többség nem a véleményed miatt küldene el Téged a térerőmentes csudába.

(#251397) Imilenni
Ha abba akarsz kapaszkodni, hogy mások nevében minek nyilatkozom, akkor az némileg valid, de amúgy elég gyenge érv.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#251396) bagyulajuve válasza Zoleee83 (#251379) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért, mert épp itt egy vagy két ember csinálja nem kellene általánosítani :U

Resistencia eterna

(#251397) Imilenni válasza AxBattler (#251395) üzenetére


Imilenni
addikt

Ki számít törzsközönségnek?
Akik mindennap írnak, vagy akik követik a fórumot egyébként? :D

Press "F" to pay respects.

(#251398) Zoleee83 válasza bagyulajuve (#251396) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tudtad értelmezni amire válaszoltam? :U
Irónia, ha nem jött volna át, ahogy LnB és többen is rávilágítottunk, van 3! topicja a játéknak ahol ki lehet beszélni, de direkt itt nyomják, szándékosan.
Hadd ne mi a többség menjünk már mobil böngészőre, hanem az a pár ember aki örömét leli abban, hogy itt IS beszélget róla.
Ráadásul átment személyeskedésbe már, szólni kell egy MOD-nak ha a TG-k nincsenek a helyzet magaslatán, ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251399) RangerFox válasza AxBattler (#251395) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A legnagyobb spoilert még mindig az a kép rejti, amit tegnap beküldtél, ráadásul még a spoiler taget se használtad. Elrontod itt mások élményét. :N

[ Szerkesztve ]

(#251400) consono válasza PiszokAlfréd (#251393) üzenetére


consono
nagyúr

Nem bántani akartam ezzel senkit, irigyellek benneteket! Nekem a család meg a meló mellett nem fér bele. Sajnálom, hogy nem tudok vele ilyen tempósan haladni...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.