Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251601) Fricy78 válasza Neoteric (#251600) üzenetére


Fricy78
tag

Ezt is ki fogjuk próbálni.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#251602) Pfiucska válasza Neoteric (#251600) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Sajat magam peldajabol kiindulva pl azert mert ha epp nem jatszik valaki attól meg beszelnenk kozben vele :B

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#251603) Bogyi007 válasza .LnB (#250513) üzenetére


Bogyi007
veterán

Imádom ezt a szarkasztikus megmondó éned. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#251604) .LnB válasza Bogyi007 (#251603) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt erre ötletem, hogy miután játszottam a játékkal, írok én is. Valami ilyesmit:

"Na, tolom én is a TLOU2-t. Még csak 2 perce, de máris nehéz szavakat találni arra... ó várjál ez még csak a menü b+..." :D

De inkább nem írtam. Bár most már mindegy. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251605) Jim-X válasza .LnB (#251604) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :DDD

A játék az nem játék!

(#251606) Neoteric válasza Fricy78 (#251601) üzenetére


Neoteric
addikt

Még esetleg ezt is kipróbálhatod, bár nem tudom macbooknál mennyire macera a line in port.

Helpful Guide to Talking on Discord w/ Game Audio from Playstation 4 (No Astro Mixamp)

PSN: ne0teric_sAN

(#251607) Fricy78 válasza Neoteric (#251606) üzenetére


Fricy78
tag

Teljesen macera, nincs rajta. Egy db 4 pólusú jack csatlakozó van.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#251608) ImACeltic válasza RangerFox (#251590) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem lehetne az ilyen proly01 féle pöcsömöccsékkel kezdeni valamit? Spoiler vagy spoilerre való utalás esetén 10 vagy 30 napos tiltás a topikból vagy a fórumból?

Kurvára idegesítő ez...

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#251609) proly01 válasza ImACeltic (#251608) üzenetére


proly01
őstag

Na... óvatosan barátom.... :U
Azt se tudod miről van szó de nagy a szád kis párduc. :D

....Pr:)ly....

(#251610) RangerFox válasza ImACeltic (#251608) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez nem spoiler, hanem egy poén, amit csak az érthet, aki végigjátszotta. Semmi élményromboló hatása nincs. De majd a másik két kolléga eldönti, hogy törlendő-e a hsz. Szerintem nem.

(#251611) Bogyi007 válasza erahurka (#250614) üzenetére


Bogyi007
veterán

Khmmm, kis hazánk a megmentőnek szánt közmunkaprogramjával minek számít?

Bocsánat, de ez kikívánkozott....

Egyébként bocsánat hogy ilyen régi hozzászólásokra válaszok, de most darálom le az elmúlt 9 nap bő 1600 hozzászólását... :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#251612) ImACeltic válasza proly01 (#251609) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ezerszer el lett mondva, hogy ne itt legyen kibeszélve a Part 2, semmilyen formában...

Azért írtam azt amit írtam, mert ahogy írtam, ez már kurvára idegesítő.

RangerFox

Az sem találhatja ki, hogy milyen jelentést takar a poén, aki már közel van a végéhez?

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#251613) erahurka válasza Bogyi007 (#251611) üzenetére


erahurka
félisten

Kis hazánk sajnos egyre keményedő autokráciának számít. Amíg vannak közmunkaprogramból élők és mélyszegény rétegek itthon, addig a hatalom pozíciója beton stabil.

(#251614) Darth_Revan válasza markknight (#251587) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Már minden megvolt, PS és router újra indítás, jelszó csere is,de semmi nem jó :(
Nem értem, hogy telefonról miért működik a helyi hálózaton, de számítógépről meg nem ... mintha a számítógépes autentikáció szerver nem menne.

(#251615) RangerFox válasza ImACeltic (#251612) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hacsak nem 5 perccel a vége előtt jár, akkor nem igazán. De a játékélményt akkor sem rontja, csak megérti a poént.

(#251616) marilllyo válasza RangerFox (#251610) üzenetére


marilllyo
veterán

Én tökre adtam a múltkori szösszenetedet. Főleg azt a részt, amiben szóvá tetted, hogy bizonyos nem spoilernek szánt fél mondatokba is vannak, akik ezt-azt belelátnak.

Akik ilyen epic spoiler érzékenyek, azoknak tényleg azt ajánlom, hogy ne is netezzenek. :D Én egy full random oldalon futottam bele Luo2 spoilerekbe. Úgy, hogy az angol nyelvű szövegnek kb semmi köze nem volt a játékhoz...de odacsatolták kvázi megjegyzésként. Aztán, hogy most igaz-e vagy sem...nem tudom, de nyilván megindított egy gondolatszálat bennem.

Én itt eddig semmilyen minor spoilerbe nem futottam bele. Akinek még az is spoiler, hogy Ellie szeme kék (nem tudom milyen) vagy, hogy 30 óra a gameplay...vagy, hogy 12 chapter (nem tudom mennyi ) van benne... azok tényleg ne is netezzenek.

Azt tudom tanácsolni azoknak, akik ennyire spoilerfreak-ek, hogy játssz...ne olvasgass... játssz. :D

A Playstation alfája és omegája a Last of Us... nem tudjuk elkerülni, hogy ne ez legyen most napszámon itt (is)...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#251617) Jim-X válasza ImACeltic (#251612) üzenetére


Jim-X
őstag

Miert akarod mindenaron belemagyarazni, hogy spoiler? Szerintem sem az. De majd eldontik a modik :K :U

A játék az nem játék!

(#251618) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#251583) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na megtaláltam a hiba okát.
Kipróbáltam 1 asztali számítógépen, 1 laptopon és okostelefonon is, de csak telefonon jelentkezett be, Windows alatt nem. Viszont kipróbáltam egy 3. laptopon is most és azon gond nélkül bejelentkezett. A 3 számítógép 1 lényeges dologban elérnek: A Windows 10 verziója.

A Windows 10 2004 verziót futtató desktop és laptop alatt nem jelentkezik be most sem a Remote Play, viszont a Windows 10 1903 verzió alatt nincs gond.

Próbáltam 2004-en a tűzfalat is kikapcsolni, de az sem segített, továbbra is olyan hibát dob hogy:
A connection to the server could not be established.
(18.4417655f.1592919296.3c26ae73)

Szóval valamiért 2004-en nem megy, de 1903-on igen ... :W

[ Szerkesztve ]

(#251619) proly01 válasza Jim-X (#251617) üzenetére


proly01
őstag

Be van savonyodva hagyjad! Inkább szerintem az ilyen emberek mint ő az élmény rombolóak a rosszindulatukkal. :((( :U

....Pr:)ly....

(#251620) S e t h


S e t h
nagyúr

Szerintem Ellie nem játszotta végig, hanem megnézte youtubeon és úgy értékelte.

Hétvégén unokaöcséimnek akartam megmutatni a TLOU2 trailert, youtube, beírtam, hogy The last of us 2 és lol, dobta mögé a keresési gyakoraságok miatti legdurvább spoilert.
Ezzel még nem volt vége.
Problémám lett vmivel a játékban, neten sehol találat.
Mondom irány a reddit.
Beírom a keresőbe "collectibles".
Elképesztő találékonyságról tettek tanúbizonyságot a topikok szerzői, csak így potyogtak a spoilerek.
Úgy éreztem magam mintha most kötötték volna be nálam a netet, tátott szájjal rohantam be abba a bizonyos erdőbe. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251621) NyMRooD válasza marilllyo (#251616) üzenetére


NyMRooD
őstag

"spoilernek szánt fél mondatokba is vannak, akik ezt-azt belelátnak" - Imilenni "nem spoileres" félmondatából, meg egy random 9gag-es képből pontosan tudom, hogy ki hal meg, ami elég nagy poénlelövés (és az akire tippeltem, Imilenni "nem spoileres" utalása alapján).

Egyébként részben egyetértek veled, nem lehet elkerülni sok helyen a spoilert, pl 9gag-en láttam azt a képet az teljesen az én hibám, de itt egy fórumon, ahol vannak moderátorok meg topikgazdák, illetve hozzá olyan topikok ahol szabad róla beszélni és a többség akit érdekel ott gyülekezik, meglehetne oldani, probléma nélkül. Félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy ne lehessen itt a játékról beszélni, azt mondom, hogy a sztorijáról semmit de teljesen semmit, minden más elfér itt, voltak olyanok is akik úgy tudtak róla írni, hogy nem lőttek le poént, persze ehhez kell egy kis IQ-is. Arról nem is beszélve, hogy többeken is látszott, hogy direkt trollkodásból írogattak be ide a sztoriból, de semmilyen szankcióban nem részesültek, annak ellenére, hogy a többség kérte, hogy ne itt folytassák.

Azért azt megjegyezném, hogy napi szinten követek több pc-s, xbox-os és switch-es topikot is, de spoilerekkel a többinél nem igen találkoztam, csak itt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#251622) AxBattler válasza S e t h (#251620) üzenetére


AxBattler
félisten

Szánalom, hogy valakiknek ez jelenti a... mittoménmit'. :( :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#251623) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ghost of Tsushima: Mastering the Katana
a videóklippet ne keressétek, majd javítják

Life, Uh, Finds A Way

(#251624) sittes79 válasza callmeakos (#251366) üzenetére


sittes79
addikt

Hasonló érzések nálam is, elkepeszto ez a játék. Életem legjobb videojatekos élménye így 40+ körül.

(#251625) Edgar2621 válasza RangerFox (#251610) üzenetére


Edgar2621
őstag

Bocsánat, de szerintem minden utalgatás spoiler, simán ronthat az élményen. Ez spoiler tag nélkül egyszerűen trollkodás és itt több embernek is van rá hajlama sajnos.

XO: Gollami26

(#251626) Chalez válasza callmeakos (#251366) üzenetére


Chalez
őstag

Nálam az egész család, plusz sógor és sógornő is itt ült mögöttem vagy 3 órát, és tátott szájjal nézték a játékot, miközben nyomtam. Az asszony ma megkérdezte, hogy ma nem játszok azzal az izével? Mert nézné. Na ezt is megértem életemben először, 45 éves fejemmel... Szóval ez a játék ilyen :R

(#251627) toompa válasza Chalez (#251626) üzenetére


toompa
őstag

Vigyázz, nehogy wesder is ott kuporogjon valahol a sarokban. Imádja nézni. :)

[ Szerkesztve ]

(#251628) Lackooo84 válasza .LnB (#251549) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez szar, még a GTAV sincs rajta...

The Truth is out there...

(#251629) Gery9112 válasza Chalez (#251626) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezt jó látni, hogy másokat is így bevonz 1-1 játék. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251630) Woodslave válasza sittes79 (#251624) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Korábban azt írtam hogy nagyon jó de.. Hát már semmi de. Egyszerűen elkepesztő élmény mestermunka :Y imádom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#251631) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A topikgazdáknak meg, ha ennyit nem tudtok megtenni, hogy a spoilerező hsz.-eket kitörlitek, akkor monnyatok' le! És az nem kifogás, hogy "mer én is láttam spoilert itt meg itt" - ez is mi a tököm??! :F Aki ennyit nem tud betartatni, az ne legyen topikgazda, aki meg nem bírja ki, hogy ne spoilerezzen, akár célozgatva, akár direktben, az meg szívjon gázt.... Van 3 kicseszett topikja ennek a szaros játéknak, egyik ráadásul SPOILERES KIBESZÉLŐ!!

The Truth is out there...

(#251632) Darth_Revan válasza .LnB (#251549) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Marvel's Avengers 4K, 30fps or Dynamic 4K, 60fps

Még PS5-ön sem fog tudni stabil 4K 60FPS-t ?! Hát ezek vagy nem tudnak optimalizálni vagy olyan durva grafikája van ennek a játéknak, hogy még a PS5 is izzadni fog vele ... a gameplay videókat elnézve inkább az első.

[ Szerkesztve ]

(#251633) Wesder válasza Darth_Revan (#251632) üzenetére


Wesder
félisten

Ezz a két opció a PS4-re vonatkozik. A többleterő miatt a Dynamic 4K az Natív 4K lesz PS5-ön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251634) Zoleee83 válasza Lackooo84 (#251631) üzenetére


Zoleee83
addikt

Asszem Seth mondta valamelyik nap nagyon helyesen, hogy az Xbox One topicban ez normálisan van kezelve. Ott aki direkt, vagy nem direkt spilerezik annak egyrészt törli a TG a kommentjét ha a többieket zavarja, másrészt egy idő után ban(ánt) kap és pihenőre megy..
Ez lenne a normális menete a dolgoknak, persze ehhez kell egy olyan közösség is...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#251635) RangerFox válasza Lackooo84 (#251631) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ellie 8/10-et adott a játékra. Na ezt küldd el egy moderátornak és ő győzzön meg engem arról, hogy ez egy olyan spoiler, ami elrontja mindenki játékélményét, és nem egy ártalmatlan poén, amit csak az ért, aki végigjátszotta. :R Ja és a javaslatot is, hogy ezért 30 nap ban járna.

[ Szerkesztve ]

(#251636) Gery9112 válasza Zoleee83 (#251634) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan ez kétoldali játék. Kellünk hozzá mi is, hogy betartsuk a szabályokat vagy legalábbis normálisan viselkedjünk. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#251637) Lackooo84 válasza Darth_Revan (#251632) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez multicím lesz? Mert akkor nem nagyon fogják megerőltetni magukat... :DDD

The Truth is out there...

(#251638) Lackooo84 válasza Wesder (#251633) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A cikkben PS5 van.

The Truth is out there...

(#251639) Madoc válasza Lackooo84 (#251631) üzenetére


Madoc
veterán

Ne őrjöngjetek már itt hanem játszatok. Tiszta óvoda ami itt van. Én is játszok vele és nem olvasgatom a spoilereket. Semmi olyan nem volt itt kitakarás nélkül ami el ne férne. Ennyi erővel semmilyen játékról ne írjon ide senki mert pl. bármiről írnak itt az mind spoiler. Nem csak ez az egy. Mégse habzott senkinek eddig a szája emiatt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251640) Carlos Padre válasza Madoc (#251639) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet mindig játszani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251641) Lackooo84 válasza Madoc (#251639) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én csak éjjel játszom vele, amikor nyugi van.

The Truth is out there...

(#251642) Jim-X válasza toompa (#251627) üzenetére


Jim-X
őstag

:DDD ;]

A játék az nem játék!

(#251643) Carlos Padre válasza toompa (#251627) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251644) Edgar2621 válasza Madoc (#251639) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szerintem nem őrjöng senki, de aki más szórakozását készakarva vagy gondatlanul el szeretné rontani azt nem dicsérni szokás. És bárki bármit mond azért az első 2 napban voltak ilyenek, azóta ez szinte - szerencsére - teljesen eltűnt. De például az ártatlan poénnak tűnő, Ellie mennyi idő alatt játszotta végig kiírást miért nem lehetett úgy írni hogy ,,spoiler: kizárólag csak a TLOU 2-t végigjátszóknak". Na ugye hogy még mindig az élni és élni hagyni a legjobb életvezetési tanács. Utána pedig a TG-k cinizmusa sem volt szép több esetben, azért ennél intelligensebb emberek írnak ebbe a topikba és moderálnak, most kicsit elszaladt a ló mindkét oldalon. Peace srácok (és lányok) és spoiler mögé tenni ami odavaló, aki meg túlérzékeny az ne olvasson tényleg pár napig (vagy nem tudom erre mi lenne a jó megoldás).

Szerk.: azért az sem véletlen hogy ekkora felhajtás övezi itt a játékot, mert mindenki (na jó tudom hogy valaki csak nézni ;] ) szeretné végigtolni a gammát és nem szeretne semmit előre megtudni, ez szerintem teljesen normális érzés.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#251645) james001 válasza Madoc (#251639) üzenetére


james001
veterán

Újonc vagy errefele látom,ez már megszokott dolog itt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#251646) Madoc válasza james001 (#251645) üzenetére


Madoc
veterán

Nemigazán mondanám. 1,5 éve van ps és 2 éve olvasom a fórumot.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251647) 30z.Samu válasza Madoc (#251639) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kicsit off, de amúgy tényleg vicc, hogy nem lehet normálisan görgetni a Youtube videók között, mert vannak olyan videók, aminek már a címe spoiler-es... :U

Sic Parvis Magna

(#251648) Wesder válasza Lackooo84 (#251638) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor meg az a baj hogy nem a mindentverő SSD-vel szàmoltatjàk majd a jàtékot. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251649) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#251647) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már az előnézeti kép is. Bosszantó, mert van más dolgom is mint játszani , de így netezni is csak korlátozottan lehet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251650) Nandinagy válasza Edgar2621 (#251644) üzenetére


Nandinagy
addikt

Én nagyjából 10-12 órát játszottam vele és fogalmam sincs mit jelent amit ír. Néha kicsit túlreagálják ezt a spoiler dolgot az emberek.
Nekem eddig iszonyatosan bejön a játék. A story érdekel annyira, hogy fenn tartsa a figyelmem a harc rendszer meg az eddigi kedvencem. Ahogy végeztem neki fogok állni még egyszer.Kevés játék van rám ekkora hatással, hogy rögtön újra akarom játszani (GOW,DG,Mass Effect 2) ami ilyen volt még.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.