Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251701) Imilenni válasza RangerFox (#251700) üzenetére


Imilenni
addikt

lehet levette, aztán felteszi azt amiben már kitér a játék második felére is :D

Press "F" to pay respects.

(#251702) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok! Sajnos Londonban még mindig elég sok üzlet zárva van, így nem tudok elmenni személyesen kipróbálni füleseket. Tudtok nekem segíteni, hogy melyik most a legkényelmesebb vezetéknélküli, PS4 kompatibilis füles, ami lehetőleg könnyű is és jól is szól? Kiindulási alapként annyit mondanék, hogy a Bose QC35 II hangvilága számomra például elfogadható és a kényelme elsőosztályú. Néztem a Steelseries Arctis Pro Wireless-t, de állítólag nagyon korlátozott a nem állítható fejpánt miatt. Az ár nem számít. Köszi :R

(#251703) proly01


proly01
őstag

Mondjuk OW tesztje tényleg gáz volt. Több szempontból is. A videó első percében sőt első fél percében olyat mond ami brutál nagy spoiler es kb a játék felénél derül csak ki. :(((

....Pr:)ly....

(#251704) drachoHUN válasza callmeakos (#251366) üzenetére


drachoHUN
senior tag

De jó ilyet olvasni, a sok youtube alapján megszülető, birka módjára megosztott fröcsögés között. (nem itt, mindenhol) Megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek nagyon átjött, hogy mit is akart a ND.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#251705) Imilenni válasza drachoHUN (#251704) üzenetére


Imilenni
addikt

Biztosan azért utálják mert más jutubosok ilyen videót csinálnak :C
Clap boi, jár a szeksz.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#251706) vonSux válasza Alvin_ti4200 (#251702) üzenetére


vonSux
őstag

A Sennheiser GSP 670-nek nekem tetszett a hangképe és nekem(!) kényelmes is volt. De nyilván azt fogom írni, hogy ha tudod nézd/hallgasd meg és úgy válassz.

(#251708) Imilenni válasza wolf13 (#251707) üzenetére


Imilenni
addikt

Facebookon is kint volt azthiszem, bát nálam elég érdekes a videó minősége :(
Azért remélem lesz benne Soulslike nehézség :D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#251709) marilllyo


marilllyo
veterán

Nyomom ezt az "új" Star Wars Racer -t. :D
Júúj! Hát felhúzták 4k-ba a kockaságot meg 16:9.
Raktak bele lens flare effektet. (Kb. Mspaint színvonal)...
Szóval azért egy jó nagy adagnyi nosztalgia faktor legyen veletek ha kipróbáljátok.
Gyerekkori nagy kedvenc szóval.... Hát azért csak ki tolom. Vicces inkább már mai szemmel nézve.
Jöhetne egy Rogue Squadron is akkor már. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#251710) bagyulajuve válasza wolf13 (#251707) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de messze van még

Resistencia eterna

(#251711) front3r válasza callmeakos (#251366) üzenetére


front3r
őstag

100%-ig egyet értek ezzel! Nekem is átjött minden, és még eszembe se jutna, hogy bármit megkérdőjelezzek a játékkal kapcsolatban.
Ha valóban írnál óra, azt én is szívesen olvasnám! :R

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#251712) Carlos Padre válasza Gery9112 (#251685) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sajnos? Nagyon helyes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251713) Carlos Padre válasza marilllyo (#251709) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te pénzt adtál érte?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#251714) EczkE válasza marilllyo (#251709) üzenetére


EczkE
addikt

Grafikailag tobbet vartam tole. :( Regen en is imadtam a Rogue Squadronnal egyutt. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#251715) saelin


saelin
veterán

[Hardspace Shipbreaker (YT) ]

Ez a játék elkezdett érdekelni. Csak annyitól tartok, hogy hamar unalomba fullad az egész.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#251716) erahurka válasza Gery9112 (#251694) üzenetére


erahurka
félisten

Hát megveszi :DDD Bár most elég korán kinn volt a kritika szóval valszeg kapott kódot. De a Death Strandinget azt hiszem megvette.

(#251717) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van 335 új akció a store-ban. Én most semmi említésre érdemeset nem találtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251718) alite válasza .LnB (#251717) üzenetére


alite
aktív tag

A Control 6k-ert szerintem remek, ilyen olcso meg nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#251719) S e t h


S e t h
nagyúr

Hát szia.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#251720) Wesder válasza alite (#251718) üzenetére


Wesder
félisten

Érdemes bizony behúzni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#251721) .LnB válasza alite (#251718) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon az egyen akadt meg az én szemem is. :) Én azt day1 vettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251722) 30z.Samu válasza .LnB (#251721) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyira jó? Sok mindent nem tudok róla. :B

Sic Parvis Magna

(#251723) .LnB válasza 30z.Samu (#251722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valamiről nem tudsz valamit: [link]
De várjá' külön is belinkelem: [link] :)

Ez mekkora arcoskodás lett részemről.. Na sebaj. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251724) 30z.Samu válasza .LnB (#251723) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Ez mekkora arcoskodás lett részemről.. Na sebaj. :D "

Mondjuk ezen szerintem senki sem lepődött meg. ;]

Köszi a linket! :R

Sic Parvis Magna

(#251725) .LnB válasza 30z.Samu (#251724) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A nagy arcot nehezebb széttaposni, de könnyebb eltalálni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251726) 30z.Samu válasza .LnB (#251725) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bár szerintem mostanság nem fogok játékot venni, a könyvtárban még mindig van egy rahedli, amihez még hozzá sem szagoltam és most már úgy vagyok vele, hogy amíg azokat nem játszom végig, nem veszek semmit. Persze voltak kivételek, idén kemény három játékot rendeltem elő. Lett volna több is, ami érdekelne, de szeretném végigtolni az összeharácsolt játékokat is. Ezt a projektet most meglehetősen lassítja a Last of Us 2, illetve az időhiány. :U :DDD

Sic Parvis Magna

(#251727) .LnB válasza 30z.Samu (#251726) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt elengedtem, "hadd szóljon" alapon vásárolgatok. Igazság szerint már meghaladja az agyi képességeimet annak a rengeteg játéknak a száma, amit észbe kellene tartanom a blacklogomon. :D Sz*rok bele. Na meg aztán pont egy ilyen vásárlás után szerettem bele az NBA 2K20-ba is. Szóval azért sokból egyszer megéri. :) PSprices-on meglepő módon csak két játékot figyelek. A Wreckfest-tet és a Snowrunnert. Mindkettő épp akciós, de most nem kellenek. TLoU2, aztán a csucsima. Szerencsére a CP2077-en toltak megint, szóval ott megint lesz idő játszogatni ezzel-azzal novemberig. Bár ott már szerintem a Ps5 is befigyel majd. NBA 2K21-re is egyre nagyobb esélyt látok. Eddig se vásárolgattam fegyelmezetten, de most már a logisztikát is elengedtem, hogy számon tartsam a játékaimat. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251728) frankdelgado válasza .LnB (#251723) üzenetére


frankdelgado
őstag

ÚÚÚÚ ezt jobban vártam, mint a "miért vegyél ps5-öt" blogodat!

(#251729) 30z.Samu válasza .LnB (#251727) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is volt olyan játékom, amit ilyen akciózás keretein belül aktivált Hörcsög üzemmódban vásároltam és később nem is emlékeztem rá, hogy megvettem. Utána meg rohadt nagy élmény volt végigjátszani, PS Plus dettó, behúzogattam a játékokat, de egy ideig nem is foglalkoztam velük. Aztán valamikor körbenéztem és találtam gyöngyszemeket, pl a Rime vagy a Ratchet & Clank-re és így találtam rá. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#251730) .LnB válasza frankdelgado (#251728) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te már megint kisírtad magadnak a wifi kódot az óvónénitől? Túl jószívű ez a Rózsika néni. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251731) .LnB válasza 30z.Samu (#251729) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A R&C-ra konkrétan én is rácsodálkoztam már egyszer, hogy az is megvan. Sajna még mindig nem játszottam végig. Ezekre a gyerekesebb játékokra olyan nehezen veszem rá magam. Pedig rengetegen mondták már, hogy nagyon jó. El is hiszem, de mégis..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251732) 30z.Samu válasza .LnB (#251730) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos elénekelte Neki ezt. ;]

(#251731) .LnB: Én is rácsodálkoztam, hogy mennyire jó játék. Pedig tök olyan az egész, mint egy mese, vagy nem tudom. Mondjuk én a mai napig simán megnézek egy mesét, ha úgy van. :B :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#251733) sting2 válasza proly01 (#251703) üzenetére


sting2
addikt

Amennyiben tényleg ilyen fogásokra vetemedig a videóban, akkor tényleg szégyellje magát.
Fel lehet úgy is építeni egy anyagot, hogy a vagasokkal nulla érdemi információt kap a néző, de még is érthető és érdekes marad.
Ekkorra rutinnal rendelkező YouTuber csak is direktbe csinalhatja ezt, más ervem nincs erre..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#251734) Deck válasza 30z.Samu (#251732) üzenetére


Deck
titán

Azt hittem másik számot linkelsz.. :DDD

PS5

(#251735) 30z.Samu válasza Deck (#251734) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na mire gondoltál? :D

Sic Parvis Magna

(#251736) Frod válasza alite (#251718) üzenetére


Frod
addikt

Valóban, ez már tényleg az az ár érte, amiért én is rámennék (ezer éve a wishlisten van), de mivel közölték, hogy jön a Ps5 változat + tudomásom szerint még a patchek óta sem igazi a futása még Pro-n sem, így lehet jegelem ezt a projectet egyelőre.

Do you see the white shadow?

(#251737) Deck válasza 30z.Samu (#251735) üzenetére


Deck
titán

[link] :DDD

PS5

(#251738) Mike válasza Bogyi007 (#251698) üzenetére


Mike
veterán

Én vagyok az apád bogyi! Állj mellém és együtt uraljuk a galaxist mint apa és fia!

(#251739) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ma elvileg ps+ bejelentés!?!?
Mi lesz? AC Black Flagen kívül semmi pletyka?

(#251740) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#251729) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én Boxon jártam így az Orival. Három évet pihent a megvásárolt tételek között aztán a többi meg már történelem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#251741) Mike válasza .LnB (#251717) üzenetére


Mike
veterán

Dark Crystal, Walking dead, Two point hospital, Readyset heroes, Yu-no a girl, Zanki zero, Spirit hunter, Persona Dancing, City Skylines Major edition

(#251742) Frod válasza ProEvoFan (#251739) üzenetére


Frod
addikt

Mivel a jövő kedd még június, szerintem ez megint egy olyan hónap lesz, hogy csúszik az egész és jövő szerda a bejelentés, és 7-e lesz a letöltés. De ez csak az én tippem.

Do you see the white shadow?

(#251743) Bogyi007 válasza Mike (#251738) üzenetére


Bogyi007
veterán

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#251744) Imilenni válasza Bogyi007 (#251743) üzenetére


Imilenni
addikt

Kösz, most elszpojlerezted.
Hol van egy modi vagy admin? :C

Press "F" to pay respects.

(#251745) Mike válasza Bogyi007 (#251743) üzenetére


Mike
veterán

nagyon jó a Darth Vader és fia

(#251746) frankdelgado válasza .LnB (#251730) üzenetére


frankdelgado
őstag

Miért vagy ilyen...komolyan aggódom, hogy a sok blogolás és kommentelés mellett marad e elég időd játszani. Persze megértelek, hogy fényezed magad, mindenkinek kell a sikerélmény, főleg ha máshol nincs...

[ Szerkesztve ]

(#251747) Imilenni válasza frankdelgado (#251746) üzenetére


Imilenni
addikt

Én eltünők egy időre, megyek edzeni hogy tudjam kritizálni a Last of Us II-t.
Nem jössz?
:P

Press "F" to pay respects.

(#251748) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Madden 21 | Official Gameplay Deep Dive

Fúú ilyen újdonság, olyan újdonság, óriási előrelépések!
2:09-nél K'Waun Williams meg tücsköt, vagy katicabogarat gyűjt védekezés helyett. :U Azé' ha már csinálok egy ilyen "fényezős" videót, csak figyelnék rá, hogy a "hibák" ne látszódjanak benne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#251749) Madoc válasza Imilenni (#251747) üzenetére


Madoc
veterán

És frank is szolnok környéki ha jól rémlik. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#251750) Imilenni válasza Madoc (#251749) üzenetére


Imilenni
addikt

Legalább olcsóbb lesz a bérlet ;]

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.