Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#222851) saelin válasza adalbert1 (#222712) üzenetére


saelin
veterán

Pont ahogy előttem írták. Ha venni akarsz ps5-öt ne, de ha nincs tervben és a jelen generáción akarsz maradni, akkor mindenképp. Jó pár multiplat cím jobban fut pron.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#222852) Raysen623


Raysen623
addikt

Sziasztok. Sikerült behúznom a Borderlands 3-at, de elég gyengén fut PS4 Pro-n is. Várható ebben valami változás? Coop rendszeresen ledob, de a célzással sem vagyok megelégedve. Tapasztalt bárki hasonlót?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#222853) 30z.Samu válasza saelin (#222851) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én tegnap olyan pletykát olvastam, hogy nem a HZD2 lesz a nyitó cím, hanem a GT 7. Bár a kettő nem zárná ki egymást, viszont az utóbbi már jobban érdekelne. De lehet, hogy mindenképp várok egy évet és csak 2021-ben veszek gépet.

Sic Parvis Magna

(#222854) markknight válasza Raysen623 (#222852) üzenetére


markknight
veterán

Átnyomtad performance módra? A simát én nem bírtam olyan darabos volt.

(#222855) Xaels válasza Raysen623 (#222852) üzenetére


Xaels
félisten

Tedd performance módba a játékot

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#222856) Wesder válasza Raysen623 (#222852) üzenetére


Wesder
félisten

Ez ilyen, majd megveszed PS5-re is, és meglesz a 60fps-ed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222857) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ki milyen játékokat tervez megvenni a jövő évi felhozatalból?

Nekem amik biztosak:
TLoU Part 2
Ghost of Tsushima
Cyberpunk
XIII Remaster
Darksiders Genesis
Diablo 4 (ha megjelenik)

Amik kérdésesek:
WD Legion (ha tudnak valami újat mutatni, ha már elcsúsztatták a megjelenést)
Új AC (szintén)
Beyond Good & Evil 2 (ha megjelenik)

(#222858) consono válasza RangerFox (#222857) üzenetére


consono
nagyúr

TLoU Part 2, egyelőre csak ez a biztos. A Cyberpunkon még gondolkodom, de szerintem ahhoz már kevés lesz a FAT, lehet, hogy majd a kövi generációban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#222859) 30z.Samu válasza RangerFox (#222857) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Last of Us 2, ami tuti, a Ghost of Tsushimát még nem tudom. Ha souls szerűségű lesz, akkor lehet offolom.

Sic Parvis Magna

(#222860) Deck válasza markknight (#222854) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy az volt.. Shooter játéknál 30fps..
A performance mód már jól fut, javítgatják is folyamatosan. Semmi gond vele. :))

PS5

(#222861) Wesder válasza RangerFox (#222857) üzenetére


Wesder
félisten

CP2077 meg XIII, de màr csak nextgenre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222862) marilllyo válasza RangerFox (#222857) üzenetére


marilllyo
veterán

Doom Eternal... ?! Hogy hagyhattad ki a listáról? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#222863) markknight válasza RangerFox (#222857) üzenetére


markknight
veterán

Cyberpunk, XIII, Darksiders

(#222864) 30z.Samu válasza Wesder (#222861) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja igen, meg a XIII. :K

Sic Parvis Magna

(#222865) #20411392 válasza RangerFox (#222857) üzenetére


#20411392
törölt tag

Már megvásárolva várakozik rám:
Dragon Ball Z Kakarot
Cyberpunk
TLoU Part 2

Amit rögtön előrendelek, amint lehet:
Ghost of Tsushima
Diablo 4 (de nem hiszem, hogy jön jövőre)

Amivel játszok majd gamepass keretein belül:
Ori and the Will of the Wisps
Halo Infinite
MS Flight Simulator
Minecraft Dungeons

Amivel játszok majd uplay+ keretein belül:
WD Legion
Új AC
BG&E2

Amit megveszek majd valamilyen akció keretében:
Doom eternal
Marvel's Avengers
Control (majd steamre)

Na meg majd még kiderül, hogy mik jelennek meg nyitócímként novemberben.

[ Szerkesztve ]

(#222866) Raysen623 válasza markknight (#222854) üzenetére


Raysen623
addikt

Többieknek is: köszönöm :R

Még az elején átraktam performance módba, de coop módba további idegesítő rángatás jön. Véleményem szerint gyér az optimalizálás, de ha jönnek hozzá javítások és patch-ek, akkor ez remélhetőleg el fog tűnni. A második rész folyamatossága után ez így elég durva azért egy ekkora játékfejlesztőtől.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#222867) adalbert1 válasza _drk (#222803) üzenetére


adalbert1
veterán

Amik még végigjátszásra várnak:
- Last of us remastered (ennek már párszor nekifutottam, a story tetszik, de a bújkálós gameplay annyira nem)
- GoW (ezt már próbáltam, nekem annyira nem tűnt borzalmasnak slim-en sem)
- The Order 1886
- Infamous Second Son
- Days Gone
- Death Stranding
- Red Dead Redemption 2 (ez ugyan nem exkluzív, pár órát már játszottam vele, számomra ez is élvezhető volt)
- Horizon Zero Dawn (ezzel is játszottam már pár órát, az igényeimnek megfelelt)
- Heay Rain, Beyond Two Souls, Detroit: Became Human (ezek közül az első 2 ugye remaster, meg nem is túl pörgős játékok).
- Xcom2
- Fallout 4

Legtöbbet a Battlefield V-tel játszom, pár nagyobb tömegjelenettől eltekintve itt is elégedett vagyok a slim teljesítményével.

A tv-t nem a gyereknek venném elsősorban (bár az igaz, hogy főleg a család használná) - de jelenleg kb. havi 1-2 órát megy a mostani tv-nk is átlagban, barátnőm és én is rászoktunk arra, hogy főleg az asztali gépen/tableten/laptopon fogyasztunk tartalmat - illetve mint írtam is, azért jobban paráznék egy drágább készüléknél, hogy egy 2 éves gyerek összefirkálja/karcolja, betöri, lerántja, stb.
Még arra is gondoltam, hogy a jelenlegi monitoromat lecserélném valami jobb 32"-es 4k modellre, de azok elég horror árban vannak (kb. 55 TV-t olcsóbban kapnék), 27-es méretben pedig nem szeretnék 4k-t, sima munkához azon már nagyon kicsik a pixelek (igazából ha egy 20-24-es Full HD monitorhoz viszonyítom, akkor 40-48 méret lenne az ideális, hogy ugyanakkora pixeleket nézzek, de az már túl nagy méretben az íróasztalra).

saelin: tervezem a PS5 beszerzését, viszont azért a legutóbbi generációknál az első szériák nem voltak túl jók (pl. Xbox 360 RROD, vagy PS4-nél a porszívó hang, elromló érintő gombok), szóval launch után legalább egy pár hónapot biztos várnék - illetve számomra még mindig kérdés, hogy lesz-e full backward compatibility a PS4-es címekkel (ugye az azonos architektúra miatt nem hiszem, hogy nagyobb akadálya lenne) - ha lesz, akkor sokkal könnyebben váltok majd-, illetve hogy milyen nagyobb húzónevek lesznek.

szerk.: most egyelőre rákötöttem egy 2TB-os WD 2.5" Elements-et a slimre, így a tárhely problémák megoldódtak (leszedtem egy rakás plus-ban adott vagy korábban megvásárolt címet, és még mindig csak 500GB telt meg belőle).

[ Szerkesztve ]

(#222868) 30z.Samu válasza #20411392 (#222865) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg a Kakarot, szépen lassan nekem is eszembe jutnak a címek, akkor három cím nekem is van tutira. :D Lasf of us 2 Collector-ra már írtak árat, 65k.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#222869) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Keresek division 2 be csapatot ahol ráérnek úgy mond. Jelen pillanatban 6 OS szintű vagyok. Köszönöm. :R

(#222870) jupp008


jupp008
senior tag

Bár még nem érkezett meg a Black Friday -kor beszerzett VR szettem, de már most látom, hogy a tárolás és töltés kissé kusza lesz összeségében a kontrolerekkel együtt, így gondoltam beszerzek egy töltő állomást.
Van valakinek bevált - ajánlott tipusa ?
Ezeket nézegetem: [link] vagy [link]

(#222871) Wesder válasza 30z.Samu (#222868) üzenetére


Wesder
félisten

Kakarot csak akkor, ha lesz benne angol hang. A TV-t betudnàm ütni ha meghallom a japàn hangot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222872) Bencus88 válasza 30z.Samu (#222850) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De nemár, hogy 5 percen belül elfogy mind? Gondolom lesznek ilyen hipergyorsak akik többet rendelnek majd eladásra.

Mivl gyors akarok lenni én is külön rendelem csak a days gone-t és utána akarok még másik játékokat is. Működik utána is a kiegeszitok4 kód vagy csak egyszer tudom ellőni?

[ Szerkesztve ]

(#222873) 30z.Samu válasza Bencus88 (#222872) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg használhatod többször is, de nem próbáltam.

Sic Parvis Magna

(#222874) Bencus88 válasza 30z.Samu (#222873) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na az jó, akkor gyorsan letudom a Days Gonet, aztán nyugodtan tudok vásárolgatni utána :C Csak maradjon

(#222875) 30z.Samu válasza Bencus88 (#222874) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bízom benne, én is arra vadászom első sorban. Meg filóztam a RDR 2-n is, csak nem tudom mivel kéne úgy kombinálni, hogy jó is legyen. Az Anthem-met néztem, de nem merem megvenni. :D

Sic Parvis Magna

(#222876) RangerFox válasza Bencus88 (#222872) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha kosárba raktad, akkor onnantól 20 perced van a rendelés véglegesítésére. Így nem kell kapkodnod, tudsz több játékot egyszerre rendelni.

(#222877) 30z.Samu válasza RangerFox (#222876) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak pakold be olyan gyorsan hogy ne azt írja ki hogy Elfogyott. :D

Sic Parvis Magna

(#222878) Xaels válasza 30z.Samu (#222875) üzenetére


Xaels
félisten

Az Anthem-mel tudsz Access keretein belül játszani, külön nem venném meg már mert ki lett csinálva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#222879) 30z.Samu válasza Xaels (#222878) üzenetére


30z.Samu
félisten

Többek között ezért sem merem bezsákolni, mert nagyon le lett húzva, teszem hozzá jogosan. Igaz mondják hogy átalakítják, de azt is fontolgatják hogy nem DLC, hanem új játékként adják ki. Bár ezt valahol pofátlannak tartanám.

Sic Parvis Magna

(#222880) raziel01 válasza Xaels (#222878) üzenetére


raziel01
veterán

Én pont most tolom EA Accesben. Annyit megér, mert el lehet vele lenni de teljes árat biztos nem fizetnék. 10-12 óra letolható a sztori mód. 1.5-ös javítással kevésbé gáz már mint megjelenéskor.

(#222881) Xaels válasza 30z.Samu (#222879) üzenetére


Xaels
félisten

Ha úgy gondolod jogosan lett ennyire lehúzva akkor miért akarnád megvenni? Szvsz ha egy játékról azt, gondolom hogy nem jó vagy nem nekem való akkor azt nem veszem meg és nem foglalkozom vele. Többek között ezért sem nagyon mozgok az Ubisoft játékai közelében vagy a DS-t is elengedtem.

(#222880) raziel01 nekem benne van több mint 50 órám ami megjelenés után ment bele. Jól szórakoztam, nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#222882) laci1117


laci1117
tag

Srácok, Monster Hunter World akciós most, régóta szemezek vele... Vannak vélemények róla? :)

(#222883) 30z.Samu válasza Xaels (#222881) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondoltam 3k-t megérne a dolog, de szerintem nem játszanék vele sokat vagy egyáltalán, szóval gyorsan elvetettem ezt. :)

Sic Parvis Magna

(#222884) Bencus88 válasza 30z.Samu (#222875) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez jó kombó, Anthemet mindenki fikázza, de 2-3K-t csak megér.

RangerFox: Ez komoly? köszi az infot, bár lehet jobban jövök ki, ha kettőbe rendelem és kétszer tudom használni a -4K-s kódot.

(#222885) 30z.Samu válasza Bencus88 (#222884) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy pillanat erejéig azért gondolkodtam el rajta, mert jött a hír, hogy át akarják alakítani, csak közel sem biztos, hogy ez a játék kapja a frissítést, hanem lehet kiadják más játékként.

Sic Parvis Magna

(#222886) saelin válasza #20411392 (#222777) üzenetére


saelin
veterán

Ugyan ez a szemét bagázs + pár PC master race letaszított. ;]

Tuti lesz aki pc újítás helyett nextgen-t vesz. Most is volt ilyen, de a kövi gépek még csalogatóbbak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#222887) sting2 válasza Kendek (#222785) üzenetére


sting2
addikt

Pont a sok, sok, patch kábel a lényeg!
Szerintem kilója 1 dollár max. , a kuponos arcok meg 190-300 ft/db között fizetnek érte..
;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#222888) sting2 válasza RangerFox (#222857) üzenetére


sting2
addikt

Minden ex. alap!
Meg a csicsedli.. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#222889) Wesder válasza saelin (#222886) üzenetére


Wesder
félisten

Föleg ha 500$€-ért jönnek.
Annyi PC-s fog majd vàltani, hogy csak pislogsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222890) 30z.Samu válasza Wesder (#222889) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pláne ha az FPS-ek meg az RTS-ek natívan fogják támogatni az egeret.

Sic Parvis Magna

(#222891) Wesder válasza 30z.Samu (#222890) üzenetére


Wesder
félisten

Na az meg a màsik.
Màr csak konzol crossplay kellene és kész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222892) 30z.Samu válasza Wesder (#222891) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy tudom, hogy arra a MS nagyon ráhajtott.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#222893) Wesder válasza 30z.Samu (#222892) üzenetére


Wesder
félisten

XO19-en azt mondtàk hogy BC meg Crossplay ami nextgenben fókuszban lesz a 1st party címek mellet. Namàrmost ez nyílvàn PC-Box között értendő.
Box PS között a Sony-n fog múlni. Egyébként érdekes hogy a Nintendo ebben nagyobb partner, mert ugye Sony az eladott konzollal/jàtékosbàzis mérettel takarózott hogy nekik nem kell CrossPlay. Nekik lehet hogy nem kell, de a jàtékosoknak igen fontos lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222894) markknight


markknight
veterán

Vissza akartam nézni Destiny 2-be, hogy mi a helyzet. Nem kellett volna. A három karakterem közül a menüben nem hajlandó betölteni egyik modelje sem. Ráadásul csak tölt, tölt, tölt. Ez egy éve nem ilyen volt. Konkrétan élvezhetetlen a játék.

(#222895) 30z.Samu válasza Wesder (#222893) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a Nintendo ebben hamarabb volt partner, mint a Sony, de szerintem nem kell sok, hogy Ők is beadják a derekukat. Lásd az új CoD, Fortnite, ezekben már van crossplay és elméletileg a PUBG-nél is életbe lépett a dolog.

Sic Parvis Magna

(#222896) Wesder válasza 30z.Samu (#222895) üzenetére


Wesder
félisten

Igen làttam.
Elvileg Border3 is kap majd CrossPlay-t.
Ez egy kicsit szerintem ezt a kamu konzolhàborúsdít is visszaszoríthatja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222897) ProEvoFan válasza saelin (#222886) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amilyen szívás volt PC fronton az RDR 2vel, ezen nem is csodálkoznék..
Ha már nextgen.
Elmondaná valaki miben lesz jobb a hdmi 2.1 a mostani 2.0nál?8Kra képes lesz 'oszt ennyi? :R

[ Szerkesztve ]

(#222898) 30z.Samu válasza Wesder (#222896) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ahhoz szerintem majd az is kell, hogy a MS vonalon is legyen több színvonalas exkluzív cím, de ahogy elnéztem a következő generáció ebből a szempontból is érdekesebb lesz. Legalábbis a Gears 5 már biztató számomra.

Bár akkor meg azon fognak acsarkodni, hogy melyik platformon jobbak a címek... :U

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#222899) Wesder válasza 30z.Samu (#222898) üzenetére


Wesder
félisten

Itt is volt aki csak fifàzni codozni F1-ezni vett konzolt. Nekik crossplay esetén olymindegy lesz melyiket veszik érted.

Most is acsarkodnak.
De úgy nextgennél màr csak a fanboik fognak ezen vitatkozni. A többiek boldogan együtt fognak fifàzni codozni f2-ezni meg többi crossplay multi jàtékozni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#222900) saelin válasza Raysen623 (#222852) üzenetére


saelin
veterán

Performance módban told... De úgy is bőven lesznek droppok sajna. Nagyon kaka lett ilyen téren. A coop és célzás problémát viszont nem tapasztaltam. Olyan lehet hogy ha valamelyikőtöknél szar a ping, akkor nem regisztrálja a sebzést vagy arrébb lagol az ellenfél.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.