Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#222252) Cyrin válasza Hoffer (#222248) üzenetére


Cyrin
addikt

Holnap emag 60-ért lesz ...

(#222254) gyuromoj válasza ProEvoFan (#222219) üzenetére


gyuromoj
veterán

USA pedig 24.-én indul, ha jól olvastam a pár napja linkelt oldalon.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#222255) RetroJack válasza Xaels (#222156) üzenetére


RetroJack
tag

Klassz a fatboy ! :R

[ Szerkesztve ]

(#222258) hombre[EU] válasza sp8787 (#222213) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jah, Sekiro ill. DeathStranding és DMC amiben idén nem csalódtam semmilyen szinten,míg a többiben mindig akadt valami ami csípte a csōrömet. Engem egyáltalán nem zavart a stílusváltás a Fromnál, kicsit rájuk is fért,hogy több tapasztalattal menjenek az EldenRingre

Life, Uh, Finds A Way

(#222259) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hmmm :U :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#222260) Hoffer válasza Carlos Padre (#222259) üzenetére


Hoffer
őstag

Milyenek a képek? :DD

(#222261) Deck válasza Zoleee83 (#222256) üzenetére


Deck
titán

Vannak páran..

PS5

(#222262) Carlos Padre válasza Chosen (#222222) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gratula és egyben gebedj is meg amiért elvitted a #222222-t :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#222263) Deck válasza Carlos Padre (#222262) üzenetére


Deck
titán

A topik kezdete óta erre készült.. :((( ;]

PS5

(#222264) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

2 random emberke Last of Us-ozik :)

Life, Uh, Finds A Way

(#222265) KaitouP válasza Hoffer (#222247) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor eMag.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#222266) erahurka válasza hombre[EU] (#222264) üzenetére


erahurka
félisten

A lány is csak random odaült közéjük, semmi köze hozzá :K

(#222267) sasa134 válasza Hoffer (#222243) üzenetére


sasa134
addikt

Holnap 60k -ért lesz sima PS4 500Gb, ha jól rémlik emag-on (tudom...tudom).
A hivatalos Sony Black friday week teaser pedig 199Eur-ért reklámozta a Slim PS4-et 3 jatékkal (HZD, TLoU és GoW ha jól rémlik) - mindez hétfőtől. Talán hozzánk is jut az akcióból..

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#222268) Hoffer válasza sasa134 (#222267) üzenetére


Hoffer
őstag

Ha hozzánk is eljut akkor hol lesz elérhető az akciós gép?

(#222269) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#222264) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig meg mertem volna esküdni, hogy a zenét linkeled be. :D

Sic Parvis Magna

(#222270) Xaels válasza RetroJack (#222255) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Jó móka volt összerakni is. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#222271) nemorino válasza Xaels (#222270) üzenetére


nemorino
tag

Én a Ford Mustangot raktam össze két hete, egyszerűen zseniális. :R

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#222272) AxBattler válasza hombre[EU] (#222264) üzenetére


AxBattler
félisten

Hátez... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#222273) Xaels válasza nemorino (#222271) üzenetére


Xaels
félisten

Azzal is szemezek meg van a távirányítós terepjáró és a klasszik Burton-ös Batmobil

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#222274) zgospel


zgospel
őstag

Sziasztok,
Van egy 2 éves PS4 Slim 1TB-m amit nagyjából naponta használok. Az összefoglalónak megfelelően vásárlás óta kívülről letakarítom rendszeresen, de befújkálni a réseken nem szoktam. Az utóbbi kb 1-2 hónapban azt vettem észre mintha csökkent volna némileg a gép teljesítménye. Olyan érzésre mint csak HDD-vel szerelt PC-ken amikor túl töredezetté vált a meghajtó és emiatt elkezdett lassulni a komplett rendszer teljesítménye.
Nyilván az évek folyamán került rá több játék ami aztán le lett törölve, minden rendszerfrissítés is rákerült, stb. A rendszer lassúsága úgy kompletten észlelhető minden játékban, már az elejétől kezdve. Nem vészes de azért több megröccenés és megakadás jellemzi.
Tehát nem az van hogy mondjuk fél óra játék után kezd el lassulni, és az órákon át való nyüstöléssel sem romlik, újraindításra sem javul, simán csak konzisztensen lassabb.

Bocsi ha hülye kérdés: van valamiféle szoftveres karbantartás, töredezettségmentesítés, vagy bármi amit futtatni lehet?

Amikor elkezd igazán dolgozni a venti, ha az 1 évvel ezelőtti állapothoz hasonlítom akkor biztosan hangosabb lett. Gondolom szét kéne szedjem, amitől nem ijedek meg, de azért ha nem muszáj akkor nem nyúlnék hozzá, jobb a békesség. Kell vele foglalkoznom, aggódjak emiatt, vagy amíg nem áll le hibával addig felesleges? :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#222275) saelin válasza Tuomas (#222233) üzenetére


saelin
veterán

Pár hónapja Fortnite-al játszottam egérrel és kontrollerrel, hogy nézzem melyikkel megy jobban. Rólam azt kell tudni, hogy csak munkahelyen fogtam egeret mióta megvan a ps4... szóval számítottam rá, hogy nem leszek a legjobb vele. Nem sokat játszottam így, csak 1-1 órát, de annyira béna voltam egérrel hogy már party-ban rám is szólt a barátom, hogy ne csináljam már, meg hogy tuti direkt vagyok ilyen béna stb. Aztán a 2. órában váltottam kontrollerre és érezhetően jobban teljesítettem. Én ennyi évvel kontrollerrel a kezekben azt mondom, hogy fps-t is lehet jól játszani vele, csak rá kell érezni. Múltkor még engem neztek hülyének, hogy PC-s Mortal Kombat alatt kértem egy kontroller-t, mert handicap-elve éreztem magam. Hamar azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet hagynak játszani... :DDD
Sőt, nekem megvan a They are billions című játék is, ami ha úgy nézzük egy defenzív rts. Igaz, ott le lehet állítani a játékot, de úgy egészében teljesen játszható. Viszont egy starcraft-ot már nem vállalnék be vele. Arra akartam kilyukadni, hogy nagyon kevés cím van amit tényleg szar kontrollerrel játszani. Mióta létezik a Final Fantasy XIV, azóta azt sem lehet mondani, hogy az MMO abba a kategóriába tartozik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#222276) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Így fog kinézni a Kakarot borítója, gondoltam hátha érdekel valakit. :)

Sic Parvis Magna

(#222277) BoneDragon válasza 30z.Samu (#222276) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jobban orultem volna valami letisztultabb kepnek, tul csicsa. Nem tetszik. :(

(#222278) 30z.Samu válasza BoneDragon (#222277) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én ennél jóval csicsásabbra számítottam, rajtam inkább a nosztalgia lett úrrá. :DDD

Sic Parvis Magna

(#222279) Carlos Padre válasza zgospel (#222274) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De, van neki egy rejtett boot menüje ahol megtalálod a rebuild database lehetőséget. Csak vigyázz mást ne piszkálj mert törölhető a hdd teljes tartalma könnyen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#222280) Kendek válasza zgospel (#222274) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szoftveresen egyetlen dolgot lehet csinálni, Safe Mode-ban indítva a Rebuild Database töredezettség-mentesíti az adatbázist. Ez észlelhetően dobhat rajta, kevésbé fog akadozni a rendszermenü. Ugyanakkor magukon a játékokon annyira nem segít. Ha zavar a dolog, akkor egy kisebb SSD-vel (250+ GB) leválthatod a belső merevlemezt, és ami játék nem fér rá az mehet külső vinyóra.

<-ƘƘ->

(#222281) saelin válasza Kendek (#222280) üzenetére


saelin
veterán

Egy SSHD is doszt elég. Nekem egy ilyen szörnyeteg van benne és pattog minden menü. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#222282) zgospel válasza Kendek (#222280) üzenetére


zgospel
őstag

Köszönöm, ahogy látom ez néhány órát igényel úgyhogy hétvégén lesz időm lefuttatom!
Köszi mégegyszer :R

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#222283) Mike válasza Kendek (#222280) üzenetére


Mike
veterán

Az 1 teras ssd sem volt még annyira drága pár hónapja. Bár akkor még nem 300 felett volt a dollár

(#222284) ProEvoFan válasza Mike (#222220) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi.Akkor holnap meglátjuk az árak mennyire "engedik el" magukat.Remélem nagyon.

(#222285) itroh


itroh
tag

Üdv!
Ha veszek 12.000-Ft feltöltőt, ahhoz hozzá lehet rakni wallet-ra 1500Ft-ot? Bízok benne 13.500Ft-ért lesz 12 hónapos plus store-ban.

(#222286) Tegla80 válasza itroh (#222285) üzenetére


Tegla80
addikt

A kv-nal vannak(lehet mashol is azt nem tudom/neztem) mar 1500-tol online vasarolhato cimletek is,szval igen.

Sony® & PlayStation®

(#222287) Sefter válasza itroh (#222285) üzenetére


Sefter
veterán

alzán van 1500-as feltöltő is a 12000-es mellett..(kifizeted és egyből megkapod)

Psn ID: sefter_hun

(#222288) itroh válasza Sefter (#222287) üzenetére


itroh
tag

Pont ott akarok kuponozni

(#222289) markknight válasza saelin (#222275) üzenetére


markknight
veterán

Aki otthon van a multiplayer témában, az pontosan tudja, hogy a controlleres ember nincs akkora hátrányban mint azt hiszik. Én haverommal játszok Fortnite-ot, aki pc-s, de rendre jobban teljesítek nála, ott pont az építés nem megy olyan gyorsan mint neki, de cseszheti az enemy ha durrannak a headshotok.

(#222290) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

DS plat 144 óra.

The Truth is out there...

(#222291) S e t h válasza Lackooo84 (#222290) üzenetére


S e t h
nagyúr

Grat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#222292) Rigormortiis válasza marilllyo (#221919) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Vedd meg nyugodtan, én is nagyban tolom még, remek játék! :)

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#222293) pulffy válasza Carlos Padre (#222259) üzenetére


pulffy
őstag

Hát ez tegnap engem is bejelölt, de letiltottam.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#222294) bozont


bozont
veterán

Fallen Order PS4 bundle várható valamikor? Egyelőre csak Xbox bundle-ben látom.

(#222295) Lackooo84 válasza S e t h (#222291) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszi.

The Truth is out there...

(#222296) RangerFox válasza bozont (#222294) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hivatalos Bundle biztosan nem. Max, ha valamelyik konzolbolt hozzácsapja egy alapgéphez.

(#222297) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Na tegnap kipróbáltam a Nioh-t este. Nagyon tetszik a játék de elég szenvedős nekem egyelőre, nem igazán játszottam még soulslike játékkal. :B
Valaki írta hogy jönne segíteni. Nem is tudtam hogy lehet coop-ozni benne. :D

Most meg a HZD-t próbáltam ki. A TV-m már elég régi és látszik a képén hogy nem az igazi, viszont még így is brutál szépen néz ki az egész játék, és maga a játékmenet/sztori is eddig bejön. :C

[ Szerkesztve ]

(#222298) Cyrin


Cyrin
addikt

Kérdés: Ps plusz nélkül a játék mentések felhőben vagy csak az adott gépen térolódnak?

[ Szerkesztve ]

(#222299) Deck válasza Cyrin (#222298) üzenetére


Deck
titán

Gépen.

PS5

(#222300) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok! Hogy tudnám törölni egy játéknak a mentéseit?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.