Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204101) Bétaville


Bétaville
senior tag

Szevasztok srácok!

Hogyan tudom lementeni a játék mentéseimet pendrive-ra? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#204102) malystryx válasza .LnB (#204083) üzenetére


malystryx
senior tag

Látod? Gyakorlatilag én is ezt mondtam amit Seth, hogy a haverok is letojják a játékot, pedig nagy rajongói voltak az elsőnek, és a nagy bugokról még mindig nincs is szó. De a monotonitás igen, az megöli a játékot. Szeretem ugyan az uborkát mert jó játékokat ad ki, de ezennel megfogadom, hogy Division játékot soha többé nem veszek amíg készre nem csinálják. :K

(#204103) seniman válasza Bétaville (#204101) üzenetére


seniman
addikt

Valahol a tárhely adatoknál be lehet lépni a mentésekhez.

(#204102) malystryx

Uborkában csak a kovi meg a csemege jó. :D A Rayman Legendsen meg az FC3-on kívül nem sok élvezetes játékukba futottam bele. :N

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204104) Kendek válasza Bétaville (#204101) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elnavigálsz a menüben az opcióhoz és kezdeményezed a másolást.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#204105) .LnB válasza malystryx (#204102) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elsőt is az vitte el a hátán nálam, hogy jó buli volt ismerősökkel DZ-zni. Itt egyedül nekem ennyi elég is. Eleget farmoltam újra meg újra ugyan azokat a küldetéseket az elsőben. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204106) Bétaville


Bétaville
senior tag

Köszi fiúk! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#204107) malystryx válasza .LnB (#204105) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem is a társas játék pozitív élmény, egyedül soha nem is játszottam a lvl30-ig való eljutáson kívül. Van egy óriási feelingje, de semmi egyéb. :)

(#204103) Seniman, na jó, nagy duzzogva azért nekem a For Honor bejön már 2 éve, nem játszom vele minden nap. :D Kíváncsi leszek a Skull & Bones-ra mert nagy hajó b*zi vagyok, meg a Watch Dogs fog esetleg érdekelni, a többi játék amit megvettem tőlük tényleg le van törölve. :) Attól függetlenül PC-re tőlük vettem a legtöbb játékot na meg persze a Diablo 3-hoz, de azt vakon és előrendelve :) Az más.. :P

(#204108) Wesder


Wesder
félisten

Meddig akciós a Spiderman store-ban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204109) Kendek válasza Wesder (#204108) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az adott játék Store oldalán írja a képek alatt kék betűkkel:
This price is only available from 7/6/2019 02:00 am to 18/6/2019 12:59 am.
Ez hétfő éjjelt jelent, éjfél után még 59 percig tart.

<-ƘƘ->

(#204110) belan válasza Wesder (#204108) üzenetére


belan
addikt

Storeba jelzi azt is !🙄

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#204111) Wesder válasza Kendek (#204109) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204112) Deck válasza .LnB (#204083) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértek. Az meg, hogy messzebbről a textúra homályos paca és ahogy közeledek élesedik és tölt be... Nevetséges :D

PS5

(#204113) marilllyo


marilllyo
veterán

Valfaris
Micsoda metal pixel art cucc. Nekem nagyon bejön. :DDD Regiztem is a bétára...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204114) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszönet Lnb-nek, kaptam értesítést a pókermber dlc leárazásokról, viszont még mindig nem győztem meg magam, hogy ezek érnek-e bármennyit.
Aki játszott velük és nem túlzottam elfogult a pókgyerekkel kapcsolatban, az tudna nyilatkozni róla, hogy jók lettek-e?

Ha lemezes formában lenne meg a Deus Ex mankind divided, akkor lehet, hogy ünnepélyes keretek között egy kis benzinnel lelocsolva felgyújtottam volna már.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204115) erahurka válasza marilllyo (#204113) üzenetére


erahurka
félisten

Lerepült a fejem, ez rohadt jónak tűnik! Remélem lesz easy mód :DDD

(#204116) marilllyo válasza S e t h (#204114) üzenetére


marilllyo
veterán

Neked én kellek!
Hányok a Marvel univerzumtól. Nem igazán szeretem azokat a filmeket....De a pókember, mint játék szerintem zseniális. Fluid, gyönyörű és szépen összerakott. A sztori teljesen rendben van, nem éreztem kapkodósnak... jó, hogy meg van szakítva itt-ott kis fejtörővel stb. Amikor epic akar lenni akkor tényleg odaraknak valami kegyetlen frankó jelenetet, mint pl a helikopteres üldözés.... Abba a játékba nem lehet belekötni szerintem.

Igazából részemről lehetett volna Vízisiklóman is, nekem az sem vett volna el belőle semmit, mert maga a Marvelesdit én totál ignoráltam.

Szerk.: Ha csak a dlc-kről van szó, akkor számolj dlc-nként kb... 2 órával. Ha trófeázod is akkor...mondjuk ~5. Ami vérgyenge. Ha standard és deluxe közötti 3000 Ft-ról beszélünk, azt megéri végül is. Kapsz új ruhákat stb... Meg hát tényleg 3000 Ft-nyi tartalom van benne...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204117) Carlos Padre válasza marilllyo (#204113) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"Heavy metal infused 2D action platformer" awwwww <3

Hol lehet rá jelentkezni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204118) marilllyo válasza Carlos Padre (#204117) üzenetére


marilllyo
veterán

Valfaris Beta sign up

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204119) Woodslave válasza marilllyo (#204116) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De a dlc érdekli

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#204120) marilllyo válasza Carlos Padre (#204117) üzenetére


marilllyo
veterán

Most nézem van belőle demo Steam-en. :DDD

(#204119) Woodslave : Arra is reagáltam....

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204121) S e t h válasza marilllyo (#204116) üzenetére


S e t h
nagyúr

A játék megvolt, talán írtam is pár sort róla anno és bejött, pedig ha marvel, akkor a pókember, ami a legkevésbé mozgat meg.

Viszont elismerem, hogy ennek a karakternek a történetét nem lehetett volna jobban játékra adaptálni, egyszerűen jó, viszont nem platináztam, mert a főszál kivételével a feladatok elég önismétlőkké váltak, elegem volt a galambgyűjtés és társaiból.

Olyan ez nekem mint az AC Odyssey, maga a játék tetszett, de nem tudom elképzelni, hogy egy open world játék végeláthatatlan mennyiségű küldetései után engem a dlc tartalom megmozgatna, kivéve ha már úgy dobják utánam a Tescoban.

Na így vagyok a pókemberrel is, egynek ( kifejezetten)jó volt, viszont, hogy mennyi craft van a dlc trióban......

Még vmi, egy ideje bennem van.

Ha vki pókember fan és még nem látta a Pókember- Irány a Pókverzum című filmet, annak nagyon gyorsan bepótolandó ez a mulasztása!
Én egész egyszerűen elhűltem annak a filmnek a színvonalától, a látvány, vágások, zene, a sztori, vmi elképesztően egyben van. Kislányom nagy kedvence, miatta már vagy háromszor láttam én is, de még csak nem is bánom.

Írom mindezt pókember antifanként.

Na, most egy ilyen színvonalú film után kéne beruháznom és játszanom a 3 dlc- vel. Vannak kétségeim.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204122) Deck válasza S e t h (#204121) üzenetére


Deck
titán

Pedig az Odyssey DLC-k nsgyon jók, rengeteg tartalom jött :P

PS5

(#204123) Carlos Padre válasza S e t h (#204121) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Off: az a film az egyetlen Pókember film ami tényleg tetszett. Abból kéne nekem egy játék, azzal a grafikával. (sunset overdrive stílusban ha szabad kérnem)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204124) Mr Bond 007 válasza marilllyo (#204116) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Hun store-ban 9 és 13k a sima és a deluxe. Amúgy hány dlc van? Hányszor 2 óra? (shop oldalán csak a city that never sleeps-et látom felsorolva)
Mert ha az az egy, akkor nem éri meg a 4k-t ha csak nincs baromi jól megcsinálva.

(#204125) Woodslave válasza S e t h (#204121) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem a kedvenc marvel karakterem. A rajfilm vmi zseniális tényleg :C

Játék megvan dlcket én se vettem meg. Sokszor elgondolkoztam aztán mégse

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#204126) body007 válasza .LnB (#204083) üzenetére


body007
addikt

Stb és csak lősz, lősz és lősz.. hehe, hát mi mást csinálnál egy shooter-ben? :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#204127) #20411392 válasza Mr Bond 007 (#204124) üzenetére


#20411392
törölt tag

3 dlc van, egyenként 1.5 - 2 óra hosszúságúak

(#204128) Mr Bond 007 válasza #20411392 (#204127) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Valaki esetleg megvette/végigjátszotta őket? Megérik a felárat?
Dilemmázok hogy a God of Wart vagy a Spidermant vegyem. Esetleg még a Call of Duty IIII-et hogy legyen egy multi shooterem is a gépen ha már befizettem a ps+-t. (Bár ha jön az ea access akkor ez megoldódik)

[ Szerkesztve ]

(#204129) marilllyo válasza Mr Bond 007 (#204128) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont ezt válaszoltam meg kb. öttel feljebb. :)

Bo4 meg szerintem rendben van. De ha csak valami koca lődözést akarsz, akkor vannak lényegesen olcsóbb lehetőségek is. Titanfall 2, Apex, Battlefield, Battlefront 2....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204130) mttssz válasza marilllyo (#204129) üzenetére


mttssz
senior tag

+1 Titanfall 2-re, még most is lehet multi meccseket találni, és nagyon fun. :K

(#204131) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, kéne egy kis segítség.

Most jött meg a második kontroller( konzolvilág, mondjuk meglepődtem, hogy nincs benne kábel), próbálnék nyomni itthon egy local coop Borderlands 2-őt, de az istennek nem jövök rá miként kell vendégként invitelni a mellettem ülő akárkit. Én már megnyomtam mindent, rutinom nincs benne, tegnap a párom vmit megnyomott és toltunk a gyerekkel egy óra funt, de most ketten vagyunk itthon a gyerekkel, én már megnyomtam a villanykapcsolót is, de egyszerűen nem tudom vendégként csatlakoztatni a másik kontrollert.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204132) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Horizon Zero Dawn Lead Producer Passes Away

Shit. Fiatalabb volt nálam. RIP. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204133) Mr Bond 007 válasza marilllyo (#204129) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Olvastam, de több ember véleménye alapján már könnyebb döntésre jutni. ;)

Az általad felsorolt játékokat mind megvenném, de ha úgyis jön az ea access jövő hónapban, akkor olcsóbb ha előfizetek egy évre és mindet elérem. (és még sok mást is)

[ Szerkesztve ]

(#204134) Deck válasza S e t h (#204131) üzenetére


Deck
titán

Sose adnak kábelt.

Először kábellel csatlakoztasd az új kontrollert a ps4-hez (ha még nem használtad a ps4-en és nincs csatlakoztatva) ezután a kontrolleren ps gomb, új felhasználó, játék vendégként, ne jelentkezzen be.

Borderlands elindít, nyomsz egy x-et az új kontrolleren.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#204135) dvd24


dvd24
senior tag

Ne bántsátok a Division 2-t, szerintem teljesen jó. Ha abból a szempontból nézzük, hogy az első rész milyen állapotban volt a megjelenés után 3 hónappal (vagy azt nézzük, h más hasonló stílusú játék hogy nézett ki megjelenés után 3 hónappal pl.: Destiny 2, Anthem) akkor szerintem nem érdemli meg az ekézést. Nyilván monoton valamennyire mert ez a looterek sajátossága, de itt már nincs az mint az egyben, h csak a missionökkel lehetett geart szerezni. Gyakorlatilag bármerre indulsz el Washingtonban mindenhol ömlik rád a sok cucc. Tele van a térkép rejtett bossokkal, különféle tevékenységekkel, gyűjtögetni valókkal. A bajok akkor kezdődnek amikor beletett az ember már legalább ~200 órát, mert ott kiderül, hogy jelenleg csak a DMG buildek életképesek, és maximum annyit kell eldönteni, hogy Assault Rifle legyen a fegyverünk vagy LMG. De szerintem pár hónap múlva már ezek sem lesznek gondok, folyamatosan csiszolgatják, és a tartalom is jön rendesen.

(#204136) .LnB válasza S e t h (#204114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ne legyen neked szempont, de elmesélem azért. Én imádtam a pókot, platináztam is. Majd megvettem a "season pass-t" is. De jött valami játék, és gondoltam megvárom míg megjelenik az összes dlc.,és akkor egybe majd végigjátszom őket.

Na, pár hete adtam el a lemezt. Gondolkodtam, hogy én sose fogom már végigjátszani azokat a kiegeket ha eddig nem tettem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204137) .LnB válasza dvd24 (#204135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyire el van kalibrálva már az ízlésetek!? (többes szám mert biztos nem csak te vagy ezen a véleményen.) Szörnyű!
Attól egy játék nem jó, hogy nem olyan szar mint az első része, vagy más játékok!! Az nem lehet, a Division 2 pozitívuma, hogy most már nem félkész, és van benne mit csinálni. Ez az alap. Innen kiindulva kellene a játéknak olyat mutatnia, ami alapján jó játéknak lehet titulálni!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204138) .LnB válasza body007 (#204126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát valami új játékmechanikát tehettek volna bele. Mert ez az egész játék így egy kvázi horda mód. Minden feladatban csak jönnek hullámokban az ellenfelek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204139) marilllyo válasza .LnB (#204137) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204140) malystryx válasza dvd24 (#204135) üzenetére


malystryx
senior tag

Félre ne értsd én szeretem azt a játékot, de már a második résszel vágják át a fejemet a hazugságaikkal. Ezért írtam hogy soha többet nem veszem meg mert nem hiszek nekik innentől kezdve. De ha már ennyire szó van róla hogy milyen jó, nézzük azokat a bugokat amik miatt sokan abbahagyták.
A Hive-ot és hibáját javították már? Azt hogy nem éleszt fel az micsoda??? Van 90-100k páncélod, hanem több és egy shotgun-os 2-300 méterről 2 lövésből lekukázza. Ez is nonsense. Az ellenfelek odateleportálnak mellénk és a küldetés mehet a kukába. A zárt ajtón kicsusszanó ellenfelekről, a 200 méterről sebészi pontossággal gránátokat dobáló katonákról, meg a bubuggoló küldetésekről ne is beszéljünk. Szóval nem tudom hogy ezeket javították -e már, de addig nem vagyok hajlandó játszani.

(#204141) zbundy válasza .LnB (#204083) üzenetére


zbundy
aktív tag

Első résszel játszottam 1300 órát. Imádtam és ritkán éreztem unalmasnak. Division 2-t Day1 vettem a collectorsban. Végül 70 órám ment bele world tier 4ig (akkor az volt a max) aztán gyorsan megszabadultam tőle. De én butus ezt beírtam facebook csoportba a játékkal kapcsolatos problémáimmal és szétszedtek a vadállatok :D minden amit elmondtál a jatékról igaz, de nálam játék mechanikai problémák is tetőzték. És itt nem csak a bugokról beszélek. Aki játszott az első résszel az tudja miről beszélek ha azt mondom mesterlövészként viselkedő shotgunosok 😀 mesterkélten nehéz ez a játék és ezz nem viselem el. Ne attól legyen már nehéz egy játék, hogy akárhonnan oneshotolnak a mobok. Ha fedezékbe bújok akkor meg mögém spawnolnak és onehitelnek 😀 nevetséges. Mindenesetre eljutottam tier4-ig, bejelentették a tier5-öt és rájöttem, hogy nekem nincs ehhez kedvem. Division első részével végig jártam már ezt az utat, nincs kedvem megint több száz órát grindelni és farmolni, hiszen úgyis mindig jön egy frissítés, egy nerfelés és csinálod ugyan azt újra és újra az új op cuccokért. Egészen a következő nerfig megint és folytatódik ez a kör...

(#204142) dvd24 válasza .LnB (#204137) üzenetére


dvd24
senior tag

Pont ezt mondtam, hogy nem érződik úgy számomra, hogy félkészen jelent volna meg. Megjelenéskor már tele volt tartalommal, ami azóta is csak jön, folyamatosan javítják a hibákat is, amik elkerülhetetlenek egy ilyen játéknál.

Ha bonyolultabb mechanikákra vágysz akkor ott az első raid amit már beletettek, később meg jön több is. Plusz ahogy szerintem Te is tisztában vagy ezzel, jóval több ez annál, hogy csak lőni kell. Ahhoz, hogy az endgameban valaki hatékony legyen már eléggé ismernie kell a játékot és olyan buildet kell összerakni ami működik és megfelelően szinergizál minden darabja minden mással. Ha valaki csak ész nélkül magára dobál cuccokat és megy heroic küldikre akkor ez lesz a végeredmény (hint: én vagyok a Khorgat_35 :) )

Mondom, a hardcore játékosoknak az a problémája jelenleg, hogy nincs annyi lehetőség változatos buildeket építeni mint az első rész végén, emiatt hamarabb megunható, ráadásul egy bizonyos pont után a nagy RNG faktor miatt nagyon nehéz fejleszteni a geart és túlzás nélkül csak minden 200. item használható. Mindezzel együtt a rossz játéktól nagyon messze van. Szerintem. :)

(#204143) .LnB válasza dvd24 (#204142) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Emlékszem az első résznél lebeszéltük előre, hogy én leszek a support. Lvl30-on csináltam egy elég jó healer buildet. Majd a betörések alatt állandóan csak ültem, mert sebzése kicsi volt, a csapattársaim meg alig bírtak meghalni egy dps buildben. Teljesen használatlan volt az a build. Aztán váltottam én is dps-re. Mert csak lőni kellett és kész. Minél nagyobb dps számított mindenhol, dz-ben is. Nem tudom, hogy a kettőben mi a helyzet, hallottam, hogy a raid nehéz volt. De nem tudom mitől. Lehet csak a sniper shotisoktól megint, az meg megint csak nem a játék érdeme akkor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204144) .LnB válasza zbundy (#204141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erről szól a div, semmi másról csak a grindolás egyfolytában. A div1-nél kb 300 órán át kötött le engem. Én már akkor is azt hittem, hogy egy WoW szerű játékot fogunk kapni. Hát nagyon nem az lett. NY-ot imádtam, azért játszottam vele ennyit. Hát dc már nem fog meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204145) dvd24 válasza .LnB (#204144) üzenetére


dvd24
senior tag

Lehet, hogy itt a hiba. Ha egy olyan játékot vártál volna mint a Diablo, akkor nem csalódtál volna akkorát :)

Amúgy az első részben is a végére hozták rendbe a support buildeket. A vége felé szinte kötelező (vagy legalábbis nagyon hasznos) volt egy jó Reclaimer healer / support.

[ Szerkesztve ]

(#204146) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy utolsó gondolat a Div2-ről.

Mint írtam, szerintem nem rossz játék. De nem fogok több időt szánni egy "nem rossz" játékra, ha ott vár egy jó játék a Days Gone.
És annyi jó/jobb játék van a The Division 2-nél, hogy nem érdemli meg a rá fordított időmet.

Ennyi. Én elfogadom, hogy másnak ettől még tetszhet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204147) .LnB válasza dvd24 (#204145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem szeretnélek megbántani, de neked nagyon komoly gondjaid vannak a szövegértéssel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204148) dvd24 válasza .LnB (#204147) üzenetére


dvd24
senior tag

(#204149) malystryx válasza zbundy (#204141) üzenetére


malystryx
senior tag

Teljesen egyetértek ezzel a részével, 1-el feletted nagyjából ezeket írtam le a spoiler rész alatt. Az első részben a vége fele kellemesen nehéz volt, úgy hogy végre kibalanszoltak szinte mindent. Na az jó volt akkor már.
Kell a gear, igen, mert ettől lesz jó a karakter, egyre jobb, de az hogy hetekig farmolsz és utána egy lövésből kiszednek vagy kettőből, akkor az engem is felbőszít. Én ejtem a témát, eléggé kiveséztük, aki elhivatott, maradjon is az, kinek a paplan.... :) A remény marad utoljára... :DD

(#204150) S e t h válasza Deck (#204134) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, életmentő volt!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.