Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204401) Tyler Durden válasza consono (#204397) üzenetére

Nálam is volt mikor még gyerekek sok nickelodeon meg társait néztek, hogy ott maradt pár napig, de utána eltűnt szerencsére. Mostanság viszont már nem nagyon néznek tv-t illetve mi is csak filmet/sorozatot így ez a veszély nem áll fent. Játékoknál meg nem nagyon játszottam olyannal aminél agresszív hud van, de természetesen felhasználófüggő a tv választás is. Videofilként nekem ez volt a tökéletes..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#204402) RangerFox válasza mttssz (#204398) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pont olyan, mint amikor az rdr2-ben egy városba érsz. Ezzel nem sokat lehet tenni, ennyit bír a gép...

(#204403) sp8787


sp8787
addikt

Project Awakening Interview With Cygames

openworld
multiplayer
vszinu nem lesz exc
szinte biztos ,hogy az uj gen-re fog jonni
....etc.

Sztem meg nagyon nem is tudjak mit akarnak vaojaban.

(#204404) Carlos Padre válasza .LnB (#204359) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legutóbb azt olvastam róla, hogy mélyebb is hosszabb története lesz..... mint mi? Mihez képest? Szóval elég kérdőjeles játék nekem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204405) Carlos Padre válasza penge111 (#204362) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Annyit mondod ez a ffx-et, Vitára most épp akciós, nehogy megvegyem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204406) tboy93 válasza consono (#204397) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekunk 15 eves plazma sem egett be, mondjuk az ujonnan 700++ volt anno. Olednel is igy lehet véleményem szerint, az olcsobb, belepo szintu OLED-ek gondolom nem olyan tartosak...

[ Szerkesztve ]

(#204407) Woodslave válasza mttssz (#204400) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja sajnos ez ilyen. Valóban úgy tűnik ennyit bír a gép.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#204408) .LnB válasza Carlos Padre (#204404) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nem tűnik annak. Valami jó kis agyeldobós, balul elsült kisérlet sztorira gondolok. És valószínűleg csak abban a létesítményben fog játszódni, megspékelve valami párhuzamos univerzummal, vagy valami ilyesmivel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204409) Carlos Padre válasza zzola (#204363) üzenetére


Carlos Padre
veterán

... egy kézzel, csipszet majszolva :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204410) Scholes9 válasza PainKiller13 (#204385) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 349-ért vettem pont 3 hete. Brutal jó PS4 Pro-val is :) Ha valaki ésszerűen használja szerintem esélytelen a beégés.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#204411) F_Peter válasza Scholes9 (#204410) üzenetére


F_Peter
őstag

Cirka 2 éve használunk oledet és nem kíméljük különösebben, sok játék ment rajta. Semmi jele beégésnek (kopp-kopp).

(#204412) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Wreckfest Előrendelhető.PCn nagy sikert aratott, remélem ps4en is fasza lesz.

(#204413) ldave


ldave
félisten

5+ éve van plazma tv-m, főleg RPG játékokkal játszom, ahol elég statikus tud lenni az UI és bár hosszabb játékmenetek után tényleg előfordul egy kis 'ghosting', de beégés semmi.

A Slime draws near! Command?

(#204414) .LnB válasza ProEvoFan (#204412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Január óta így áll, dátum nélkül. Akkor már néztem a gyerkőcnek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204415) Nayrobi válasza ProEvoFan (#204412) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nálam ez day1, azt mondták 2019 Q2, gondolom megint csúszni fog...

(#204416) penge111 válasza Carlos Padre (#204405) üzenetére


penge111
addikt

Vegyed meg, ha a jrpg mint műfaj tetszik. Nagyon jó története, harcrendszere van, zene stb.. Ja, és ez két játék egyben, mondjuk a X-2 egy nagyon gyenge eresztés. Illetve ha nagyon vevő vagy az endgame tartalomra, itt olyan szuperbossok (souls játékok bossai kismiskák ezekhez képest) vannak, hogy 300 órát is bele lehet tolni miattuk a játékba. De csak ha végig szaladsz a sztorin kb 60-70 óra, akkor is elégedett leszel :K

Egy kis ízelítő a játék mélységeiről, egy ph-s kolléga régebbi cikke!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#204417) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha lehet hinni egy képnek az internetről, akkor a TLoU 2-ben nem lesz multiplayer:

[link]

Én kétlem, korábban mindig az volt, hogy lesz benne...

Ha más nem, akkor ez 4 napos tweet

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#204418) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#204419) .LnB válasza ProEvoFan (#204418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak bele-bele néztem ebbe a cikkbe, nem olvastam el, de a véleményem megvan a játékkal kapcsolatban.

Szerintem ez a játék nem lesz egy kimondottan open world game. A videók alapján, felváltva, a cselekmény alakulásával fogja a játék a kezünkbe adni a különböző hősök irányítását. Nem lehet majd Thor-ral szabadon repkedni, villámokat szórni. Olyannak néz ki mint egy interaktív film, QTE eseményekkel. Csak itt nem egy gombot kell megnyomnunk egy QTE event alatt, hanem a megfelelő hősökkel kell x feladatot megcsinálnunk.

Nem biztos, hogy ilyen lesz. De ha igen, akkor ezt nem tudom elképzelni normálisan megvalósítva. Vagyis meglehet, csak sajnos(?) ott az Arkham széria, és a Spider-Man ellenpéldának. És a mérce baromi magasan van. Egy teljesen open world játékot nem lehet ilyen játékmenettel megközelíteni.

Részben érthető egyébként a kötöttség. Szinte lehetetlen ennyi karaktert szabadon engedni. Szóval nem teljesen értem a játék alapkoncepcióját. Röviden, a "hogyan gondolták ezt?" kérdésre gondolok. A legelején, mikor nekiálltak, mi volt a terv?

Mi lett volna?! A pénz. Az Avangers (sajnos) szárnyal a Marvel mozik miatt, boldog-boldogtalan Marvel fan lett az elmúlt 12 évben. És ezt még senki sem lovagolta meg. Egyszerűen üzletileg muszáj volt. De lehet, hogy erre a Square Enix is és Crystal Dynamics is alkalmatlan. A Crystal Dynamics meg gyanúsan az, azok után amennyi kreativitással a Tomb Raider szériához nyúltak. :(

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, de szerintem nagy sírás lesz. A Bosszuállók Endgame után a Marvel fanok jelenleg a fellegekben járnak, ők a világ teteje. Egy középszerű, vagy simán csak jó játék méltatlan lenne ehhez az "életérzéshez".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204420) l.skywalker válasza .LnB (#204419) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyébként az egésszel csak egy baj van. Az, hogy a karakterek arcai valószínűleg direkt nem hajaznak a filmbéli szereplőkre, ellenben a kosztümöket, páncélkokat egy az egyben átvették - amik már a képregényekhez képest is eltérést mutattak. De legyen inkább egy ilyen játék, mint egy állandó Fortnite crossover.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#204421) 3L1T3 válasza .LnB (#204419) üzenetére


3L1T3
addikt

"Az Avangers (sajnos) szárnyal"

Annyira boldoggá tesz, hogy nem vagy életet mozgató erő és a te véleményed alapján kell léteznem! :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#204422) Rage47 válasza ProEvoFan (#204418) üzenetére


Rage47
veterán

Egy Iron Man kalandjáték jobb lett volna, mint egy Avengers, szerintem. Jobban is lehetne figyelni egy karakterre stb.

(#204424) 3L1T3 válasza Nayrobi (#204423) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát azért ez még is csak VR, ami eleve korlátozza a dolgokat. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#204425) Rage47 válasza Nayrobi (#204423) üzenetére


Rage47
veterán

egy Uncharted-szerű Iron Man sztoris kalandjáték mindent vinne :)
ehelyett lesz megint egy tucat-Avenegers játék béna karakterekkel, béna zenével, nonstop uncsi akcióval

(#204426) .LnB válasza 3L1T3 (#204421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végül is csak az igazán egyedi, értékkel rendelkező, filmeket ölte ki ez a kurva Marvel féle foscunami amit 12 éve tolnak. De ugye a nézőszám nem hazudik..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204427) 3L1T3 válasza .LnB (#204426) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát azért van nagyon sok olyan film ami értékelhető. De az, hogy mi milyen értékkel rendelkezik ki dönti el? Szubjektív.

(#204425) Rage47 A nagyobb baj inkább, hogy ha tegyük fel a játék rosszul sikerül és az eladási számok is rosszak lesznek. Akkor megint évek telhetnek el MARVEL játékok nélkül. De abban is biztos vagyok, hogy a SQUARE olyan szerződést kapott a MARVEL-től, amit tuti megéreznek ha netán sikertelen lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#204428) ldave válasza 3L1T3 (#204427) üzenetére


ldave
félisten

Ezt nem értem. Gondolom a Square megvette a jogokat fix összegért. Esetleg van valami bónusz, ha nagyon sikeres lesz a játék a Marvel felé. A Marvel a pénzénél van, itt csak a Square bukhat.

A Slime draws near! Command?

(#204429) Nayrobi válasza 3L1T3 (#204424) üzenetére


Nayrobi
őstag

Attól még lehet jó játék, meglátjuk.

(#204430) 3L1T3 válasza ldave (#204428) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze itt a Square fog bukni és nem kicsit

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#204431) _drk válasza ldave (#204428) üzenetére


_drk
őstag

Adaptációk mindig neccesek, legyen az filmből játék vagy fordítva.
A batman mivel egy hightech maskarában lévő emberről szól totál bele illik a játék világba. Spiderman képességei se azok a nagyon durvák.
De mihelyst repülni lehet elég necces lesz a téma. Sok szereplő nem is tudom melyik játékban volt utoljára.
De ami a legnecessebbé teszi az egészet az arcok,10 év alatt elég megszokottá váltak és most totál más emberek játszák a karaktereket, így nem tudom mennyire kajálja meg a közönség. Az ugyanaz a ruha sztem pont emiatt van, hogy legalább ennyi hasonlóság maradjon.

Tomb Raiderhöz meg lehetne egy külön topicot nyitni, mert a játék azért nem pocsék, de elég sok oka van hogy ma nem működő képes a koncepció, kezdve azzal hogy a kaland mint műfaj ma nem igazán van toppon.

[ Szerkesztve ]

(#204432) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#204427) üzenetére


Carlos Padre
veterán

En szeretem oket, laza kis vasarnap delutani popcorn mozik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204433) l.skywalker válasza .LnB (#204426) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem tudom pontosan milyen filmeket ölhettek ki, lévén korábban csak sz.rabb képregény adaptációk készültek. Nyilván az túl sima lenne, ha egyszerűen annyit írnál, hogy neked nem tetszenek, sokkal könnyebb heroikusan eljátszani, hogy védelmedbe veszed az egész filmipart és a művésziességet. Ezek a filmek igenis betöltöttek egy űrt. Sok képregényből készült film, de azok nem ütötték meg ezt a szintet. Nem önálló filmként, hanem egy egységes univerzumként érnek valamit és mindannak ellenére, hogy látványosak, nem a látványuk, hanem a mögöttes történetük, az egész lexikális adatmennyiség az, ami sikerre vitte őke. Persze, vannak új és régi képregény fanatikusok, az előbbiek szerint ezek a filmek a képregények meghazudtolása, a másik oldal azóta ismeri ezeket, amióta a filmek megjelentek. De részleteire bontva végül is bele lehet ezer dologba kötni és véget nem érően lehet OFF-olni, ha mindenki a saját véleményét megpróbálja nagy általánossággá hatalmasítani, hogy ezzel bizonyítsa az igazát. Ha ez a módi, akkor én azt mondom, hogy szerintem olyan jók ezek a filmek, hogy más filmet nem is érdemes többet életre hívni, mert ez a Marvel féle boldogságcunami minden más filmélményt tökéletessé tett. És még a nézőszám is engem igazol.

Szerk.: félre ne értsd, ez nem személyes vagyis nem egészen. Tetszik ahogy szoktál írni, ahogy gondolkozol, de egy idő után előjön belőled is az a fajta személet, hogy a te véleményed egyfajta kiinduló pont kell, hogy legyen. Azért mert te vagy én vagy pár másik ember sokat ír a fórumra, attól még nem lesz igazunk, csak agresszívnak tűnünk, ha nem fogadjuk el azt a tényt, ha tévedünk.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#204434) rumkola válasza Tyler Durden (#204395) üzenetére


rumkola
veterán

nekem a 7 éves plazmába csontra beleégett a Diablo 3
skillek, 2 oldalt a gömbök, jobb oldalt végig a missionok :D

(#204435) Carlos Padre válasza l.skywalker (#204433) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem erted, szar film = art movie = egyedi es ertekes :D

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204436) Xaels válasza l.skywalker (#204420) üzenetére


Xaels
félisten

Ha jobban megnézed azért a ruhák/kosztümök sem olyanok mint a film(ek)ben. Vannak rajtuk jellemző dolgok, de a mintázat teljesen más. Pl thor páncélján a kör alakú betétek. Ha nagy felbontásban nézed akkor látható, hogy teljesen más a minta rajtuk pl.

A nagy MCU előtt volt egy Watchmen, Penge, Batman, MIB és lehetne sorolni azért jó képregény adaptációkat. Sőt az igazat megvalva több az olyan kedvencem ami önálló képregényfilm mintsem valami Univerzum részei. Szvsz a Vasember sem úgy készült anno, hogy ezzel elindul az MCU és az első 2 azért is volt belőle jó, a 3. meg szerintem gyenge lett már.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#204437) l.skywalker válasza Xaels (#204436) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én leginkább erre gondoltam:

Amúgy nekem is a Watchmen a kedvencem, de méltatlannak érzem, hogy mennyi pénzt vagy milyen stábot kaptak teljes egészében. Ezért mondom, hogy az MCU volt az első ami azt a szintet hozta, amit én elvártam. De nekem sem azok a kedvenceim.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#204438) NyMRooD válasza Xaels (#204436) üzenetére


NyMRooD
őstag

De a vasember pont úgy indult, sőt már előtte a hulk is :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#204439) Xaels válasza l.skywalker (#204437) üzenetére


Xaels
félisten



Itt látszik, hogy elég egyedi lett a ruha, semmi köze az MCU-shoz amit te raktál be.

Imádom a 300-at, a Sin Cityket is. Az MCU-ban leginkább GotG és Amerika Kapitány vonalat bírom, az IM3 nekem nagy csalódás volt és Thor is kicsit félkegyelművé vált, persze külsőre a műszőke verzió is gyász volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#204440) dvd24 válasza .LnB (#204426) üzenetére


dvd24
senior tag

Én rengeteg igazán egyedi, értékkel rendelkező filmet láttam az elmúlt 12 évben is. A Marvel filmeknek maximum a reklámkampányuk volt nagyobb.

(#204441) erahurka válasza dvd24 (#204440) üzenetére


erahurka
félisten

A Marvel filmek káros hatása nem most fog kijönni. Bár valamennyire már érezhető: ami nem Disney, az bukik a mozikban, vagy max minimálisan sikeres. A második legerősebb stúdió bevételeinek a többszörösét szedik össze sokkal kevesebb filmmel. Mi ez, ha nem az iparág kinyírása?

(#204442) l.skywalker válasza erahurka (#204441) üzenetére


l.skywalker
félisten

John Carter...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#204443) Tyler Durden válasza rumkola (#204434) üzenetére

Gondolom pár100/1000 óra belepörgött :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#204444) 3L1T3 válasza erahurka (#204441) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát ez tényleg a Disney hibája, hogy jobban tudják mire harapnak az emberek. Felháborító. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#204445) vonSux


vonSux
őstag

Számomra pl érdekes, hogy a fentiek alapján ti még nem unjátok a Marvel mozikat, karaktereket. Kb egy filmnek nem tudnám felidézni a sztoriját, annyira érdektelen a storyline (nekem!). Pedig láttam párat, a szemem még jól is szórakozott ideig-óráig. Az, hogy milyen ruha van rajtuk...oke :DDD

(#204446) Neoteric válasza erahurka (#204441) üzenetére


Neoteric
addikt

Cserébe ha elmész egy Disney landbe, fülig ér a szád és újra gyerek leszel. :D Hong Kongban pár hete párás szemmel fogtam kezet Chewieval meg Iron Mannel, holott valahol nyílván tisztában voltam vele, hogy valami random megtermett vágottszeműnek örültem ennyire, de annyira élethűek voltak audiovizuálisan, hogy kurvára nem érdekelt. :))

Star Wars fanoknak amúgy ajánlom figyelmébe a Galaxy's Edge-t, ezek az állatok felhúztak egy komplett SW várost LA-ben. Bakancslistás. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#204447) Wesder válasza Carlos Padre (#204404) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az Alan Wake, meg a Quantum Break-nél lesz jobb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204448) .LnB válasza l.skywalker (#204433) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha személyeskedsz, az sem zavar engem. A véleményem kiindulópont, számomra. És ki is fogom írni magamból, eddig is megtettem, ezután is megfogom. Sőt sokakkal ellentétben én meg is tudom fogalmazni az én saját gondolataimat. És együtt tudok élni azzal, ha ez nem a többség véleménye, és nem értenek velem egyet.

És valamennyire csak van értelme annak amit itt-ott írkálok. Mert még én is meglepődök ugyan rajta, de megkeresnek ajánlatokkal, hogy írjak ide meg oda. De nem. És jól esik az is mikor a forumtárs rám ír, hogy miért nem írok már a filmvilág topikba, felüdüléssel olvasta a mantra kommentek között az enyémeket. De ez nem jelent sokat, nem én szartam a spanyol viaszt. Viszont megerősít abban, hogy igen is van értelme véleményt nyilvánítani, és nem mindig csak menni a tömeggel, vagy szó nélkül hagyni a dolgokat.

A Marvel filmel, a 12 év alatt semmi pozitívat nem tettek hozzá a világhoz filmművészetileg. Semmit. Pop kulturálisan igen, de ahhoz a Gangman Style is hozzátett. Ámbár rengeteg negatív hozadéka van. Amit itt nem részleteznék most. Ellenpéldának felhoznám mondjuk a Green Book-kot. Abban van színjátszás, forgatókönyv, mondanivaló, eszmei érték, stbstb. A Marvel film univerzum egyetlen értékelhető pozitívuma, hogy Kevin Feige borzasztó ügyesen mozgat ennyi karaktert, sok filmen keresztül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204449) Wesder válasza .LnB (#204448) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor jó hírem van, mert majd a te véleményed utàn fogom eldönteni hogy kell e a Controll nekem. Félek hogy harmadik alkalommal is csak egy Alan Brake/Quantum Wake lesz a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204450) F_Peter válasza 3L1T3 (#204444) üzenetére


F_Peter
őstag

Tényleg nagyon off ezért csak érintőleg:

A hollywoodi rendszernek - szemben a független filmesekkel - egy fontos része hogy az ízlést nem kitalálják, hanem formálják. Ehhez pedig egyre több eszközük van.
Enélkül nem is igazán tudna működni a gyártás, csak az "alkotás".

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.