Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204451) seniman válasza .LnB (#204448) üzenetére


seniman
addikt

A tíz éves fiam van rágerjedve ezekre a marvel b*ziságokra,én meg áldom az eget,hogy a hátam mögött van a tévé. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204452) .LnB válasza Wesder (#204449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:) Őszintén örülök ennek. Amikor valami kritikát fogalmazok meg akkor próbálom a lehető legkomolyabban (bár néha belecsempészem a köcsög stílusomat is persze), hogy mások hasznára legyen. Aztán van a másik LnB, aki a Prehistorik 2-höz hasonlítja a HZD-t. De a kettőt próbálom élesen elkülöníteni egymástól. Bár nehéz, mert egy nick, egy személy. Amit az egyik kommenttel felépítek, azt a másikkal már le is rombolom sokak szemében. Evvan'..

Ja de a játék.. Az Alan Wake-et sose sikerült befejeznem. Pedig tetszett az eleje mindig. :) A Quantum Break-et meg a Witcher 3-mal vettem egy időben. Szerintem egy órát ha játszottam azzal is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204453) .LnB válasza seniman (#204451) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt még, de erről a témáról többet nem.

Egy család mellett ültünk a moziban a Végjáték alatt. Én az első, másfél órában már kijöttem volna a filmről, de mivel 3 órás, gondoltam csak jó lesz. Na a családban volt két kis srác. Egyik 10-12 körül, a másik 10 alatt. Volt egy jelenet, én már előre dőlve, a kezembe voltam temetkezve, és majdnem letéptem az arcomat kínomban. Miközben hallom balról, hogy ők ketten visítanak, szinte tapsolnak, önfeledtül élvezik. Dőltem visszafelé fel a székben, közben a kezemet elvéve balra fordultam, az idősebbik srác haláli rémült arccal néz rám, hogy nekem meg mi bajom, miért csinálom ezt?! Mosolyogtam rá egyet, magamban meg gondoltam, hogy talán majd ha nagyobb leszel megérted. :) Tudom, hogy nekik szól, ők (lennének egy normális társadalomban) a célközönség, nem tudtam rájuk haragudni emiatt.

Aztán hazaérve, gondoltam megírom a véleményemet a filmről a filmvilág topikba. Hónapok óta nem írtam oda, de ki akartam ezt adni magamból. De tapasztalt fórumos révén, előbb végigolvastam mások kommentjeit a témában. Majd amikor...(huhh) egy általam jól ismert, jó fej, FELNŐTT fórumtársam azt írja, hogy hát ő többször is elpityeredett a filmen. Na ott az emberben lesz egy törés, ami átértékelteti vele, hogy van e értelme itt bármit is írni ezek után?! Nincs.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204454) freeknight válasza .LnB (#204448) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem is a könyökömön jönnek már ki a szuperhősös filmek.
De sajnos erre van igény, amit a marvel ki is szolgál nagyon szívesen.

Van egy habkönnyű limonádésztori, kimazsolázott erkölcsi lózungokkal, keményebb mondanivaló az nincs, nehogy fennakadjon a kínai cenzúrahivatalon. Még arra is figyelnek, hogy feltűnő hacukákat adjanak a hősökre, nehogy a zombinak meg kelljen jegyezni a neveket meg arcokat, még a végén minimálisan meg kéne erőltetnie az agytekervényeit.
Ezen kívül csak cgi-orgia van. Arra jó, hogy a paraszt két órára beüljön a moziba és elfelejtkezzen a melóról, meg megvegye utána a gyereknek a merchandise-cuccokat.

Nekem ez a véleményem, mondom ezt úgy, hogy a Póki játék kifejezetten elszórakoztatott.

(#204455) .LnB válasza freeknight (#204454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Spider-Man-t platináztam. Baromi szórakozó volt a játékmenet, és a sztori is jó volt. Volt a karaktereknek volt íve, indítéka..

És ez a Pókember-es animációs film is nagyon szórakoztató cucc.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204456) malystryx válasza Tyler Durden (#204386) üzenetére


malystryx
senior tag

Egy plüss Tallneck, ez mekkora, asszem asszonykámat rá is uszítom, anno megcsinálta a gyereknek a legtöbb angry birds fejet, meg egy mignont is a Gru-ból, nagyon ügyes. Ha rá tudom venni egyszer majd megmutatom. :) :C

(#204457) S e t h válasza .LnB (#204453) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mi alapján ítéljük meg vmiről, hogy normális? Mi a viszonyítási alap? Önmagunk? És tévedhetetlen, mindennek felett álló a saját szubjektumunk?
Ha én xarozok vmit, akkor az valóban az?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204458) malystryx válasza Nayrobi (#204423) üzenetére


malystryx
senior tag

Régóta el van téve könyvjelzőbe, ez a játék ami tuti kelleni fog, most hogy belekóstoltam a VR világába, először a Beat Saber varázsolt el, a SW Rogue One X-Wing VR küldetésénél sikongattam mint egy kisgyerek, lévén nagy SW rajongó vagyok. A Doom irányítása egyelőre nehézkes, de ami mindent vitt nálam az az Astro Bot Rescue Mission. Nem is tudom ki írta anno még tavaly decemberben. Hát ennél gyönyörűbb játékot nem láttam még, és aranyosabbat. Az a baj ezekkel a játékokkal, hogy hiába nézek róluk videókat, nem adja át az élményt és elképzelni sem lehet hogy ez VR szemüveggel mekkora királyság. De a mostani óriási pozitív csalódás után az Iron Man instant buy lesz. :K

(#204459) crue válasza freeknight (#204454) üzenetére


crue
őstag

Azt tudtad, hogy a feltűnő hacukákat és a többit nem a Marvel mozis univerzum készítői találták ki a filmekhez, hanem az elmúlt 80 évben a képregények alkotói?

(#204460) Deck


Deck
titán

A 3 topikgazda közül egy se jár erre?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#204461) d@vee válasza malystryx (#204458) üzenetére


d@vee
őstag

Annyira kipróbálnám azt a játékot. De ha lenne elegendő mennyiségű és minőségű VR játék, simán beneveznék a szemüvegre. De sajnos nincs, illetve a játékidő sem épp acélos.

Ja

(#204462) seniman válasza malystryx (#204456) üzenetére


seniman
addikt

Ha rá tudod venni,csinálhatna kettőt is. :D

(#204460) Deck

Miért,meg akarod kérdezni,nem e hangos a pro-juk,vagy mi lesz a júliusi ingyen pluszos játék? ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204464) seniman válasza Deck (#204463) üzenetére


seniman
addikt

Az lesz,egy kollégánál biztosan,mert neki küldtem el a körjátékot postán. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204465) Deck válasza seniman (#204464) üzenetére


Deck
titán

Nem rossz kezdeményezés ez amúgy ha megbízhatóak az emberek. Majd beszállok valamivel én is, ne hogy má kimaradjak.. ;]

PS5

(#204466) Mike válasza .LnB (#204453) üzenetére


Mike
veterán

na most már tudjuk :)

(#204467) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Marvel a téma? Én is szeretem a denevéresembert

Btw: Sony

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#204468) .LnB válasza S e t h (#204457) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha egyén, akkor mentálisan egészséges, épelméjű, beszámítható.

Társadalmilag már nehéz definiálni. Van egy olyan megközelítés, amely szerint a normálisnak az adott populáció, vagy társadalmi réteg leggyakrabban produkált viselkedési normája tekinthető.
Ha ez igaz, akkor a Marvel filmek sikeressége normális (ettől függetlenül a minőségük még nincs figyelembe véve). Ugyanakkor ha mindenki elkezdene gyilkolászni, akkor az számítana normálisnak. Ennek szabályozására vannak a társadalmi normák.

Annak vizsgálata, hogy egy populáció viselkedése normális e, az vizsgálható abból a szempontból, hogy a populáció realitásészlelése mennyire valós, épelméjű. Példaként reálisan tudja e értékelni az adott produktumot valós értékeit. De a realitásészlelés nem vele született adottság, nagy részben műveltség és tapasztalat alapján alakul ki.

Viszont, ha én mentálisan egészségesnek, és épelméjűnek tartom magam. És te is mentálisan egészségesnek, és épelméjűnek tartod magadat. De a véleményünk nem egyezik, akkor ezt nevezzük szerintem egyéniségnek. Viszont vannak olyan egyéniségek, akik torzítják mások valóságészlelését. Ezt nevezzük szerintem divatnak, rosszabb esetben devianciának.

Huhh, ez meredek téma számomra, próbáltam azt a kevés tudásomat a témában valami értelmes formában önteni. Nem tudom, hogy sikerült e?! A társadalmi normákba bele se mertem mélyülni. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204469) .LnB válasza Deck (#204460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsi, még megvárnám S e t h hozzáfűznivalóját ha van. De az után már tényleg áttérhetünk olyan témára ami(hez hozzá tudsz szólni ;] ) neked kedves. Mi legyen a mai téma?

a.) Melyik a legjobb Far Cry epizód?
b.) Melyik a legjobb Assassins Creed eizód?

Szeretnéd megfelezni? Vagy a közönség segítéségét kérni? :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204473) seniman válasza Deck (#204465) üzenetére


seniman
addikt

Nem az én kezdeményezésem,csak folytatom az eredetit egy új szállal.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204479) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Bevallom, jó volt filmes témában is olvasni, nem is tudtam, hogy van Filmvilág topik. :B Mindemellett viszont biztosra veszem, hogy találhattok a Ps4 topiknál megfelelőbb felületet a téma megvitatására. A felgyülemlett hsz-eket offba tettem, a másik 2 kolléga majd kitörli őket, ha úgy gondolják. És lehetőleg próbáljuk minimális szinten tartani az offolást!

Köszi

(#204480) S e t h válasza .LnB (#204468) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fiatalabb csikó koromban vehemensen próbáltam érvelni mellette, hogy amit én hiszek, urambocsá tudok jónak, az egy általános dolog és valószínű mindenkinek így kellene gondolnia, vagy ha nem, akkor egyfajta önkéntes misszionárius szerepet magamra erőltetve adjak hangot a kétséget nem ismerő hitemnek.

Azóta eltelt pár év, változtam én és a világ is, csak röhögni tudok azon ahogyan gondolkodtam korábban.
Csak példaként említve, ha én űzök egy sportot az sokak számára érthetetlennek tűnhet, de ugyanígy vagyok egyes ismerőseim tevékenységével is, de miért is kritizálnám én őket emiatt? Mások a preferenciák, ennyi.

30 évvel ezelőtt valószínűleg befolyásló erővel bírt volna egy Disney az ízlésemet illetően, de most ennyi megismeréssel, tapasztalattal a hátam mögött miért nem kapcsolhatna ki egy Végjáték vagy a Zöld könyv?

Jelenleg olyan filmeket nézek meg a gyerekkel, amit korábban le sem köptem volna, de most muszáj gyermek énállapotba kerülnöm, hogy ez is közös kommunikációs csatorna legyen közöttünk, nem lehetek mindig csak apa, aki csak az útját egyengetem.

Vagy példaként említhetném a Fast and furious sorozatot is, sokszor hangot is adtam az értetlenségemnek, pedig hogyne érteném, csak nem akartam elfogadni.

Szóval nem, nem értek egyet, hogy ízlésvilág alapján állapítsak meg halmazokat, hogy mi normális és mi nem, mert amíg évekig döbbentem váttáfákoltam, hogy miként lehet egy ilyen xar sikeres, mint a Minecraft, most a 6 éves gyerek mutogatja miket épít, én meg csak nézek mint a moziban.

És még vmi, a végére. Tudnék komoly kritikákat megfogalmazni a Disneyt és Marvelt illetően, de akkor is egy olyan dolog kreáltak a vászonra, amit korábban gyerekként el sem tudtam volna képzelni és bármennyire is elkoptatták az egészet, azért a bennem, bennünk élő gyerek időnként kikukucskál a valóság függönye mögül.
Akár egy filmnél, vagy éppen egy játék esetében.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204481) NomAd_82 válasza kKairosX (#204353) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Grat, ez a stat egy álom nekem. Bakker mennyi ideje nyomod?
Vagy nyomjátok? :C

[ Szerkesztve ]

(#204482) fausto válasza malystryx (#204458) üzenetére


fausto
addikt

Amikor egy pár napra kaptam kölcsön VR-t kb. az Astro Bot demo-ja volt az, ami eladta nekem a kütyüt - de szerencsére nem csak nekem! Megmutattam a feleségemnek és úgy vette le a fejéről a headsetet, hogy menjek és szerezzek egy ilyet :D Hatalmas élmény volt végigjátszani!
Ha már VR: megvettem a Super Hot VR-t és most arra vagyok rákattanva, nagyon nagy fun a golyók elől hajolgatni :) Tiszta mátrix, nagyon menőnek érzem magam (bár akik kívülről látnak hadonászni, nem osztják ezt a nézetet) Egyedül annyi bajom van vele, hogy elég hely igényes, ülve nem is tudom játszani és állva is gyakran kilógok a játéktérből, olyankor meg meghülyül a Move követése, elég illúzió romboló. Kicsit rövid, de most játszom végig másodjára és van benne egy csomó game mode (endless, time trial, csak a headshot öli meg az ellenséget, stb...)

(#204483) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Tavaly a Days of Play alatt volt egy verseny amiben napi minimum egy trófeát kellett begyűjteni. Idén is lesz ilyen, vagy ehhez hasonló játék? :F

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#204484) consono válasza fausto (#204482) üzenetére


consono
nagyúr

Nálunk sajnos fordítva van a helyzet: az asszony, aki imádja a körhintát, meg a hasonló bohócságokat, (amiktől én rosszul vagyok) rosszul van a VR-tól 2 perc alatt... Én élvezem, el is gondolkodtam a Days of Play alatti akciós csomagon a 4 játékkal + kamerával, de nem bírtam meggyőzni magamat... Sajnos 2D-ben játszani sincs nagyon időm, max a hétvégéken 1-2 órát.

"In God we trust. All others must bring data"

(#204485) RangerFox válasza agyhalal (#204483) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs ilyesmiről hír

(#204486) Nayrobi válasza fausto (#204482) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nálam Ultrawings VR és Headmaster ment egész nap, meg egy kis Beats Fever levezetésképpen. Az Astro Botnak még mindig nem értem a végére, a héten talán sikerül befejeznem.

(#204487) malystryx válasza consono (#204484) üzenetére


malystryx
senior tag

Hidd el az a hétvégi 1-2 óra is sokat jelent, én sem játszom vele többet, sőt napi fél óra esetleg 50 perc 2 részletben, túlzásokba nem esem, nehogy rosszul legyünk.

@Fausto #204482 nálam meg a helyigény egy kicsit kényes dolog, úgyhogy a superhot egyelőre marad. :) Viszont estefelé kipróbáltam a Wipeout-ot, az annyira nem jött be, fáradtan beszédültem tőle, aztán 2-3 percet még engedtem magamnak, és már jobb lett, de nem az én stílusom, de a VR Worlds kiváló szintén, csak kamilláztam hogy mik vannak abban is, ajánlom ha esetleg nincs meg. Sportjátékok, felfedezős, ismeretterjesztős, lövöldés játékok vannak benne, sztem amolyan demo jelleggel, de kiválóan működik, és élvezetes, főleg a lövölde. Hála az égnek, ilyenre vágytam, úgyhogy egyelőre ilyesmiket nem kell venni :)

(#204488) ProEvoFan válasza RangerFox (#204479) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem teljesen ok a téma.A kollégák szépen megfogalmazott gondolatokat vettettek elém, köszönöm :R

(#204489) Gebriel válasza S e t h (#204480) üzenetére


Gebriel
veterán

Hatalmas +1

(#204490) .LnB válasza S e t h (#204480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az offtopikban válaszolok erre. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204491) malystryx


malystryx
senior tag

Ha már Tallneck-ről volt szó a HZD kapcsán, sajna asszonyka elküldött sós cukorért, nem csinálja meg, de találtam egy ilyet, remélem nem túl off téma: LEGO Tallneck :Y
Szerintem nem egy nehéz dolog, főleg ha van hozzá alkatrész. :))

(#204492) .LnB válasza malystryx (#204491) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha meg nincs, akkor BrickLink. Még sablonok is vannak. [link] Ha nagyon gazdag vagy egy kattintásra összerendeli neked. :D

Itt egy 5000db-os is: [link]
De nem tudom, hogy ez elkészült e. Lehet csak versenyre készítette valaki.

Szóval a BrickLink-ről bármilyen alkatrészt meg tudsz rendelni. Volt szerencsém Raáb Donát-tal (ashivalkoinen) beszélgetni róla, oktatott kicsit, hogy mit hogyan érdemes onnan. Észnél kell lenni, van pár íratlan szabály, amit jobb ha betartasz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204493) malystryx válasza .LnB (#204492) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi, legalább ennyivel is okosabb lettem, ez az 5000 darabos egyszerűen gyönyörű, leesett az állam, köszi :)

(#204494) S e t h


S e t h
nagyúr

Metro Exodus kapott egy jó leárazást, még megvitatom az ingerküszöbömmel, hogy elérte-e.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204495) .LnB válasza S e t h (#204494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem annyira nagy leárazás az. Emlékeim szerint a megjelenéskor is 14-15k volt. De nem teljes árú az tuti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204496) Woodslave válasza S e t h (#204494) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom mennyi a storen használtan már 7k... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#204497) erahurka válasza .LnB (#204495) üzenetére


erahurka
félisten

Store-ban 20 körül volt, dobozosan 15.

(#204498) sp8787


sp8787
addikt

(#204499) mastadoc1 válasza malystryx (#204458) üzenetére


mastadoc1
tag

Az Astro Bot egy zseniálisan jó, ötletes, és szép játék. Imádtam minden percét. Nekem fps-ben a farpoint jött be legjobban, jó az irányítása, nagyon szép, és eszméletlen jó csatákat lehet nyomni benne. A vége felé piszkosul élveztem a harcot! Nekem a doom nagyon hentelős volt. De ki mit szeret, azt játszik.

(#204500) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Két hét múlva EA Access? Most jutott eszembe. Van már végleges játéklista?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.