Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204901) Carlos Padre válasza Moby (#204892) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudom, azért írtam, hogy gét ;)

Jut eszembe, a fat xboxban tömegesen haláloznak el a lemezolvasók, az a gyenge pontja a gépnek.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204902) Scholes9 válasza gyuromoj (#204899) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó választás :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#204903) Moby válasza Carlos Padre (#204901) üzenetére


Moby
addikt

Ebben nincs nagy tapasztalatom. Nagyon keveset lemezezek. Leginkább csak a ps4 exeket day1. Xboxon meg az exek lemezeivel nem sokat kellett bajlódnom :)

(#204904) seniman válasza Carlos Padre (#204901) üzenetére


seniman
addikt

A tömeges elhalálozásba beleszámítanak a vérpistikék által házilag elflashelt példányok is?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204905) Carlos Padre válasza Moby (#204903) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is csak az ebayról tudom, hogy a hibásként árult fatok nagy része csak drive hibás, egyébként teljesen működőképes gép.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204906) Wesder


Wesder
félisten

CTR-ben online 200-600 között ad. Így azért màr egy fokkal jobb.
6 nyertes verseny utàn mindenki kilépett.:))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204907) erahurka


erahurka
félisten

Megéri nyáron lekapni a Slim tetejét? Hogy nagyobb hatásfokkal működhessen a venti, és jobban leadhassa a hőt a belső fém keret.

(#204908) Bencus88 válasza Wesder (#204906) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kampányba is szépen gyűjtögetek, de ezt jó olvasni, majd kipróbálom azt is. Fele megvan a kampánynak.

(#204909) seniman válasza erahurka (#204907) üzenetére


seniman
addikt

Nem fog az semmit leadni,viszont az alaplap alján hűtés nélkül maradnak az alkatrészek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204910) Moby válasza erahurka (#204907) üzenetére


Moby
addikt

Se a slimet se a prót ne használjátok levett tetővel. Megfőzitek a ramokat.

(#204911) Scholes9 válasza Bencus88 (#204908) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én az elején vagyok, jó, hogy nem lett könnyű, ez nekem mindenképp hozza a régi hangulatot :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#204912) erahurka válasza seniman (#204909) üzenetére


erahurka
félisten

Én is valami ilyesmire tippeltem. Nyilván nem viccből szívja be oldalt a levegőt a gép.

(#204913) seniman válasza erahurka (#204912) üzenetére


seniman
addikt

Az APU-n és a tápon kívül minden megsül.Ez nem pécé hogy nagyobb likkal az elején jobban szellőzik. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#204914) hombre[EU] válasza erahurka (#204907) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha túlmelegszik akkor lekapcsol mielōtt kárt okozna magában. Ha nem kapcsol le nincs baj, de ha gyakran kikapcsol akkor szerezz be legalább egy mobil klímát (olcsó és faék egyszerū a mūködtetése) vagy takarítsd ki a pst

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#204915) Bencus88 válasza Scholes9 (#204911) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen olykor elég nehéz. Most mentem online egesz jol ment. Nyertem is meg nem is egyet. 800 tallért is kaptam.

(#204916) belan válasza stilo18 (#204895) üzenetére


belan
addikt

Jövő zenéje lesz majd 2.1 hdmi miatt cserélni kell majd tv-t . Gyuromoj jó választás 65 col oled családba is van egy azért óvatosan használd majd beégés miatt kell a gondoskodás .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#204917) Tyler Durden

Hétvégén haverok voltak nálam és olyan 15 órát egyfolytában verettük a Dragon Ball Fighterzt. Ma azon kaptam magamat, hogy egyedül is már pár órája játszom, nekiálltam a story mode-nak is. Olyan kérdésem lenne, hogy mit kellene tennem ha fejleszteni szeretném a játékomat? Nyílván nem world top1-re gondolok, de egy közép szintet szeretnék elérni. Van vmi ilyen jellegű guide esetleg? Illetve tapasztaltabb playerek tanácsait is meghallgatnám. /milyen karakterrel vagy karakterekkel érdemes kezdeni, mire kell figyelni stb/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#204918) felixo


felixo
őstag

RDR2 játék story része kb. hány óra ?

Redmi Note 9

(#204919) Carlos Padre válasza felixo (#204918) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van egy része mikor úgy érzed túl sok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204920) #20411392 válasza felixo (#204918) üzenetére


#20411392
törölt tag

(#204921) hombre[EU] válasza felixo (#204918) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sok :)) 100 felett a mellékküldetésekkel,amelyek nem fetch questek

jarnyz 46ó na persze :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#204922) felixo válasza hombre[EU] (#204921) üzenetére


felixo
őstag

:Y Az igen. Máris érdekel a játék. :D

Redmi Note 9

(#204923) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

AC Origins platina, pipa.
AC szűz voltam, szóval nekem nem volt zavaró tényező az open world jelleg.Történelmi egyiptomi kor, elvitte a hátán a játékot.Csodaszépen megvalósított korabeli grafika, valami eszméletlen szép, simán hozza egy "menő" ps4 ex cím színvonalát.A történet nem valami acélos, de a gyenge angolom miatt ez pont nem zavart... A küldetések tipikus open world klasszikus medrében haladnak.Harcrendszer faék egyszerű, de élvezetes, bár egy idő után önismétlődő.A játszótér hatalmas, ezt értsétek szó szerint.80 óra volt a platina, szóval aki megveszi az készüljön fel a hosszú játékidőre.
Egészében elégedett vagyok. Odysseyt is megveszem majd.

[ Szerkesztve ]

(#204924) erahurka válasza felixo (#204922) üzenetére


erahurka
félisten

100-ból mondjuk legalább 50 lovaglás A-ból B-be.

(#204925) hombre[EU] válasza felixo (#204922) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én tippre min 150,max 200ó alatt végeztem vele... egy életre :D

Life, Uh, Finds A Way

(#204926) felixo válasza hombre[EU] (#204925) üzenetére


felixo
őstag

Meguntad ?

Redmi Note 9

(#204927) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#204923) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204928) Deck válasza ProEvoFan (#204923) üzenetére


Deck
titán

Grat! Odyssey mégjobb lesz :P

PS5

(#204929) hombre[EU] válasza felixo (#204926) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem, inkább azt mondanám,hogy befejeztem. Amit szerettem volna azt megcsináltam (main&side quests,felderítettem a térképet,vadászgattam...) vége lett, nem vagyok az a gyūjtögetōs,farmolós fajta,multi nem érdekelt így nem volt ami benne tartson

Life, Uh, Finds A Way

(#204930) Wesder válasza Bencus88 (#204915) üzenetére


Wesder
félisten

Boxon nagyon kezdő a felhozatal.
Fél pàlyàval verem a mezőnyt. Egyszer lettem 2. de akkor szarrà lőttek mindennel, amit el tudsz képzelni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204931) VTom válasza ProEvoFan (#204923) üzenetére


VTom
veterán

Origins sokkal jobb, mint az Odyssey szvsz.
Mellesleg az összes AC open world, de a sztorit leszámítva az Origins a legjobb közülük.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#204932) RangerFox válasza VTom (#204931) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyetértek.

(#204933) marilllyo válasza RangerFox (#204932) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet egyszer ki kéne egyet próbálnom.... Csak raknák egyszer olyan korba, ami egy picit is érdekel...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#204934) .LnB válasza ProEvoFan (#204923) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És a történet? Milyen a történet? Mert én amikor próbáltam, akkor nekem már a főszereplő OláhRicsárdka se volt szimpatikus. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204935) Deck válasza .LnB (#204934) üzenetére


Deck
titán

Értjük, hogy utálod az AC játékokat. Így hagyd figyelmen kívül ezeket a hozzászólásokat nem kell minden egyes alkalommal fikáznod. :)

PS5

(#204936) .LnB válasza Deck (#204935) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már komolyan azon gondolkodom, hogy adok esélyt neki. Végigjátszom az egyiket, hátha meggyőz. ha meg nem, akkor is írok róla. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204937) Deck válasza .LnB (#204936) üzenetére


Deck
titán

Megírhatnád előre is, úgy is tudjuk mit fogsz hozzá szólni :P

PS5

(#204938) .LnB válasza Deck (#204937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előbb azért végigjátszanám. Az eddigi véleményem 1-1,5 óra alapján alakult ki. Akkor hagytam is a fenébe. De hátha meglep.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204939) Deck válasza .LnB (#204938) üzenetére


Deck
titán

Én a W3-al voltam így.

PS5

(#204940) .LnB válasza Deck (#204939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204941) VTom válasza .LnB (#204936) üzenetére


VTom
veterán

Én javaslom az Ezio trilógiát végigtolni elsőként. Az volt az igazi Assassin's Creed. Egy főszereplőről szól három teljes játék, a sztori azokban a legjobb. Aztán hátha kedvet kapsz.

Az Origins rengeteg újítást vitt a játékba (amit aztán az Odyssey-vel elb@sztak :))

Mondjuk AC fanként szerintem az Origins volt legjobb játék, de az Ezio trilógia élményét azóta sem múlta felül egy játék sem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#204942) .LnB válasza VTom (#204941) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vágom az első pár részt. És a sztorit, is nagyjából a Black Flag-ig. És tisztában vagyok vele, hogy hiába tetszettek a régi AC-k, ez semmit nem befolyásol az Origin-re és az Odyssey-re nézve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204943) Deck válasza VTom (#204941) üzenetére


Deck
titán

Elég unalmas már ez az igazi AC szöveg.. :D
Az Odyssey-vel ba*zták el? Ne viccelj már.. Kora reggel ilyet olvasni..:D

PS5

(#204944) VTom válasza Deck (#204943) üzenetére


VTom
veterán

Nem viccelek :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#204945) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Újra itt! :)) Kb 2-3 hónap erejéig off volt a game-elés, különösebb oka nem volt, egyszerűen nem volt kedvem játszani. Viszont mostanság ismét elkezdtem játszogatni, a Sekiro-t szépen félbehagytam, mielőtt folytatnám visszaszoktatom a kezem a controller-hez. :D Annyi történt azóta, hogy megjelenítőt cseréltem, TV-ről átmentem monitorra. Ég és föld a különbség és nem csak képvilágban. Korábban panaszkodtam, hogy a GTA V-ben számomra nagy az input lag és így nem annyira élvezhető a játék, na ez majdhogynem teljesen megszűnt és sokkal smooth-abb így a játék mint korábban volt.

Itt mi a helyzet? Mivel toljátok mostanság? :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#204946) .LnB válasza 30z.Samu (#204945) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én hétvégén fejeztem be a 7Days Gone-t. Most meg a Dishonored 2-n vagy a Sekiro-n agyalok. De a Sekiro ha nagyon nehéz, akkor most én azt nem kívánom. Lehet jobb lenne még most eladnom, amíg 5k-nál többet ér. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204947) Tyler Durden válasza 30z.Samu (#204945) üzenetére

Néha kell a pihenő, szerintem teljesen jól tetted, hogy kicsit offoltad, ha nem volt mivel gamelni. Én jelenleg a GoW-t veretem, teccik teccik, de annyira nem vagyok tőle elájulva, hogy platinázzam..
Viszont jó is, hogy visszatértél, te anno sokat veretted a Dragon Ball Fighterz-el igaz? Engem most szippantott be, hétvégén haverokkal rommá cipőztük egymást, ez most a sláger (: Van vmi jó guide a neten, ami alapján egy közepes tudásszintet össze lehet hozni? Vagy szimplán a game-ben toljam az arcade-t meg a practice-t azt majd ragad rám vmi a koszon kívül?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#204948) 30z.Samu válasza .LnB (#204946) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sekiro-ra valaki azt mondja nehéz, más azt mondja nem annyira. Nekem nincs viszonyítási alapom, ez az első souls(szerű) játékom. Azért írom, hogy szerű, mert valójában nem az, de a kihívás attól még megvan benne. Szerintem annyira nem gáz, oké, nem egy séta galopp, de még én is haladok benne szépen lassan. Vagyis haladtam, majd fel kell venni a fonalat. :D

(#204947) Tyler Durden: Éppenséggel lett volna mivel játszani, PS-en Sekiro, Nintendo-n Zelda. De valahogy nem volt kedvem játszani, néha megesik, ilyenkor 2-3 hónap kimarad. A Dragon Ball-t is hanyagoltam, de megint játszani akarok vele, kedvet kaptam hozzá. Vannak fent jó videók, amik elmagyaráznak 1-1 kombót. :K Jó cucc szerintem. :) Kakarot-hoz mit szólsz?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#204949) S e t h válasza Deck (#204943) üzenetére


S e t h
nagyúr

A net tele van az ac fanok világba kiáltott fájdalmával, hogy meggyalázták a sorozatot.
Nekem kb 200 óra körül van az origins+odyssey, végig sírtam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#204950) Deck válasza S e t h (#204949) üzenetére


Deck
titán

A régiekből én a Black Flag-et szeretem a 2 újból mindkettőt. :P
Aki sír a régiek miatt az játszon azokkal :)

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.