Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204651) ldave


ldave
félisten

Tegnap este kipróbáltam az Observation-t. Úgy másfél órát játszottam, szinte nulla előzetes tudással álltam neki, szóval már az elején volt egy kis meglepi, hogy kit is kell iránytani. Jó kis scifi thrillernek ígérkezik, aki kedveli az ilyesmit, mindenképp nézzen rá. Majd ha végeztem, még biztos írok róla.

A Slime draws near! Command?

(#204652) .LnB válasza ldave (#204651) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem én is. Csak nem tudom, hogy mennyivel jobb/több mint az Adr1ft. Végül az se fogott meg annyira. Egyébként ijesztgetős thriller?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204653) Carlos Padre válasza ldave (#204651) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Várom, érdekes játéknak tűnt a trailer alapján.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204654) ldave válasza .LnB (#204652) üzenetére


ldave
félisten

Adrift-et nem ismerem.
Nem volt eddig ijesztegetős, inkább nyomasztó. Meg jó kis meta, hogy úgy viselkedsz-e, mint egy program, vagy mint egy ember. Pici spoiler: a legelső feladat, hogy a csaj beszél hozzád, hangazonosítást alkalmazva, de elég zajosan. Eldöntheted, hogy elfogadod-e a hozzáférést vagy visszautasítod, hogy sikertelen azonosítást :)

A Slime draws near! Command?

(#204655) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL 20 - Battle Royal játékmód: [link]
Esküszöm, sírni tunék...
Új grafikai engine nem lesz, pedig nagyon ráférne. De gondolom megvárják mostmár a nextgen-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204656) #10186752 válasza .LnB (#204622) üzenetére


#10186752
törölt tag

Sajnos óriási kamufokozatra kapcsolt az MS az elbaszott jelenlegi generációja óta.

A probléma Don Mattrick-kal kezdődött még a 2012-es E3-on, aki ájtatos pofával jelentette be a nappali központi helyét elfoglaló csodahardvert, ami arcfelismeréssel, médialejátszással, televíziózással, állandó internetkapcsolattal és használt játékok futtatásának hiányával kecsegetető játékkonzol volt. Csak épp a játékok maradtak el, azóta is.

The rest is history.

Mattrickot kibaszták az MS-től, utána a Zyngától is, jött Phil, az eladások elmaradtak. Rá néhány évre kitalálta az MS a parasztvakítást, és beszüntette az adatszolgáltatását a konzol eladásairól. Jött a bullshitcunami, hogy a játékosok száma az, ami számít, meg a Live-felhasználók, meg az eltöltött játékóra, és nem a hardver.

Eközben a Sony elérte a 20 milliót, az 50-et, a 70-et, és lassan 100-nál jár, de a saját hazugságukat továbbra is elhiszik a redmondiak.

Arra kíváncsi lennék, hogy ha fordítva lenne most, akkor ugyanezt hazudnák? Hogy nem számít a darabszám?

Hogy a viharba ne számítana? Egyszerű matek. Nem mindegy, hogy 90 millió ember a potenciális vásárlóm, vagy csak 30. Ráadásul úgy, hogy az egy felhasználó által vásárolt játékok száma csökken. Ha meg még játékom sincs, akkor még inkább számít.

Az, hogy a többéves GP Ultimate-ot 300 forintért adják, mindent elmond arról, hogy hol tart az Xbox One...

[ Szerkesztve ]

(#204657) .LnB válasza #10186752 (#204656) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj de nevettem most ezen a videón!!! :DDD Még sose láttam korábban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204658) RudY válasza #10186752 (#204656) üzenetére


RudY
addikt

"Az, hogy a többéves GP Ultimate-ot 300 forintért adják..."
Ez 1 hónap kedvezményes ára az UGP újoncoknak. :U

[ Szerkesztve ]

(#204659) Wesder válasza .LnB (#204657) üzenetére


Wesder
félisten

Nem làttad? Pedig sírva röhögős:D

Ulthanito
Nem véletlen lesznek az MS szolgàltatàsok minden platformon, kivéve Sony. Bàr ide is jöhetne, de az Sony azt nem engedné. Azért a PC+Xbox+Switch felhasznàlótàbor elég jó talajt biztosítana a MS-nak.
Így egy hangyànyit több lesz a potenciàlis vàsàrlók szàmi mint 90 millió. Kb a duplàja. Nem tudok mekkora a PC tàbor. X+Switch kb 70-80 lehet jelenleg.

Rudy
Én 1.5 év gamepasst kaptam ultimate-re vàltva, mert addig van még Goldom. Tehàt abban igaza van hogy 300ft-ért kaptak emberek éves gamepasst. Nagyban ment odaàt a Gold felvàsàrlàs hogy minnél több ingyen Gamepass-t kaphassanak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204660) Nayrobi válasza #10186752 (#204656) üzenetére


Nayrobi
őstag

A MS már rég nem arra játszik, hogy a 40-45 millió xbox tulajnak eladja a játékait, hanem hogy emellett a pc meg switch tulajok bedobják a havi 10-15 dollárt a gamepassra, vagy esetleg megvegyék az orit a 3-4 platform valamelyikén, meg hogy befizessen a ki tudja hányszáz millió potenciális gamer az xcloudra. Oksa, most 1 dollár a gamepass, de ez nem lesz mindig így. Mellesleg a sony hiába ad el 100 millió konzolt, ha még ebben a topikban is nagyon sokan úgy állnak az exkluzívokhoz, hogy majd jó lesz féláron, használtan, meg hülye aki day1 vesz játékokat. Szted abból mennyi pénzt lát a sony? Hát kevesebbet, mint az 1 dolcsis gamepassból. Szóval kár lenézni őket, nem rosszabb vagy jobb az az irány sem, csak más. Na meg ez nem az a topik ahol ezt kellene kitárgyalni.

(#204661) zzola válasza Nayrobi (#204660) üzenetére


zzola
félisten

Fanboyoknak hiába mondod! Csakapléjsztésönlétezikazösszestöbbiszar.

[ Szerkesztve ]

(#204662) d@vee válasza zzola (#204661) üzenetére


d@vee
őstag

Ez hülyeség, PS tulaj vagyok, de szivesen előfizettem origin accessre.
Hiába a ps exek a legjobbak szerintem, ettől függetlenül aki szereti a ps-t, nem mindenki elvakult fanboy.
Persze van aki az, de arra kár szót pocsékolni, az élet más területén is ilyen beszűkült látököre lehet.

Ja

(#204663) F_Peter


F_Peter
őstag

+1
Szerintem ne mi akarjuk megmondani az egyik legnagyobb "pénzgyártónak" hogy hogyan kell csinálni. ☺️

(#204664) zzola válasza d@vee (#204662) üzenetére


zzola
félisten

Erről van szó! :)

(#204665) #10186752 válasza Wesder (#204659) üzenetére


#10186752
törölt tag

Igen, és az MS-nek nem is kellenek az Xbox-eladások. Megsértődne, ha lenne még 50 millió felhasználója konzolon, mert neki nem az számít, hanem a PC, a Switch és a GamePass, ugye?! Hát persze.

Azt azért ne feledjük, hogy az MS-nek ez kényszerpálya. Ha nem így lenne, már az előző generációban előjött volna ezekkel a szolgáltatásokkal, amikor kurva jól ment az Xbox. Bezzeg akkor döngették a mellüket, hogy mennyit adtak el belőle.

Most csak azért nem teszik, mert nincs mire döngetni.

Ha a következő genben ez megfordulna (én kívánom amúgy, jót tenne a versenynek), ide a rozsdás bökőt, hogy egyből számítana, hogy mennyit adtak el. Nem csak nekik, a "másik topikban" is.

(#204666) Wesder válasza #10186752 (#204665) üzenetére


Wesder
félisten

Phil nyilatkozta hogy tudja hogy van aki a PC-t vàlasztanà az Xbox helyett és megérti. Ezért is jönnek a PA címek. Én arra leszek kivàncsi mikor engedik el a konzolt, és térnek àt csak szolgàltatàsra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204667) fausto


fausto
addikt

Tök jó lenne egy olyan topic, amit nyugodt szívvel tele lehetne offolni. Lehetne mondjuk a neve PlayStation tulajok OFF topikja vagy ilyesmi :U

(#204668) erahurka válasza fausto (#204667) üzenetére


erahurka
félisten

Most komolyan. Ha nem off van akkor is csak gifeket linkelget mindenki és offol, csak senki sem pattog miatta.

(#204669) d@vee válasza fausto (#204667) üzenetére


d@vee
őstag

Átgörgetsz az off felett és csá, nem kötelező elolvasni :U
De legyen ON is: Battlefront 2 osztott képernyős multiját tolta valaki? Csak sima csatákat lehet így ismerőssel, vagy a story mód is tolható?

Ja

(#204670) Wesder válasza fausto (#204667) üzenetére


Wesder
félisten

Ja tök jó lenne, ha olvasnà is valaki. Tényleg jó lenne az ilyeneket kibeszélni, de màr offtopik elött elhal az egész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204671) .LnB válasza d@vee (#204669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"As it stands right now, and likely well into the future, the only way to play split-screen multiplayer in Star Wars Battlefront 2 is through Arcade mode. ... In Arcade mode, to play split-screen co-op, all you have to do is click on Arcade and go to either co-op or versus."

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204672) fausto válasza d@vee (#204669) üzenetére


fausto
addikt

Offolni sem kötelező, pláne, ha van rá külön topic. Ha filmes témára vagyok kíváncsi, a filmes fórumba megyek, X-es témát az X topikba szeretnék olvasni, a PS topikba azért jövök, mert a PS témákra vagyok kíváncsi :U

Sztori módot nem lehet osztott képernyőn tolni, csak sima csatákat

[ Szerkesztve ]

(#204673) Peace válasza d@vee (#204669) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs story mód. Botokat gyilkoltok vagy egymást. Ennyi.

(#204674) .LnB válasza Peace (#204673) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kettő is van. Egy Main story, és egy Resurrection című is. Rövid, nem is jó, de van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#204675) Peace válasza .LnB (#204674) üzenetére


Peace
nagyúr

Eredeti kérdés: "Csak sima csatákat lehet így ismerőssel, vagy a story mód is tolható?"

Válasz: "Nincs story mód." ;)

A story-t természetesen végigvittem mindkettőt, de nem ez volt a kolléga kérdése.

(#204676) fausto válasza .LnB (#204674) üzenetére


fausto
addikt

Az osztott képernyős multit kérdezte. A sztori módot nem lehet osztott képernyőn tolni Megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#204678) ProEvoFan válasza d@vee (#204662) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Xboxot az MS miatt nem szeretem, kb sosem vennék.De PCn mivel jó ajánlatot adnak és nincs más, ezért a héten lesz PC gamepassom vagy mi a fene a neve.
Kiprobáljuk a Forzat meg a gyerek szeretne játszani a Sea of Thievesel, mert a haverjainak megvan.
Nintendo jöhetne bármikor, de itthon a szükségét nem tudom eladni az asszonynak.Nem érti minek kellene az nekünk a ps4/pc mellé.

(#204679) Kvelstadt válasza Deck (#204617) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor én sikeresen kerülöm az ilyen játékokat.
Milyen sok játékok ezek? Ubi játék a splinter cell és az ac4 volt az utolsó(nemtom melyik frissebb), EA-t meg kb a dead space 3 óta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#204681) vg válasza ProEvoFan (#204678) üzenetére


vg
addikt

Mindig mosolyogtató, amikor egy felnőtt "férfi" ember nem vehet meg valamit magának a megdolgozott pénzéből... mert az asszony megtiltja... :D

(#204683) #10186752 válasza fausto (#204672) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ezeket a korlátokat csak a saját fejedben állítod fel.

(#204685) #10186752 válasza ProEvoFan (#204678) üzenetére


#10186752
törölt tag

Sosem értettem ezt az "engedélyt kell kérnem az asszonytól, hogy hadd vegyek már a saját pénzemből azt, amit szeretnék" hozzáállást. Az első gondolatom ilyenkor az lenne, hogy biztos jól választottam-e párt magamnak!

(#204686) d@vee válasza Peace (#204673) üzenetére


d@vee
őstag

Az elég karcsú :/
De köszi, akkor nem is fogom keresni.

Ja

(#204687) Wesder válasza #10186752 (#204685) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom úgy àll hozzà az asszony, hogy kidobott pénz még egy konzol, így a vitàt elkerülve belenyugszik az ember.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204688) Tyler Durden válasza #10186752 (#204685) üzenetére

Családod van onnantól ez a saját pénzem dolog kicsit borul, illetve nem feltétlen élvez priót egy 3. játékmasina, ha a gyereknek ruha/iskolatáska stb kell.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#204689) ProEvoFan válasza Wesder (#204687) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.
Kompromisszum.Ennyi.Az együttlét egyik fontos eleme.

(#204690) Jakesz


Jakesz
őstag

Mi van itt, hogy ennyire nem téma a Crash Team Racing, amikor már csak fel napra vagyunk tőle?:D

(#204691) Wesder válasza Jakesz (#204690) üzenetére


Wesder
félisten

Màr végignéztem, most csendben vàrok hogy jàtszhassak vele.:D Megért minden centet ez a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204692) Xaels válasza Jakesz (#204690) üzenetére


Xaels
félisten

Amúgy mi olyan nagy szám ebben a CTR-ben? Mivel jobb mint a többi "gokart" játék? Mi anno rengeteget Lego Racers-eztünk, meg South Park Rally-ztunk de ma már nincs itthon kivel játszani. Egyedül meg nem tartós, sem autót sem pályát nem lehet építeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#204693) Wesder válasza Xaels (#204692) üzenetére


Wesder
félisten

Anno az Adventure mód, meg az egyedi turbó rendszer miatt volt nagy szàm. Most azért, mert 20 év utàn modernizàljàk, a 3 nagy jàtékot egybegyúrva és folyamatosan toljàk bele a tovàbbi tartalmakat megjelenés utàn ingyen. Ez lesz az ultimate kart racing game. Minden benne lesz, amiről anno csak àlmodoztunk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204694) hitvanyalak válasza Tyler Durden (#204688) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Pontosan ahogy mondod. :R :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#204695) Jakesz válasza Xaels (#204692) üzenetére


Jakesz
őstag

Pont ez az, hogy lényegében nincs több gokart játék manapság. Van még a Mario Kart, de az csak egy szűk réteg kiváltsága. Emellett nosztalgiabomba is lesz, meg amit wesder leírt.

[ Szerkesztve ]

(#204696) Wesder válasza Jakesz (#204695) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosítok. Jelenleg van Mario Kart Nintendo-ra és a Nickelodeon: Kart Racers a tőbbi platformra. Ide érkezik meg a CTRNF.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204697) Xaels válasza Jakesz (#204695) üzenetére


Xaels
félisten

Team Sonic Racing, Nickelodeon Kart Racers

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#204698) Carlos Padre válasza Wesder (#204693) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én anno leginkább pin@rol álmododoztam, az is lesz benne?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#204699) Wesder válasza Carlos Padre (#204698) üzenetére


Wesder
félisten

Jó koràn kezdted, ha 8 évesen màr az motoszkàlt a fejedben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#204700) Xaels


Xaels
félisten

Judgment teszt. IGN.hu

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.